Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Ε, όχι καλαμάρι μου...Το χω ξαναπεί, αν παρακολουθούμε το θέμα, είναι πολύ καλό για εμας και ακόμα καλύτερο και για τους συνομιλητές μας. Δεν είναι κακό να ρωτάμε, και εγώ το κάνω, αλλά έχουμε φτάσει να έχουμε στα 10 ποστ 8 ερωτήσεις, μια νέα πληροφορία και ένα σχόλιο για την πληροφορία...

Κορνιλλία μου μη με παρεξηγείς, με αγάπη το λέω

 

Εγω το εχω πει και το εχω ξαναπει... Ετσι δεν γινεται θεματακι...

....αλλα εχω γινει δυσάρεστη...μη αρεστή

με αποτέλεσμα καποιες να μη μου μιλάτε .....

Δεν πειράζει ομως....

 

Θα αλλάξει το θεμα μας λειαν συντόμως και δεν θα χρειαζεται να ρωτάμε και να ξαναλέμε τα ιδια....

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

μη βαρατε ρε κοριτσια. εψαξα μεσα στο θεμα, αλλα δεν το βρηκα. καταλαβετε τη δολια μανα που εχει μια μπουμπου που βγαζει 4 δοντια ταυτοχρονα! θα πηδηχτω απ' το παραθυροοοοοοοο!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

μη βαρατε ρε κοριτσια. εψαξα μεσα στο θεμα, αλλα δεν το βρηκα. καταλαβετε τη δολια μανα που εχει μια μπουμπου που βγαζει 4 δοντια ταυτοχρονα! θα πηδηχτω απ' το παραθυροοοοοοοο!

 

Ελα βρε βγάζει 4....? Οχι οχι να μη πηδηχτεις Κορνιλια μου σε συμπονω χε χε

 

Link to comment
Share on other sites

Εγω το εχω πει και το εχω ξαναπει... Ετσι δεν γινεται θεματακι...

....αλλα εχω γινει δυσάρεστη...μη αρεστή

με αποτέλεσμα καποιες να μη μου μιλάτε .....

Δεν πειράζει ομως....

 

Θα αλλάξει το θεμα μας λειαν συντόμως και δεν θα χρειαζεται να ρωτάμε και να ξαναλέμε τα ιδια....

 

ναι τώρα που το λες δε σε συμπαθώ καθόλου...

και μένα βγάζει 2 μαζεμένα, δούλευα 10 ώρες σήμερα και μόλις αδιαθέτησα :? τι κερδίζω που διαβάζω όλα τα ποστς; :mrgreen:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

ναι τώρα που το λες δε σε συμπαθώ καθόλου...

και μένα βγάζει 2 μαζεμένα, δούλευα 10 ώρες σήμερα και μόλις αδιαθέτησα :? τι κερδίζω που διαβάζω όλα τα ποστς; :mrgreen:

 

Οχου.......... Περαστικά σας ζουζουνα και υπομονη! Δωστου σβουρηχτο φιλι απο μενα!

Οχι ρε συ...σοβαρα το εχω παρατηρήσει...μολις εμφανιζομαι εγω....εξαφανίζονται καποιες χαχαχαχα και ξαναεμφανιζονται μονο οταν φευγω εγω .....

Μαλλον δεν ειμαι πια το συμπαθες μαλάκιο κλαψ κλαψ

Δεν πειράζει....δεν πειραζει....μπουχα χα χα

 

(εχω δει πολύ μαρθα βούρτση...το ξερω χε χε)

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οχου.......... Περαστικά σας ζουζουνα και υπομονη! Δωστου σβουρηχτο φιλι απο μενα!

Οχι ρε συ...σοβαρα το εχω παρατηρήσει...μολις εμφανιζομαι εγω....εξαφανίζονται καποιες χαχαχαχα και ξαναεμφανιζονται μονο οταν φευγω εγω .....

Μαλλον δεν ειμαι πια το συμπαθες μαλάκιο κλαψ κλαψ

Δεν πειράζει....δεν πειραζει....μπουχα χα χα

 

(εχω δει πολύ μαρθα βούρτση...το ξερω χε χε)

 

σε ζηλεύουν καρδιά μου! :lol:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Είσαι παραπονιάρικο καλαμάρι...:mrgreen::mrgreen:

Λοιπόν μιας και εχω ηρεμίσει λίγο δν ήταν καλή μέρα σήμερα. Τσακώθηκα με τον ΟΤΕ, με την Ικατζού την δερματολόγο με μια θείτσα στον δρόμο με την μάνα μου, με τον λογιστή στην δουλειά που περιμένω απο τις 30/09 κάποια χρήματα και αφου παρ' όλα αυτά δεν γέννησα ακόμη...λέω ας πάω στο ταχυδρομείο να παραλάβω απο babybutt να φτιάξει λίγο η μέρα.

Απο ποιότητα ήταν όλα πάρα πολύ καλά και 2 σεντονάκια που πήρα και μια φόρμα εξόδου πολύ καλά..ΑΛΛΑ είχα παραγγείλει 1 κίτρινο σεντονάκι και 1 πορτοκαλί και ήρθαν 2 κίτρινα (μικρό το κακό πες) ΚΑΙ τα σεντονάκια ήταν γεμάτα μικρά μικρά μαύρα μαμουνάκια...στην αρχη δν το καταλαβα νομιζα πος ήταν σκουπιδάκια..ήταν απο την συσκευασία γεμάτα τα νάυλον..τα πήρα κράνος. Τι να κάνω τώρα να τους στείλω μειλ με παράπονα?

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και να τους στειλεις. ενταξει με το χρωμα πες εγινε ενα λαθος, αλλα τα μαμουνακια δεν τα ειδαν; κι εγω σημερα παρελαβα απο το ebay κατι all star που τα ηθελα για δωρο κι επειδη δεν τα εστελναν με κουτι μου υποσχεθηκαν οτι θα μου το στειλουν και τα βρισκω το πρωι στη πορτα μου σκετα. του εστειλα μηνυμα και περιμενα ολη μερα χωρις να παρω απαντηση κι ετσι του αφησα ενα negative feedback που ηταν ολο δικο του.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Οχι ρε συ...σοβαρα το εχω παρατηρήσει...μολις εμφανιζομαι εγω....εξαφανίζονται καποιες χαχαχαχα και ξαναεμφανιζονται μονο οταν φευγω εγω .....

Μαλλον δεν ειμαι πια το συμπαθες μαλάκιο κλαψ κλαψ

Δεν πειράζει....δεν πειραζει....μπουχα χα χα

 

(εχω δει πολύ μαρθα βούρτση...το ξερω χε χε)

 

Άντε βρε συ...τι κάθεσαι και σκέφτεσαι;;;Ελπίζω να μην εννοείς και για μένα ε;;;συμπεθέστατο μαλάκιοοοο!!

Μη μου πεις ότι είσαι καρκινάκι;;;γιατί τέτοια παράπονα κάνουν τα καρκινάκια...

πραγματικά τώρα δε νομίζω ότι ισχύουν όλα αυτά που λες...

Γατούλα παρέλαβες από το M&Cο;Age δε μου ειπες σας κάνανε τα clarks; Σοφάκι ο υπνόσακος ήρθε;;;

Εγώ τώρα είμαι στο ψάξιμο για παιχνίδια καθότι είναι τα 2α γενέθλια μας τον άλλο μήνα...θα της παρω μια κουζίνα λέω... το γερμανικό σάιτ με τα παιχνίδια έχει καταπληκτικές τιμές αλλά αρκετά μεταφορικά..βρήκα πολύ καλή τιμή στο γερμανικό αμαζον...το ψάχνω, τοψάχνω...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλησπέρα ΜΑΡΙΤΑ ναι μας κάναν τα clarks και τα 2 ζευγάρια το δεύτερο που ήταν μεγαλύτερο θα μας κάνει και για αργότερα από ότι βλέπω αλλά με καλτσούλα μια χαρά !!!

ΩΩΩΩΩΩΩ θα γίνεται υό !!!! ποίος σας πιάνει !!!!

edit το αγγλικό άμαζον που λογικά τα μεταφορικά θα είναι μηδέν (ξέρω πόσο κάνουν δαύτες βλεφαριάζω μερικές για την γιορτή της........... δεν το κοιτάς ή έχει τεράστια διαφορά τιμής ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

σε ζηλεύουν καρδιά μου! :lol:

 

Λιες ? Να ζηλεουν τα πλοκάμια μου?? χε χε

 

Είσαι παραπονιάρικο καλαμάρι...:mrgreen::mrgreen:

 

Ειμαι λιιιιιγο τοοοοοσο δα...!

 

Άντε βρε συ...τι κάθεσαι και σκέφτεσαι;;;Ελπίζω να μην εννοείς και για μένα ε;;;συμπεθέστατο μαλάκιοοοο!!

Μη μου πεις ότι είσαι καρκινάκι;;;γιατί τέτοια παράπονα κάνουν τα καρκινάκια...

πραγματικά τώρα δε νομίζω ότι ισχύουν όλα αυτά που λες...

 

Τσουκου δεν ειμαι καρκινάκη αλλα...εχω την σελήνη μου στον καρκινο και εχω και μαμα καρκινο...μετράει?? χααχαχα

Και δεν εννοω εσενα βρε..

 

Link to comment
Share on other sites

εαν κατσω θα ξυπνησεις 3 και μιση το πρωι για συμπαρασταση?????:D:D

 

χμ...με δελάζεις δε λεω...χε χε

αλλα μαλλον ξύπνια θα ειμαι εκεινη την ωρα.

Αυριο δεν δουλευω και ειμαι και μοναχουλα μου...εχω και τις εγνοιες μου..

οπωτε μαλλον θα με βρεις εδω να ψαχουλευω ή να κοιταω το εμπευ χε χε

 

υγ...καλε τι δουλεια κανεις και πας στις 5??? Νοσοκόμα εισαι\?

 

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε Σοφάκι τι δουλειά κάνεις όλο κάτι τρελές ώρες βλέπω ότι γράφεις, είμαι στην δουλειά και μπήκα να δω τι κάνετε ..............χαχαχαχαχα

εγώ νυστάζω πάντως .............

 

Α.........Μαρία στο Ζάρα πήγα σήμερα δεν έχει φανελάκια :?:-? άσε πού σχεδόν όλα τα κοριτσίστικα ήταν χάλια :evil::evil: και από τιμές ...........κακόμαθα με τους Εγγλέζους γμτ και τώρα δεν μπορώ να ψωνίσω από το Ελλάδα παθαίνω κάτι όταν βλέπω ζακετάκι από φόρμα του ...Ζάρα 19 Ευρά :?:-?

Link to comment
Share on other sites

Τωρα να ξαναρωτήσω κάτι κι εγώ??

Από shoesforkids πως παραλάβατε? και σε πόσες μέρες?(μη βαράτε, νομίζω έχει προαναφερθεί αλλά δεν μπόρεσα να το βρω...)

Επίσης μου έστειλαν ένα mail επιβεβαίωσης της παραγγελίας την ημέρα που την έκανα, στο οποίο έλεγαν οτι θα τα έστελναν αργότερα την ίδια μέρα και τίποτα για το ότι έφυγαν τελικά. Θυμάται καμία μανούλα τίποτα σχετικό???

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα απο Manco! Πιτζαμάκια όχι καλά. Πολύ λεπτά, τσιγαρόχαρτο...:|

ποιά αγόρασες για να τα αποφύγουμε ???

εγώ πάντως πήρα αυτά και είναι μια χαρά χοντρά χοντρά σαν του ακατανόμαστου

http://www.mandco.com/Underwear-and-Sleepwear/Little-mouse-baby-pyjamas/invt/3308502lilac αν και μεγάλη η φόρμα τους

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...