Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Υπομονή.....

Εδώ είμαστε....εδώ θα είναι η πόλη μας θα σε περιμένει!

Εγώ ποιο πολύ χάρηκα που γύρισα στην Θεσσαλονίκη παρά που είδα την μάνα μου χαχαχαχ!

 

 

αντμίν σόρυ για το εντελώς οφ τόπικ....

αλλά πατριωτάκι είναι αυτό ξενιτεμένο στα νησιά!!!

 

Link to comment
Share on other sites

εγω βρε κοριτσια παρηγγειλα απο τη mothercare στις 5/11 και ακομη δεν εχουν ερθει τα πραματα. Μου ειχε πει η ravT και την ευχαριστω να παρω την asc πηρα αλλα δεν εχουν τπτ. Μηπως πατησα να ερθουν με απλο ταχυδρομειο (γιατι κατι τετοιο υποψιαζομαι) γι αυτο αργουν? τα μεταφορικα ητανε 17E. Tα λεφτα τα εχουνε παρει κανονικα απο την καρτα εχω αρχισει να αγχωνομαι δεν ειναι η πρωτη φορα που ψωνιζουμε απο το internet και δεν ειχαμε ποτε προβλημα

6Eujp3.png svAfp3.png
Link to comment
Share on other sites

Απλό ταχυδρομείο δεν έχουν, όλα τα δέματα τους τα διαχειρίζεται στην ελλάδα η acs. Γιατί δεν τους στελνεις ενα μαιλ να πάρεις το tracking number? Για να δεις όντως που είναι? Εγώ έκανα παραγγελία στις 11/11 ήρθαν στις 19/11 βέβαια δεν θα ερχόντουσαν γιατί ελειπε ένα φόρεμα που πήρα και θα ερχόντουσαν γενάρη , τους εξήγησα ότι τα έχω ανάγκη γιατί είναι χριστουγεννιάτικα δωρα μου τα έστειλαν και το φόρεμα θα το στείλουν μόνοι τους με δική τους χρέωση!

Καλύτερα να τους στείλεις ένα μαιλ η ανταπόκριση τους θα είναι άμεση άλλωστε μολις πιάσαν δουλειά εκεί τωρα!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kalamaraki μου αν και αυτή τη φορά όπως πάντα ήταν... εγγλέζοι στην παράδοση με χάλασε που όταν έστειλα mail για tracking number μου ήρθε απάντηση που ελεγε ότι μόλις εστάλησαν τα προιοντα και δεν έχουν tracking number και να τους καλέσω στο τέλος της επόμενης εβδομάδας!!! Τα πήρα κρανίο και απαντάω με στυλ "τι λες μανταμ που θες 10 μέρες να μου δώσεις αριθμό φορτωτικής? Αφου σε 2 μέρες θα ναι σπιτι μου" και ότι είμαι πολυ δυσαρεστημενη απ το λάθος της κ.λπ. και απάντησε πως λυπάται πολύ που νιώθω έτσι και πως έκανε λάθος και όντως για Ελλάδα ο χρόνος παράδοσης είναι 3-5 εργάσιμες. Αλλά αριθμό δεν είδαν τα ματάκια μου. Ευτυχώς είδαν τα πράγματα! Ποντικάκι το πιθανότερο είναι οι λαλακες οι εδω να μη σε βρίσκανε και να το επιστρεψανε Αγγλία. Μην αγχώνεσαι, στείλει mail εξηγώντας από πότε έχει γίνει η παραγγελία. Θα σε εξυπηρετήσουν

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

kalamaraki

ευχαριστω για την πληροφορια ξανα εστειλα e-mail και μου ειπανε οτι το στειλανε με via Royal Mail air,δεν ξερουν να μου πουνε το tracking nymber και ισως κανει και 1μηνα!!!!!!!!!!!!! θα περιμενω αυτη και την επομενη εβδομαδα και μετα θα ξαναστειλω αν δεν ερθει. Κριμα με απογοητευσανε

6Eujp3.png svAfp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια,

Χτες παρέλαβα την παραγγελία μου απο το Mothercare -μετά όμως τους πήρα τηλέφωνο γιατί έλειπαν πράγματα χωρίς να με ενημερώσουν και η εκτυπωση ήταν χάλια...

Ζήτησαν συγνώμη.

Τα πράγματα όμως ήταν σουπερ και φυσικά σε μισή τιμή από εδώ...

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ παρήγγειλα αρχές του μήνα απο mothercare.

Τα πράγματα ήρθαν στην ώρα τους (5 μέρες) αλλά έλειπε ένα είδος για το οποίο μου έστειλαν μέηλ ότι θα το αφαιρέσουν από το λογαριασμό μου.

Προτιμούσα βέβαια να μου το έστελναν ακόμη και 2 μήνες μετά αλλά βαρέθηκα να πάρω τηλ. και να εξηγώ.

Τα πράγματα όλα σούπερ και ετοιμάζομαι για μία ακόμη παραγγελία μετά τις γιορτές.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε κοριτσια, ασχετο, αλλα προσπαθω να ενεργοποιησω την προπληρωμενη webuy της Πειραιως και στο 3ο βημα μου βγαζει απο προχτες οτι δεν μπορει να ολοκληρωσει το αιτημα μου για δεν υπαρχουν διαθεσιμες καρτες (!).Τι εννοει, δεν εχουν νεους κωδικους?Θελω να ψωνισω δωρα απο το mothercare ουααααα....:(:(:(

Link to comment
Share on other sites

ενα site απο μένα,δεν ξέρω αν εχει παρουσιαστεί στις σελίδες μέχρι στιγμής.

 

http://www.newbabyland.com/walk-time_stroller-peg-perego-pliko-p3-completo_product-0-20-10985-l2.aspx

 

συγκεκριμένα για την φίλη που ζήτησε perego 2010.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Τώρα που πλησιάζουν τα Χριστούγεννα, μήπως ξέρετε κάποιο site για παιχνίδια; Ότι έχω δει, είτε δεν στέλνουν Ελλάδα είτε τα ταχυδρομικά είναι πάρα πολλά και δεν συμφέρει.

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα.

 

Τώρα που πλησιάζουν τα Χριστούγεννα, μήπως ξέρετε κάποιο site για παιχνίδια; Ότι έχω δει, είτε δεν στέλνουν Ελλάδα είτε τα ταχυδρομικά είναι πάρα πολλά και δεν συμφέρει.

 

Ευχαριστώ

 

Το mytoys.de ειναι πολυ καλο.

Μεταφορικα 15,95

http://www.mytoys.de/

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ Ολυμπία. Το έχω δει το site, αλλά δεν έχει τα παιχνίδια που ψάχνω (κάποια της fisher price).

 

Εγω βλεπω παιχνιδακια της fisher price.

Δεν ειναι εδω μεσα αυτα που ψαχνεις;

http://www.mytoys.de/catalog/show/KID/de-mt.to.br01.13/

Link to comment
Share on other sites

Μηπως γνωριζει κανεις που μπορω να βρω online κουβερτακι μαλλινο για κουνια? Μηπως σε καποιο καταστημα που εχει organic?

Παρηγγειλα απο ενα σαιτ στην Ελλαδα, αλλα εχουν περασει ηδη 10 ημερες και δεν τους βλεπω να μου το φερνουν ποτε. Απο εξωτερικο θα ειχε φτασει εδω και μερες :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ρε κοριτσια, ασχετο, αλλα προσπαθω να ενεργοποιησω την προπληρωμενη webuy της Πειραιως και στο 3ο βημα μου βγαζει απο προχτες οτι δεν μπορει να ολοκληρωσει το αιτημα μου για δεν υπαρχουν διαθεσιμες καρτες (!).Τι εννοει, δεν εχουν νεους κωδικους?Θελω να ψωνισω δωρα απο το mothercare ουααααα....:(:(:(

 

 

Δωρα εεε? ελπιζω ρουχα...

 

Εχετε προχωρησει καθολου τις παραγγελιες σας???

Ειχα επιλεξει και εγω ωραια και καλα τα δωρακια τους και ........

.....δε στελνουν εκτος UK τα συγκεκριμενα....δηλαδη την πληοψηφια των δωρων

Εμεινα με την κρυαδα...

 

Ξερει καμια κατι αλλο????

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πήρα ενα κάθισμα αυτοκινήτου (Βritax Evolva 123- 13 κιλά μεχρι 11- 2 χρονών εως 11 ) από το golfgear4ess μέσω ebay με 120 € + 30 μεταφορικά αντί 220 € που ζητάνε στην Ελλάδα.Υπάρχουν και άλλοι με καλές τιμές , αλλά λίγοι στέλνουν Ελλάδα.Προτείνω να μπει στη λίστα.

Νίκος [email protected]

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...