Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

http://www.anatello.gr/cart/product.php?productid=736&cat=75&mCat=4&page=1

 

Σαν αυτον ειναι αλλα μαλλον αλλαξε τιμη τι να πω:roll:

 

χαχαχ καλε....το κοριτσι ψαχνει ΘΕΡΜΑΝΤΗΡΑ οχι υγραντηρα που της δειχνεις χαχαχα για αυτο και αλλη η τιμή!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βρήκα αυτόν καλός δεν είναι το λητώ τον έχει 55ευρώ

 

http://www.amazon.co.uk/Philips-SCF255-54-Electric-Bottle/dp/B003P9WSUS/ref=lh_ni_t_t5

 

Σου προτεινω να δωσεις κατι παραπάνω και να παρεις αυτον, ειναι κλάσσης ανώτερος απο τον απλο της αβεντ....τον εχω εδω και εναμιση χρονο και μου εχει λυσει τα χερια ακομα τον χρησιμοποιω ζεσταινω το φρεσκο γαλα της μικρης στο μπουκαλι. Τον εχει το αμαζον σαν πωλητης και με δωραν μεταφορικα!!

 

http://www.amazon.co.uk/Philips-AVENT-SCF260-34-BPA-Free/dp/B002MUC4QO/ref=sr_1_4?s=baby&ie=UTF8&qid=1288775766&sr=1-4

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα!Γατονι, φανταζεσαι να μας ερθουν τα δεματα τωρα που μας επιστρεφουν τα χρηματα?και να σου ερθουν εις διπλουν?????λεμε τωρα!θελω να αγορασω καλλυντικα και το σκεφτομαι ρε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κορίτσια!

ετοιμάζομαι να ψωνίσω απο mandco για μενα και για το παιδί. ποια κοπέλα εχει ψωνίσει απο κει κ μπορεί να βοηθήσει? ειναι ασφαλές να δωσω πιστωτική?δεν εχω ξανακάνει αγορα στο νετ με την κάρτα μου. κατι ακόμη απο ποιότητα απο αυτα που ακούω ειναι οκ ετσι? το νουμ μου υποτίθεται ειναι το medium σε δικό μας και 14 στα δικά τους. ειμαι οριακά ομως στην μέση. πως ειναι η εφαρμογή τους?

M6bap3.png

 

cik1p3.png

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα

τι νομιζετε για την παρακατω αγορα;

μου φαινεται καλη περιπτωση μια που γλιτωνεις και τα μετφορικα

θα μπορουσα να βρω εδω αντιστοιχο με τα ιδια χρηματα;

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000HZ7ZL0/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

Z57wp3.png dQOzp3.png

25/12/10 πήραμε το καλύτερο δώρο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κορίτσια!

ετοιμάζομαι να ψωνίσω απο mandco για μενα και για το παιδί. ποια κοπέλα εχει ψωνίσει απο κει κ μπορεί να βοηθήσει? ειναι ασφαλές να δωσω πιστωτική?δεν εχω ξανακάνει αγορα στο νετ με την κάρτα μου. κατι ακόμη απο ποιότητα απο αυτα που ακούω ειναι οκ ετσι? το νουμ μου υποτίθεται ειναι το medium σε δικό μας και 14 στα δικά τους. ειμαι οριακά ομως στην μέση. πως ειναι η εφαρμογή τους?

 

Εγω παλι θα σου προτεινα να μη βαλεις την πιστωτική σου .....να πας να βγάλεις μια προπληρωμενη απο οποια τραπεζα θες γιατι τα σαιτ λενε οτι ειναι ασφαλη...αλλα ποτε δεν ξερεις και αν σου κλεψουν τα στοιχεια θα μπλεξεις μεχρι να ξεχρεωθουν απο την καρτα σου οι αγορες του κλέφτη....

Και οταν βγαλεις μια προπληρωμένη πιστωτικη , συνδεσέ την και με το paypal και οπου σου εχει την επιλογη για πληρωμη μεσω paypal να διαλέγεις αυτην ως ποιο ασφαλής! Εδώ θα βρεις οδηγιες http://parents.org.gr/forum/showthread.php?p=1766943

 

Link to comment
Share on other sites

ααααα για τον καβγα που ειπες εγω τους εκανα στα Ελτα γιατι αφησαν το δεμα στον γειτονα και για ενα αλλο δεν μου αφησαν ειδοποιητηριο γιατι και καλα δεν ειχαν και επρεπε να μοιρυσς τα νυχια μου οτι ειχε φτασει και εστειλα επιστολη και στα κεντρικα και απο τοτε ο ταχυδρομος χτυπαει κουδουνι οτι τα εχει αδησει στην εισοδο ερχετε καθημερινα ενω ερχοταν καθε 3 μερες και ακομα και τα μεγαλα τα φερνει και ολα αυτα μεσα σε μια βδομαδα απο 27.10 που εκανα τα παραπονα και εγραψα την επιστολη την εστειλα και την εδωσα και στον διευθυντη του τοπικου καταστηματος....Σαφεστατα εγραψα οτι σας ενημερωνω οτι για οποοιοδηποτε αλλο λαθος θα διεκδικησω ολα τα νομιμα δικαιωματα μου

Link to comment
Share on other sites

Σου προτεινω να δωσεις κατι παραπάνω και να παρεις αυτον, ειναι κλάσσης ανώτερος απο τον απλο της αβεντ....τον εχω εδω και εναμιση χρονο και μου εχει λυσει τα χερια ακομα τον χρησιμοποιω ζεσταινω το φρεσκο γαλα της μικρης στο μπουκαλι. Τον εχει το αμαζον σαν πωλητης και με δωραν μεταφορικα!!

 

http://www.amazon.co.uk/Philips-AVENT-SCF260-34-BPA-Free/dp/B002MUC4QO/ref=sr_1_4?s=baby&ie=UTF8&qid=1288775766&sr=1-4

 

πηρα το ιδιο απο ebay σε δημοπρασια και μου βγηκε γυρω στα 25 ευρω με τα μεταφορικα

ειναι μεταχειρισμενος

αλλα ουτε καν φαινεται

δειχνει σα να μη χρησιμοποιηθηκε ποτε

εχει τα φυλλαδια του το κουτι του και ειναι σαν καινουριο

βεβαια θελει προσοχη στα μεταχειρισμενα για να ειναι σε καλη κατασταση αλλα εγω ημουν τυχερη

Z57wp3.png dQOzp3.png

25/12/10 πήραμε το καλύτερο δώρο

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλημερα

τι νομιζετε για την παρακατω αγορα;

μου φαινεται καλη περιπτωση μια που γλιτωνεις και τα μετφορικα

θα μπορουσα να βρω εδω αντιστοιχο με τα ιδια χρηματα;

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000HZ7ZL0/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

 

Δηλαδη θελεις το ιδιο? ή παρόμοιο? Εχει και στο Λητώ με 100ευρώ...εχει και στο Ικεα πολύ ποιο φτηνο αν θυμαμαι καλα!

 

Link to comment
Share on other sites

πηρα το ιδιο απο ebay σε δημοπρασια και μου βγηκε γυρω στα 25 ευρω με τα μεταφορικα

ειναι μεταχειρισμενος

αλλα ουτε καν φαινεται

δειχνει σα να μη χρησιμοποιηθηκε ποτε

εχει τα φυλλαδια του το κουτι του και ειναι σαν καινουριο

βεβαια θελει προσοχη στα μεταχειρισμενα για να ειναι σε καλη κατασταση αλλα εγω ημουν τυχερη

 

Μπραβο μπραβο !! Πηρες ρισκο ε? Σε παραδέχομαι δεν ξερω αν θα ρισκαρα για ηλεκτρικο αντικειμενο μεταχειρισμενο! Και εγω τον λατρευω , ειναι το δεξι μου χερι για το πρωι για το βραδυ και ειναι ακομα αθικτος!

 

Link to comment
Share on other sites

Το http://www.pramworld.co.uk μου έστειλε εκπτωτικό κωδικό για κάποια καρότσια.

 

Save 10% On The Phil & Teds Explorer At Pramworld!

The all new Phil & Teds Explorer delivers a proven inline formula plus terrific NEW features including one hand fast fold, new car seat and second seat mode, a large follow-the sun sunhood, an optional double kit (2nd seat add-on), sunhood, new Seat Performance System™, interchangeable colours, and an easy-to-use pedal brake.

And now you can get 10% off ALL Explorer products until the end of November. So whether you are after a full travel system, or just a raincover for your buggy, simply enter discount code explorer10 when viewing your basket to receive your 10% discount!

 

Καλές αγορές!

2IW7p3.png

xwifp2.png

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κορίτσια!

ετοιμάζομαι να ψωνίσω απο mandco για μενα και για το παιδί. ποια κοπέλα εχει ψωνίσει απο κει κ μπορεί να βοηθήσει? ειναι ασφαλές να δωσω πιστωτική?δεν εχω ξανακάνει αγορα στο νετ με την κάρτα μου. κατι ακόμη απο ποιότητα απο αυτα που ακούω ειναι οκ ετσι? το νουμ μου υποτίθεται ειναι το medium σε δικό μας και 14 στα δικά τους. ειμαι οριακά ομως στην μέση. πως ειναι η εφαρμογή τους?

 

Εγώ ψωνισα πριν 1 εβδομάδα και έδωσα την πιστωική μου καρτα - ολα καλά και σε 1,5 εβδομάδα ήρθαν τα πραγματα

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα

τι νομιζετε για την παρακατω αγορα;

μου φαινεται καλη περιπτωση μια που γλιτωνεις και τα μετφορικα

θα μπορουσα να βρω εδω αντιστοιχο με τα ιδια χρηματα;

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B000HZ7ZL0/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A3P5ROKL5A1OLE

 

το εχω το συγκεκριμενο!!!μου αρεσει πολυ,με εχει βολεψει ως αλλαξιερα και αποθηκευτικος χωρος!

Αν το παιρνεις για μπανακι δεν θεωρω οτι θα σε βολεψει ιδιαιτερα,εκτος κι αν το εχεις μονιμα στο μπανιο σου και φτανει το τηλεφωνο της μπανιερας μεχρι εκει για να μπανιαρεις το μωρο.Εγω και το μπανακι το χρησιμοποιω σαν αποθηκευτικο χωρο!

Εδω,το ιδιο κοστιζει 150 ευρω περιπου!

Το ειχα παρει απο pramworld μαζι με αλλα βεβαια!!

Link to comment
Share on other sites

αχ ωραια μαρσολαν

μαλλον θα το παραγγειλω, χαιρομαι που ειναι βολικο

εννοειται στο μπανιο θα το βαλω που ειναι αρκετα εως πολυ μεγαλο και θα μπορω να το γεμιζω με το ντους αλλα και να το αδειαζω στη μπανιερα

 

επισης σκεφτομουν να αλλαζω το μπεμπουλι στο μπανιο για να μη μυριζει στα δωματια

επειδη θα χρησιμοποιησω υφ πανες και εχουν πολλα 'εξαρτηματα'

λεω οτι θα με βολεψει να τα εχω ολα εκει

Z57wp3.png dQOzp3.png

25/12/10 πήραμε το καλύτερο δώρο

Link to comment
Share on other sites

Σου προτεινω να δωσεις κατι παραπάνω και να παρεις αυτον, ειναι κλάσσης ανώτερος απο τον απλο της αβεντ....τον εχω εδω και εναμιση χρονο και μου εχει λυσει τα χερια ακομα τον χρησιμοποιω ζεσταινω το φρεσκο γαλα της μικρης στο μπουκαλι. Τον εχει το αμαζον σαν πωλητης και με δωραν μεταφορικα!!

 

http://www.amazon.co.uk/Philips-AVENT-SCF260-34-BPA-Free/dp/B002MUC4QO/ref=sr_1_4?s=baby&ie=UTF8&qid=1288775766&sr=1-4

 

σε ευχαριστώ πολύ μια χαρά είναι η τιμή αφού είναι δοκιμασμένος θα τον χτυπήσω αγαπητό καλαμαράκι..αντε να κάνω καμιά δουλειά τώρα που κοιμήθηκε η μικρή :-D:-D

Link to comment
Share on other sites

σε ευχαριστώ πολύ μια χαρά είναι η τιμή αφού είναι δοκιμασμένος θα τον χτυπήσω αγαπητό καλαμαράκι..αντε να κάνω καμιά δουλειά τώρα που κοιμήθηκε η μικρή :-D:-D

 

Θα δεις και θα με θυμηθεις θα τον ξεπατικώσεις στην χρηση, τουλαχιστον εγω τον δουλευω εδω και εναμιση χρονο καθημερινα. Αλλα μια συμβουλη οταν τον πηρα ειχα μπουκαλια της Νουκ και δεν ζεσταινε το γαλα τοοοσο καλα, λειτουργει καλυτερα με τα δικα του μπουκαλια της αβεντ. Τα οποια μπορεις να τα βρεις επισης πολυ φτηνοτερα απο ελλαντα στο αμαζον παλι.

 

Link to comment
Share on other sites

Θα δεις και θα με θυμηθεις θα τον ξεπατικώσεις στην χρηση, τουλαχιστον εγω τον δουλευω εδω και εναμιση χρονο καθημερινα. Αλλα μια συμβουλη οταν τον πηρα ειχα μπουκαλια της Νουκ και δεν ζεσταινε το γαλα τοοοσο καλα, λειτουργει καλυτερα με τα δικα του μπουκαλια της αβεντ. Τα οποια μπορεις να τα βρεις επισης πολυ φτηνοτερα απο ελλαντα στο αμαζον παλι.

 

εγω για την ώρα χρησιμοποιώ της medela για να της δίνω το δικό μου γάλα που αντλώ μέχρι να στρώσει το θέμα με τον θηλασμο (μου έχει κάνει ένα στήθος αστα...) αλλά επειδή λόγω δουλείας θα αρχίσω να λείπω κάποιες ώρες την επόμενη εβδομάδα να βολευόμαστε και ειδικά η μαμά μου και ο άντρας μου γιατί είναι λαίμαργη δεν μπορεί να περιμένει μέχρι να βράσω νερό και να χώσω μέσα το μπιμπερό. Ελπίζω να δουλέψει και με αυτά τα μπουκάλια αλλιώς θα πάρω της αβεντ να το δίνω εκεί.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...