Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

στις αρχες που της εδινα το aptamil για τους κολικους το επαιρνα απο το ebay απο ενα φαρμακειο, αλλα δυο φορες πηρα κι απο ιδιωτη. εκει να δεις τρελλες διαφορες με τα δικα μας, γιατι ως γνωστον τα γαλατα 1ης βρεφικης ηλικιας τα βαρανε.

 

 

το ξερω ειχα βρει και εγω τα 10 κουτια απταμιλ 1 ,156 ευρω τελικη τιμη (και μαλιστα τα 900 γραμμαρια)που εδω ηθελα 280 ευρω!!!αλλα ο αντρας μου ανενδοτος,δεν ηθελε να παρουμε το γαλα της μεσω ιντερνετ......του ειχε κολλησει......τα πρωτης βρεφικης ηλικιας εχουν διαφορα μεγαλη,αλλα τα 2 , 3 κτλ συνηθως οχι.

 

 

ραννια τις hipp τις ειχα βρει οσο και τις holle.ειναι πιο ακριβες και δεν θυμαμαι καλα????:roll:

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω ειχα δει τις τιμες στο γερμανικο αμαζον και εχει τα 6 πακετα απο 12 μεχρι 19 ευρω,αναλογα την κρεμα.ε αν σκεφτεις οτι της νεστλε εχει 5,5 ευρω το κουτι (βανιλια ρυζαλευρο)τοτε ειναι οκ οι τιμες......

 

 

 

http://www.amazon.de/gp/search/ref=sr_nr_seeall_7?rh=k%3Ahipp%2Ci%3Agrocery&keywords=hipp&ie=UTF8&qid=1289430427

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα! σνιφ σνιφ... ειχα μπινταρει χτες σε ενα απιθανο σετακι για τη μπουμπου αλλα ανεβασαν οι αλλοι στο τελευταιο δεπτερολεπτο κ το εχασα............. σνιφ σνιφ!!!!!!!!!! κ δεν το πουλαει κανεις αλλος..........

το βρηκα ομως στο ebay.com peripoy 30 ευρω.... τι λετε? να το τολμησω? θα προλαβω να ρθει πριν τις γιορτες? εν τω μεταξυ ο πωλητης λεει οτι λειπε σε διακοπες και θα επιστρεψει 1/11 αλλα ακομα λειπει... του στειλα μαιλ να δω τι θα μου απαντησει...... αν μου απαντησει!

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ιριδούλα, οτι έχω αγοράσει από ebay και από διαφορετικούς πωλητές δεν έχει κάνει πάνω από 1 βδομάδα να έρθει...α συγνώμη τώρα είδα ότι λες από το αμερικάνικο...στο άμαζον κοίταξες και δε το έχει το σετάκι;;Για βάλε μας κανένα λινκ να δούμε αν μπορούμε σε βοηθήσουμε...

Link to comment
Share on other sites

ναι ειδα και αμαζον δεν το εχει....

αυτο ειναι http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160501897996&ssPageName=STRK:MEDWX:IT

υπαρχει και αυτο εδω http://cgi.ebay.co.uk/NWT-BONNIE-JEAN-WINTER-BLACK-WHITE-COAT-DRESS-18-M-/160502534367?pt=Girl_s_Clothing&hash=item255eb250df αλλα ειναι πολυ μαυρο το φορεμα και δεν το θελω για γιορτες.... μαυρο σε μωρο??? δε θελω....

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

irida κι εγώ αυτό παθαίνω γμτ... όπου και να έκανα bid όλο και κάποιος θα βρεθεί την τελευταία στιγμή να δώσει παραπάνω κι εγώ μένω με το ποντίκι στο χέρι! Έλεος, μου σπάσανε τα νεύρα. Ρε μπας και το κάνουν από μόνοι τους οι πωλητές για να μην τα δίνουν τόσο φτηνά? Δεν ξέρω, απογοητεύτηκα. Βέβαια μου είπε ο άντρας μου πως υπάρχει μέχρι και πρόγραμμα που το βάζεις να δουλεύει υπέρ σου και πάει και κάνει το bid εκ μέρους σου την τελευταία στιγμή (μέχρι το ποσό που του έχεις πει βέβαια). Το απόγευμα που θα γυρίσει από τη δουλειά θα τον πρήξω να μου το βρει!:mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Γατούλα όταν μπεις πες μου πως ήρθε το παλτουδάκι στην κορούλα σου. Αυτό το κόκκινο λέω

http://www.mandco.com/Shop-all-Styles/Mini-dot-formal-coat/invt/3671356red

 

καλημερα,κι εγω αυτο το παλτουδακι ερωτευτηκα αλλα δυστυχως δεν ειχε νουμερο

ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γατούλα όταν μπεις πες μου πως ήρθε το παλτουδάκι στην κορούλα σου. Αυτό το κόκκινο λέω

http://www.mandco.com/Shop-all-Styles/Mini-dot-formal-coat/invt/3671356red

 

Το πήρα και εγώ για τη μικρή μου και μου φάνηκε μια χαρά. Και σκέψου ότι η δικιά μου έκλεισε τους 19 μήνες και φοράει ακόμα ρούχα 9-12...

Δεν της το δοκίμασα, με το μάτι όπως το δα

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Σημερα παρελαβα και το στρωμα απο το babybutt! Ενω η υπολοιπη παραγγελια ηρθε με τα ΕΛΤΑ, το στρωμα που ειχε και 35 ευρω μεταφορικα ηρθε με την DHL!!!

αψογο service!!!

 

Ηθελα να παραγγείλω και εγώ από το ΒΑΒΥBUTT, αλλά από ότι είδα ζητά για την πρώτη φορά να στείλεις έμβασμα..τα στοιχεία του λογαριασμού τους που τα έχουν στο σάιτ?

Link to comment
Share on other sites

Γατούλα όταν μπεις πες μου πως ήρθε το παλτουδάκι στην κορούλα σου. Αυτό το κόκκινο λέω

http://www.mandco.com/Shop-all-Styles/Mini-dot-formal-coat/invt/3671356red

 

τσιμπα το !!! ειναι και 17 σε εκπτωση, αλλα δε ξερω αν εχει νουμερα!

Μια χαρα, ουτε χοντρουλο ουτε λεπτο! Στη μικρα με τους 89(?) ποντους υψος και 12 κιλα βαρος, το 2-3 της πεφτει εεεε λιιιιιγοοοοο μεγαλουτσικο, βασικα τα μανικακια, αλλα με 4 πονταρισουλες εκανα και σχεδιο στο μανικι και μουρλια το αποτελεσμα χαχαχχα! Και στοιχημα θα μας κανει για ενα χρονο τουλαχιστον χαχαχχαχχα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

μια μια θα βγαινει με το παλτο χαχαχχαχα

 

λοιπον εχω θεμα

1.βρηκα ταχυδρομο δουλειας αποξω

του λεω για δε το αφησες?

ειναι δεμα

οχι βιβλιο???

μαλλον ηρθε η 3η παραγγελια απο μαντκο απο 3/11 η δικια μου οποτε πρεπει να παω!

 

2.διαστασεις 100-95-109 χοχοχοχοχο, αυτη η κοιλουμπα δε με αφηνει να επιλεξω νουμερα γκρρρρρρρρρρ

λετε το 20 που παραγγειλα να ειναι τουυυυυυτττττ πανω μου???? θα μαθουμε και τις επιστροφες μαλλον!!!!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και ενα θεματακι στο φεις! τη γνωμη σας!

εχτες λοιπον χτυπαγαμε ενα τοιχακι αλλυπητα καποιες γνωστες εδω, ξερουν αυτες!

και γραφαμε και γραφαμε

και εγω σπινταρισα μια και ειμαι γρηγορο παιδι και γκρουτσου γκρουτσου το ενα ποστακι μετα το αλλο

και τσουπ μια ...προειδοποιηση

στο περιπου ελεγε.....ψιττττ γραφεις πολυ γρηγορα και κοψε ταχυτητα και αμα δεν αλλαξεις θα τουτττττ και κατι παπαρδιτσες!

και βαλε τα γραμματακια που βλεπεις

τα γραφω

αλλο ποστακι

παλι η παπαρδιτσα

και βαλε γραμματακια

οχι δεν εγραψα

και παω ξανα

και τσουπ

 

Μπλοκαριστήκατε!Έχετε συμπεριφορά η οποία ενδεχομένως θεωρείται ενοχλητική ή προσβλητική από τους άλλους χρήστες.

 

Έχετε αποκλειστεί από την δημοσίευση σε Τοίχους εξαιτίας της επανειλημμένης κακής χρήσης αυτής της λειτουργίας. Ο αποκλεισμός θα ισχύει παντού για διάστημα λίγων ωρών έως λίγων ημερών. Όταν θα σας επιτραπεί ξανά η χρήση αυτής της λειτουργίας, παρακαλούμε να συνεχίσετε με προσοχή. Η περαιτέρω εσφαλμένη χρήση ίσως έχει ως αποτέλεσμα την μόνιμη απενεργοποίηση του λογαριασμού σας. Για περαιτέρω πληροφορίες, παρακαλούμε να επισκεφτείτε την Σελίδα FAQ μας.

 

Παμ καλα?

καμια γνωμη?

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

irida κι εγώ αυτό παθαίνω γμτ... όπου και να έκανα bid όλο και κάποιος θα βρεθεί την τελευταία στιγμή να δώσει παραπάνω κι εγώ μένω με το ποντίκι στο χέρι! Έλεος, μου σπάσανε τα νεύρα. Ρε μπας και το κάνουν από μόνοι τους οι πωλητές για να μην τα δίνουν τόσο φτηνά? Δεν ξέρω, απογοητεύτηκα. Βέβαια μου είπε ο άντρας μου πως υπάρχει μέχρι και πρόγραμμα που το βάζεις να δουλεύει υπέρ σου και πάει και κάνει το bid εκ μέρους σου την τελευταία στιγμή (μέχρι το ποσό που του έχεις πει βέβαια). Το απόγευμα που θα γυρίσει από τη δουλειά θα τον πρήξω να μου το βρει!:mrgreen:

 

αααα μαθε οπωσδηποτε γιαυτο το προγραμμα!!!!!!!!!!!!!! με ενδιαφερει! δε μπινταρω κ συνεχεια, αλλα αμα κατι αξιζει το κοπο κριμα ειναι να το χανεις απο 1 λιρα........

 

τσ τσ τσ τσ ......δεν διαβάζετε, δεν διαβάζετε και με στεναχωρείται :-D:-D δείτε εδώ

#10

 

Από την άλλη αν η ώρα της δημοπρασίας είναι λογική αυτό που κάνω εγώ είναι να μην περιμένω ακριβώς τελευταία στιγμή αλλά μόλις αρχίσει να μετράει το τελευταίο λεπτό βάζω το ανώτερο ποσό που θέλω πληρώσω και πατάω τα κουμπιά έτσι ώστε να έχω λίγο χρόνο να αλλάξω το bid μου αν τελικά αποφασίσω ότι θέλω να δώσω κάτι παραπάνω :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

κ ελεγα οτι καπου το εχω ξανακουσει αυτο!!!!!!!!!!!!!! μπραβο βρε age!!!!!!!!!!!!!

τωρα ειναι αργα ομως αλλη φορα θα ξερω..............

 

ψαξε κι εσυ μηπως το βρεις το σετακι μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ πλιζζζζζζζζζζζ

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

επ επ για μισο!!!! σ'αυτο το tool μονο η εγγραφη ειναι δωρεαν, για να σου κανει αυτο bid θελει πληρωμη............ λογικι θα μου πειτε ε??????? χαχαχαχα αν ειναι ετσι το κανω μονη μου............

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι ειδα και αμαζον δεν το εχει....

αυτο ειναι http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=160501897996&ssPageName=STRK:MEDWX:IT

υπαρχει και αυτο εδω http://cgi.ebay.co.uk/NWT-BONNIE-JEAN-WINTER-BLACK-WHITE-COAT-DRESS-18-M-/160502534367?pt=Girl_s_Clothing&hash=item255eb250df αλλα ειναι πολυ μαυρο το φορεμα και δεν το θελω για γιορτες.... μαυρο σε μωρο??? δε θελω....

ναι γατουλα μου

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

βρε Ιριδα σε αυτον κυνηγαγα και εγω το φορεμα! που ελεγα οτι μαγικα το βουτηξαν!!!

εχει πολυ ωραια κομματια, αλλα με τα μαθηματικα κατω δε μου καθησε το τελευταιο μπινταρισμα σωστα!!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...