Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Αννιω, η δικια μου παραγγελια αφαντη

εκαναν μια ανπληρωτικη δικια τους με λιγοτερα το Σαββατο

ο θεος βοηθος

ειπα να παραγγειλω και κατι ακομα αλλα μου τα βουτηξαν!

 

Αυτό ρωτούσα επειδή είδα πως δεν έβρισκες αυτά που ήθελες για την αναπληρωματική... Και τα υπόλοιπα χρήματα θα τα κρατήσουν σαν πιστωτικό υπόλοιπο ή θα σου επιστραφούν;

 

Με το καλό να τα λάβεις!!! :D

*

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις


Διαφημίσεις

Καλημερα κορίτσιααααα! Εγω σημερα ειμαι εδω.....γιατι η μικρη μου ειναι αρρωστη, σηκωσε 39,5πυρετο και εμεινα σπιτι να την προσεχω...

Ατιμες ιώσεις...

 

ωχ! κι εγω σου εβαλα τη φωνη για τα παουτσακια! sorry! περαστικα της να ειναι!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

περαστικα καλαμαρακι!!!!

 

thanks κουκλιτσα μου!

 

ωχ! κι εγω σου εβαλα τη φωνη για τα παουτσακια! sorry! περαστικα της να ειναι!

 

αντε καλε σιγα χε χε καλα εκανες γιατι θα τα εκανα μαντάρα με τα πμ χε χε χε

 

Link to comment
Share on other sites

καλαμαρι που βοσκεις συχνα εδω, ποσο ειναι το μεγιστο που εχει παραλαβει καποια μεσω ΕΛΤΑ απο ευρωπη????? εχω μια κρυφη ελπιδα μηπως και παραλαβω ποτε τη πρωτη παραγγελια απο Mandco! τα ονειρα τζαμπα ειναι!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τσεκάρετε και αυτό:

http://www.trendboxx.eu/Super-Sale:::304.html

Έχει λίγα κομμάτια στο σουπερ σέιλ αλλά μπορεί κάποια να χτυπήσει ορισμένα καλά κομμάτια... Μεταφορικά για Ελλάδα 17κάτι ευρώ...

 

έντιτ: Περαστικά στο μικρό καλαμαράκι και Κατινάκι να σου ζήσει το νινάκι!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το ξέρω βρε κοριτσάκια μου για το αγγλικό άμαζον και τα δωρεάν μεταφορικά αλλά κατάλαβα ότι κάποια κοπέλα έλεγε ότι και το γερμανικό έχει δωρεάν μεταφορικά για αυτό και αναρωτήθηκα...μάλλον κατάλαβα λάθος ή ίσως αυτό που με σύμφερε ε;;χιχι

 

Να σου ζήσει η μπεμπούλα σου κατινάκι!!!

Καλαμαράκι πολλά περαστικά στη μικρή σου!!!

Link to comment
Share on other sites

καλαμαρι που βοσκεις συχνα εδω, ποσο ειναι το μεγιστο που εχει παραλαβει καποια μεσω ΕΛΤΑ απο ευρωπη????? εχω μια κρυφη ελπιδα μηπως και παραλαβω ποτε τη πρωτη παραγγελια απο Mandco! τα ονειρα τζαμπα ειναι!

 

χμ,,,,,,,,,,,,βοσκω ε?? Υποννοεις κατι μικρο γατονι>?

κανονισε και δεν γραφομαι στο σαιτ χαχαχα

αν θυμαμαι καλα.....μπορει να σου ερθουν και σε 20-25μερες....γιατι μετα πανε στα αζήτητα και γυρνάνε πισω

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, ζητάω τα φώτα σας! Έχει καμιά σας ψωνίσει άρωμα από το cheapsmells? Οι τιμές του είναι πολύ καλές αλλά θέλω να βεβαιωθώ οτι τα προιόντα του είναι αυθεντικά και οτι δεν έχει πρόβλημα στις παραδόσεις.

 

Εγω ημουν που ειχα ψωνισει απο αυτο το σαιτ... Να σκεφτεις οτι ηταν η πρωτη μου ιντερνετικη αγορα και ειχα μια σχετικη αγωνια... Ολα μια χαρα.. Τα αρωματα εφτασαν σε μια εβδομαδα ακριβως (επελεξα απλο ταχυδρομειο με 1,20 Ευρω μεταφορικα το κομματι) αν και η αληθεια ειναι πως περιμενα να αργησουν... Οσο για το αν ειναι αυθεντικα εμενα μου φανηκαν ΟΚ, ηταν στις συσκευασιες τους, εμενα μου φανηκαν αυθεντικα... Παντως ειναι πολυ τυπικοι...

 

Παντως εχουν και επιλογη για μεταφορικα με κουριερ και το κοστος παει με το βαρος....

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

έντιτ: Περαστικά στο μικρό καλαμαράκι και Κατινάκι να σου ζήσει το νινάκι!!!!

 

Ευχαριστω πολυ ζαχαρινη μου, καλή επιτυχια με την εκδήλωση σας!!

 

καλαμαρακι και κατινακι μπορειτε να δειτε πμ???????

τωρα απο τη δευτερη τι απαιτηση να εχω χιχιχιχιχιχι

φιλακια (για το φοτομεμορις ειναι)

 

Ναι ναι το ειδαμε κιουρια μου...!

 

Το ξέρω βρε κοριτσάκια μου για το αγγλικό άμαζον και τα δωρεάν μεταφορικά αλλά κατάλαβα ότι κάποια κοπέλα έλεγε ότι και το γερμανικό έχει δωρεάν μεταφορικά για αυτό και αναρωτήθηκα...μάλλον κατάλαβα λάθος ή ίσως αυτό που με σύμφερε ε;;χιχι

 

Να σου ζήσει η μπεμπούλα σου κατινάκι!!!

Καλαμαράκι πολλά περαστικά στη μικρή σου!!!

 

Μαριτα....μαλλον κατάλαβες αυτο που σε συμφερε χαχα

σε ευχαριστω πολυ για την ευχή σου!

 

Link to comment
Share on other sites

ξεχασα να σας το πω απο εχθες. αυτο το ειδατε;

 

 

https://www.paypal-marketing.co.uk/win/

 

Ο'τι χρειάζομαι για τα ιντερνετικά ψώνια των επόμενων 10 χρόνων!

 

Κορίτσια επειδή βλέπω ότι ψάχνετε πολύ τα Agatha, τυχαία βρήκα αυτό εδώ το site δε ξέρω καθόλου αν συμφέρουν οι τιμές... είναι Αμερική, αλλά κοιτάξτε τι γράφει για international shipping...

http://www.shoes.com/Content.aspx?contentID=SHIPPING

shoes.com has adopted FiftyOne to help our customers shop from and ship to all over the world. You can shop shoes.com in the country and currency you select. Your order total with all shipping fees, custom fees, tariffs and taxes will be available during checkout in your chosen country and currency. We are unable to ship most bags and some brands internationally. These brands include Asics, Dansko, Merrell and UGG Australia. (Free shipping and returns are not available for internationally shipped orders.)

 

International Delivery Times: Your shipping carrier will be determined at checkout. Delivery may take up to 18 business days.

 

Note About FiftyOne: FiftyOne, by E4X, is a full-service international ecommerce shipping solution created to help U.S. ecommerce merchants, like shoes.com, sell to and ship to customers around the globe.

 

Τώρα αυτό σημαίνει ότι ό,τι είναι να πληρώσεις στο τελωνείο, το βάζει στην τελική τιμή? Ή παίζει πάλι το ρίσκο να πληρώσουμε στο τελωνείο το δικό μας??? Ξέρει καμία ebuying καραβάνα???

 

Edit έχει και UGG που βλέπω ότι τις προτιμάτε...

 

Edit 2... έκανα εικονική παραγγελία και κοιτάξτε τι μου βγάζει:

Item 22,43 euro

Shipping 42,67 (!!!!) euro

Duty & VAT 4, 34 euro

Order Total 69,54 euro

This order total is 100% guaranteed. There will never be any additional charges due upon delivery.

 

Μάλλον θα συμφέρει ίσως για μεγαλύτερη παραγγελία τι να πω (αν δεν ανεβαίνουν τα κόστη)

 

Εγώ έχω ψωνίσει από http://www.shoes.com και έμεινα ευχαριστημένη. Τα ταχυδρομικά ήταν μπόλικα, αλλά και πάλι είχα κέρδος 50 ευρώ από παρόμοια παπούτσια εδώ. 'Ηρθαν με courier στο σπίτι μου, αν και πιστεύω οτι από τύχη γλίτωσα το τελωνείο.

 

Οχι βρε δεν εχω χάσει εξελιξεις..απλα επειδη τα δωρεάν μεταφορικά ισχύουν μονο για παραγγελιες πάνω απο 25λιρες και αν δεν κανω λάθος οχι σε ολα τα προιόντα ειπα να μη το αλλαξω για να σας έρθει έκπληξη το να μη πληρώσετε!

 

Πω πω πω φωτιά είσαι!....

 

τι εγινε κοριτσια?? πως πανε οι αγορες? εμεις γιναμε πλεον 3 στην οικογενεια!! θα επανελθω δρυμυτερη γιατι ολο κ κατι θα λειψει!! τωρα παω στον θηλασμο να κανω διατριβη..:-P:-P

 

Κατινάκι να σου ζήσει η κούκλα! Καλά κουράγια και υπομονή με τον θηλασμό!

Link to comment
Share on other sites

Λες ρε καλαμαρακι!να μας ερθουν τελος της εβδομαδας που θα ειναι 25 μερες?

 

Με τα ελληνικοτατα ελτα μας....ποτε δεν ξέρεις!! Εγω θα περιμενα εως και 30μερες και μετα θα ακυρωνα πληρωμη με το πευπαλ

 

ααα δεν σας ειπα

αγορασα απο το εμπευ αυτα τα ρολογάκια με 7δολλάρια μαζι με τα μεταφορικα απο αμερική ο πωλητης να αυτα εδω -->http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=110596647627&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

ο αντρας μου παρέλαβε το μικρο δεματακι και μου ειπε οτι ήταν ανοιγμενο απο τα ελτα............γκρρρρρρρρρρρρρρρρ :twisted::twisted::twisted:

Προφανώς επειδη έιδαν αμερικη??? ε και τι το ανοιξαν???

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...