Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

με μεταφορικα ποσο παει δηλαδη??? γιατι αν μια σκατουλιτσα τσαγιερα της τινκερμπελ κανει 30 και ειναι τοσο δα, παω σε αυτο ανετα χαχαχχαχααχα

 

Με μεταφορικά με πάει στα 52 ευρώ...και είναι ψηλή έτσι; γιατί οι περισσότερες είναι στα 60 εκατοστά...

Νομίζω πως θα ρίξουμε τρελό παιχνίδι μαζί της!!!Ελπίζω δηλαδή...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βρε κορίτσια έχω ξαναρωτήσει αλλα δεν πήρα απάντηση!!εχω κάνει 10 διαφορετικά καλαθάκια αλλα.........δεν έχω κάρτα!!!!!!!!!!απο που είναι καλύτερα να βγάλω? η είναι όλεσ ίδιεσ?(προπληρωμένη όχι πιστωτική)

Εγω ΕΥΡΟΒΑΝΚ σε 5 λεπτα κοστος 2 ευρω για την πρωτη φορτωση και μετα 1 ευρω για 0-100ευρω 2 ευρω 101-500 και 3 501-1000 βασικα μπες στη σελιδα της eurobank και θα τις δεις τις τιμες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ ξεκίνησα ιδέες για χριστουγεννιάτικα γλυκά και πήρα διάφορα από εδώ http://stores.ebay.co.uk/Essential-Aroma-Crafts/Cake-decorating-and-Baking-/_i.html?_fcid=80&_fsub=18485238&_jgr=0&_localstpos=&_sc=1&_sid=220228474&_sop=15&_stpos=&gbr=1 . Ήρθαν με το ΕΛΤΑ σε 3 ημέρες και άριστη ποιότητα....Το προτείνω! :):):)

Link to comment
Share on other sites

γατουλα,αν εχεις Κυπρου

και γεμισεις τωρα αυριο το βραδυ θα φανουν τα χρηματα σου...κανε τσεκ στο i-cardonline.gr.

Στην Κυπρου αν θες να φαινονται τα χρηματα το ιδιο βραδυ πρεπει να πας μεχρι 13.30 το μεσημερι περιπου!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παω να φοορτισω τη προπληρωμενη!!! ποτε θα γινει αραγε? σημερα η αυριο?

 

Ενω αν ειχες eurobank.... σε 10λεπτα μεσα θα μπορουσες να κανεις αγορες με οοολο το ποσο! Μολις κοιμισα την μικρη μου...παω στο μεμοριες!

 

Link to comment
Share on other sites

Μαριτα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! διαβασε τα σχολια!!!!! δηλαδη μεταφρασε!!!! μαλλον αρνητικα!!!

 

εδω

 

http://www.amazon.de/Smoby-24455-K%C3%BCche-Bon-Appetit/dp/B001JX5EXK/ref=sr_1_4?s=toys&ie=UTF8&qid=1288621336&sr=1-4

 

εχει 8 σχολια

 

τωρα αν η πορτοκαλι ειναι βελτιωμενη??????

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

αυτα τα neu ισως ειναι αυτα που δεν ειναι αμεσα διαθεσιμα! πηγα σε μια κουζινα με 30 ευρω αλλα δεν ειναι διαθεσιμη!

 

Μαρι γατονι............μη μπερδευσαι, να πας με πωλητη μονο το αμαζον για ποιο σιγουρια!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλαμαρακι περαστικα στην μικρουλα σου!!!!

 

 

Βρε κοριτσια ακομα να μου απαντησουν απο το http://www.olivers-baby-care.co.uk/

μεγαλη καθυστερηση....αν ειχα κανει την παραγγελια δεν θα ειχαν απαντησει ποιο συντομα?

Ή τεσπα απο καπου δεν θα μπορουσα να ελεγξω την παραγγελια?

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

αντε εχει ξαναειπωθει αλλααααααααα

2 πραματακια απο τον ιδιο πωλητη (αυτο με τα ντεκορακια ειναι για τα γλυκα)

τα εχω στο wish list

τι κανω παρακατω?

 

buy it now το πρωτο

το δευτερο?

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

αντε εχει ξαναειπωθει αλλααααααααα

2 πραματακια απο τον ιδιο πωλητη (αυτο με τα ντεκορακια ειναι για τα γλυκα)

τα εχω στο wish list

τι κανω παρακατω?

 

buy it now το πρωτο

το δευτερο?

 

ωραια....τωρα τον στελνουμε εμειλ , τον ρωτάμε πως θα μας χρεώσει μεταφορικα για αυτα τα δυο προιόντα, του τα κανουμε κοπυ πειστ και περιμενουμε να μας απαντήσει.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...