Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Καλημέρα κορίτσια! Θελω να αγοράσω κουβερτούλα για το μπεμπάκι μου και είμαι ανάμεσα σε αυτή http://www.onlygreen.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=flypage.tpl&product_id=128&category_id=22&option=com_virtuemart&Itemid=17

 

και αυτή http://www.ecobaby.gr/product_info.php?products_id=102

 

Μήπως έχει αγοράσει καμια, καποια από τις δυό? Ενδιαφέρομαι να ακούσω τη γνωμη σας!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Καλοφόρετα !!

Έχεις την καλοσύνη να μας γράψεις αναλυτικά τι χρεώθηκες?

Ψώνια, μεταφορικά, προμήθεια κλπ?

Συμφέρει τελικά το myUKmail ?

 

Πόσο πληρώνεις περίπου σε αυτή την εταιρεία για να σου τα στέλνει Ελλάδα;

 

Λοιπόν πλήρωσα 54,5 λίρες μεταφορικά,δηλαδή, 62,5 ευρώ. 7 λίρες για εγγραφή, 10 λίρες για μηνιάτικο και 37,5 λίρες για να μου τα στείλουν. Παρήγγειλα με μια φίλη άρα μας ήρθαν τα μεταφορικά στη καθεμία 31 ευρώ. Συνολικό κέρδος είχα γύρω στα 150 ευρώ και γύρω στα 100 ευρώ η φίλη μου.

Link to comment
Share on other sites

Πόσο πληρώνεις περίπου σε αυτή την εταιρεία για να σου τα στέλνει Ελλάδα;

Δες και αυτό το post, έχει αναλυτικά τη διαδικασία και πόσο στοιχίζει

http://parents.org.gr/forum/showpost.php?p=1739441&postcount=10712

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα κοριτσια!!!!!

 

Εχετε ιδεα απο που να παρω ugg μποτες ψαχνω αυτες http://www.uggaustralia.com/ProductDetails.aspx?gID=w&productID=1894&model=Plumdale

 

ειναι καινουριο μοντελο και δεν τις βρισκω πουθενα πριν λιγες μερες ειχε αναφερει μια κοπελα ενα σαιτ και τις ειχε αλλα δεν το βρισκω τωρα:(

Μηπως μπορειται να με βοηθησετεεεεεε!!!!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

καλημέρα κυρίεσ μου!!!γραφτηκα σε ένα σαιτ που στέλνει εκπτωτικούσ κωδικούσ σε όλα τα είδη.... το ξέρει καμία μήπως είναι μαπα?http://www.myvouchercodes.co.uk/discounts/lullabys.co.uk

 

ΝΑΙ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΓΙΑ ΕΚΠΤΩΣΗ ΣΕ ΑΓΓΛΙΚΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΓΕΝΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΡΕΙΣ ΜΑΓΑΖΙΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΑΠΟ ΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΑΝ ΕΙΣΑΙ ΓΡΑΜΜΕΝΗ-ΜΕΛΟΣ-ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΜΑΓΑΖΙ ΑΠΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΕΙ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΓΙΑ ΕΚΠΤΩΣΕΙΣ..Παντως καλα εκανες εγω το χρησιμοποιω

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσάκια μου καλημέρα!

 

Καμμιά που να γνωρίζει την μάρκα Tommee Tippee για μπιμπερό?

 

Εγω εχω παρει μπιμπερο αποστειρωτη και πιπιλες βασικα η παιδιατρος που ειναι και ξαδελφη του αντρα μου μου το προτεινε ειναι αντιστοιχη τησ AVENT ΑΡΚΕΤΑ ΠΙΟ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ και ειχε ενα πολυ καλο πακετο οταν εψαχνα για αποστειρωτη ειχε αποστειρωτη 2 ισοθερμικες τσατες αποστειρωτη ταξιδιου 9 μπιμπερο 6 μεζουρες μια πιπιλα τσιμπιδακαι αυτο που το καθαριζεις ολα 140 ευρω αν θυμαμαι καλα την εταιρια την εχει και ο ακατανομαστος το πολυ μεχρι 15 νοεμβριου που θα γεννηθουμε θα σου πω τα υπολοιπα χιχιχιχι

Link to comment
Share on other sites

Δε μου λες γατόνι, από πότε έγινες έτσι εσύ? Θα ρθουν τα πράγματα...

Άντε τώρα, πήγες ΕΛΤΑ, τάχα μου έψαξαν και είπαν το κλασσικό "δεν έχει έρθει τίποτα"...

Άντε να θαυμάξεις τα μωρά τώρα!

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλημέρα!

 

Χθες παρήγγειλα από amazon.co.uk ενδοεπικοινωνία και εντόπισα ότι έχει δωρεάν μεταφορικά για παραγγελίες άνω των 25 GBP και με seller το ίδιο το amazon.Όσες ενδιαφερόμενες σπεύσατε!

82nop2.png
Link to comment
Share on other sites

η κοπελια παντως τσεκαρε ολα τα γραπτα της και πηγε και μεσα στ αδεματα

με τρομαξε γιατι μου λεει αφου δεν ειναι συστημενο θα γυρισει πισω!!!!!

μιλησα με διευθυντη και αυτος μου ειπε για τρακινκ.....βρισκουμε αραγε?????

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχω αγχωθει! θα μου απαντησουν? εχουμε tracking number? αν δε μου απαντησουν να ενημερωσω paypal?

αυτοι γραφουν μεσα

If your order is not collected from Royal Mail and is returned to us we will refund the money paid to us, excluding the delivery charge.

εγω τι φταιω καλε?

εγω θελω τα ρουχαλακια μου!!!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια λίγο την βοήθειά σας!!!Κάποια είχε κάποια στιγμή αναφέρει ενα site γερμανικό για βρεφικά γάλατα!!!Είχε και το Novalac(το οποίο ψάχνω) και μεταφορικά 10? αν δεν απατώμαι!!!Δεν μπορώ να το βρώ και στη λίστα...Αν θυμάται κάποια!!!!Ευχαριστώ...

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια λίγο την βοήθειά σας!!!Κάποια είχε κάποια στιγμή αναφέρει ενα site γερμανικό για βρεφικά γάλατα!!!Είχε και το Novalac(το οποίο ψάχνω) και μεταφορικά 10? αν δεν απατώμαι!!!Δεν μπορώ να το βρώ και στη λίστα...Αν θυμάται κάποια!!!!Ευχαριστώ...

www.apo-rot.de

Link to comment
Share on other sites

Ο ακατανόμαστος είναι ο γνωστός που ξέρεις και το http://www.my-uk-mail.co.uk/ είναι μία μεταφορική που σου δίνει μια διεύθυνση στην Αγγλία και αναλαμβάνει να σου στείλει τα δέματά σου στην Ελλάδα

 

εννοειτε το μοδερκεαρ; εψαχνα στις προηγουμενς σελιδες αλλα δεν το βρηκα..

Z57wp3.png dQOzp3.png

25/12/10 πήραμε το καλύτερο δώρο

Link to comment
Share on other sites

Παντως Γατουλα εγω εστειλα 3 μειλ και δεν πηρα απαντηση!!!!!!τα νευρα μου!!!απο της 12/10 περιμενω!!!!!tracking number δεν εχουν παντως!!!πανε και τα 66 ευρωπουλα!!!αλλη μια χαμενη παραγγελια!:evil:

Link to comment
Share on other sites

ΣΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ

 

 

πηγα ΕΛΤΑ , ΤΙΠΟΤΑ!!!!!!!! (mandco)

εψαξε τα παντα

 

δινουν tracking number αυτοι? τους εχει ρωτησει καμια?

 

Γειτόνισσα στα ΕΛΤΑ που είναι δίπλα στην Εθνική Τράπεζα πας? Εγώ έχω πολλές φορές καθυστερήσεις. Τελευταία είχα καθυστέρηση 1 ολόκληρο μήνα για κάτι βιβλία απ το Άμαζον και ήρθε η ειδοποίηση μία μέρα μετά αφότου είχα ειδοποιήσει το Amazon και μου είχαν πει να περιμένω ακόμη 5 μέρες και μετά θα μου τα ξανάστελναν.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...