Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

http://cgi.ebay.co.uk/Girls-DORA-Cute-Tennis-Shoes-SZ-s-8-EUC-/300494440586?pt=US_Childrens_Shoes&hash=item45f6dd488a

κατι τετοιο καλο θα ηταν.αλλα γιατι ειναι ασπρομαυρα?τι τιμη εχουν?

 

αυτα που βλεπεις ειναι χρησιμοποιημενα κι εχουν πολλα εξοδα αποστολης λογω του οτι ερχονται απο Αμερικη. νομιζω οτι εχω δει στα ΖΟΥΖΟΥ με 10 ευρω.

α! και δεν ειναι ασπρομαυρα καλε. για καφε - ροζ μου φαινονται.

 

edit. μαλλον αργησα. με καλυψαν οι προλαλήσασες!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καφε τα βλεπω εγω, 7 δολλαρια εχουν, αλλα δε μου δειχνει τα εξοδα αποστολης (κατι εχει κολλησει στη σελιδα). ειναι μεταχειρισμενα παντως...

τα έξοδα αποστολής είνα ι 19,44 δολάρια

Link to comment
Share on other sites

δεν θελω ,μεταχειρισμενα...δηλαδη για να καταλαβω ολα τα σαιτ εχουνε εξοδα αποστολης?σε καινουριο κατι σαυτο το στυλ βρηκατε?

τα περισσότερα ναι άλλα οι τιμές στα προιόντα τελικά είναι ποιο συμφέρουσες

έχεις υπόψη σου ότι για να αγοράσεις κάτι από το ebay ή από το Internet γενικά θέλεις πιστωτική κάρτα ή prepaid και από το ebay να έχεις και paypal???

Link to comment
Share on other sites

δεν θελω ,μεταχειρισμενα...δηλαδη για να καταλαβω ολα τα σαιτ εχουνε εξοδα αποστολης?σε καινουριο κατι σαυτο το στυλ βρηκατε?

 

Δεν έχουν όλα τα site έξοδα αποστολής αλλά αν σου αρέσει κάτι πολύ και δεν το βρίσκεις αλλού στα έξοδα αποστολής θα κολλήσεις; Σίγουρα ψάχνουμε να έχουν χαμηλό κόστος αποστολής για να μη μας βγει ο κούκος αηδόνι αλλά δεδομένου ότι οι τιμές στα e-shop είναι κατά κύριο λόγο χαμηλότερες από ότι στα φυσικά καταστήματα στις περισσότερες των περιπτώσεων ακόμη και με τα έξοδα αποστολής κερδισμένοι βγαίνουμε ;)

*

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλα ο δικος μου ο κεφαλας ειναι ηδη 40 τωρα:). Δηλαδη το δικο σας το σκουφακι για ενα μηνα το πολυ,κριμα:(. Μαλλον να παρω το 3-6 λεω.

γεια σας!θα σας αλλαξω λιγο θεμα αλλα ειμαι καινουργια καιδεν ξερω που μπορω να γραψω....εγω για το μωρο μου χρησιμοποιω μονο βιολογικα παμπερς,σαμπουαν τα παντα! και επειδη εχω βρει ενα site http://www.e-ecoshop.gr εκπληκτικο που τα αγοραζω ολα πιο φθηνα και με βολευει επειδη τα στελνουν ολα στο σπιτι μου θελω να μου πειτε ποιο γαλα να δωσω στο μωρο μου που ειναι 6 μηνων?ενα τις holle η τις babynat μηπως ξερει κανεις??????///

Link to comment
Share on other sites

age χαχα ναι το ξερω..εμ κατσε να το βρω πρωτα..αννα ωραια αυτα αλλα 27 ευρω?ειναι καπως...καμια προσφορα εψαχνα..τα ζουζου αυτα εχουν σελιδα να δω?

 

τα ΖΟΥΖΟΥ δεν εχουν νομιζω site, αλλα μπορεις να τηλεφωνησεις εδω 2105143251, για να δεις αν σε βολευει καποιο καταστημα τους. συνηθως βρισκονται διπλα σε καποιο jumbo.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια προσπαθω να κανω checkout apo m&co με παυπαλ και δεν δεχεται κανενα κωδικο εκπτωσης ουτε καν αυτο που μου στειλαν σημερα για -10%. Σας εχει τυχει? και αν ναι τι κανατε?

Ευχαριστω

 

Κατι εχει παθει το συστημα τους τελικα το δεχτηκε μετα απο πολλες προσπαθειες.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αννα ωραια αυτα αλλα 27 ευρω?ειναι καπως...καμια προσφορα εψαχνα..

 

zoump δεν ξέρω πόσο είναι το παιδάκι σου αλλά από το νούμερο που φοράει υποθέτω πως είναι μικρούλικο ακόμη. Στις ηλικίες αυτές το καλό παπούτσι είναι επένδυση και για ορθοπεδικούς λόγους αλλά και για λόγους υγιεινής. Μην πάρεις το σχόλιο μου ως κριτική αλλά είμαι της γνώμης καλύτερα ένα ζευγάρι και καλό παρά τρία ακατάλληλα. Βέβαια ο καθένας αναλόγως με την τσέπη του ψωνίζει οπότε εμένα δε μου πέφτει λόγος ;)

Ελπίζω να βρεις αυτό που ψάχνεις :D

*

Link to comment
Share on other sites

ααα τωρα καταλαβα!! Εγω τα αγορασα απο τζάμπο και αυτα, μπαστουνακια γλυφειτζουρακια 0.50λεπτα το ενα και τα κρεμασα απο την καμπύλη τους πανω στο δέντρο,

τα βρηκαμε και προχθες στο ebay σε πολύ καλή τιμη μισο να σου δωσω το λινκ

http://shop.ebay.co.uk/i.html?LH_PayPal=1&LH_AvailTo=80&_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A3133&rt=nc&_nkw=candy+cane&_adv=1&_dmd=2&_in_kw=1&_oexkw=&_okw=candy+cane&_sop=12&_trksid=p3286.c0.m14&_udhi=&_udlo=&_vc=1

αυτα τα στελνει ελλάδα.

!

Ευχαριστώ για το λινκ, είχα ριξει μια ματιά αλλά δε με ενθουσίασε κάτι γιατί τα ήθελα μαζί με κάποια φιγούρα. Κατα πως με βλέπω, για χειροτεχνία θα πάω :D:D:D

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

 

Επειδη ολα αυτα στελνουν ελλαδα που μας δειχνεις,

αν ανοιξεις την διπλανη καρτελα ακριβως κατω απο την εικονα που λεει postage and payment και στα τρια αναφέρει εξοδα μεταφορικων για ελλαδα

Τα προσθετεις και πας εδω http://www.xe.com/ και κανεις την μετατροπή σε ευρω.

 

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!θα σας αλλαξω λιγο θεμα αλλα ειμαι καινουργια καιδεν ξερω που μπορω να γραψω....εγω για το μωρο μου χρησιμοποιω μονο βιολογικα παμπερς,σαμπουαν τα παντα! και επειδη εχω βρει ενα site http://www.e-ecoshop.gr εκπληκτικο που τα αγοραζω ολα πιο φθηνα και με βολευει επειδη τα στελνουν ολα στο σπιτι μου θελω να μου πειτε ποιο γαλα να δωσω στο μωρο μου που ειναι 6 μηνων?ενα τις holle η τις babynat μηπως ξερει κανεις??????///

 

εγω της δινω της holle. το αλλο δεν το ξερω. παντως δεν το λες και φθηνο αυτο το site. οπως πουλανε ολοι, πουλαει κι αυτος. μη σου πω οτι απο το βιολογικο της γειτονιας μου, το παιρνω κι εξηντα λεπτα λιγοτερο!

 

αν θες για πιο οικονομικα κοιτα εδω http://www.apo-rot.de/indexinternationalinfo.html?language=uk&_random=21052006

 

οσα και να παραγγειλεις, τα εξοδα ειναι 10 ευρω.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

συγνωμη αλλα δεν το χω καλαμαρακι..

αννα σε ευχαριστω που το λες το ξερω εχει πολλα απλα τα θελουμε να της φυγει ο νταλγκας δεν θα τα φοραει συνεχεια..και εδω που μενουμε δεν εχει τετοια παπουτσια δυστυχως,τυχαια σημερα τα ειδα και τρελαθηκα,θα κανω και ενα τηλ στα ζουζου μηπως καταφερω κατι.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

συγνωμη αλλα δεν το χω καλαμαρακι..

αννα σε ευχαριστω που το λες το ξερω εχει πολλα απλα τα θελουμε να της φυγει ο νταλγκας δεν θα τα φοραει συνεχεια..και εδω που μενουμε δεν εχει τετοια παπουτσια δυστυχως,τυχαια σημερα τα ειδα και τρελαθηκα,θα κανω και ενα τηλ στα ζουζου μηπως καταφερω κατι.

 

Για αυτο λεω επειδη εντελως τυχαια οτι μας εδειξες στελνεται ελλαδα, πας στην καρτελιτσα απο διπλα που λεει postage and payment προσθετεις τα μεταφορικα για ελλαδα και το προιον και μετά μετατροπη σε ευρω.

Ελπιζω τωρα να το εχεις ;)

 

Link to comment
Share on other sites

γεια σας!θα σας αλλαξω λιγο θεμα αλλα ειμαι καινουργια καιδεν ξερω που μπορω να γραψω....εγω για το μωρο μου χρησιμοποιω μονο βιολογικα παμπερς,σαμπουαν τα παντα! και επειδη εχω βρει ενα site http://www.e-ecoshop.gr εκπληκτικο που τα αγοραζω ολα πιο φθηνα και με βολευει επειδη τα στελνουν ολα στο σπιτι μου θελω να μου πειτε ποιο γαλα να δωσω στο μωρο μου που ειναι 6 μηνων?ενα τις holle η τις babynat μηπως ξερει κανεις??????///

 

Λυπάμαι δεν μπορω να σε βοηθησω γιατι μεχρι τωρα μονο μητρικο εχω δωσει. Αλλα απο κρεμες περνω τις HOLLE kai ειναι πολυ καλες δηλαδη η κορη μου τις ετρωγε πολυ ευχαριστα

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλα ο δικος μου ο κεφαλας ειναι ηδη 40 τωρα:). Δηλαδη το δικο σας το σκουφακι για ενα μηνα το πολυ,κριμα:(. Μαλλον να παρω το 3-6 λεω.

 

3-6 είναι το δικό μας σκουφάκι! Μήπως να έπαιρνες 6-9?

 

Υ.Γ. Έτσι είναι, το πολύ μυαλό κάπου πρέπει να χωρέσει ;)

Link to comment
Share on other sites

Zoumb απο που είσαι;Τζάμπο η κούκου έχετε εκεί;Αν θες μου λες τηνπεριοχή μήπως μπορέσω να σε κατευθύνω σε κάποιο κατάστημα γιατί το είχα ψάξει και εγώ.

 

 

edit:Α και επειδή μια κοπέλα ρώτησε για γλυφιτζουρια-στολίδια εγώ είχα βρεί στον Βασιλόπουλο

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

κουκου εχουμε μονο αλλα δεν φερνουν παπουτσια και γενικα οτι φερνουν ειναι πανακριβο..γιαυτο ρωτησα αν εχετε δει εσεις στα τζαμπο..

επισης με ενδιαφερει αν εχετε δει πουθενα προσφορα το μηχανοκινητο σκουτερ ντορα να το παρω για τα χριστουγεννα,,

Link to comment
Share on other sites

Εγω που τους εστειλα μαιλ δεν μου απαντησαν συντομα (εννοω την αλλη μερα ... ειμαστε και ανυπομονες) και σε δευτερο μαιλ που εστειλα, μου απαντησαν 2! :mrgreen:

 

Το χαρτι της παραγγελιας που ειχαν μεσα τα δεματα αναφερει 1 ή 2 μαξιλαρια? μπορει να ερθει σε χωριστο δεμα. Ρωτα ποσα δεματα εχουν κανει την παραγγελια σου. Εμενα ηταν 3 και ηρθαν με μια εβδομαδα διαφορα τα δευτερα απο το πρωτο! Σε μπερδεψα? :confused:

 

καθόλου δεν με μπέρδεψες! 2 εγραφε στο χαρτί της παραγγελίας, τωρα αυτο που λες για τα χωριστα δέματα θα το κοιτάξω... Θα κάνω υπομονη και αυριο τους ξανα στέλνω μεηλ γκρρρ

ευχαριστώ πολύ mamouna

L0Zkp3.png
Link to comment
Share on other sites

3-6 είναι το δικό μας σκουφάκι! Μήπως να έπαιρνες 6-9?

 

Υ.Γ. Έτσι είναι, το πολύ μυαλό κάπου πρέπει να χωρέσει ;)

 

Και ηθελα να σε ρωτησω τι νουμερο ειναι το δικο σου.

το πινακακι της next λεει οτι για 3-6 ειναι 45.5εκ.

αμαν τι να κανω βρηκα ενα ωραιο!!!!!

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Και ηθελα να σε ρωτησω τι νουμερο ειναι το δικο σου.

το πινακακι της next λεει οτι για 3-6 ειναι 45.5εκ.

αμαν τι να κανω βρηκα ενα ωραιο!!!!!

 

Ναι το είδα το πινακάκι... τι να πω! Ίσως να διαφέρει και από σκουφάκι σε σκουφάκι... πάντως άμα είναι καλή η τιμούλα, το πολύ να το πάρεις και αν σας είναι μικρό το κρατάς για κανένα δωράκι για άλλον μπόμπιρα... έτσι θα κάνω εγώ :cool:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...