Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

και αυτο ωραιο δωρο για φιλεναδα ε??? και σημειωνω....δωρεαν μεταφορικα για ελλαντα

http://cgi.ebay.co.uk/Luxury-Quartz-Crystal-Women-Lady-Watch-Fashion-White-/320585475400?pt=UK_Jewelery_Watches_Watches_MensWatches_GL&hash=item4aa4622548

MumSofiaaaaaaaaaaaaaaaa το θεςςςςς???????????

 

Link to comment
Share on other sites

και αυτο ωραιο δωρο για φιλεναδα ε??? και σημειωνω....δωρεαν μεταφορικα για ελλαντα

http://cgi.ebay.co.uk/Luxury-Quartz-Crystal-Women-Lady-Watch-Fashion-White-/320585475400?pt=UK_Jewelery_Watches_Watches_MensWatches_GL&hash=item4aa4622548

MumSofiaaaaaaaaaaaaaaaa το θεςςςςς???????????

 

το θέλω εγώ!!

τι πρέπει να κάνω?

χαχα..ξέρω καλέ, αλλά δεν έχω paypal...

με πιστωτική ψωνίζετε από εκεί?

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ πάντως όταν κάνω εικονική αγορά μου χρεώνει 2.5 λίρες το 1ο άρωμα και για κάθε επόμενο λιγότερο. Είναι αρκετά οικονομικά τα αρώματα, αλλά έχω κακομάθει με τις τιμές του fragrancex και μου φαίνονται ακριβά αυτά...

 

Τι να σου πω, εγω για 3 αρωματα χρεωθηκα μεταφορικα 4,39 ευρω (δε θυμομουν ακριβως και κοιταξα την παραγγελια παλι).. Η ισοτομια ευρω λιρας βεβαια καθοριζεται με την ισχυουσα τιμη... Και παλι δεν ειναι πολλα...

 

Κι εμενα μου αρεσαν οι τιμες του fragnancex αλλα δεν εχω και λεφτα για πεταμα.. Καλυτερα να δωσω κατι λιγακι παραπανω και να ξερω οτι θα παραλαβω...

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

το θέλω εγώ!!

τι πρέπει να κάνω?

 

Τελεια! Λοιπον για να ειμαστε καλυμμενες, στελνεις ενα μειλ εκει που λεει contact seller ρωτώντας τον αν οντως ειναι δωρεαν τα μεταφορικα , μολις σου απαντήσει ναι , γιατι ετσι λεει στην δευτερη καρτελα διπλα απο την περιγραφη, πατας το buy it now κατοχυρώνεται σε σενα το τεμαχιο και μετα πας και συνεχιζεις στην σελιδα και κανεις πληρωμη μεσω πευπαλ!αλλα να θυμάσαι τα στέλνει απο χονγκ κονγκ,,,,δηλαδη μπορει να ερθει σε 5μερες μπορει και σε 15μερες...

τοσο απλα! και με 8 λιρες = 9,22ευρώ εχεις ρολογάκι!!

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια...

 

2η φορά που τη πατάω με αυτό το φοβερό σάιτ με τα αδιάβροχα...έτσι και τη προηγούμενη φορά που το έγραψε μια κοπέλα, μπήκα μες τη τρελή χαρά, βρήκα τη τσάντα που ήθελα και έμεινα με τη χαρά...για αυτό βρε κορίτσια μου γλυκά ας είμαστε σίγουρες πριν αναφέρουμε ένα σάιτ....για να μη μένουμε και με τη χαρά όχι τίποτα άλλο...

Προσπαθώ να κάνω παραγγελία από το γερμανικό άμαζον αλλά δεν μου βγάζει δωρεάν μεταφορικά...και το ποσό που θέλω είναι 40 ευρώ και είναι και σέλλερ ο άμαζον...τι κάνω λάθος οέο;;

 

Σοφία μια χαρά το μπουφανάκι σας!!Είναι καινούριο χωρίς ταμπαλάκια μην αγχώνεσαι όλα καλά θα πάνε!Εξάλου η τιμή του είναι σούπερ!!!

το γερμανικο αμαζον εχει 17 ευρω μεταφορικα!!!
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Τι να σου πω, εγω για 3 αρωματα χρεωθηκα μεταφορικα 4,39 ευρω (δε θυμομουν ακριβως και κοιταξα την παραγγελια παλι).. Η ισοτομια ευρω λιρας βεβαια καθοριζεται με την ισχυουσα τιμη... Και παλι δεν ειναι πολλα...

 

Κι εμενα μου αρεσαν οι τιμες του fragnancex αλλα δεν εχω και λεφτα για πεταμα.. Καλυτερα να δωσω κατι λιγακι παραπανω και να ξερω οτι θα παραλαβω...

 

 

Σωστη η τοποθετηση σου!(μιλαει η καμενη)!

Link to comment
Share on other sites

Τελεια! Λοιπον για να ειμαστε καλυμμενες, στελνεις ενα μειλ εκει που λεει contact seller ρωτώντας τον αν οντως ειναι δωρεαν τα μεταφορικα , μολις σου απαντήσει ναι , γιατι ετσι λεει στην δευτερη καρτελα διπλα απο την περιγραφη, πατας το buy it now κατοχυρώνεται σε σενα το τεμαχιο και μετα πας και συνεχιζεις στην σελιδα και κανεις πληρωμη μεσω πευπαλ!αλλα να θυμάσαι τα στέλνει απο χονγκ κονγκ,,,,δηλαδη μπορει να ερθει σε 5μερες μπορει και σε 15μερες...

τοσο απλα! και με 8 λιρες = 9,22ευρώ εχεις ρολογάκι!!

 

Αυτό πού βρίσκεται??

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites

το γερμανικο αμαζον εχει 17 ευρω μεταφορικα!!!

 

Όχι αυτό που είδα εγώ έχει νορμάλ μεταφορικά..9,5 ευρώ νομίζω...και πάλι κερδισμένη είμαι από τη κουζίνα γιατί στο mytoys.de την έχει πιο ακριβά...

Απλά περιμένω για να πληρωθώ η καημένη και να γεμίσω τη κάρτα μου....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μαριτα εγω ειπα οτι εχει δωρεαν και το γερμανικο:cool: καπου το πηρε το ματι μου νομιζω. Αλλα έβαλα κατι πινακες μεγαλους στο καλαθι κι ερχονται δωρεαν και μπορει να το συμπερανα απο εκει. σορρυ για την παραπλανηση

edit

βαζω κι αλλα πραγματα στο καλαθι και λεει kostenlose Lieferung = δωρεαν μεταφορικα. Για δειτε το

Link to comment
Share on other sites

Δε θυμαμαι επωνυμια, αλλα ειναι πισω απο την Αγια Τριαδα (πισω απο το ιερο) επι της Φιλωνος ακριβως απεναντι απο τη Σπριντερ...

 

οκ. καταλαβα ποιο λες. ευχαριστω!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

μαριτα εγω ειπα οτι εχει δωρεαν και το γερμανικο:cool: καπου το πηρε το ματι μου νομιζω. Αλλα έβαλα κατι πινακες μεγαλους στο καλαθι κι ερχονται δωρεαν και μπορει να το συμπερανα απο εκει. σορρυ για την παραπλανηση

edit

βαζω κι αλλα πραγματα στο καλαθι και λεει kostenlose Lieferung = δωρεαν μεταφορικα. Για δειτε το

 

Μα είπα και εγώ...μα κάπου το διάβασα δε μπορεί να ξεκούτανα τελείως....

Εμένα πάντως στη παραγγελία μου δεν μου δίνει αυτή την επιλογή ρε γαμώτο...

 

Γατουλίτσα θέλω να αγοράσω μια κουζίνα για τη μικρήμου..ξέρεις με φούρνο, νεροχύτες και τα σχετικά...θα το πάρω δώρο για τα γενέθλια της!Θέλεις μήπως να σου βάλω κανένα λίνκ;;;;

Link to comment
Share on other sites

Καποια στιγμη είχα ρωτήσει για αυτό το καρότσι και μου απάντησαν 2 κοπέλες αλλά μήπως μπορεί κπ να μου πει αν είχε τετοιας μαρκας καρότσι ή αν υπάρχει στην Ελλάδα;

http://www.bambinoworld.de/de/kombi-jogger-tragewanne-schwarz.html

Link to comment
Share on other sites

 

Πολύ ωραίο..αλλά δεν έχει φούρνο και μάτια...πως θα μαγειρεύουμε;;;

Αυτή που έχω βάλει στο μάτι είναι και ψηλή...κοντά στο μέτρο...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...