Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Θα πάρω αυτές...Κοιτάξτε διαφορά...

 

amazon

 

Ελλάδα

 

23 ευρώ τα 164 τμχ αντί 36 ευρώ τα 120!!!

 

μαζί με τα μεταφορικά εμένα μου βγήκαν 26,38 λίρες. σε σχέση με τις τιμές εδώ δε συζητάω τη διαφορά.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εβγαλε μεταφορικα? δεν εκανες αγορες ανω των 25λιρων? ή δεν ισχυει?

 

Ρε ρανια....θα σε μαλωσω :rolleyes::rolleyes:..τι λεμε τοοοσο καιρο??

Δεν ειναι οοοολα τα προιοντα ανω των 25λιρων δωρεαν μεταφορικα..

Επιλεκτικα καποια μονο..... :mrgreen::mrgreen:

 

Link to comment
Share on other sites

εβγαλε μεταφορικα? δεν εκανες αγορες ανω των 25λιρων? ή δεν ισχυει?

 

προφανώς έχει μεταφορικά μόνο για το συγκεκριμένο πρόγραμμα ή τα συγκεκριμένα προιοντα. σε όλες τις υπόλοιπες παραγγελίες που είχα κάνει δε μου έβγαζε μεταφορικά.

όπως και να ΄χει πάντως συμφέρει.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κι ομως κοριτσια....δωρεαν ειναι!!!! εβαλα την πρωτη παραγγελια! χεχε! Ολα της κατηγοριας "baby" ειναι δωρεαν ανω των 25 Pounds

 

(μου βαζει μεγιστο αριθμο 5 βεβαια...φανταζομαι οτι αν ξαναμπω θα μου ξαναεπιτρεψει να βαλω αλλα 5)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ωπα, κορίτσια, δε συμφέρει νομίζω το subscribe. Καλύτερα να πάρουμε κανονικά μια ποσότητα που να υπερβαίνει τις 25 λίρες οπότε να γλυτώσουμε τα μεταφορικά.

 

εγω ετσι το κανα....εν τω μεταξυ, εχει φαει τρελο κολλημα τωρα το αμαζον! Τον ριξαμε τον σερβερ!!!χεχε!

 

 

Link to comment
Share on other sites

κι ομως κοριτσια....δωρεαν ειναι!!!! εβαλα την πρωτη παραγγελια! χεχε! Ολα της κατηγοριας "baby" ειναι δωρεαν ανω των 25 Pounds

 

(μου βαζει μεγιστο αριθμο 5 βεβαια...φανταζομαι οτι αν ξαναμπω θα μου ξαναεπιτρεψει να βαλω αλλα 5)

Εμένα με το subscribe αν και πολύ πάνω από τις 25 λίρες με χρεώνει μεταφορικά. Θα βάλω κανονική παραγγελία.

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι βρε....αυτο λεω....την απλη, τη γνωστη παραγγελια εκανα....

;)

Τί πήρες; Από τα economy ή τα jumbo; 0,12 έχει η πάνα και στα δύο.

 

edit: Σορι, για το 4 λέω που ενδιαφέρει εμένα...

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

κι αυτο το αμαζον....ελεος,μα να μην στελνει ενα μεηλ να ειδοποιει!!!!!Εγω πριν μια ωρα εβαλα παραγγελια...πηγα τωρα να την ακυρωσω και να βαλω καινουργια και δεν με αφηνε!!!!Γκρρρρρρρρ.....κι ηθελα καποια πραγματακια που μεχρι πριν λιγο δεν τα εστελνε κι ετσι αναγκαστηκα και πηρα αλλα παρομοια βεβαια αλλα οχι αυτα που ηθελα!!!!!

 

Μωρε θα παρω πανες,να στοκαρω για χρονια!!!!χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Delivery 1 of 1: The following items will arrive after 25 Dec 2010. Not yet dispatched We'll notify you via e-mail when we have an estimated delivery date for this item. It will be dispatched separately. You can cancel at any time.

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...