Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

αχ ωραια μαρσολαν

μαλλον θα το παραγγειλω, χαιρομαι που ειναι βολικο

εννοειται στο μπανιο θα το βαλω που ειναι αρκετα εως πολυ μεγαλο και θα μπορω να το γεμιζω με το ντους αλλα και να το αδειαζω στη μπανιερα

 

επισης σκεφτομουν να αλλαζω το μπεμπουλι στο μπανιο για να μη μυριζει στα δωματια

επειδη θα χρησιμοποιησω υφ πανες και εχουν πολλα 'εξαρτηματα'

λεω οτι θα με βολεψει να τα εχω ολα εκει

 

στανταρ,θα σε εξυπηρετησει τοτε!Εγω το εχω στο δωματιο.Να καταλαβεις...εβγαλα το ενα απο τα 3 δισκακια και το εβαλα στην κατω μερια και εκει στον κενο χωρο εβαλα ενα τετραγωνο υφασματινο καλαθι(του ηρθε κουτι λεμε) οπου βαζω τα απλυτα ρουχα της μικρης!

εχω το πιο παλ χρωμα το zuton νομιζω.Η αλλαξιερα ειναι πολυ ανετη...Εμενα μου αρεσει παρα πολυ ως κομματι!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

αν τον θέλεις στον δίνω εγώ αχρησιμοποίητο γιατί εμένα θηλάζει ακόμη...

 

όσο θα έδινες και στο άμαζον...

και τα μπουκάλια δώρο!

 

απλά να ψάξω στο πατάρι να τον βρω...

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

εγω για την ώρα χρησιμοποιώ της medela για να της δίνω το δικό μου γάλα που αντλώ μέχρι να στρώσει το θέμα με τον θηλασμο (μου έχει κάνει ένα στήθος αστα...) αλλά επειδή λόγω δουλείας θα αρχίσω να λείπω κάποιες ώρες την επόμενη εβδομάδα να βολευόμαστε και ειδικά η μαμά μου και ο άντρας μου γιατί είναι λαίμαργη δεν μπορεί να περιμένει μέχρι να βράσω νερό και να χώσω μέσα το μπιμπερό. Ελπίζω να δουλέψει και με αυτά τα μπουκάλια αλλιώς θα πάρω της αβεντ να το δίνω εκεί.

 

ααα να ξερεις...μπες στη σελίδα τους http://www.phillips.com εχει και μπουκάλια για μητρικο γαλατάκι και ταπεράκια για το γαλατάκι σου που μπαινουν στο θερμαντηρα να ζεσταθουν κτλπ ριξε μια ματια

 

Link to comment
Share on other sites

αν τον θέλεις στον δίνω εγώ αχρησιμοποίητο γιατί εμένα θηλάζει ακόμη...

 

όσο θα έδινες και στο άμαζον...

και τα μπουκάλια δώρο!

 

απλά να ψάξω στο πατάρι να τον βρω...

 

Κατινακι να τον παρεις απο την culte!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κατινακι να τον παρεις απο την culte!!

 

μην την επηρεάζεις την κοπέλα..

 

μπορεί να θέλει να τον πάρει καινούργιο από εκεί..

 

εμένα απλά μου πιάνει τόπο στο πατάρι..

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

το εχω το συγκεκριμενο!!!μου αρεσει πολυ,με εχει βολεψει ως αλλαξιερα και αποθηκευτικος χωρος!

Αν το παιρνεις για μπανακι δεν θεωρω οτι θα σε βολεψει ιδιαιτερα,εκτος κι αν το εχεις μονιμα στο μπανιο σου και φτανει το τηλεφωνο της μπανιερας μεχρι εκει για να μπανιαρεις το μωρο.Εγω και το μπανακι το χρησιμοποιω σαν αποθηκευτικο χωρο!

Εδω,το ιδιο κοστιζει 150 ευρω περιπου!

Το ειχα παρει απο pramworld μαζι με αλλα βεβαια!!

 

Καλημέρα!

Επειδή και γω ψάχνω κάτι σε αλλαξιέρα-μπανάκι για τη 3 μηνών μπέμπα μας, ήθελα να ρωτήσω αν είναι αρκετά μεγάλο το μπανάκι τους, γιατί είμαστε ήδη 60 cm.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

Επειδή και γω ψάχνω κάτι σε αλλαξιέρα-μπανάκι για τη 3 μηνών μπέμπα μας, ήθελα να ρωτήσω αν είναι αρκετά μεγάλο το μπανάκι τους, γιατί είμαστε ήδη 60 cm.

 

εντελως αντικειμενικα...αν ο σκοπος σου ειναι να παρεις μπανακι θα σου προτεινα να παρεις καλυτερα το aquarium της φισερ πραις!Ειναι ιδανικο απο νεογεννητο εως και μεχρι να μπορεις να το εχεις ορθιο το μωρο στην μπανιερα!!

Αν εχεις και μεγαλο νιπτηρα δε...εφαρμοζει κι εκει!

Link to comment
Share on other sites

Thank You for your enquiry with Olivers Babycare, I can see that you attempted to place an order on our website but your PayPal payment was not confirmed so your order did not complete. Could I ask you to try again ensuring that all the details are correct and the payment has been confirmed. Any problems please just let me know.

 

Eπιτέλους απαντησαν!

Δηλαδη αν καταλαβα καλα η παραγγελια δεν ολοκληρωθηκε?Τωρα δηλαδη αν θελω ξαναπαραγγελνω απο την αρχή?

Για τα μεταφορικα δεν μου απαντησαν τιποτα....γι'αυτο κ την προηγουμενη φορα φοβηθηκα.....μην μου πουνε κανενα 25 λιρες μεταφορικα

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

μην την επηρεάζεις την κοπέλα..

 

μπορεί να θέλει να τον πάρει καινούργιο από εκεί..

 

εμένα απλά μου πιάνει τόπο στο πατάρι..

 

αντε καλε την γνωμη μου ειπα! σιγα μην την επηρεάσσω κιολας.

 

κοριτσια....footmuff για maclaren xt που θα βρω οικονομικο???για ριξτε μια ματια και βοηθηστε...

 

αγαπητη μαρσολαν με μια προχειρη αναζήτηση στο εμπευ αυτα σου βρηκα

 

http://shop.ebay.co.uk/i.html?LH_PayPal=1&LH_AvailTo=80&_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A3133&rt=nc&_nkw=footmuff+maclaren&_adv=1&_dmd=2&_dmpt=UK_Baby_Pushchair_Accessories_parts_ET&_in_kw=1&_oexkw=&_okw=footmuff+maclaren&_sop=12&_trksid=p3286.c0.m14&_udhi=&_udlo=&_vc=1

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μην την επηρεάζεις την κοπέλα..

 

μπορεί να θέλει να τον πάρει καινούργιο από εκεί..

 

εμένα απλά μου πιάνει τόπο στο πατάρι..

 

κι εμενα το ιδιο!!!!

δεν με βολεψε ποτε και τον εχω φυλάγμενο στην ακρη!!!

culte, δεν σε ξερω κοπελα μου αλλα επειδη βλεπω σχολια σου σε διαφορα θεματα εχω να σου πω οτι το κοριτσακι σου στη φωτο ειναι ενα πανεμορφο πλασματακι!!!:)

Link to comment
Share on other sites

αντε καλε την γνωμη μου ειπα! σιγα μην την επηρεάσσω κιολας.

 

 

 

αγαπητη μαρσολαν με μια προχειρη αναζήτηση στο εμπευ αυτα σου βρηκα

 

http://shop.ebay.co.uk/i.html?LH_PayPal=1&LH_AvailTo=80&_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A3133&rt=nc&_nkw=footmuff+maclaren&_adv=1&_dmd=2&_dmpt=UK_Baby_Pushchair_Accessories_parts_ET&_in_kw=1&_oexkw=&_okw=footmuff+maclaren&_sop=12&_trksid=p3286.c0.m14&_udhi=&_udlo=&_vc=1

 

καλαμάριον εσύ και η age πρέπει να πληρώνεστε για αυτό!!

 

εμένα μου βρήκε σούπερ παλτό...

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

Thank You for your enquiry with Olivers Babycare, I can see that you attempted to place an order on our website but your PayPal payment was not confirmed so your order did not complete. Could I ask you to try again ensuring that all the details are correct and the payment has been confirmed. Any problems please just let me know.

 

Eπιτέλους απαντησαν!

Δηλαδη αν καταλαβα καλα η παραγγελια δεν ολοκληρωθηκε?Τωρα δηλαδη αν θελω ξαναπαραγγελνω απο την αρχή?

Για τα μεταφορικα δεν μου απαντησαν τιποτα....γι'αυτο κ την προηγουμενη φορα φοβηθηκα.....μην μου πουνε κανενα 25 λιρες μεταφορικα

 

soul μου και παλι εξαρταται το τι θα παραγγειλεις

για αυτο πρωτα διαλεξε τι θελεις και πριν κανεις παραγγελια στειλτους ενα μειλ ρωτώντας τα μεταφορικα και οταν σου απαντήσουν τοτε κανε την παραγγελια σου.

 

Link to comment
Share on other sites

καλαμάριον εσύ και η age πρέπει να πληρώνεστε για αυτό!!

 

εμένα μου βρήκε σούπερ παλτό...

 

αα θελω και εγω σουπερ παλτο για ριξε λινκ

και βασικα ψάχνω και ενα παλτο μπουφαν αδιαβροχο υφασμα να την καλυπτει κατω απο τον πωπω της....γιατι οτι εχω ειναι σχεδον στον πωπω και εδω κοζανη εχουμε ηδη 0 βαθμους το πρωι....

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αα θελω και εγω σουπερ παλτο για ριξε λινκ

και βασικα ψάχνω και ενα παλτο μπουφαν αδιαβροχο υφασμα να την καλυπτει κατω απο τον πωπω της....γιατι οτι εχω ειναι σχεδον στον πωπω και εδω κοζανη εχουμε ηδη 0 βαθμους το πρωι....

 

 

αχ καλαμαρι!!! μας πηρε η νονα μας ενα για τα πρωτα μας γενεθλια

γυρναγα μανικια κλπ κλπ τεσπα μπηκε!!!!

ακομα μπαινει!

ακομα ειναι κατω απο τον πωπω της χαχαχαχχαχαχα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδη δεν ολοκληρωθηκε η παραγγελια οποτε δεν ειμαι υποχρεωμενη να την ολοκληρωσω?

Εγω αυτο φοβομουν μιας κ ειμαι ασχετη....

Κοριτσια το τι κολλημα εχω φαει με τις ιντερνετικες αγορες δεν περιγραφεται.....αχχχχχχ

 

Καλαμαρι σ'ευχαριστω!!!

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

αα θελω και εγω σουπερ παλτο για ριξε λινκ

και βασικα ψάχνω και ενα παλτο μπουφαν αδιαβροχο υφασμα να την καλυπτει κατω απο τον πωπω της....γιατι οτι εχω ειναι σχεδον στον πωπω και εδω κοζανη εχουμε ηδη 0 βαθμους το πρωι....

 

http://cgi.ebay.co.uk/girls-red-coat_W0QQitemZ250718688868QQcategoryZ51580QQcmdZViewItemQQ_trksidZp3286.m7QQ_trkparmsZalgo%3DLVI%26itu%3DUCI%26otn%3D3%26po%3DLVI%26ps%3D63%26clkid%3D4535062101186904533

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

εντελως αντικειμενικα...αν ο σκοπος σου ειναι να παρεις μπανακι θα σου προτεινα να παρεις καλυτερα το aquarium της φισερ πραις!Ειναι ιδανικο απο νεογεννητο εως και μεχρι να μπορεις να το εχεις ορθιο το μωρο στην μπανιερα!!

Αν εχεις και μεγαλο νιπτηρα δε...εφαρμοζει κι εκει!

 

Βασικά οπωσδήποτε χρειάζομαι καινούριο μπανάκι γιατί το πρώτο μας δε μας χωράει πλεόν. Επίσης επειδή η απόσταση από το μπάνιο στο δωμάτιο είναι σχετικά μεγάλη, θα προτιμούσα να την έντυνα στον ίδιο χώρο που κάνει το μπάνιο της ενόψει χειμώνα. Βέβαια, θα πρέπει να μπουκώσω το μπάνιο μιας και δεν είναι και πολύ μεγάλο.

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

εγω παντως την εβγαλα με μια μπανιερα στη μπανιερα μεχρι περσυ χιχιχιχιιχχι

χωρο για τετοιο δεν ειχα ουτως η αλλως

το κακο ειναι τωρα, που καμια φορα φτιαχνω την Α και μου γδυνετε μονος του ο Β χαχαχχαχαχαχαχα και εχω και τα 2 γυμνα και τρεχω χαχαχαχχαχχα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

εγω ξερετε τι θελω????? μια ραφιερα!!!!! να παω ΙΚΕΑ μαλλον εεεε? για τα παραμυθια τους και τετοια πραματα

 

αι μαρι που θες και ραφιερα μεσω ιντερνετ......θα σε δαγκωσω!

να πας ικεα εχει μικρες και χαριτωμενες και στα παιδικα και στα αλλα αλλα η αγαπημένη μου ειναι αυτη (ολο λεω θα την αγορασω και ποτε δεν μου περισσεουνν χρηματα....) http://www.ikea.com/it/it/catalog/products/30077248 και νομιζω κανει 50ευρώ στο ελλαντα μας....

 

Link to comment
Share on other sites

 

http://cgi.ebay.co.uk/Next-Signature-Girls-Wool-Rich-Coat-2-3-Yrs-Pink-BNWT-/300487942720?pt=Girl_s_Clothing&hash=item45f67a2240

 

είναι παλτό κανονικό και όχι αδιάβροχο μπουφάν αυτά!

 

εχμ.............λεγε ποιο θα παρεις να μη κονταροχτυπηθουμε στα μπιντ χαχαχαχα εγω παντως θελω το ροοοοοοοοζ!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Βασικά οπωσδήποτε χρειάζομαι καινούριο μπανάκι γιατί το πρώτο μας δε μας χωράει πλεόν. Επίσης επειδή η απόσταση από το μπάνιο στο δωμάτιο είναι σχετικά μεγάλη, θα προτιμούσα να την έντυνα στον ίδιο χώρο που κάνει το μπάνιο της ενόψει χειμώνα. Βέβαια, θα πρέπει να μπουκώσω το μπάνιο μιας και δεν είναι και πολύ μεγάλο.

 

δεν ξερω τι πλυντηριο εχεις...εννοω αν ανοιγει απο πανω η απο μπροστα.Στην δευτερη περιπτωση θα μπορουσες απλα να παρεις μια αλλαξιερα και να την βαλεις εκει και να ντυνεις το παιδι!Τα πραγματακια του μπορεις να τα εχεις ολα σε ενα καλαθακι που θα το μεταφερεις κι αυτο.

Εγω επειδη εχω μικροσκοπικο μπανιο και πλυντηριο εξω στο μπαλκονι(!) την μεταφερω μεσα στην παρακατω πετσετα κι ετσι τα εχω βολεψει μια χαρα!!

 

http://www.amazon.co.uk/Cuddledry-Apron-Bath-Towel-Oatmeal/dp/B001B7MHV6/ref=sr_1_5?ie=UTF8&qid=1288783440&sr=1-5

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...