Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Λιουλα τελευταια ελπιδα μας αυτη η βδομαδα!!!

Στελνε βρε εμαιλ!!!!

τη παρασκευη τους ξετιναξα στα μαιλ και να δεις τι ωραιο και αμεσο διαλογο ειχαμε!!!

Μια ακομα λυση ειναι να παρεις στα αζητητα των Ελτα μπας και εχουν κεφια και οι υπαλληλοι και το βρουν εμενα μου ειχαν πει οτι μετα απο 15-20 μερες πανε στα αζητητα

Κατινακι να σας ζησει τελικα εκανε δωρο στο μπαμπα της 'η εχουν διαφορα μια μερα και κατι χρονια???

Καλαμαρακι περαστικα στη μικρη σου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγραψα αλλη μια συναδελφο απο εδω!

Καλαμαρι μου, γραψουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ

 

γράφτηκα μαρι!! με ξεκουφανες!!

 

Μια ακομα λυση ειναι να παρεις στα αζητητα των Ελτα μπας και εχουν κεφια και οι υπαλληλοι και το βρουν εμενα μου ειχαν πει οτι μετα απο 15-20 μερες πανε στα αζητητα

Κατινακι να σας ζησει τελικα εκανε δωρο στο μπαμπα της 'η εχουν διαφορα μια μερα και κατι χρονια???

Καλαμαρακι περαστικα στη μικρη σου

 

Συμφωνω με κελυ απολυτα! σε ευχαριστω κελυ μου για την ευχή σου!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κελη, δωσε λιγες πληροφοριες για τα αζητητα!ουτε που ηξερα οτι υπαρχουν!για πες...

Παρε τηλ στα Ελτα και ζητα το τηλ για τα αζητητα παιρνεις τηλ και πες τους οτι εισαι εγκυος με αιμοραγια(τι ψεματα αναγκαζομαστε να πουμε για να κανουν τη δουλεια τους) και αν μπορουν να κοιταξουν για ενα δεμα περιπου τοσα κιλα σε σακουλα φακελο κλπ με ημερομηνια αποστολης ταδε απο αγγλια αν εχουν κεφια θα σε εξυπηρετησουν ειδαλλως θα σου πουν να πας απο εκει να κοιταξεις το πιο πιθανο παντως που μου ειπε ο ταχυδρομος της μητερας μου ειναι οτι καποιοσ υπαλληλος μπορει να του καλαρεσε το πακετακι και να το πηρε γενικα δεν ειναι πολυ ευκολο να χαθει κατι εκτος αν εχει λαθος τκ και βαριονται 'η εχει σβηστει διευθυνση λογω του οτι το αφησαν σε νερα...Παντως απο Mandco ερχονται σε σακουλα αδιαβροχη γκρι 'η μαυρο για πακετα και απεξω ειναι τυπομενο το χαρτι δυσκολα να καταστραφει πες τουσ και το μαγαζι που στα εστειλαν

Link to comment
Share on other sites

Με τα ελληνικοτατα ελτα μας....ποτε δεν ξέρεις!! Εγω θα περιμενα εως και 30μερες και μετα θα ακυρωνα πληρωμη με το πευπαλ

 

ααα δεν σας ειπα

αγορασα απο το εμπευ αυτα τα ρολογάκια με 7δολλάρια μαζι με τα μεταφορικα απο αμερική ο πωλητης να αυτα εδω -->http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110596647627&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

ο αντρας μου παρέλαβε το μικρο δεματακι και μου ειπε οτι ήταν ανοιγμενο απο τα ελτα............γκρρρρρρρρρρρρρρρρ :twisted::twisted::twisted:

Προφανώς επειδη έιδαν αμερικη??? ε και τι το ανοιξαν???

 

7 δολλάρια??

τι λες?

εγώ πήρα το ίδιο το μπλε για δώρο στην κορη μιας φίλης και έδωσα 32 ευρώ!!

 και αποθηλασε επιτελους!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 δολλάρια??

τι λες?

εγώ πήρα το ίδιο το μπλε για δώρο στην κορη μιας φίλης και έδωσα 32 ευρώ!!

 

γιες γιες μανταμ!! τα αγορασε 0,02ευρω....και τα μεταφορικά του ήταν 6,97δολλάρια χε χε

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αυτο ακριβως πηρε ο πατέρας μου δωρο για την μικρή μου , ειναι πλαστικο, απο την Ερμου στη Θεσσαλονικη .....10ευρώ! http://cgi.ebay.co.uk/10PC-SDisney-Litte-Mermaid-Kids-Watches-H28-/270657184390?pt=UK_Jewelery_Watches_Watches_MensWatches_GL&hash=item3f046ce286

 

Link to comment
Share on other sites

ρε κορίτσια εγώ νόμιζα ότι αυτά με τις μηδαμινές τιμές δεν ισχύουν...

 

καλά τι κέρδος βγάζουν οι πωλητές??

 

Βγαζουν κερδος απο τα μεταφορικα βρε....δεν ειναι δυνατον απλη αποστολη σαν γραμμα να σε χρεώνει 7-8 και 9 δολλάρια...απλα εκεινος βαζει το ποσο που θελει να εχει κέρδος , τωρα αν καποιοι τα χτυπήσουν και ανέβουν πολυ ακομα καλυτερα για εκεινον!

 

Link to comment
Share on other sites

Τα απολεσθεντα ειναι ολα μαζι καπου?πας και ψαχνεις μονος σου?τι γινεται ρε γ@@@@το?τι κρατος ειμαστε?????

Στην Αθηνα ναι στα κεντρικα τωρα για επαρχια θα σε γελασω απλα παρε ενα τηλ δεν εχεις να χασεις κατι ακομα και στο 11880 θα στο δωσουν 'η μπες στη σελιδα των Ελτα μπορει να εχουν και εκει το τηλ

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια σας βρηκα πωλητη με 98% με ρολογάκια με μια λιρα και μονο 2,5λιρες μεταφορικα για το ελλαντα!!

 

http://cgi.ebay.co.uk/Disney-The-Little-Mermaid-Ariel-Kids-Quartz-Watch-K6_W0QQitemZ190462818048QQcategoryZ31387QQcmdZViewItemQQ_trksidZp3907.m263QQ_trkparmsZalgo%3DSIC%26itu%3DMRU-281%252BUCI%252BIA%252BUA%252BFICS%252BUFI%252BDDSIC%26otn%3D20%26pmod%3D270657184390%26po%3DLWI%26ps%3D63%26clkid%3D4579852540538005786

 

Δεν ειναι πανέμορφο??

 

Link to comment
Share on other sites

το ιδιο επαθα με τη συναδελφο εδω και τη ξαναγραψα!

ε με γκαστρωσανε και αυτοι!!!

σορυ κορρασιδες για τα οφ τοπικ

θελει να μπεις σαν μελος με το κωδικο που σου βγηκε και τελος!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...