Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Παιδιά, το southern fragrance online δεν υπάρχει στο review center, τί σημαίνει αυτό? Μήπως είναι μούφα το σάιτ? Πάντως έχει paypal... Επίσης, στο facebook δεν υπάρχει καμία δημοσίευση. Μήπως είναι καινούργιο?

 

Καλέ βοηθήστε κι εμένα!!!:P

Link to comment
Share on other sites

http://cgi.ebay.co.uk/Next-Signature-Girls-Wool-Rich-Coat-2-3-Yrs-Pink-BNWT-/300487942720?pt=Girl_s_Clothing&hash=item45f67a2240

 

είναι παλτό κανονικό και όχι αδιάβροχο μπουφάν αυτά!

 

ωχ ώχ σου έβαλα και το κόκκινο ........:oops::oops: γμτ η συγκεκριμένη δεν έχει κανένα review δηλαδή δεν έχει κάνει πωλήσεις οπότε δεν ξέρεις αν είναι οκ ως πωλητής :cry::cry: βεβαία αυτό δεν λέει κάτι, άλλα καλλίτερα είναι να αγοράζουμε πράγματα από πωλητές που έχουν καλές κριτικές.

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη δεν ολοκληρωθηκε η παραγγελια οποτε δεν ειμαι υποχρεωμενη να την ολοκληρωσω?

Εγω αυτο φοβομουν μιας κ ειμαι ασχετη....

Κοριτσια το τι κολλημα εχω φαει με τις ιντερνετικες αγορες δεν περιγραφεται.....αχχχχχχ

 

Καλαμαρι σ'ευχαριστω!!!

 

Ναι ναι δεν εισαι υποχρεωμενη να την ολοκληρώσεις! Αλλα ειπαμε προσοχη πρωτα διαλεγουμε και μετα ρωταμε μεταφορικα πριν την κανουμε καν την παραγγελια, και αυτο ειναι κανονας σε σαιτ που τα μεταφορικα ειναι ασαφη για την χωρα μας!!

Καλα εκανες και κολλησες θα γλυτώσεις αρκετα ευρουλακια!!

Καλες αγορες και οτι αλλο θες εδω ειμαστε .

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

xaxa...υπάρχει και τρίτο που δε στο έβαλα!!!!!!

 

ζουλευωωωωωωωωωω ριξτο ρε....να το δω τουλαχιστον! Και στο εμπευ καλαμαρακι ειναι το νικ μου αρα αν στο φαω..θα ξερεις χαχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites

 

kalamaraki μου,σε ευχαριστω πολυ...δυστυχως τα περισσοτερα δεν στελνουν Ελλαντα...βασικα ενας που μου αρεσε ειναι σε καφε....κι εγω εχω γκρι καροτσι,ενας μαυρος παλι κι ενας ασπρομαυρος που ηταν υπεροχος εκανε σχεδον 40 λιρες και εκανε dispatch μονο Ελλαδα!

 

Επρεπε να τον παρω μαζι με το καροτσι...αλλα νομιζα δεν θα μου χρειαστει!Εχουμε ομως μια παλιουγρασια εδω και χρειαζομαι τελικα κατι για τα ποδια του παιδιου....

περα απο κουβερτακι!!!

Link to comment
Share on other sites

ζουλευωωωωωωωωωω ριξτο ρε....να το δω τουλαχιστον! Και στο εμπευ καλαμαρακι ειναι το νικ μου αρα αν στο φαω..θα ξερεις χαχαχαχα

κοπελιές με p.m το Νο 3 άμα είναι να μην το αγοράσετε να μου το πείτε να το χτυπήσω εγώ.... χαχαχαχα είναι μούρλια άλλα έχε χάρη που η αδελφή μου με εφοδίασε με ένα λευκό παρόμοιο ........και το σκέφτομαι

 

edit ώχ ώχ το έβαλε ......θα γίνει σφαγή .............χαχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δε σας πιστεύω...μπήκα να δω αυτά τα παλτουδάκια στο εμπαί και είδα ένα μπουφανάκι Carter's 4 ετών που η δημοπρασία του έληγε σε 1 λεπτό...χτύπησα τα τελευταία δευτερόλεπτα και το πήρα στα 6,99 λίρες+4 λίρες μεταφορικά!!!Ωραίο δεν είναι;;

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120638159636

Link to comment
Share on other sites

kalamaraki μου,σε ευχαριστω πολυ...δυστυχως τα περισσοτερα δεν στελνουν Ελλαντα...βασικα ενας που μου αρεσε ειναι σε καφε....κι εγω εχω γκρι καροτσι,ενας μαυρος παλι κι ενας ασπρομαυρος που ηταν υπεροχος εκανε σχεδον 40 λιρες και εκανε dispatch μονο Ελλαδα!

 

Επρεπε να τον παρω μαζι με το καροτσι...αλλα νομιζα δεν θα μου χρειαστει!Εχουμε ομως μια παλιουγρασια εδω και χρειαζομαι τελικα κατι για τα ποδια του παιδιου....

περα απο κουβερτακι!!!

 

Ολοι στελνουν ελλάδα αλλιως δεν θα στους εδειχνα , αν πας στην δευτερη καρτελα που λεει postage and payments εκει αναφερουν ολοι τους ή worldwide ¨η Europe , το οτι δεν αναφέρουν συγκεκριμένα την ελλαδα δεν παιζει ρολο, απλα θα του στειλεις μυνημα , θα πας στο προφιλ του θα του στειλεις μυνημα ρωτώντας τα μεταφορικα για ελλαδα και εφοσον σε βολεουν θα το παραγειλεις αλλα πρωτα θα ρωτησεις μεταφορικα

 

Link to comment
Share on other sites

Δε σας πιστεύω...μπήκα να δω αυτά τα παλτουδάκια στο εμπαί και είδα ένα μπουφανάκι Carter's 4 ετών που η δημοπρασία του έληγε σε 1 λεπτό...χτύπησα τα τελευταία δευτερόλεπτα και το πήρα στα 6,99 λίρες+4 λίρες μεταφορικά!!!Ωραίο δεν είναι;;

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120638159636

 

Μούρλια είναι :D πες μου ότι δεν το αγόρασες για την κόρη σου .......χαχαχα :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Δε σας πιστεύω...μπήκα να δω αυτά τα παλτουδάκια στο εμπαί και είδα ένα μπουφανάκι Carter's 4 ετών που η δημοπρασία του έληγε σε 1 λεπτό...χτύπησα τα τελευταία δευτερόλεπτα και το πήρα στα 6,99 λίρες+4 λίρες μεταφορικά!!!Ωραίο δεν είναι;;

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=120638159636

 

Ευγε ευγε !!

 

 

http://cgi.ebay.co.uk/Next-Signature-Girls-Wool-Rich-Coat-2-3-Yrs-Pink-BNWT-/300487942720?pt=Girl_s_Clothing&hash=item45f67a2240

 

είναι παλτό κανονικό και όχι αδιάβροχο μπουφάν αυτά!

 

xaxa...υπάρχει και τρίτο που δε στο έβαλα!!!!!!

 

ωχ ώχ σου έβαλα και το κόκκινο ........:oops::oops: γμτ η συγκεκριμένη δεν έχει κανένα review δηλαδή δεν έχει κάνει πωλήσεις οπότε δεν ξέρεις αν είναι οκ ως πωλητής :cry::cry: βεβαία αυτό δεν λέει κάτι, άλλα καλλίτερα είναι να αγοράζουμε πράγματα από πωλητές που έχουν καλές κριτικές.

 

http://cgi.ebay.co.uk/Beautiful-Girls-Plum-Faux-Fur-Winter-Coat-Age-2-3-NEW-/110604882876?pt=Girl_s_Clothing&hash=item19c09093bc

 

είναι γούνινο και μωβ!!

 

δεν σου αρέσει σου λέω!!!!

 

κοπελιές με p.m το Νο 3 άμα είναι να μην το αγοράσετε να μου το πείτε να το χτυπήσω εγώ.... χαχαχαχα είναι μούρλια άλλα έχε χάρη που η αδελφή μου με εφοδίασε με ένα λευκό παρόμοιο ........και το σκέφτομαι

 

edit ώχ ώχ το έβαλε ......θα γίνει σφαγή .............χαχαχα

 

Τελικα τι θα γινει τρεις ειμαστε ....ποια θα παρει ποιο???? χαχαχα

εγω θελω το ροοοοοοοοοοοοοζ!! Κανονιστε

 

Link to comment
Share on other sites

Μούρλια είναι :D πες μου ότι δεν το αγόρασες για την κόρη σου .......χαχαχα :mrgreen::mrgreen:

 

Ναι για τη κόρη μου..έκανα καμία βλακεία;;Είναι κάτι άλλο και δε το κατάλαβα;;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αν τον θέλεις στον δίνω εγώ αχρησιμοποίητο γιατί εμένα θηλάζει ακόμη...

 

όσο θα έδινες και στο άμαζον...

και τα μπουκάλια δώρο!

 

απλά να ψάξω στο πατάρι να τον βρω...

 

ναι κοριτσάκι μου γιατί να τα δώσω στουσ Αγγλους απο εσένα θα τον πάρω..θα σου στείλω πμ..ευχαριστώ πολύ!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι για τη κόρη μου..έκανα καμία βλακεία;;Είναι κάτι άλλο και δε το κατάλαβα;;;;

 

Οχι βρε απλα επειδη ειναι για 4ετών χε χε

 

αυτό........ :mrgreen::mrgreen:

 

κόρες εγώ δεν θέλω κανένα........ το αποφάσισα δεν υπάρχει λόγος να αγοράσω αφού έχω έστω και λευκό (γρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ) :roll::roll:

Link to comment
Share on other sites

μονο εγω φτιαχνω στοκ???????????

φανερωθειτε χοχοχοχοχοχο

και να μου λεει η νονα της δε καταλαβαινω

δε ξερεις τι παιρνεις

και να στα κλεψουν

απαντηση

προτιμαω να μου τα κλεψουν μια φορα και οχι καθε μερα!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι το πήρα για να το βάλουμε μετά από 2 χρόνια...χαχαχα!Βασικά δεν είχα και πολύ χρόνο να το σκεφτώ...απλά χτύπησα!

Oχι Age μου...το νούμερο 4 μας είναι πολύ μεγάλοοοο!!!!

 

Αγχώθηκα μήπως την πάτησα όπως με το σχέδιο το μάλλινο..η Σοφία νομίζω ηταν ή η Ίριδα;;;

Link to comment
Share on other sites

μονο εγω φτιαχνω στοκ???????????

φανερωθειτε χοχοχοχοχοχο

και να μου λεει η νονα της δε καταλαβαινω

δε ξερεις τι παιρνεις

και να στα κλεψουν

απαντηση

προτιμαω να μου τα κλεψουν μια φορα και οχι καθε μερα!!!

 

Ναι το πήρα για να το βάλουμε μετά από 2 χρόνια...χαχαχα!Βασικά δεν είχα και πολύ χρόνο να το σκεφτώ...απλά χτύπησα!

Oχι Age μου...το νούμερο 4 μας είναι πολύ μεγάλοοοο!!!!

 

Αγχώθηκα μήπως την πάτησα όπως με το σχέδιο το μάλλινο..η Σοφία νομίζω ηταν ή η Ίριδα;;;

 

Με οοοολο το θαρρος ..............

Μαζώχτρεεεεεεεεεεεεεες!!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...