Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Πάντως όσες φορές (που δεν είναι και λίγες) κάποια μέλη (εντελώς αθώα) μας έχουν προτείνει ελληνικά eshops οι τιμές τους ήταν στα ύψη...και από ποικιλία μηδέν:rolleyes:

 

Συμφωνω και επαυξάνω...αλλα και παλι οσοι εχουν τα χρηματα κ θελουν να διαθεσουν δικαιωμα τους!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μα και εμάς είναι δικαίωμά μας να ψωνίζουμε από όπου θέλουμε ότι θέλουμε.

Επίσης θέλω να προσθέσω ότι αν κάποιος είναι δημόσιος υπάλληλος δεν σημαίνει ότι πρέπει να ψωνίζει από συγκεκριμένα εγχώρια καταστήματα. Ίσα ίσα με τις μειώσεις μισθών έχουμε αρχίσει να μετράμε και το τελευταίο ευρώ:evil:

Link to comment
Share on other sites

Πάντως όσες φορές (που δεν είναι και λίγες) κάποια μέλη (εντελώς αθώα) μας έχουν προτείνει ελληνικά eshops οι τιμές τους ήταν στα ύψη...και από ποικιλία μηδέν:rolleyes:

 

Εγω μονο ηλεκτρικα-ηλεκτρονικα εχω παρει , και ακομα και απο κει ηταν τρελες οι διαφορες.

 

Δλδ...πηρα τηλεοραση Samsung μοντελο που σε 2 μηνες μας ειπαν οτι θα ερχοταν στην Ελλαδα (mantitop...απο την Ακρωτηριου...το μεγαλο...ξερεις ποιο! που ειναι το φθηνοτερο της Πατρας) και θα ειχε 1800, τη πηρα λοιπον 1000.

 

Και διαφορα αλλα, στερεοφωνικα, ηλεκτρικες σκουπες, σκουπακι, κι αλλη τηλεοραση δωρο για την αδερφη μου, τηλεοραση γα τι υπνοδωματιο...πολλα πολλα. Δλδ συνολικα, πρεπει να γλιτωσαμε 3000-4000 ευρω....

 

 

Link to comment
Share on other sites

ναι ναι αυτο...πολυ ωραια...οντως!

 

Μας έφεραν προχτές που γιόρταζε ο μικρός μου κάποια δώρα από εκεί και έπαθα πλάκα...τέλεια...και ευτυχώς μεγάλο νούμερο να τα φορέσει του χρόνου γιατί για φέτος είμαστε πλήρης;)

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω ποιό λες...λίγο μετά από το καλό μαγαζάκι με τα ρούχα. Από εκεί είχα πάρει το πλυντήριο πιάτων;)

Ηλεκτρικά δεν έχω πάρει από ehop αλλά όλα τα άλλα τα έχω;) ο άντρας μου δε που έχει την ίδια νοοτροπία κάθε σάββατο βράδυμε το που μπαίνει 12 τρέχει να τσεκάρει τις προσφορές crazy sunday σε γνωστό eshop με ηλεκτρονικά:shock::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Όχι δεν βλέπω πουθενά τιμή...:shock: ούτε προσθήκη στο καλάθι βλέπω, εκτός και αν πρέπει να κάνεις sign in.

 

εκανα και sign in....αλλα τιποτα.... (φανταστικο δεν ειναι? :D)

 

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια σερφάροντας βρήκα συτήν την σελίδα για παιδικά ρούχα και απ' ότι γράφει στέλνει Ελλάδα και έχει πολύ καλές τιμές http://www.cachetkids.co.uk/

έχει ψωνίσει καμιά σας από εκεί? έψαξα στην λίστα και δεν το είδα.

Λέω να παραγγείλω παιδικό κουστούμι και στις σελίδες που έχει στην λίστα δεν βρίσκω κάτι στο νούμερό μας να μου αρέσει.

Περιμένω γνώμες:D

 

Κοπελιές ακόμα περιμένω γνώμες...ρίξτε καλέ μια ματιά και πείτε αν αξίζει;)

Link to comment
Share on other sites

εκανα και sign in....αλλα τιποτα.... (φανταστικο δεν ειναι? :D)

 

Ωραίο είναι αλλά εγώ αυτού του είδους τα παιχνίδια τα φοβάμαι για πτώσεις...ο δικός μου έχει πέσει ακόμα και από πολύ χαμηλό ποδηλατάκι (αυτά τα χωρίς πετάλ μόνο με ρόδες) και χτύπησε στο κεφαλάκι αρκετά:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οχι βρε ... για το site Που παρεθεσες λεω...

 

σχετικα με το δικο μου....αυτο που μου κανει εντυπωση ειναι οτι εχει επιλογη για καταταξη αναλογα με την τιμη....ελα χριστε και παναγια!

 

 

Link to comment
Share on other sites

Α...λες για την σελίδα που ρωτάω εγώ?....ΞΑΝΘΙΑ ΕΙΠΑΜΕ;)

 

Κοίτα να δεις από children salon έχει καλύτερες τιμές. Το πρώτο μάλιστα έχει ξεπουλήσει και δεν βρίσκω κάτι να μου αρέσει σε μέγεθος που θέλω:mad:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...