Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Αφου μπορεις και καθεσαι στον υπολογιστη (για την καρεκλα το λεω) μια χαρα εισαι!

 

Εγω οποτε ερχομουν να κατσω...σε 1' με επιανα τρομεροι πονοι! Αφου μια φορα πηρα τη μανα μου να ερθει να με σηκωσει,γιατι δε μπορουσα να κουνησω ουτε το ποδι μου απο τους πονους(πιστεψα οτι γενναω!). Βεβαια θα μου πεις ...με τετοιο παιδοπουλο που ειχες....4800!

 

αα είμαι στον καναπέ και το έχω σε ένα τραπεζάκι το λαπτοπ μια χαρα ξαπλώνω κιόλας αλλα ναι καμιά φορά με τραβάει ο άντρας μου..χαχα

Εντάξυ να μου φύγει το αγχος που η δικιά μου σήμερα ήταν 3600..αυτα είναι παιδια 4800!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια χθες μου είπαν κάτι που πολύ με λύπησε...δεν ξέρω αν τελικά θα επιβεβαιωθεί βέβαια.

Μιλούσα με τον νονό της μικρής που ζει Αγγλία και μας έλεγε ότι από Ιανουάριο ανεβάζουν και οι Άγγλοι το ΦΠΑ σε πολλά προϊόντα και επίσης ότι σκοπεύουν να αυξήσουν τις τιμές στα ρούχα ειδικά γιατί για πολλά χρόνια λέει τις έχουν αφήσει σε χαμηλό επίπεδο... Βέβαια και πάλι θα είναι πιο φθηνά από ότι εδώ αλλά δεν θα είναι μάλλον τόσο δραματικές οι διαφορές...

Έχετε ακούσει εσείς κάτι σχετικό????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ηταν να μη μαθω το αμαζον.... Κακουργεεεεεεεες φωτιες μου αναψατε!

Πηρα αυτο για τα πρωτα γενεθλια της μικρης μου, ειναι το αμαξακι little tikes cosy coupe το επετειακο http://www.amazon.co.uk/gp/product/B001NQHN7S/ref=oss_product

βγηκε τελικη τιμη 54 ευρω

 

Ισως ειναι για λιγο μεγαλυτερο παιδακι, αλλα αφου ειχε δωρεαν τα μεταφορικα ηταν τρομερη ευκαιρια, ειναι βαρυ κομματι και ποιος ξερει ποσο θα πηγαινε...

 

Φυσικα η τιμη του στην Ελλαδα ειναι διπλη σχεδον, http://www.perfectoys.gr/showprod.php?id=3677 και ειναι και ασχετοι οι ελληναρες, λενε οτι κανει για ηλικια απο 3 ετων, ενω ο κατασκευαστης λεει ηλικια 1.5 - 5 ετων http://www.littletikes.com/toys/cozy-coupe-30th-anniversary-edition.aspx

εκανα την ερευνα μου ;):cool:

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια χθες μου είπαν κάτι που πολύ με λύπησε...δεν ξέρω αν τελικά θα επιβεβαιωθεί βέβαια.

Μιλούσα με τον νονό της μικρής που ζει Αγγλία και μας έλεγε ότι από Ιανουάριο ανεβάζουν και οι Άγγλοι το ΦΠΑ σε πολλά προϊόντα και επίσης ότι σκοπεύουν να αυξήσουν τις τιμές στα ρούχα ειδικά γιατί για πολλά χρόνια λέει τις έχουν αφήσει σε χαμηλό επίπεδο... Βέβαια και πάλι θα είναι πιο φθηνά από ότι εδώ αλλά δεν θα είναι μάλλον τόσο δραματικές οι διαφορές...

Έχετε ακούσει εσείς κάτι σχετικό????

 

οχι βρε ζαχαρίνιο, δεν έχω ακούσει κάτι...αν μάθει ο νονός κάτι παραπάνω, να μας πεις ε;

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

katinaki την τελευταια φορα ειχαν -5 ευρω στις μικρες συσκευασιες libero.πηγες και δεν ειχε εκπτωση στα μικρα νουμερα?

 

οχι ρε γμτ..πηγα στον μεγαλο σκλαβενιτη και ειχε -3 απο το Νο3 και μετα και -10 στις οικονομικες. εκτος κ αν αλλαξε την προσφορα λογω σαββατου. τσαντιστηκα εκεινη την μερα

Link to comment
Share on other sites

οχι ρε γμτ..πηγα στον μεγαλο σκλαβενιτη και ειχε -3 απο το Νο3 και μετα και -10 στις οικονομικες. εκτος κ αν αλλαξε την προσφορα λογω σαββατου. τσαντιστηκα εκεινη την μερα

 

 

εγω που πηγα μια μερα πριν το -10 ειχε τις μικρες -5 ευρω:roll::roll:

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

katinaki νομιζω οτι οι προσφορες αυτες δεν ειναι της libero,ειναι των σουπερ μαρκετ.οταν ειχε προσφορα η λιμπερο μου ειχαν στειλει οι ιδιοι μηνυμα.

 

AGE πηγαινω στης βουλας τον σκλαβενιτη.ετσι,για να μην τρακαρουν τα φορτηγα μας!:mrgreen:

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

katinaki νομιζω οτι οι προσφορες αυτες δεν ειναι της libero,ειναι των σουπερ μαρκετ.οταν ειχε προσφορα η λιμπερο μου ειχαν στειλει οι ιδιοι μηνυμα.

 

AGE πηγαινω στης βουλας τον σκλαβενιτη.ετσι,για να μην τρακαρουν τα φορτηγα μας!:mrgreen:

χαχαχα εύγε εύγε !!!

 

στο θέμα μας

έχει δει πουθενά κανα κοριτσάκι (και αγοράκι βρε αδελφέ) αυτά τα φανελάκια με την κόπιτσα από κάτω ..........ξέρετε σαν αυτά του ακατανόμαστου για παιδιά 2-3 ετών??? στο ebay μήπως πήρε τιποτις το μάτι σας ??? αν είναι και του ακατανόμαστου ακόμα καλλίτερα ....

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα εύγε εύγε !!!

 

στο θέμα μας

έχει δει πουθενά κανα κοριτσάκι (και αγοράκι βρε αδελφέ) αυτά τα φανελάκια με την κόπιτσα από κάτω ..........ξέρετε σαν αυτά του ακατανόμαστου για παιδιά 2-3 ετών??? στο ebay μήπως πήρε τιποτις το μάτι σας ??? αν είναι και του ακατανόμαστου ακόμα καλλίτερα ....

 

h&m? zara? m&s?

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Τι ηλικια? Με μακρυ ή κοντο μανικι?

2-3 ετών χεχεχε ξέρω ολόκληρη γαϊδούρα αλλά δεν μπορώ μέσα στον χειμώνα να την βλέπω όλη την ώρα με τις κοιλίες έξω και κοντό και με μακρύ με ενδιαφέρει :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

έτσι τις έτρεφα και εγώ χαχαχαχα

αλλά αφενός φέτος το καλοκαίρι 2 και κάτι ψιλά δεν καταφέραμε να κόψουμε την πάνα :-( αφετέρου αφού φοράει πάνα ακόμα γιατί να βγαίνουν οι κοιλιές έξω ??? ε? ε?

Δεν κάθονται σε ησυχία σε αυτή την ηλικία μωρέ, που να μείνει το φανελάκι μέσα ....

(μου αρέσει που δούλευα και την κουμπάρα μου σε παρόμοια φάση):oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...