Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ξυπνησα 7, φυγαμε 8,30 για παιδικο, γυρισα..6,30 και πηγαμε παιδοτοπο

και γυρισαμε 10!

ΑΥΤΑ, μαμηθηκααααααααααααααααααααα και μαμω την αδεια σημερα χαχαχαχχαχχαχα

 

θα ξαναβαλει εκπτωση το φοτομεμορις , ειμαι σιγουρη

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα μια ερωτηση, μου εστειλαν το εξης μηνυμα απο το amazon. uk στις 14/10

We are writing to let you know that the following item has been sent

to:...... using Deutsche Post DHL

και το εξης απο το babyboot.de 15/10

Your order with invoice No. .... has been dispatched by DHL today.

 

 

Το θεμα ειναι οτι δεν εχω παραλαβει κανενα απο τα 2 δεματα. Ειναι φυσιολογικη τετοια καθυστερηση?

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, Καλημέρα (ναι με ξενύχτησε η μικρή έτρεχα 4 το πρωί στο Ιασώ..και τώρα συνήλθα η υπναρού:roll:)

Age για ποιο λές γιατί πολλές σελίδες διάβαζα και χάθηκα απο babybutt??

 

Επίσης σήμερα παρέλαβα το δέμα μου απο tesco και απο ebay που δεν έστελνε Ελλάδα (μέσω my-uk-mail). Απο tesco πολύ ικανοποιημένη με τα ρουχαλάκια της μικρής μου αρκετά καλή ποιότητα για τα λεφτά τους (εντάξει οχι ακατανόμαστος) μόνο με κάτι εσώρουχα που πήρα για τον σύζηγο μου φαίνονται πολλυυυυ μεγάλη φόρμα και πήρα L όχι XL. Τι να πώ τι κ....ς έχουν αυτοί οι Αγγλοι..:mrgreen:

 

Καλαμαράκι παραπονιάρικο αυτά που προτείνουν απο ebay τους πωλητές τους βάζεις όλους στην λίστα ή να κάτσω να τα κάνω σελιδοδείκτες??:-D

 

Που είναι η Γάτα οεοοο. Γατααααα προτεινέ μου για το photomemories.gr με πρόλαβες πριν γραφτώ θα φτιάξω 1-2 φοτομπουκ..

 

Και τι να προτεινω μαρη??? ΚΑτινακι?????? στειλε εμαιλ με πμ χαχαχαχαχχαχα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ναι ναι....οχι τιποτα αυτη αγοράζει και για δυο φυλα χαχαχαχα

Τιποτα δεν θα εμεινα μετα απο αυτην...

Φαντασου πως θα την κοιτουσαν στο ταμειο οι υπολοιπες μαμάδες

χαχαχαχαχα[/quoteαχ

 

 

αειιιιιι καργιτσεςςςςςςςς

 

Ζονιαντιμ, σιγουρα ειναι και θεμα γουστου μαναρι

Εμενα με εκφραζουν απολυτα και για αυτο εχω φαει κολλημα με δαυτα

χοχοχοχοχο επεστρεψα και 2 πισω..κρατηθηκα και δε τα πηρα

με δοσεις τα αφηνα...κουραστηκα χαχαχααχα

τι πηρα?

 

2 κολαν

σετ μπλουζα κολαν φουστα

3 μπλουζες

ζακετα

φουστα τζιν

μπλουζα

 

3 παντελονια τα 2 τζιν

πουκαμισο

2 μπλουζες

 

17 συνολο !

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λοιπόν σήμερα παρέλαβα τα παπούτσια από το shoesforkids.

Ήταν αυτά που ζήτησα να μου στείλουν σε αντικατάσταση αυτών που δεν έκαναν στον μικρό μου. Πολλά +++++ στο shoes, άψογοι και φιλικότατοι. Σίγουρα θα 'ξαναχτυπήσω' όταν καταναλώσει τα 15 ζευγάρια παπούτσια που έχουμε στοκ ίσαμε να γίνει 4!!!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλησπερα μια ερωτηση, μου εστειλαν το εξης μηνυμα απο το amazon. uk στις 14/10

We are writing to let you know that the following item has been sent

to:...... using Deutsche Post DHL

και το εξης απο το babyboot.de 15/10

Your order with invoice No. .... has been dispatched by DHL today.

 

 

Το θεμα ειναι οτι δεν εχω παραλαβει κανενα απο τα 2 δεματα. Ειναι φυσιολογικη τετοια καθυστερηση?

 

Απο 14.10 εφτασαν σημερα με DHL στην Ελλαδα ΜΠΕΣ ΣΤΟhttp://www.dhl.de βαλε το tracking number που σου εδωσαν και θα δεις που βρισκεται το δεμα σου

Link to comment
Share on other sites

Απο 14.10 εφτασαν σημερα με DHL στην Ελλαδα ΜΠΕΣ ΣΤΟwww.dhl.de βαλε το tracking number που σου εδωσαν και θα δεις που βρισκεται το δεμα σου

Σε ευχαριστω πολυ! Γραφει οτι εφτασε στην Ελλαδα στις 22 οποτε θα περιμενω να μου φερουν απο Δευτερα λογικα.

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας όμορφες!!!!Λοιπόν παρέλαβα και εγώ σημερα απο κάποιους στο ebay και περιμενω και κάμποσα ακόμα!!!.Καταρχην αυτά τα φορμάκια.. http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250703954237&var=550015387816&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

αρκετα καλη ποιότητα,όμορφα σχέδια αλλά...τεράστια νουμερα!!!Γέλασα πάρα πολύ..Η μικρή μου είναι 10 μηνων κ 79 εκ(δεν την λες κ κοντή) ε!λοιπόν στο 9-12 είναι σαν τον φασουλη!!!!

2. http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=180570197690&var=480007774695&ssPageName=STRK:MEWNX:IT όλα πολύ καλά κ γρηγορα...αυτα προς το παρον απο μενα...

 

 

και μια ερώτηση..που θα βρω πυτζαμακια για τον γιο μου σαν του ακατονόναστου?Ξέρετε αυτα τα σετακια των 2 που τα αλλάζεις??

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΟΧΙ δε παρελαβα ακομα απο mandco

τι στοιχημα θα ερθουν αυριο αλλα ο ταχυδρομος θα ερθει την τριτη και θα παραλαβω τεταρτη????

 

 

Ανελυσα φοτμπουκ απο foto.com

Μια χαρα και καλυτερα για τα λεφτα του

 

Συγκρινα με photomemories.gr

ΚΑι αυτη καλοι, αν δωσω στο πρωτο 9, στο 2ο θα δωσω 8,5

Το 2ο πιο ακριβο αλλα επειδη το εχω δουλεψει εχει κατι γυρισματακια στις φωτος που στο 1ο δε τα βρηκα

Αν βαλει κανα εκπτωτικο κωδικο ελπιζω τελος χρονου η και του χρονου ακομα θα φτιαξω το αλμπουμ 2-3!!!

 

.......και παρεπιμπτοντως το 2ο μου δινει δωρεαν φοτομπουκ αν γραφτουν 5!

μπορω να βρω 5 υποψηφιες????? ε καλα μου???????

 

 

ΝΕΧΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤΤ

 

Καλημέρααα!!

ου να θυμάσαι τόσες σελίδες πριν..ο πρώτος απο τους 5 υποψήφιους..αντε αλλοι 4 τώρα!!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια βρήκα αυτό: http://stores.ebay.co.uk/Lemon-Island/_i.html?_fsub=1143732013

αν καποια ενδιαφερεται ας το ψαξει γιατί εμεις από time εχουμε ελλειψη...:P

 

edit: πάνω πάνω γράφει:

We specialized in authentic cute characters' items, including Hello Kitty Miffy Paul Frank. We also have lots of authentic designer items, such as PRADA Fendi Juicy Couture D&G LeSportsac. We also provide IKEA & UK shopping assistant service. We are based in London, UK, and we ship internationally.

Link to comment
Share on other sites

Kαλημερα κοριτσια!!!

βρηκα αυτο στο αμαζον http://www.amazon.co.uk/Happy-Mummy-BearView-Mirror-12/dp/B001KLWNJO/ref=pd_bxgy_by_img_a (σημειωση : εχουν ακομη δωρεαν μεταφορικα για Ελλαδα) και σκεφτομαι να το παρω. Στην Ελλαδα χωρις αρκουδο, ενας σκετο καθρεφτης απο τον ακατανομαστο στοιχιζει 17,5 ευρω! Μηπως το εχει χρησιμοποιησει καμια μανουλα να μου πει αν βολεψε για τα rear facing καθισματα?

sq3Zp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...