Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ευχαριστω Κελυ! εγω βλεπω το μαξ μου!

αν καποιος σε περασει σε τιμη θα σου στειλει μηνυμα στο μαιλ σου και οταν μπεις στο my ebay θα σου βγαλει outbidμε κοκκινο στο συγκεκριμενο τμχ οποτε ανεβαζεις την τιμη σου καλο ομως ειναι να μην χτυπας κομματια παρα μονο στο τελευταιο λεπτο γιατι και καποιος αλλος που το θελει ξερει οτι ενδιαφερεσε και κανει και αυτος προσφορα

Link to comment
Share on other sites

σου εστειλα προσωπικο μηνυμα ειναι επανω δεξια εκει στα στοιχεια σου μπες και διαβασε....Αυτο εξηγουσα χθες αλλα καποιες δυστυχως δεν μπορουσαν να καταλαβουν για ποιο λογο γινονται συνεχεια καποιες ερωτησεις αλλα τι να κανουμε ειπαμε ειμαστε βιαστικοι Ελληνες

 

 

Κελυ καλο ειναι αν εχεις κατι να πεις να το πεις ευθεως και οχι με πλαγιες προτάσεις και σχολια.... εμενα σαν τριτο αυτα τα σχολια δεν μου αρεσουν καθολου......

 

Τα εχω πει εκατο χιλιαδες φορες

ΔΕΝ εννοω ατομα που γραφουν πρωτη φορα.........και ρωτάνε κατι ελεος πια!!

Εννοω ατομα που ενω συμμετεχουν λιγο ή πολυ κανουν ερωτήσεις και περιμένουν μονο για αυτους απάντηση , και ΔΕΝ διαβάζουν τιποτα αλλο και ενω πχ εσυ με ρωτας κατι για τα ελτα σου απαντω και δυο ποστ ποιο κατω ξαναρωτάει το ιδιο πραγμα για τα ελτα..............

 

Για αυτο λεω.............διαβαζουμε και το τι γραφουν οι αλλοι οταν θελουμε να συμμετεχουμε.

Στα εδειξα και σε παραδείγματα το πρωι αλλα δεν μπηκες καν στον κοπο να μου απαντήσεις.............

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

και επειδη εμενα μαρεσουν τα ...σηριαλ...και συγνωμη καλες μου

 

προς ΕΛΤΑ μαιηλακι

 

Και σημερα εδησα να παω να παρω ενα δεμα.

ΕΛΤΑ Ηλιουπολης

Απεξω χαρτι, κλειστα μεχρι τις 10

Λογος, συντηρηση μηχανηματων

Συγγνωμη , αυτα πρπει να γινονται στις ωρες εξυπηρετησης του κοινου?

Μετα τις 1 δεν ειναι εφικτο?

Ειμαστε αργοσχολοι νομιζετε και μπορουμε να παμε οτι ωρα επιθυμειτε εσεις?

Και μη μου απαντησετε , μπορειτε να στειλετε καποιον αλλο!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κελυ καλο ειναι αν εχεις κατι να πεις να το πεις ευθεως και οχι με πλαγιες προτάσεις και σχολια.... εμενα σαν τριτο αυτα τα σχολια δεν μου αρεσουν καθολου......

 

Τα εχω πει εκατο χιλιαδες φορες

ΔΕΝ εννοω ατομα που γραφουν πρωτη φορα.........και ρωτάνε κατι ελεος πια!!

Εννοω ατομα που ενω συμμετεχουν λιγο ή πολυ κανουν ερωτήσεις και περιμένουν μονο για αυτους απάντηση , και ΔΕΝ διαβάζουν τιποτα αλλο και ενω πχ εσυ με ρωτας κατι για τα ελτα σου απαντω και δυο ποστ ποιο κατω ξαναρωτάει το ιδιο πραγμα για τα ελτα..............

 

Για αυτο λεω.............διαβαζουμε και το τι γραφουν οι αλλοι οταν θελουμε να συμμετεχουμε.

Στα εδειξα και σε παραδείγματα το πρωι αλλα δεν μπηκες καν στον κοπο να μου απαντήσεις.............

δεν εχω να σου απαντησω κατι γιατι εσυ χειριζεσαι ολο αυτο εδω και καποιο καιρο καποια που ειναι νεα και πελαγωμενη απλα κανει ερωτηση επισης πολλοι μπορει να μην προλαβαινουν να διαβασουν.Πχ εγω καθομαι σπιτακι μου και σας διαβαζω και οπου μπορω να απαντησω ισως γιατι ειχα και εγω την ιδια απορια 'η γιατι δεν ειχα τι να κανω και διαβασα 400 σελιδες το κανω.πολλοι ειναιανυπομονοι βλεπουν 400 σελιδες και δεν διαβαζουν ουτε την τελευταια γιατι στις 5 πρωτες εχεις πηξει και πατας το τελυταια και απλα γραφεις 'η αλλοι γκρινιαζουν γιατι τους πειραζει που διαβαζουν ξανα ενα μηνυμα....Και χθες καταλαθος τα ακουσε απο μενα η age apo th zoniadim ξεκινησε που ανεφερει οτι βαρεθηκε να διαβαζει για τα ελτα και απλα απαντησα ο,τι οτι δεν μας ενδιαφερει απλα το προσπερναμε μπορει γι αυτην να ηταν ασημαντο για αλλους πχ δεν ειναι.Απλο παραδειγμα στη λιστα δεν υπαρχει το chemistdirect γιατι πολλες ειχαν προβλημα μεσα στις πρωτες σελιδες καποια κοπελα το ειχε αναφερει εγω εκανα την παραγγελια μου και ηρθε μια χαρα καποια κοπελα αργοτερα το ανεφερε και αυτη οτι της ηρθαν μια χαρα ισως στο μελλον και καποια αλλη να το δει μπορει εμεις να ξερουμε κατι καποιος αλλος ομως δεν το γνωριζει αλλο παραδειγμα σημερα αναφερθηκε η σαλοπετα αν καποιος ρωτησει θα πειτε μα καλα τοσο θεμα εγινε και ναι συμφωνω εγινε αλλα 150 σελιδες πισω εεε μη ζηταμε να διαβασουν βιβλιο

Link to comment
Share on other sites

πηρα τηλεφωνο σημερα στα ελτα της περιοχης αλλα δεν ειχαν κατι ......επειδη δουλευω στην acs ξερω οτι 3 μερες τωρα οι αποστολες γινονται με δυσκολια λογω των τελευταιων γεγονοτων με τις βομβες ,η υπηρεσια πολιτικης αεροποριας εχει απαγορεψει μεχρι και σημερα επισημα αποστολες απο και προς το εξωτερικο...ανεπισημα και εσωτερικου (τις δικες μας αποστολες τις διακινουμε με καραβι )

θα περιμενω μεχρι την τριτη και βλεπουμε....ελπιζω να μην το λιμπιστει κανεις....

 

σωστο κι αυτο, με τις βομβες θα σου αργησουν 2-3 μερες....

μη πολυβασιζεσαι στα τηλεφωνα παντως οσον αφορα τα ελτα... η προσωπικη επαφη τους δινει ενα παραπανω εναυσμα να ψαξουν καλυτερα :lol::lol::lol::lol:

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν εχω να σου απαντησω κατι γιατι εσυ χειριζεσαι ολο αυτο εδω και καποιο καιρο καποια που ειναι νεα και πελαγωμενη απλα κανει ερωτηση επισης πολλοι μπορει να μην προλαβαινουν να διαβασουν.Πχ εγω καθομαι σπιτακι μου και σας διαβαζω και οπου μπορω να απαντησω ισως γιατι ειχα και εγω την ιδια απορια 'η γιατι δεν ειχα τι να κανω και διαβασα 400 σελιδες το κανω.πολλοι ειναιανυπομονοι βλεπουν 400 σελιδες και δεν διαβαζουν ουτε την τελευταια γιατι στις 5 πρωτες εχεις πηξει και πατας το τελυταια και απλα γραφεις 'η αλλοι γκρινιαζουν γιατι τους πειραζει που διαβαζουν ξανα ενα μηνυμα....Και χθες καταλαθος τα ακουσε απο μενα η age apo th zoniadim ξεκινησε που ανεφερει οτι βαρεθηκε να διαβαζει για τα ελτα και απλα απαντησα ο,τι οτι δεν μας ενδιαφερει απλα το προσπερναμε μπορει γι αυτην να ηταν ασημαντο για αλλους πχ δεν ειναι.Απλο παραδειγμα στη λιστα δεν υπαρχει το chemistdirect γιατι πολλες ειχαν προβλημα μεσα στις πρωτες σελιδες καποια κοπελα το ειχε αναφερει εγω εκανα την παραγγελια μου και ηρθε μια χαρα καποια κοπελα αργοτερα το ανεφερε και αυτη οτι της ηρθαν μια χαρα ισως στο μελλον και καποια αλλη να το δει μπορει εμεις να ξερουμε κατι καποιος αλλος ομως δεν το γνωριζει αλλο παραδειγμα σημερα αναφερθηκε η σαλοπετα αν καποιος ρωτησει θα πειτε μα καλα τοσο θεμα εγινε και ναι συμφωνω εγινε αλλα 150 σελιδες πισω εεε μη ζηταμε να διαβασουν βιβλιο

Ρε συ Kelli δεν λέμε το ίδιο πράγμα ή δεν μπορείς να καταλάβεις άλλο να ρωτάει κάποιος νέος όπως π.χ καλή ώρα η maria karathoma (ένα τυχαίο παράδειγμα sorry κοπελιά:P) κάτι που έχει ειπωθεί μια σελίδα πίσω εκεί να του απαντήσεις και να τα ξαναπείς και να βοηθήσεις.

Πάρα πολλές φορές το έχω κάνει και εγώ και πολλές άλλες κοπέλες και από εδώ και μέσω p.m και θα τα πούμε και να τα ξαναπούμε και ξανά αν χρειαστεί .............:-P

 

Και άλλο πράγμα είναι να βλέπεις ένα χρήστη που παρακολουθεί το θέμα εδώ και καιρό να ρωτάει κάτι που απαντήθηκε 10 ποστ ποιό πίσω ..........

άλλο οι 150 σελίδες και άλλο 10 πόστ πίσω ............. κατάλαβες την διαφορά ???

Link to comment
Share on other sites

και σας λεω οτι οι Ελληνες ειμαστε βιαστικοι δεν ψαχνουμε γενικα να σου πω το πιο απλο ειμαι στο κρεβατι απο 4 μηνα 4ο 5ο και 6ο μηνα την εβγαλα νοσοκομειο με κινδυνο της δικης μου ζωης γιατι ειχα αιματωμα πανω απο τον ομφαλιο λωρο εξω απο τη μητρα και δεν μπορουσαν να κανουν κατι ολοι οι πελατες του αντρα μου και οι δικοι μου το ηξεραν εεε σε πληροφορω οτι καθημερινα με επαιρναν τηλεφωνο για να τους πω μεχρι και που εβαλαν οι ιδιοι το ταδε χαρτι.... Αυτο ειμαστε και δεν λεω οτι κακος το αναφερετε απλα λεω οτι δεν κερδιζετε κατι γιατι πολλοι δεν το καταλαβαινουν λενε το θεμα μου να λυθει και δεν πα να γυρισει ο κοσμος αναποδα....ολο αυτο ομςσ ξεκινησε απο εδω

post_old.gif Χθες, 22:50 #13151 zoniadim

 

image.php?u=24079&dateline=1274195102

 

Εγγραφή: 12-01-2010

Περιοχή: Aθήνα

Μηνύματα: 252

reputation_pos.gif

 

 

icon1.gif

Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο kalamaraki viewpost.gif

Ειμαι σιγουρη επειδη ξερω την RavT πως δεν ηταν προσωπικο το σχολιο της...

Απλα εχει καταντησει λιγο τσατ το θεμα με το να ρωταμε τα ιδια και τα ιδια συνέχεια...και επειδη πολλά ατομα δεν απαντάνε μενουν αναπάντητα τα ερωτήματα κ.....και τα ατομα χωρις ψώνια...

 

Συμφωνώ απόλυτα, αλλά θεωρώ επίσης οτι είναι βαρετό να ακούμε τον πόνο του καθενός σε σήριαλ για το αν παρέλαβε ή όχι από τα ΕΛΤΑ! Και για να μην παρεξηγηθώ δεν υποννοώ κάποιο μέλος συγκεκριμμένα, απλά θεωρώ οτι ο συγκεκριμένος χώρος στο forum δημιουργήθηκε για να εξυπηρετήσει άλλους σκοπούς

__________________

eNortjK1UrK0NDA1U7IGXDAS5AKp25.png

user_offline.gifreport.gif quote.gif

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα ,παρηγγειλα πριν λιγες μερες μεσω salopetas κατι πραγματα απο τον ακατανομαστο ....η οποια και μου τα εστειλε μεσω parcel2go στις 28/10

 

μπαινω στο site της parcel2go και η ενημερωση που εχει ειναι :

28/10/2010 08:00:00 SKELETON CON ADD WDM Online OUTWARD OE

01/11/2010 13:38:00 PARCEL ACCEPTED GREECE OFFICE OF ORIGINRomford Depot

01/11/2010 19:31:54 Forwarded to Hub GREECE OFFICE OF ORIGINRomford Depot

02/11/2010 06:28:00 Forwarded to Hub AUTOSCAN AT COVENTRY NH INWARD OE

02/11/2010 20:38:06 Received by delivery depot INTERNATIONAL HUB OUTWARD OE

04/11/2010 12:45:00 Forwarded to Hub INTERNATIONAL HUB OUTWARD OE

 

τι θελει να πει ο ποιητης ???γ@#μω τα αγγλικα μου .....help please!!!!!!!!!!!!

 

έχει σταλεί ελλάδα...και εκεί τερματίζει η παρακολούθηση του parcel2go...

βάλε το tracking number εδώ, να δεις που βρίσκεται:

 

http://www.elta-courier.gr/trackit/

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

και σας λεω οτι οι Ελληνες ειμαστε βιαστικοι δεν ψαχνουμε γενικα να σου πω το πιο απλο ειμαι στο κρεβατι απο 4 μηνα 4ο 5ο και 6ο μηνα την εβγαλα νοσοκομειο με κινδυνο της δικης μου ζωης γιατι ειχα αιματωμα πανω απο τον ομφαλιο λωρο εξω απο τη μητρα και δεν μπορουσαν να κανουν κατι ολοι οι πελατες του αντρα μου και οι δικοι μου το ηξεραν εεε σε πληροφορω οτι καθημερινα με επαιρναν τηλεφωνο για να τους πω μεχρι και που εβαλαν οι ιδιοι το ταδε χαρτι.... Αυτο ειμαστε και δεν λεω οτι κακος το αναφερετε απλα λεω οτι δεν κερδιζετε κατι γιατι πολλοι δεν το καταλαβαινουν λενε το θεμα μου να λυθει και δεν πα να γυρισει ο κοσμος αναποδα....ολο αυτο ομςσ ξεκινησε απο εδω

post_old.gif Χθες, 22:50 #13151 zoniadim

 

image.php?u=24079&dateline=1274195102

 

Εγγραφή: 12-01-2010

Περιοχή: Aθήνα

Μηνύματα: 252

reputation_pos.gif

 

 

icon1.gif

Παράθεση:

Αρχικό μήνυμα απο kalamaraki viewpost.gif

Ειμαι σιγουρη επειδη ξερω την RavT πως δεν ηταν προσωπικο το σχολιο της...

Απλα εχει καταντησει λιγο τσατ το θεμα με το να ρωταμε τα ιδια και τα ιδια συνέχεια...και επειδη πολλά ατομα δεν απαντάνε μενουν αναπάντητα τα ερωτήματα κ.....και τα ατομα χωρις ψώνια...

 

Συμφωνώ απόλυτα, αλλά θεωρώ επίσης οτι είναι βαρετό να ακούμε τον πόνο του καθενός σε σήριαλ για το αν παρέλαβε ή όχι από τα ΕΛΤΑ! Και για να μην παρεξηγηθώ δεν υποννοώ κάποιο μέλος συγκεκριμμένα, απλά θεωρώ οτι ο συγκεκριμένος χώρος στο forum δημιουργήθηκε για να εξυπηρετήσει άλλους σκοπούς

__________________

eNortjK1UrK0NDA1U7IGXDAS5AKp25.png

user_offline.gifreport.gif quote.gif

 

δεν εχω να σου απαντησω κατι γιατι εσυ χειριζεσαι ολο αυτο εδω και καποιο καιρο καποια που ειναι νεα και πελαγωμενη απλα κανει ερωτηση επισης πολλοι μπορει να μην προλαβαινουν να διαβασουν.Πχ εγω καθομαι σπιτακι μου και σας διαβαζω και οπου μπορω να απαντησω ισως γιατι ειχα και εγω την ιδια απορια 'η γιατι δεν ειχα τι να κανω και διαβασα 400 σελιδες το κανω.πολλοι ειναιανυπομονοι βλεπουν 400 σελιδες και δεν διαβαζουν ουτε την τελευταια γιατι στις 5 πρωτες εχεις πηξει και πατας το τελυταια και απλα γραφεις 'η αλλοι γκρινιαζουν γιατι τους πειραζει που διαβαζουν ξανα ενα μηνυμα....Και χθες καταλαθος τα ακουσε απο μενα η age apo th zoniadim ξεκινησε που ανεφερει οτι βαρεθηκε να διαβαζει για τα ελτα και απλα απαντησα ο,τι οτι δεν μας ενδιαφερει απλα το προσπερναμε μπορει γι αυτην να ηταν ασημαντο για αλλους πχ δεν ειναι.Απλο παραδειγμα στη λιστα δεν υπαρχει το chemistdirect γιατι πολλες ειχαν προβλημα μεσα στις πρωτες σελιδες καποια κοπελα το ειχε αναφερει εγω εκανα την παραγγελια μου και ηρθε μια χαρα καποια κοπελα αργοτερα το ανεφερε και αυτη οτι της ηρθαν μια χαρα ισως στο μελλον και καποια αλλη να το δει μπορει εμεις να ξερουμε κατι καποιος αλλος ομως δεν το γνωριζει αλλο παραδειγμα σημερα αναφερθηκε η σαλοπετα αν καποιος ρωτησει θα πειτε μα καλα τοσο θεμα εγινε και ναι συμφωνω εγινε αλλα 150 σελιδες πισω εεε μη ζηταμε να διαβασουν βιβλιο

 

αρα συμφωνουμε οτι λεμε το ιδιο πραγμα ετσι δεν ειναι???

Εγω ομως εχω δει ατομα να θυμώνουν να θιγονται που τους λες οτι η απαντηση ειναι δυο ποστ ποιο πανω, να ρωτανε ειναι αξιοπιστο το σαιτ αυτο...οταν τα γραφω με μεγαλα γραμματα πανω στη λιστα....

Δηλαδη καποια πραγματα ας ειμαστε λιγο ποιο προσεκτικοι............

Λεμε και ξαναλεμε το ιδιο πραγμα....

 

Δηλαδη γιατι να μη ασχοληθει καποιος...? Τοτε πως θελει να κανει αγορα?

Εγω θα του την κανω? ε ναι εγω εσυ θα του πουμε και αν μετα κατι παει στραβα θα μας την πει κιολας οταν υπαρχουν πληροφοριες για ολα.....

Και εχω προσπαθησει και εγω και εσυ και αλλα κοριτσια καπως να συμμαζευτει το θεμα γιατι εχει ξεχειλωσει εντελως....

Αλλα ετσι δουλεια δεν γινεται...

Οταν θελεις να συμμετεχεις σε ενα θεμα και να ενημερώνεσαι , οφειλεις κατ εμε να διαβάζεις ολα τα ποστ στα χοντρα χοντρα και οτι σου κεντραρει την προσοχη το ενδιαφερον να το κρατας ή να το θυμασαι! ΔΕΝ γινεται να ανοιγεις την σελιδα να εχει πεντε ποστ ή δεκα να μη διαβαζεις τιποτα και απλα συνεχεια να πετας το δικο σου ερωτημα....το οποιο εχει απαντηθει δυο τρια πεντε ποστ ποιο πανω που θα επρεπε λογικα να τα περάσεις για να γραψεις κιολας....

ΑΛλιως το θεμα κατανταει ενα μεγαλο τσατ.....χωρις καμια ουσια και χανονται οοολες οι χρησιμες πληροφοριες

Και μενα με ενοχλουν τα σηριαλ , και ας ειναι φιλεναδα μου η γατουλα, απλα δεν τα διαβαζω...προσπερνω αλλα οοολα τα υπολοιπα τα διαβαζω γιατι ουτε παντωγνωστης ειμαι και εγω μαθαινω πολλα απο εσας, Θα εκπλαγεις ποσα δεν ξερω ακομη και μαθαινω...

 

Γιατι δεν μπορω να το κατανοήσω....πως γινεται να θυμωνει καποιος κιολας οταν του απαντας οτι αυτο που ψαχνεις βρισκεται εκει....

Δηλαδη εγω εσυ η διπλα θα κανουμε την δουλεια την ερευνα ολων?

Δεν ειναι το θεμα αν θα κανω ερευνα για σενα ή οχι

Το θεμα ειναι να μαθουμε να χρησιμοποιούμε αυτα τα "εργαλεια" προς ωφελος μας και να κανουμε εξυπνες αγορες.

Συγνωμη αν ακουγομαι/διαβάζομαι θυμωμένη δεν ειμαι!

 

Link to comment
Share on other sites

και σας λεω οτι οι Ελληνες ειμαστε βιαστικοι δεν ψαχνουμε γενικα να σου πω το πιο απλο ειμαι στο κρεβατι απο 4 μηνα 4ο 5ο και 6ο μηνα την εβγαλα νοσοκομειο με κινδυνο της δικης μου ζωης γιατι ειχα αιματωμα πανω απο τον ομφαλιο λωρο εξω απο τη μητρα και δεν μπορουσαν να κανουν κατι ολοι οι πελατες του αντρα μου και οι δικοι μου το ηξεραν εεε σε πληροφορω οτι καθημερινα με επαιρναν τηλεφωνο για να τους πω μεχρι και που εβαλαν οι ιδιοι το ταδε χαρτι.... Αυτο ειμαστε και δεν λεω οτι κακος το αναφερετε απλα λεω οτι δεν κερδιζετε κατι γιατι πολλοι δεν το καταλαβαινουν λενε το θεμα μου να λυθει και δεν πα να γυρισει ο κοσμος αναποδα....ολο αυτο ομςσ ξεκινησε απο εδω

 

μπορείς να μου πεις γιατί συνεχίζεις; τι έχεις να κερδίσεις αν μας βάλεις να αρπαχτούμε εδώ μέσα; :mad:

αν δεν έχεις πρόβλημα με το τι απαντάμε, τι όχι και πως, κάνε αναφορά τα συγκεκριμένα μηνύματά μας...

στο μεταξύ θα σε παρακαλώ, να μην βγεις άλλο οφφ τοπικ γιατί θα προχωρήσω εγώ σε αναφορά...

 

μάκια

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

υπάρχει και η αναζητηση μέσα στο θέμα παιδιά

(για αυτούς που βαριούνται να διαβάσουν 400 σελίδες )

πχ εγώ θελω να κανω μια αγορα απο το powells και θελω να δώ τι εχετε γραψει

πάω αναζήτηση στο θεμα (πανω δεξια)

γραφω powells και ΒΟΥΑΛΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΜΟΥ (που χαθηκε στο καυγα χαχαχαχαχαχ)

Link to comment
Share on other sites

μπορείς να μου πεις γιατί συνεχίζεις; τι έχεις να κερδίσεις αν μας βάλεις να αρπαχτούμε εδώ μέσα; :mad:

αν δεν έχεις πρόβλημα με το τι απαντάμε, τι όχι και πως, κάνε αναφορά τα συγκεκριμένα μηνύματά μας...

στο μεταξύ θα σε παρακαλώ, να μην βγεις άλλο οφφ τοπικ γιατί θα προχωρήσω εγώ σε αναφορά...

 

μάκια

δεν προσπαθω να βαλω καποιον να αρπαχτει απλα αν σε ενοχλει που απλα απανταω σε επιθεση που μου εγινε εξηγωντας το πως ξεκινησε ευχαριστως να μου κανεις αναφορα σε ανοιχτο forum ειμαστε απο οσο γνωριζω

φιλακια και απο μενα

Link to comment
Share on other sites

έχει σταλεί ελλάδα...και εκεί τερματίζει η παρακολούθηση του parcel2go...

βάλε το tracking number εδώ, να δεις που βρίσκεται:

 

http://www.elta-courier.gr/trackit/

 

ΜΑΡΙΑ μου τον αριθμο της parcel να βαλω ??γιατι μου λεει οτι ειναι λαθος .....αλλο νουμερο δεν εχω

ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει και η αναζητηση μέσα στο θέμα παιδιά

(για αυτούς που βαριούνται να διαβάσουν 400 σελίδες )

πχ εγώ θελω να κανω μια αγορα απο το powells και θελω να δώ τι εχετε γραψει

πάω αναζήτηση στο θεμα (πανω δεξια)

γραφω powells και ΒΟΥΑΛΑ ΤΟ ΠΟΣΤ ΜΟΥ (που χαθηκε στο καυγα χαχαχαχαχαχ)

Δεν χάθηκε βρε τι γράφεις πρώτη φορά εδώ και θα το χάσουμε :lol::lol:

 

συμφωνώ let's drop it και συγνώμη για το όλον :P

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω και συγνωμη και απο μενα....ελενη2006 θα παρεις τηλ στα ελτα στο 8001182000 και θα τους πεις περιμενω ενα δεμα με αυτο τον κωδικο και απο εκει θα σου δωσουν τον ελληνικο

Link to comment
Share on other sites

αχχ κοριτσακια μου τι παθατε μπηκα να ξεχαστω λιγο...

 

λοιπον ο ξαδερφός μου θα είναι 1 εβδομάδα στην αγγλία γιατι ψάχνει πανεπηστίμιο για μεταπτυχιακό...φυσικά και θα μου φέρει πράγματα απο ακατανόμαστο. Θα στείλω μειλ να ρωτήσω πως γίνεται να παραγγείλεις να πληρώσεις και κάποιος να παραλάβει απο το κατάστημα. επειδή είναι μεγάλη ευκαιρεία αν κάποια εχει μεγάλη ανάγκη απο πράγματα να μου το πεί να δούμε αν μπορεί να γίνει με παραλαβή απο κατάστημα μέχρι 4 άτομα.

καλημερεεςς

Link to comment
Share on other sites

συμφωνω και συγνωμη και απο μενα....ελενη2006 θα παρεις τηλ στα ελτα στο 8001182000 και θα τους πεις περιμενω ενα δεμα με αυτο τον κωδικο και απο εκει θα σου δωσουν τον ελληνικο

 

δεν μπορω να καταλαβω τι γινεται,η salopeta μου εδωσε ενα κωδικο p2g...... και 7 νουμερα να ακολουθουν ,πηρα στο τηλ που μου εδωσες αλλα τζιφος ...μου ζητανε δικο τους κωδικο με 9 νουμερα λεει ....

ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...