Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

τωρα ρε παιδια, σορρυ κι ολας,,,,

 

αλλα πιο γρηγορα δεν ειναι να παραγγειλεις απο το τηλεφωνο 2 ρημαδια πιτογυρα, απο το να μπεις να τα παραγγειλεις ον-λαιν?

μην κανουμε τη ζωη μας πιο δυσκολη!!!!

 

ναι ρε...αλλα αν αυτα βγαινουν ποιο φτηνα...>>> ασε...θα ψάξω αυριο απο εξωτερικο να δω τι παιζει...μπορει να στελνει και το ebay χο χο χο

 

 

υγ Κο.Αντμιν μου επειδη ειμαι σιγουρη πως αυριο πρωι πρωι θα υπαρχουν αναφορες για τα οφ τοπικ μου σχολια...σας παρακαλω να δειτε και τον προτερο εντιμο φορουμικο μου βιο...πριν μου δωσετε αλλη μια καρτουλα...σας ευχαριστω πολυ :mrgreen:

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

φασολακια?? χμ.. ασε θα το ψαξει το καλαμαρι στο e-bay αυριο λολ

 

αι χασου ρε σουβλακαδερφη χαχαχαχα

θα το ψαξω ρε και θα δεις θα σου βρω το φτηνοτερο φασολακι...χαχαχα:idea:

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

http://myworld.ebay.co.uk/emanueleroman

 

καλαμαρακι, απο αυτον τον seller ειχα παρει το καροτσι μου(Quinny buzz). Ο τυπος εχει ΤΡΕΛΑ χαμηλες τιμες ,αλλα βγαζει 1-2 σχεδια μονο καθε τοσο...

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

malox? cohones! πιο πολυ για το ψυχολογικο ειναι .....

 

 

χαχαχαχα δινει και δωρο τις χειροπεδες φανταζομαι...γιατι αν βγεις ετσι εξω...κατευθειαν για αλεξανδρας πας!

 

 

Link to comment
Share on other sites

malox? cohones! πιο πολυ για το ψυχολογικο ειναι .....

 

 

χαχαχαχα δινει και δωρο τις χειροπεδες φανταζομαι...γιατι αν βγεις ετσι εξω...κατευθειαν για αλεξανδρας πας!

μεταξύ μας .... (εμεις και 10.100 αναγνωστες )

με μάσκα θα σε φτιάξω εγω

VIP products εισαγωγής .... απο τον άρη ...!

:P:grin:

Link to comment
Share on other sites

Να σαι καλά για την ενημέρωση γιατί έχω φτιάξει καλαθάκι με 2-3 ρουχαλάκια και αναμένω έκπτωση για παραγγελία :wink:

 

Παρήγγειλε καμμία από το myseason Χριστουγεννιάτικα; Τώρα που μεγάλωσε ο μεγάλος μου, σκέφτομαι να εμπλουτίσω την όλη γιορτή με φάτνη, καλτσούλες κλπ. Δεν έχω βγει στην αγορά, αλλά νομίζω ότι έχει καλές τιμές.

 

Eμενα μου ηρθε χθες το δεντρο μου απο εκει τωρα περιμενω κατι στολιδια ακομα απο http://www.bigstote.gr και στολιζουμε!!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Eμενα μου ηρθε χθες το δεντρο μου απο εκει τωρα περιμενω κατι στολιδια ακομα απο http://www.bigstote.gr και στολιζουμε!!!!

Αντε, με το καλό!

Πες μας όταν παραλάβεις από bigstore, είμαι ανάμεσα στα δύο από που να παραγγείλω...

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Τέλεια, εννοείται! Σήμερα μιλούσα κι εγώ με μια φίλη για να της την παραγγείλω και την βρήκα κ εγώ στο αγγλικό άμαζον, 70 ευρώ (κομπλέ τιμή)...κοίτα να δεις σύμπτωση..

 

 

παρτην ΤΩΡΑΑ!!:)ειναι σε καινουρια εκπτωση,65 ευρω,εγω την πηρα 20 ευρω πιο ακριβη την προηγουμενη εβδομαδα!

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσια!!!

Λοιπον εβδομαδα παραλαβων:

παρελαβα μποτακια απο ebay kalamaraki θα σου στειλω τον πωλητη

ρουχα απο dorothyperkins(τελειααααααααα)

φορεμα απο wallis(κααπληκτικοοοοοο)

μπουκαλια,πιπιλες κτλ απο amazon(αψογη συσκευασια-μονο που το ειδοποιητηριο ηρθε 15-11 για να παραλαβω απο υποκαταστημα των Ελτα στο οποιο το δεμα δεν ειχε παει κ εψαχνα να βρω το δεμα μου τεσπα ολα καλα)

 

Αυτο που μου μενει τωρα να ψωνισω ειναι στολιδια για το δεντρο,ψαχνω παιδικα στολιδια αλλα πανακριβα βρε κοριτσια!!!!

Μια αλλη εκδοχη ειναι επειδη τα στολιδια που εχω ειναι λευκα-χρυσα να παρω αυτοκολλητα με παιδικες παραστασεις κ να τα κολλησω!!!

Καλο?Που θα βρω στικερς με την τινκερμπελ?Εχει στα τζαμπο λετε?

Αυτα.........να μην σχολιασω το θεμα περι ελληνικων καταστηματων κ ξενων!!!

Τζαμπα θα γραψω.....το μονο που θα πω ειναι οτι εχω κανει γκαρνταρομπα για ολο τον χειμωνα με 150(4 παντελονια-φορεμα-μπλουζες) κ στα ελληνικα καταστηματα το λιγοτερο που θα εδινα για ενα παντελονι ειναι 50 ευρω!!!

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

Επισης παραγγειλα απο αυτον τον πωλητη κολωνια burberry london 50ml 36 ευρω με τα μεταφορικα απο αυτον τον πωλητη στο e bay Member id aphrohead_bookstore_usa

την παρασκευη και μου ηρθαν τεταρτη!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...