Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Να σας στεναχωρησω λιγο!!!!M&Co εχει το σκ 20% & 25% εκπτωση αυτο το σκ οσες δεν προλαβατε να η ευκαιρια

 

 

 

εγώ το νούμερο, χτες έκαν παραγγελία και ξέχασα να περάσω τους εκπτωτικούς κωδικούς........

Link to comment
Share on other sites

λοιπόν σήκωσα το ικέα σήμερα! υπέροχα χριστουγεννιάτικα πραγματάκια! το άλλο σκ στολίζω πάει και τέλειωσε :lol::lol::lol::lol:

 

 

αααα!!!!!!!!!

δεν ήξερα ότι παίζουν και χριστουγεννιάρτικα στο ικεα......

Link to comment
Share on other sites

@Σοφακι...

απο Αλομπεμπε εφυγαν σημερα και λεει θα ειναι σε μενα πριν τις 15 νοεμβρη.Ερχονται με chronopost,αυτο ειναι κουριερ???

 

@the rest..

εμενα τα μονα που αφησε ο ταχυδρομος στην πολυκατοικια και χωρις να χτυπησει κουδουνι μεσα σε ενα κουτι για την κοινη χρηση ηταν ενα κουτσικο δεματακι με πιπιλες!!και αλλο ενα κουτσικο δεματακι που ειχε μεσα ενα σακουλακι με babybits(μεγεθος κυβου ζαχαρης το καθε babybit)

ολα μα ολα τα αλλα,ειτε signed for ειτε απλα αφηνουν χαρτακι να παω εγω.

αφου εχουμε λαλακα ταχυδρομο...στο τσακ γλυτωσε το ξυλο απο τον αντρα μου αλλα εκει αδιορθωτος(εμας βεβαια απο τοτε και μετα δεν τολμα να μην χτυπησει ακομη και χαρτακι να αφησει)

Link to comment
Share on other sites

Μπουνιτσα, δοκιμασε να στειλεις και 1 και 2 και 3 μαιλ (μεχρι να σου απαντησουν) οτι ξεχασες τον κωδικο! Εγω πιστευω οτι θα σου επιστρεψουν τη διαφορα!

 

για το μεγεθος τους και παλι, ο Β που ειναι κανονικουλης το 2-3 του πεφτει μια χαρα

πυτζαμουλες ωραιες, πισο ωραιες απο κοντα, βεβαια η σταμπα ειναι σταμπα, αλλα απο οτι γραψατε δε θα τη ψαχνω στο πλυσιμο οπως στα καρς του τζαμπο!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μπουνιτσα, δοκιμασε να στειλεις και 1 και 2 και 3 μαιλ (μεχρι να σου απαντησουν) οτι ξεχασες τον κωδικο! Εγω πιστευω οτι θα σου επιστρεψουν τη διαφορα!

 

 

λες;;;;

είναι σκατά και τα αγγλικά μου....

αλλά θα δοκιμάσω......

ευχαριστω!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Να σας πω κι εγώ για τις αγορές μου.

Σήμερα μου ήρθαν τα ρουχαλάκια από το http://www.joebrowns.co.uk και ομολογώ ότι είναι του γούστου μου.Βρήκα κι ένα εκπτωτικό κουπόνι και μου έκανε 10%εκπτωση οπότε βγήκε και πιο φτηνά από το amazon όπου και τα πρωτοείδα.Εφυγαν από Αγγλία στις 26/10,έφτασαν χτες και με ειδοποίησαν σήμερα.Θέλει λίγο προσοχή στα νούμερα.Κπ κομμάτια έχουν στενή φόρμα αλλά αν διαβάσεις τα σχόλια κάτω από τα προϊόντα νομίζω ότι βγάζεις άκρη.Θα πρότεινα ανεπιφύλακτα να μπει στη λίστα.

Επίσης πηρα από το cakescookiesandcraftshop.co.uk καποια κουπ πατ,όλα οκ

Επίσης μου ήρθαν και τα camperάκια μου από το amazon με κέρδος45ευρώ και σε χρώμα που δεν το είχε εδώ.

Αυτά για την ώρα.

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και για μια ακόμη και τελευταία φορά μήπως κάποια κοπέλα είχε ή έχει προϊόντα από το bambino world.Θελουμε ένα καρότσι αυτής της "εταιρείας",είναι οικονομικό αλλά μην πετάξουμε και τα χρήματά μας....

http://www.bambinoworld.de/de/kombi-jogger-tragewanne-braun.html

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τα πράγματα είναι απλά, αν έχεις λίγο υπομονή ...........την αράζεις στο μπαλκόνι την ώρα που ξέρεις περίπου ότι περνάει και περιμένεις πακέτο με την φωτογραφική στο χέρι .........τον τραβάς μια φώτο την ώρα που αφήνει το σημείωμα και μετά περνάς μία από τα κεντρικά με ΓΡΑΠΤΗ τονίζω γραπτή ερώτηση/επισήμανση (αυτός είναι ο τα έχω πάρει κρανίο τρόπος)

Υπάρχει και ο συγκαταβατικός τρόπος πάς και κάνεις ΓΡΑΠΤΑ ξαναλέω γραπτά παράπονα στα ελτά της περιοχής σου τους εξηγείς και την κατάσταση σου και τους παρακαλείς προφορικά ......να σε προσέξουν γιατί δεν μπορείς να πολυβγαίνεις έξω μπλα μπλα μπλα ;);)

Διάλεξε :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Σερλοκ μου εσυ! χαχαχαχα σε φαντάζομαι να κρεμιεσαι στο μπαλκονι χαχαχα

 

οι φίλοι με αγαπάνε όπως είμαι (ξωτικό χριστουγέννων!)...η πεθερά πάλι που θα κουνήσει το κεφάλι, ποιος την χε...:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

Και εγω και εγω το κουνάω....:mrgreen::mrgreen:

 

 

εμεις μαλλον αυριο ΙΚΕΑ πλευρα θα βοσκουμε!

 

άντε ρε νιαουρίνι, δε συντονιστήκαμε!!!

 

ααααααχ δεν συντονιστηκατε για να ερθετε μετα και σε εμενα για καφεδακι :wink:;-):wink:

 

Αντε ρε..........ζηλευωωωω κανονιστε να εξαφανιστειτε τα χριστουγεννα που κατεβαινω να δω πεθεριδιο...!!

 

Να σας πω κι εγώ για τις αγορές μου.

Σήμερα μου ήρθαν τα ρουχαλάκια από το http://www.joebrowns.co.uk και ομολογώ ότι είναι του γούστου μου.Βρήκα κι ένα εκπτωτικό κουπόνι και μου έκανε 10%εκπτωση οπότε βγήκε και πιο φτηνά από το amazon όπου και τα πρωτοείδα.Εφυγαν από Αγγλία στις 26/10,έφτασαν χτες και με ειδοποίησαν σήμερα.Θέλει λίγο προσοχή στα νούμερα.Κπ κομμάτια έχουν στενή φόρμα αλλά αν διαβάσεις τα σχόλια κάτω από τα προϊόντα νομίζω ότι βγάζεις άκρη.Θα πρότεινα ανεπιφύλακτα να μπει στη λίστα.

Επίσης πηρα από το cakescookiesandcraftshop.co.uk καποια κουπ πατ,όλα οκ

Επίσης μου ήρθαν και τα camperάκια μου από το amazon με κέρδος45ευρώ και σε χρώμα που δεν το είχε εδώ.

Αυτά για την ώρα.

 

Πολύ ωραια το βαζω ευθής αμέσως!

 

ερωτηση του....διαβολακιου..

αμα εχω βαλει μαξ μπιντ, μπορω να το παρω πισω αν μετανοιωσω??????

 

χαχαχαχα Οχι κιουρια μου.... δεν μπορεις να το παρεις πισω.

 

Link to comment
Share on other sites

kalamaraki κανονιστε μετα την μεσημεριανη μασα την ημερα των χριστουγεννων να ερθετε ελ βενιζελος για καφε......σιγουρα θα δουλευω:-P

 

καλαμαρίδιο, εγώ εδώ θα είμαι!!! Με το Σοφάκι είμαστε κοντά, το νιαουρίνι αφού λέει ανατολικά, κάπου δω γύρω λιάζεται...ΟΠΟΤΕ δεν την γλυτώνεις...χαχαχαχαχα

 

επίσης, τι κουνάτε το κεφάλι ωρέ;;; την άλλη βδομάδα είναι μέσα Νοέμβρη...μετά αρχίζουν γιορτές, η δική μου, του σουργελακίου, του αγίου σπυριδώνου μεγάλη η χάρη...να τα χριστούγεννα έφτασαν...απαπαπα δε προλαβαίνω λέμε! :mrgreen::mrgreen::mrgreen::mrgreen:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

ελ βενιζελος νιαου νιαου ........

 

ε ναι λοιπον ΚΑΙ χριστουγεννα!!!!!

 

περυσι 20 δεκεμβρη γενναγα η δολια.....ειπα να μην παω στην δουλεια:-P!

 

χαχαχα και εγω την ρωτησα αν ειναι αεροσυνοδός η καψερη χαχαχαχαχα:mrgreen::mrgreen:

 

εμ και εσυ γεννουσες περυσι τσι τσ τσ!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...