Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ρε κοριτσάκια ξέρει καμιά να μου πει τι σημαίνει το Freight σε κάποια μεταφορικά στο e-bay?

 

ειναι το φορτιο που ερχεται με πλοιο ή αεροπλανο,εξου και το ναυλος που ειπε η Γατουλα!!

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα εχθές από το pramworld το καροτσάκι που παρήγγειλα στις 26/10 και το πλήρωσα κιόλας 200 ευρώ λιγότερα απ'ότι το έβρισκα εδώ.:) Να είστε καλά φορουμομαμάδες!

 

ποστ νουμερο 1

 

Καλησπέρα κορίτσια!

Θέλω να αγοράσω απο το παρακατω site το παρακατω καθισμα RECARO. :

 

http://www.pramworld.co.uk/product/2820/RECARO_Young_Expert_Plus_Isofix_Grey_Pepper_Microfibre

 

Εχει αγορασει καμια απο το συγκεκριμενο site?

νομιζω πως εχει καλη τιμη 140 λιρες και τα εξοδα αποστολης ειναι 40 λιρες.

Δηλαδη 207 ευρω περιπου. Στην Ελλαδα κοστιζει περιπου 270 ευρω!!!

 

Και νατο ...........αυτο μολις δεκα ποστ πιο κατω....

χωρις να θελω να θιξω κανέναν(πραγματικα τα πηρα ως παραδειγματ τα ποστ σας παιδια χωρις παρεξήγηση για να εξηγήσω αυτο) αλλα αυτο ακριβως εννοουμε οτι κανεις δεν διαβαζει...παρα μονο θελει να κανει την ερώτηση του...Δεν παει ετσι ομως για να ενημερώνεσαι πρεπει να παρακολουθεις ενα θεμα να το διαβάζεις και να παρατηρεις....οχι απλα να πετας την ερωτηση σου που και που ενω η απάντηση βρισκεται και 2 ποστ ποιο πανω καμια φορα...και δεν την βλέπεις...

 

 

Συμφωνώ απόλυτα, αλλά θεωρώ επίσης οτι είναι βαρετό να ακούμε τον πόνο του καθενός σε σήριαλ για το αν παρέλαβε ή όχι από τα ΕΛΤΑ! Και για να μην παρεξηγηθώ δεν υποννοώ κάποιο μέλος συγκεκριμμένα, απλά θεωρώ οτι ο συγκεκριμένος χώρος στο forum δημιουργήθηκε για να εξυπηρετήσει άλλους σκοπούς

 

Και εχεις απολυτα δικιο...και μενα με ενοχλει το πως ποστάρουν καποια μελη , υφος, επανάληψη κτλπ χωρις να εχω κατι προσωπικο με αυτα τα μελη αλλα να καποιες φορες με κουράζει αλλα οντως μεσα απο τα σηριαλ μαθαινω....αν με ενδιαφερει.(αν δεν με ενδιαφερει το θεμα αγνοω τα μυνήματα.....) Πχ απο το σηριαλ ταχυδρομου εμαθα εκεινο το ωραιο pdf που ανάρτησαν και καθισα να το μελετήσω....

 

 

δεν νομιζω οτι 8α μαθεις με αλλο τροπο ποιο μαγαζι να εμπιστευτεις καιποιο οχι και αν σε ενοχλει και τοσο πολυ απλα προχωρας στο επομενο μηνυμα it's so simple....Eπισης μπορεις να διαβαζεις απλα τη λιστα που αναρτει το καλαμαρακι και να μην διαβαζεις κανενα μηνυμα επισης πολυ απλο

 

Δεν ειναι τοσο απλο βρε Κελυ.........οταν εχεις καποιον που ενω ασχολειται ελαφρα με το θεμα, διαβάζει , ποστάρει αραια και που,,,,,,παρολα αυτα ρωτάει τα ιδια....και τα ιδια που εχουμε πει και σε σελιδες που εχει ποστάρει μετά ή πριν.............Ε εκει εγω αναρωτιεμαι...μα καλα δεν τα εχουμε πει αυτα?

 

απλά καμιά φορά η απάντηση που ψάχνει κάποιος είναι μία σελίδα πίσω ........ its also soo simple ;)

 

Οπως ακριβως με το παραδειγμα μου παραπάνω.....10ποστ ποιο πισω....

 

 

Χωρίς καμιά διάθεση να προσβάλλω κανένα μέλος (γιατί θεωρώ πως η συμβολή όλων σε αυτό το θέμα είναι πολύτιμη και τους εκτιμώ για την παραμικρή πλήροφορία την οποία έχω αντλήσει από αυτούς) θα ήθελα απλώς να πω όπως πολύ σωστά επεσήμανε και η Κέλλυ είναι πολύ απλό για κάποιον να προσπερνά τα μηνύματα που θεωρεί βαρετά και αδιάφορα ή να κοιτά μόνο τη λίστα και να συμμετέχει στη συζήτηση μόνο όταν έχει κάποια πληροφορία ή θέλει να κάνει κάποια ερώτηση.

Το τι είναι βαρετό είναι καθαρά υποκειμενικό και για κάποιους άλλους τα συγκεκριμένα μηνύματα είναι τρόπος για να προφυλαχθούν από κακοτοπιές και να είναι υποψιασμένοι για διάφορα πράγματα - όπως ότι τα αγαπητά ΕΛΤΑ μπορεί να "ψωνίσουν" τις αγορές τους :twisted: !

Μερικά σήριαλ μπορεί να είναι επιμορφωτικά...

 

Προφανως καποιος σου δημιουργησε νευρακια και αντιδρας ετσι οποτε καλο θα ηταν να βαλεις κανα ποτακι μπας και χαλαρωσεις καποιοι οι οποιοι δεν βρισκουν κατι 'η ειναι καινουριοι οποτε θα επρεπε να θυμηθεις τον εαυτο σου γιατι πριν λιγο καιρο και εσυ ησουν ετσι 'η απλα δεν προλαβαινουν να διαβασουν 50 σελιδες να το βρουν και ρωτανε μπας και αυτος που το εγραψε 'η καποιος που το θυμαται δει το μνμ και τον εξυπηρετησει αλλωστε γι αυτο βρισκομαστε ολοι εδω...Και γι αυτο λεγομαστε ανθρωποι και οχι ζωα

 

Πολύ ακυρος ο τροπος που τοποθετήθηκες.....πολύ ομως

Κανεις δεν ειπε να διαβάσουν 400 και 500 σελιδες , αλλα εχω να σου δωσω 10 παραδειγματα μελών εδω μεσα σχετικα νεα που ενω εχουν ποστάρει για πληροφοριες και εμεις τις εχουμε δώσει.....που ενω εχουν ρωτήσει διαφορα και εχει παρει απάντηση........ε μετα ερχεται και σε ξαναρωτάει κατι που εχει απαντηθει λιγο ποιο πανω ποιο πισω απλα οχι προς το προσωπο του!! Και εκει εσυ καταλαβαινεις πως αυτα τα μελη δεν διαβάζουν τα ποστ των αλλων...........απλα γραφουν το δικο τους και περιμενουν να απαντηθει.....

και ξαναρωτάνε.....και ξαναρωτάνε....

 

με κάθε σεβασμό, θεωρώ το μήνυμά σου προσβλητικό προς το μέλος age...δεν είμαστε εδώ να ειρωνεύομαστε τα νευράκια κανενός και δεν κάνουμε υποδείξεις στο πως να χαλαρώσει ο καθένας, εάν ο ίδιος δεν μας το ζητήσει...

και όντως είναι πολύ κουραστικό, όταν λέμε τα ίδια και τα ίδια, μπαίνουμε στη διαδικασία να απαντάμε (όχι τόσο εγώ, όσο η age, το καλαμαρίδιο, το Σοφάκι, κλπ.) και γράφοντας σελίδες επί σελίδων για να βοηθήσουμε...

 

τα τόπικς είθιστε να τα παρακολουθούμε προς ενημέρωσή μας...

 

ρε κοριτσια το τοπικ εχει φτασει 440 σελιδες αν ειναι καποιος καινουριος και βρει το τοπικ ψαχνοντας στο google για να διαβασεις και τις 440 σελιδες θα πρεπει να ξεκινησει στον 3ο μηνα και να γεννησει και παιζει να εχει φτασει στο τελος....γι αυτο και γινονται αυτες οι ερωτησεις ολες οσες δεν εχουμε παιδια δεν σας ξεραμε εδω και καιρο για να μπορουμε να εχουμε διαβασει ολα τα παλια και μην ξεχνατε το ποσες σελιδες γραφτηκαν οταν η σαλοπετα αυξησε τις τιμες και καθομασταν και διαβαζαμεενω δεν ξεραμε τπτ για την κυρια και προφανως δεν μας ενδιεφερε -τις καινουριες.Επισης το να ανατρεξεις στο forum ειναι απλο επανω στην αναζητηση βαζετε καποια λεξη κλειδι και σας βγαζει σε ποια μηνυματα σε ολο το parents forum εχουν χρησιμοποιηθει- σας βγαζει επισης και σε ποιο θεμα εχει αναρτηθει οποτε απλα τα διαβαζετε

 

Δυστηχως ομως απο οτι βλεπεις το προβλημα δεν εντοπιζεται κυριως σε αυτο....οτι κανεις δεν κανει μια αναζήτηση οσο σε αυτο που ειπα και ποιο πανω...ρωτάω για να ρωτήσω και δεν διαβαζω λιγο και το τι λενε οι υπολοιποι....

 

πρόσεξε...δεν δυσανασχετήσαμε με νέο μέλος που μόλις μπήκε και δεν μπορούσε να ξέρει τι είπαμε 3 σελίδες πίσω ή το ότι όλες οι πληροφορίες βρίσκονται στην υπογραφή του καλαμαρακίου...

ΑΛΛΑ όταν ένα μέλος είναι εγγεγραμένο εδώ και 2-3 μήνες, έχει ποστάρει 2-3 φορές τουλάχιστον στο εν λόγω τόπικ, ε ρε φίλε εγώ προσωπικά έχω την απαίτηση να το παρακολουθεί έστω και αν κάποια ποστς δεν τον ενδιαφέρουν...

 

αυτά...πάω για ψώνια :mrgreen:

 

Και εγώ ακριβως αυτο.....!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι συμφωνώ ό,τι καθημερινά γράφονται πολλές σελίδες και εγώ κουράζομαι να τις διαβάσω αλλά Κέλι μου κάνω το εξής απλό. Διαβάζα στα πολύ γρήγορα τα μηνύματα (ουσιαστικά διαβάζω μόνο λέξεις από το κάθε μήνυμα για να πιάσω το νόημα) και όταν δεν με ενδιαφέρει κάτι, προσπερνώ μέχρι να φτάσω στο σημείο που θέλω.

Το τόπικ αυτό έχει επιτυχία και πολύ λαό, οπότε λογικό είναι να τρέχουν οι σελίδες σαν νεράκι. Δεν μπορούμε όμως να αφαιρέσουμε από κανέναν το δικαίωμα του λόγου. Αν δεν σε ενδιαφέρει κάτι νομίζω πως πρέπει να το προσπερνάς.

Αυτά τα αναφέρω γενικά μια και θίξατε το θέμα. Και εγώ δεν μπορώ να στέκομαι από πάνω από το πισί να παρακολουθώ το θέμα αλλά αυτό είναι δικό μου πρόβλημα, όχι όσων μπορούν και το παρακολουθούν.

 

αυτο ειπα και εγω και αμεσως εγινε χαμενος αυτο ακριβως απαντησα σε μελος οτι απλα διαβαζεις μια λεξη και προσπερνας το κειμενο αν δεν σου κανει γιατι για να ρωταει καποιος κατι παει να πει οτι τον ενδιαφερει...εεε και καποιοι ειχαν αντιρηση

Link to comment
Share on other sites

Ε ρε τι χάνω όταν κοιμάμαι....χαλαρώστε κορίτσια μου, δε θέλω να σκεφτώ ότι θα χαλάσει η ωραία παρέα που έχουμε φτιάξει...Εκτός αν όλα αυτά είναι δάκτυλο των αντρών μας για να μαζευτούμε λίγο!!!!

 

Λοιπόν, έχω να προτείνω τα εξής για μανούλες που έχουν μικρά μωράκια:

 

http://cgi.ebay.co.uk/Baby-Girl-Combat-Trousers-0-3-6-9-Mnth-BNWT-/140440730439?pt=Baby_Clothing&var=&hash=item66726a6d11

 

Μα δεν είναι γλύκα;Γενικά αυτός ο seller έχει πολύ ωραία πραγματάκια και πολύ καλές τιμές....από αυτόν αγόρασα κάτι φανελάκια της μικρής (νομίζω πως και εσύ καλαμαράκι αλλά δεν είμαι σίγουρη...)

Το ψωνίσατε όλο το M&Co χτες;;Εγώ τη γκαντεμιά μου, δεν μας έχουν πληρώσει και δε μπορούσα να αγοράσω τίποτα!!και είστε και τυχερές γιατί χτες η λίρα έπεσε..1,135...καιρό είχα να τη δώ τοοοσο κάτω...

Άντε καλημέρα...

Link to comment
Share on other sites

Ηρεμία κοπελιές!!! Μη μου την Age τάρατε! Σαν σχετικά καινούρια στο φόρουμ και στις ιντερνετικές αγορές έχω να πω πως εννοείται δεν κάθισα να διαβάσω όλες τις σελίδες από την αρχή... μόνο τα χοντρά χοντρά, την λίστα που ανανεώνεται κάθε τόσο και καθημερινά μπαίνω στο θέμα και διαβάζω στα γρήγορα ό,τι γράφτηκε από χτες. Σίγουρα θα έχω ρωτήσει και κάτι που ξαναρωτήθηκε παλιότερα, αλλά καμιά δε μου αρνήθηκε απάντηση.

Και σε τελική το θέμα έφτασε στις 700 σελίδες από τις ίδιες και ξανά ίδιες ερωτήσεις, παρ'όλο που η απάντηση ήταν στην αμέσως προηγούμενη σελίδα...

Λίγο ψάξιμο από τις πιο καινούριες και λίγη κατανόηση από τις παλιές χρειάζεται και θα είμαστε μια χαρά, θα αλληλοβοηθιομαστε. Μην αρχίζετε τώρα τα κουλά και μας το κλείσουν, μόλις χτες (ξανα)έστειλα τον σύζυγο και έβαλε ένα μάτσο λεφτά στην προπληρωμένη!!!!;)

Φιλιά σε όλες:)

Link to comment
Share on other sites

κελλιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι θα κλαψω και ας το κανω σηριαλ

αχ θα πεθανω.....τους κεραταδες που με εβαλαν στο ΤΕΒΕ σιχτηρ

 

 

ΚΑΙ ΝΑΙ ΕΧΩ ΕΙΔΟΠΟΙΗΤΗΡΙΟ!!!

λογικα η 2η απο mandco , ελπιζω ΟΛΟΚΛΗΡΗ

και θα αφησω και το επιστολοχαρτο με ΕΛΤΑ στο διευθυντη

να ξερουν οτι δε κοιμομαστε

 

γατούλα και εγώ είχα 6 χρόνια ικα και τωρα αλλα 6 τεβε αλλα όταν προκειται για συντάξημα συμψηφιζονται!!!!!ειμαι 80% σιγουρη εχω ρωτησει αρκετες φορες το λογιστη μου για ρωτα το και εσύ να δεις!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα!Καλα δεν σας προλαβαινω λεμε.....

Σωστε με για ακομα μια φορα.....

Χθες το βραδυ μπαινω amazon κ βρισκω τα μπουκαλια που ηθελα,μες την τρελη χαρα κανω παραγγελια η οποια βγηκε γυρω στις 63 λιρες....

Ολα καλα μεχρι εδω...πληρωνω με την προπληρωμενη της Πειραιως(mastercard)

Σημερα μου ερχεται αυτο το μνμ

 

 

 

Greetings from Amazon.co.uk,

 

Your credit card payment for the above transaction could not be completed.

A card provider will often decline an attempt to charge a payment card if the name, expiry date, or postcode you entered at Amazon.co.uk does not exactly match their information.

 

Valid payment information must be received within 10 days, otherwise your order will be cancelled.

 

Once you have confirmed your payment details, please follow the link below to resubmit your payment.

 

We recommend you select an option to create a new payment method when prompted and enter the complete information for the payment method you wish to use.

We hope that you are able to resolve this issue promptly.

 

Please note: This e-mail was sent from a notification-only address that cannot accept incoming e-mail. Please do not reply to this message.

 

Thank you for shopping at Amazon.co.uk.

 

 

Τι εννοει ο ποιητης?Δεν εδωσα σωστα τα στοιχεια της καρτας?

Μην τυχον λεω εγω δεν μπορω να πληρωσω με την συγκεκριμενη καρτα?Αλλα γιατι οχι αφου ειναι mastercard.....το μονο λαθος που βρισκω οτι εχω κανει ειναι οτι κατα την διαρκεια της παραγγελια κ ενω εβαζ τα στοιχεια της καρτας μου ζητουσε ημ.ληξης κ εβαλα οτι να'ναι.....που μπορω να δω ποτε ληγει?

Τι κανω τωρα οεο???????

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα!Καλα δεν σας προλαβαινω λεμε.....

Σωστε με για ακομα μια φορα.....

Χθες το βραδυ μπαινω amazon κ βρισκω τα μπουκαλια που ηθελα,μες την τρελη χαρα κανω παραγγελια η οποια βγηκε γυρω στις 63 λιρες....

Ολα καλα μεχρι εδω...πληρωνω με την προπληρωμενη της Πειραιως(mastercard)

Σημερα μου ερχεται αυτο το μνμ

 

 

 

Greetings from Amazon.co.uk,

 

Your credit card payment for the above transaction could not be completed.

A card provider will often decline an attempt to charge a payment card if the name, expiry date, or postcode you entered at Amazon.co.uk does not exactly match their information.

 

Valid payment information must be received within 10 days, otherwise your order will be cancelled.

 

Once you have confirmed your payment details, please follow the link below to resubmit your payment.

 

We recommend you select an option to create a new payment method when prompted and enter the complete information for the payment method you wish to use.

We hope that you are able to resolve this issue promptly.

 

Please note: This e-mail was sent from a notification-only address that cannot accept incoming e-mail. Please do not reply to this message.

 

Thank you for shopping at Amazon.co.uk.

 

 

Τι εννοει ο ποιητης?Δεν εδωσα σωστα τα στοιχεια της καρτας?

Μην τυχον λεω εγω δεν μπορω να πληρωσω με την συγκεκριμενη καρτα?Αλλα γιατι οχι αφου ειναι mastercard.....το μονο λαθος που βρισκω οτι εχω κανει ειναι οτι κατα την διαρκεια της παραγγελια κ ενω εβαζ τα στοιχεια της καρτας μου ζητουσε ημ.ληξης κ εβαλα οτι να'ναι.....που μπορω να δω ποτε ληγει?

Τι κανω τωρα οεο???????

 

Αυτο ειναι και το λάθος σου πιστευω γιατι το συστημα τους σε συνεργασια με την τραπεζα κανουν διασταυρωση στοιχειων αν δεν ειναι ολα ιδια αρνουνται να επιτρέψουν χρέωση προς δική μας ασφάλεια....

Παρε στην τράπεζα και μαθε την ημερ.λήξης.

 

Link to comment
Share on other sites

 

We recommend you select an option to create a new payment method when prompted and enter the complete information for the payment method you wish to use.

We hope that you are able to resolve this issue promptly.

 

Please note: This e-mail was sent from a notification-only address that cannot accept incoming e-mail. Please do not reply to this message.

 

φτιάχνεις νέα στοιχεία της κάρτας, δηλαδή είτε κάνεις delete την κάρτα που είναι ήδη περασμένη ή επιλέγεις να κάνεις add νέα κάρτα

edit εννοώ να βάλεις την ίδια κάρτα σωστά περασμένη

Link to comment
Share on other sites

Αχ βρε καλαμαρι να'σαι καλα......οκ παιρνω την τραπεζα μετα πως διορθωνω το λαθος?

Γ#%ω τα αγγλικα μου μεσα.....

 

χμ...και εσυ και εγω με τα αγγλικα εχω θεμα ...να χρησιμοποεις αυτο οποτε ζοριζεσαι με ορους που δεν... http://translate.google.gr/?hl=el&tab=wT#

 

οποτε για το πως σου ειπε η Age

 

Link to comment
Share on other sites

Mιλαμε ειμαι κ πολυ βοδι.....

Με κατι τεραστια γραμματα πανω στην καρτα ειναι η ημερομηνια ληξης.....τους πηρα τηλ κ μου λενε μπορειτε να το δειτε πανω στην καρτα σας το γραφει.....μπαινω κ τι να δω....πολυ μοσχαρι ομως

Τωρα τι κανω?

 

edit ειδα τις απαντησεις σας!

Παω να το διορθωσω

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Mιλαμε ειμαι κ πολυ βοδι.....

Με κατι τεραστια γραμματα πανω στην καρτα ειναι η ημερομηνια ληξης.....τους πηρα τηλ κ μου λενε μπορειτε να το δειτε πανω στην καρτα σας το γραφει.....μπαινω κ τι να δω....πολυ μοσχαρι ομως

Τωρα τι κανω?

 

xaxaxa δεν πειραζει...πρωινο ξυπνημα χωρις καφε να υποθέσω χε χεχεχε!

Σου απάντησε η Age απο πανω τι να κανεις.

 

Link to comment
Share on other sites

Μιλαμε εχω γινει πολυ γρηγορη....Μπηκα αλλαξα την ημ.ληξης κ μου ηρθε αυτο το μνμ

Dear Athina Soulioti,

 

Thanks for updating the payment information for your order #202-0579872-1220315.

 

Your order will be paid using the payment method that you selected. We will notify you via e-mail if further action is required on your part.

 

When your order is dispatched, we will send you an e-mail message to confirm the date, contents and dispatch method. If you requested any additional changes to this order, you will receive a separate e-mail to confirm those changes.

 

Thank you for visiting Amazon.co.uk.

 

Δεν κανω τιποτα αλλο τωρα?

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

Μπα μια τζουριτσα την ηπια.....αλλιως πως θα εγραφα τωρα?

Αλλα χθες τι να πω εκλειναν τα ματια μπροστα στον υπολογιστη κ εγω εκει να κανω την παραγγελια μην τελειωσουν παλι τα μπουκαλια...

Πρωτη φορα πληρωσα με την καρτα ολες τις υπολοιπες με παυπαλ....πεφτω για υπνο με μια χαρα,αντε λεω τα καταφερα κ πουρνο πουρνο μου ερχεται μνμ απο amazon

Αλλα αφου ηταν μικρο το κακο κ μπορεσα να το διορθωσω τοσο γρηγορα χαλαλι!

 

 

Λοιπον πηρα:3 μπουκαλι 330ml

ισοθερμικη τσαντα της avent

4 πιπιλες avent

2 παιχνιδια lamaze

1 magic cup της avent

4 θηλες για τα μπουκαλια

ολα 63 λιρες...εδω ηθελα 60 ευρω μονο για τα μπουκαλια κ την τσαντα

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

 

Και εχεις απολυτα δικιο...και μενα με ενοχλει το πως ποστάρουν καποια μελη , υφος, επανάληψη κτλπ χωρις να εχω κατι προσωπικο με αυτα τα μελη αλλα να καποιες φορες με κουράζει αλλα οντως μεσα απο τα σηριαλ μαθαινω....αν με ενδιαφερει.(αν δεν με ενδιαφερει το θεμα αγνοω τα μυνήματα.....) Πχ απο το σηριαλ ταχυδρομου εμαθα εκεινο το ωραιο pdf που ανάρτησαν και καθισα να το μελετήσω....

 

Απλά καλό θα ήταν να μην ποστάρουμε όταν δεν έχουμε να πούμε κάτι επί της ουσίας!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!.....

Link to comment
Share on other sites

κοριτσακια για οσες δυσκολευονται με τις ξενες γλωσσες, μπορειτε να χρησιμοποιειτε το google chrome. σε καθε ξενογλωσση σελιδα που μπαινεις σε ρωταει αν θες να σου τη μεταφρασει. βεβαια η μεταφραση ειναι η γνωστη του google, δηλαδη του κ@#%*ου, αλλα τα βγαζεις απο τα συμφραζομενα.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Απλά καλό θα ήταν να μην ποστάρουμε όταν δεν έχουμε να πούμε κάτι επί της ουσίας!! ΚΑΛΗΜΕΡΑ!!!!.....

 

Ισως και να εχεις δικιο για καποιες φορες....δεν μπορω να πω!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...