Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Η ειρωνια ειναι οτι μου εστειλαν μειλ να τους γραψω review για τα προιντα που παρελαβα αν εμεινα ευχαριστημενη????????????τρελοι ειναι??????????

 

για αυτα που δεν ελαβες ακομα?????

να παρουμε ρε συ τηλεφωνο? αγγλια ειναι?

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

δεν ξερω τι γινεται ρε!!τα χω παρει!και η παραγγελια απο Fragancex χαθηκε και αυτη.εχω πληρωσει με προπληρωμενη οποτε βρασε ρυζι....ασε εχω απογοητευετει απο e-shopping...

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα αυτό εδώ ψαχουλεύοντας στο ιντερνετ : http://www.pratirio-bebe.gr/ . Είναι στην Λεωφ. Κηφισού 54. Έχει ψωνίσει καμιά? Δεν είναι ολοκληρωμένο site ρε γμτ και δεν μπορώ να έχω εικόνα...:-(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε παιδιά πάρτε ένα τηλέφωνο να δείτε τι γίνεται. Γατόνι, paypal σε παίρνει να περιμένεις κάποιες μέρες ακόμα για να κάνεις καταγγελία και να πάρεις τα λεφτά σου πίσω. Εως 40 μέρες μετά μπορείς νομίζω.

Lioula ή κάτι κάνεις λάθος, ή είσαι μαύρη γάτα... Δεν εξηγείται αλλιώς!

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ((((((((HELP)))))))

 

Δέματα απο asos ποιος διαμοιράζει στην Ελλάδα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

 

Α καλημέρα κιόλας!!!

 

Εγώ παρέλαβα την προηγούμενη βδομάδα με τα ΕΛΤΑ. Και άλλες φορές που έχω ψωνίσει, με ΕΛΤΑ παρέλαβα..

Link to comment
Share on other sites

Εγώ θα σας συνιστούσα ψυχραιμία! Από ASOS έχω παραγγείλει μία φορά και μου ήρθαν τα πράγματα, όπως και πολλές κοπέλες από εδώ. Δλδ το θεωρώ χλωμό να σας κάνουν πατάτα... Στείλτε τους e-mail εξηγώντας τους την κατάσταση, δεν πιστεύω πως τα πράγματά σας είναι χαμένα.

Όσο για την Fragancex, είναι γνωστό ότι έχει απαίσιο χρόνο παράδοσης, κανονικά δεν θα έπρεπε να παραγγέλνουμε καν...

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δεν εχουν? και πως θα αποδειξουν οτι τα εστειλαν?

 

Ελα ντε?τι να πω?2 εβδομαδεσ περασαν!να πω λογω αργιων οτι αργησαν?(ειχαμε και 26 Οκτωβριου αργεια στην πολη μας).να το πω.αν δεν ερθουν μεχρι Δευτερα ομως....?????:evil:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια! Θελω να αγοράσω κουβερτούλα για το μπεμπάκι μου και είμαι ανάμεσα σε αυτή http://www.onlygreen.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=128&category_id=22&option=com_virtuemart&Itemid=17

 

και αυτή http://www.ecobaby.gr/product_info.php?products_id=102

 

Μήπως έχει αγοράσει καμια, καποια από τις δυό? Ενδιαφέρομαι να ακούσω τη γνωμη σας!

 

εγω θα αγορασω την onlygreen,μου φαινεται κλασεις ανωτερη ακομη κι απο την φωτο.

Θα παρω και την μαλλινη που εχουν.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Επιτέλους παρέλαβα και τα υπόλοιπα ρούχα από το mandco (ουφ ευτυχώς γιατί είχα αγχωθεί)

Φυσικά περιττό να σας πω πως απάντηση στο e-mail που τους έστειλα τη Δευτέρα δεν έχω λάβει αλλά αφού ήρθαν τα ρούχα οκ!!!

 

Από ποιότητα φαίνονται μια χαρά αλλά επιφυλάσσομαι μέχρι να τα πλύνω!

Ως προς το μέγεθος (εαν δεν αλλάξει κάτι μετά το πλύσιμο) θα τα χαρακτήριζα από άνετα εως και μεγάλα - ειδικά μια τζιν σαλοπέτα θα τη βάλουμε την άνοιξη.

*

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ψαξτε τα δεματα σας η αποψη μου!!!

Πριν 2 εβδομαδες περιμενα ενα δεμα(δεν θυμαμαι τι εχω χασει τον μπουσουλα) μου ερχεται το ειδοποιητηριο το οποιο εγραφε κανονικα να παω να παραλαβω απο τα κεντρικα των Ελτα. Παω ψαχνουν ξαναψαχνουν τιποτα....μα τους λεω για να μου ερθει ειδοποιηση το δεμα ηρθε...μου λενε να αφησω το τηλ. να το ξανακοιταξουν.Φυσικα δεν με πηραν τους πηρα εγω ομως κ ξανα τα ιδια ,λεω δεν παω μια βολτα σε ενα υποκαταστημα των ελτα που ηταν στην γειτονια μου μην τυχον το πηγαν εκει?Το δεμα μου ηταν εκει φυσικα κ αυτοι ειχαν κανει λαθος!!!

Δεν ξερω πως λειτουργουν βρε κοριτσια....αλλες φορες για παραδειγμα μου φερνουν τα δεματα σπιτι αλλες αφηνουν ειδοποιητηριο τι να πω?

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

ποτε βαζουν τρακινκ? ξερετε? μονο συστημενα η και απλα?????

 

 

Λιουλα ποτε εστειλες μαιλ και σου απαντησαν τωρα?

 

Eχω παραγγειλει 2 φορες τη μια βαλανε τρακινκ και το δεμα ηρθε 2 μερες μετα την παραγγελια με κουριερ,τη δευτερη φορα ηρθε μετα απο 15 μερες με ελτα,τρακινκ δεν ειχανε.Τους εστειλα 2 φορες μαιλ και με γραψανε στα παλια τους τα υποδηματα.

Οφειλω ομως να ομολογησω οτι τα πραγματα ηταν αψογα.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

εγω στο υποκαταστημα της περιοχης μου πηγα!

οχι στα κεντρικα

τουλαχιστον οτι εκανα ειναι με paypal!

 

αννα για πες ημερομηνιες αποστολης και παραλαβης των 2 δεματων

 

ε και με ξερουν και στη γειτονια! τι ναπω!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Αποφασισα πως δεν παει αλλο πρεπει να παραγγελω τα μπουκαλια που χρειαζομαι!

Ψαχνω να βρω της avent 330 μλ αλλα τιποτα...αυτα που βρηκα δηλ δεν αξιζει να τα παραγγειλω θα μου βγουν οσο εδω!

Βρηκα αυτα:260 γραφει μηπως κανουν λαθος?Αλλιως γιατι τα ιδια μπουκαλια στο ιδιο σαιτ εχουν διαφορετικη τιμη?

http://www.chemistdirect.co.uk/avent-airflex-bottle-twin-pack_1_160527.html

http://www.chemistdirect.co.uk/avent-airflex-bottle-twin-pack_1_11541.html

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια ψαξτε τα δεματα σας η αποψη μου!!!

Πριν 2 εβδομαδες περιμενα ενα δεμα(δεν θυμαμαι τι εχω χασει τον μπουσουλα) μου ερχεται το ειδοποιητηριο το οποιο εγραφε κανονικα να παω να παραλαβω απο τα κεντρικα των Ελτα. Παω ψαχνουν ξαναψαχνουν τιποτα....μα τους λεω για να μου ερθει ειδοποιηση το δεμα ηρθε...μου λενε να αφησω το τηλ. να το ξανακοιταξουν.Φυσικα δεν με πηραν τους πηρα εγω ομως κ ξανα τα ιδια ,λεω δεν παω μια βολτα σε ενα υποκαταστημα των ελτα που ηταν στην γειτονια μου μην τυχον το πηγαν εκει?Το δεμα μου ηταν εκει φυσικα κ αυτοι ειχαν κανει λαθος!!!

Δεν ξερω πως λειτουργουν βρε κοριτσια....αλλες φορες για παραδειγμα μου φερνουν τα δεματα σπιτι αλλες αφηνουν ειδοποιητηριο τι να πω?

 

Δυο φορες τι εχω πατησει ετσι.Αλλα εγραφε το ειδοποιητηριο σε αλλο υποκαταστημα ηταν.Και μετα απο φασαρια μου αποκαλυψαν οτι το λαθος οφειλοταν σε ενα παιδι...συγκεκριμενα στο παιδι της διευθυντρια που το επαιρνε μαζι της οταν δεν ειχε σχολειο και το εβαζε και συμπληρωνε τα ειδοποιητηρια!!!

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...