Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

MUMSOFIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ποτε ειχες κανει παραγγελια στο mandco και παρελαβες σημερα???? 14/10??????

 

 

του εστειλα αυτουνου στο αρομα κλπκλπ με τα χριστουγενιατικα πως κανουμε και για τις δυο παραγγελια και ασχετος να το πω, μου απαντησε σε καθενα χωριστα! ρε το συνολο ρωταω???????

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Τι απέγινε το primimesi.com;εξαφανίστηκε από την λίστα;

Είχα βρει ένα καρότσι αλλά θυμόμουν που είχαν γίνει κπ σχόλια στο φορουμ.Δεν είναι εμπιστο για αγορές; εχω βρει αρκετά καλές τιμές σε κπ προϊόντα.

Πείτε μου σας παρακαλώ πριν αγοράσω αέρα κοπανιστό...

Link to comment
Share on other sites

MUMSOFIAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

ποτε ειχες κανει παραγγελια στο mandco και παρελαβες σημερα???? 14/10??????

 

 

του εστειλα αυτουνου στο αρομα κλπκλπ με τα χριστουγενιατικα πως κανουμε και για τις δυο παραγγελια και ασχετος να το πω, μου απαντησε σε καθενα χωριστα! ρε το συνολο ρωταω???????

 

Ειχα παραγγείλει 18/10 και ήρθαν 27/10. απλά 28/10 ήταν κλειστά, και 29/10 το ταχυδρομέιο ανοιγε 10.30 και δουλευα έτσι πήγα χτες. όλα super

Ετοιμάζομαι για 2 παραγγελία για δώρα και γιορτές

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

ravT, συγγνωμη που ρωταω αλλα γιατι χρειαστηκε να επικοινωνησεις μαζί του? Για τον visario λες ε? Πάντως εγω τα βάζω στο καλάθι και τα στελνει το amazon δωρεαν. Μηπως κανει την δωρεαν προσφορα μονο αν αγοράσεις μέσω αμαζον? Αν ξερεις απαντησε μου σε παρακαλω γιατι θελω να ψωνισω

 

Επικοινώνησα μαζί του γιατί μ αρέσουν κάποιοι πίνακες και επειδή σε έναν πχ έγραφε 9 λίρες μεταφορικά και σε άλλους τίποτα, είπα να στείλω mail να ρωτήσω, μη τοποθετήσω παραγγελία και χτυπάω το κεφάλι μου και μου απάντησε το εξής:

 

yes, itʼs possible to deliver to Greece and the costs are about 15 Euro. Please send an Email, if you are interested in an order, that we can make sure the process.

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ήρθαν τα πραγματα απο mandco ολα πολύ όμορφα, απλά περιμένω να τα πλύνω και όλας για να σας πω εντυπώσεις.. κορίτσια πολύ ασχημο ΣΚ, ο μικρός μου είχε και έχει 40 πυρετο- τα εχω παιξει απο το αγχος και την κουραση(sorry απλα ήθελα κάπου να το πω)

 

καλημερα και απο μενα ,να σε ρωτησω η γραμμη του mandco ειναι σαν του ακατανομαστου ή ποιο στενη ?απο τον ακατανομαστο επαιρνα το 3-4 years για την κορη μου που ειναι 4 χρονων ,πες μου σε παρακαλω διοτι θελω κι εγω να κανω μια παραγγελια ,και πως σου ηρθαν με ταχυδρομειο ή με κουριερ ???και απο ποιοτητα ???

ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα και απο μενα ,να σε ρωτησω η γραμμη του mandco ειναι σαν του ακατανομαστου ή ποιο στενη ?απο τον ακατανομαστο επαιρνα το 3-4 years για την κορη μου που ειναι 4 χρονων ,πες μου σε παρακαλω διοτι θελω κι εγω να κανω μια παραγγελια ,και πως σου ηρθαν με ταχυδρομειο ή με κουριερ ???και απο ποιοτητα ???

Έρχονται με απλό ταχυδρομείο. Εμένα επειδή ήταν κάπως ογκώδες το δέμα, δε μου το έφεραν αλλά μου άφησαν ειδοποίηση να πάω να το πάρω.

Όσο για τη γραμμή, άποψη μου είναι ότι έχει αντικειμενικό sizing...

Από ποιότητα, αν υπολογίσω το κόστος, είμαι πολύ ικανοποιημένη. Με το 20% πήρα όσα κομμάτια θα έπαιρνα από Jumbo αλλά σε πολύ καλύτερη ποιότητα.

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

μωρε τι παει να πει αντικειμενικο sizing?????

 

εγω ενα συμπερασμα βγαζω

δε φταιει μαλλον ο ταχυδρομος

οποτε η δεν εχει φτασει ακομα (μαλλον απιθανο) η βουτηχτηκε μεχρι να φτασει στα ΕΛΤΑ

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Επίσης, επειδή ψώνισα και από dpam, όπου μου πήγε ο κούκος αηδόνι, το μετάνιωσα θα έπρεπε να τα είχα πάρει όλα από mandco. Όχι ότι του dpam δεν είναι ωραία, είναι απίθανα ρουχαλάκια, όμως η ποιότητα του mandco δεν υπολείπεται καθόλου, άρα γιατί να χαλώ ???;;;;

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ήρθαν τα πραγματα απο mandco ολα πολύ όμορφα, απλά περιμένω να τα πλύνω και όλας για να σας πω εντυπώσεις.. κορίτσια πολύ ασχημο ΣΚ, ο μικρός μου είχε και έχει 40 πυρετο- τα εχω παιξει απο το αγχος και την κουραση(sorry απλα ήθελα κάπου να το πω)

 

Έρχονται με απλό ταχυδρομείο. Εμένα επειδή ήταν κάπως ογκώδες το δέμα, δε μου το έφεραν αλλά μου άφησαν ειδοποίηση να πάω να το πάρω.

Όσο για τη γραμμή, άποψη μου είναι ότι έχει αντικειμενικό sizing...

Από ποιότητα, αν υπολογίσω το κόστος, είμαι πολύ ικανοποιημένη. Με το 20% πήρα όσα κομμάτια θα έπαιρνα από Jumbo αλλά σε πολύ καλύτερη ποιότητα.

 

σ ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες!!ετοιμαζω καλαθακι λοιπον !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

να πω εγώ ??? τώρα που τα πλύναμε και τα φορέσαμε 2-3 φορές ??:D:D

αγόρασα κυρίως μπλουζάκια και τα πιζαμάκια που είναι 2πλά

 

κάποιες από τις μπλούζες έχουν πράγματι μεγάλη φόρμα ενώ είναι το ίδιο νούμερο για τα χρήματα τους είναι πολύ καλές (παραπάνω από Ζάρα κάτι ανάμεσα σε sprinter και H&M θα έλεγα):-P

 

οι πιτζάμες είναι και αυτές μπόλικες σαν φάρδος (το μήκος δεν το κοιτάω γιατί είναι κοντή η δικιά μου):D αλλά η ποιότητα τους είναι πολύ καλή και χοντρές (τουλάχιστον οι διπλές που αγόρασα)

Αυτά ...........

Α........αγόρασα και για την αδελφή μου ζιπουνάκια κάτι λευκά σε 3 άδες είναι πολύ καλά ποιοτικώς μην πω το ίδιο με του ακατανόμαστου :roll::roll: (δεν ξέρω όμως από πλύσιμο τι γίνεται γιατί δεν τα χρησιμοποιήσαμε ακόμα η μπέμπα έρχεται σε λίγες μέρες ) :mrgreen::mrgreen:

 

Το μόνο που με "χαλάει" στο mandco είναι ότι δεν έχει αρκετά παντελονάκια για κοριτσάκια και φόρμες (να πω τον πόνο μου) :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημερα σας

age ποιες πυτζαμουλες πηρες??

θα κανω αλλη μια παραγγελια απο mandco

παρελαβα επισης απο e-bay απο αυτον τον πωλητη

http://stores.ebay.co.uk/4COOCHYCOO-DESIGNER-CHILDRENSWEAR

ολα αψογα ηρθαν σε 6 ημερες με συστημενο ταχυδρομειο

και περιμενω αλλα δυο δεματακια απο αλλους πωλητες

Link to comment
Share on other sites

Έλαβα και εγώ παραγγελία σήμερα απο mandco ,δεν το περίμενα τόσο νωρίς 22/10 την έκανα, χτες μου άφησε ο ταχυδρόμος το χαρτάκι :D

Όλα πολύ καλα, ελαφρός μεγάλη φορμα νομίζω. Στον μεγάλο γιό μου που ειναι 6 το Νο 5-6 του ειναι καλο ,το 6-7 μεγάλο.

τα ρούχα για το μωρό που έρχεται μου αρέσουν τόσο πολύ που θέλω να τα φορέσω!!:oops::oops::mrgreen:

aiBtp2.png

 

13/11/2004

16/8/2007

Link to comment
Share on other sites

Λοιπων ακουσατε ακουσατε σημερα εστειλα μειλ στο http://www.schuh.co.uk να μου που εαν εστειλαν τις μποτες μου και μου στειλανε επιβεβαιωση size 41 επαθα σοκ τους εστειλα μειλ αλλα δεν εχουν απαντησει ακομα τα νευρα μου!!!!

 

Τι αλλο να κανω παραγγειλα size 6 το βλεπω και στην επιβαβαιωση που μου στειλανε γκκρρρρρρρρρρρ

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημερα σας

age ποιες πυτζαμουλες πηρες??

θα κανω αλλη μια παραγγελια απο mandco

παρελαβα επισης απο e-bay απο αυτον τον πωλητη

http://stores.ebay.co.uk/4COOCHYCOO-DESIGNER-CHILDRENSWEAR

ολα αψογα ηρθαν σε 6 ημερες με συστημενο ταχυδρομειο

και περιμενω αλλα δυο δεματακια απο αλλους πωλητες

Πενούλα αυτές

 

http://www.mandco.com/Underwear-and-Sleepwear/Little-mouse-baby-pyjamas/invt/3308502lilac

Link to comment
Share on other sites

κι εγω τις λατρεψα αυτες τις πυτζαμουλες και μαλλον θα μπουν κι αυτες στο καλαθακι μου!!!

ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ θα ήμουν πολύ χαρούμενη αν η mandco είχε μεγαλύτερη ποικιλία σε φορμίτσες από κάτω. Αυτά είχε μόνο τα πήρα, πολύ ικανοποιημένη. Μακάρι να είχε και σε άλλα χρώματα.

http://www.mandco.com/2-pack-essential-jog-pant/invt/3150747blue

Και μόλις έχω λίγο χρόνο θα τους γράψω reviews.

 

Πάντως μεθάυριο 4/11 που έχει -20%, θα πάρω ρουχαλάκια του συζύγου και καμμιά τσαντούλα για μένα...

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κι εγώ θα ήμουν πολύ χαρούμενη αν η mandco είχε μεγαλύτερη ποικιλία σε φορμίτσες από κάτω. Αυτά είχε μόνο τα πήρα, πολύ ικανοποιημένη. Μακάρι να είχε και σε άλλα χρώματα.

http://www.mandco.com/2-pack-essential-jog-pant/invt/3150747blue

Και μόλις έχω λίγο χρόνο θα τους γράψω reviews.

 

Πάντως μεθάυριο 4/11 που έχει -20%, θα πάρω ρουχαλάκια του συζύγου και καμμιά τσαντούλα για μένα...

 

αυτο το 20% στο mandco το παιρνεις με καποιο κωδικο ??ισχυει μονο για την τεταρτη??

ΧΡΙΣΤΙΝΟΥΛΑ ΣΕ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...