Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Βρε συ Ραννια που το βρήκες αυτό?? Εχει πολύ φτηνά τα παμπερσ 12,75 το πακετο των 94 για Νο 2 που κοίταξα.

Επίσης έχει free delivery Ελλάδα 3 πακέτα που έβαλα να κάνω μια εικονική παραγγελία και δυνατότητα πληρωμής κατά την παράδοση..

Τα άλλα που έχει δεν είδα και πολλά πράγματα έχει πολύ φτηνα τα μπιμπερό chicco..μισή τιμή θα έλεγα!!

καλοο!!

Είσαι σίγουρη ότι στέλνει Ελλάδα; Εκανα κι εγώ εικονική παραγγελία και στο shipment μου λέει στα βουλγάρικα ότι δεν υπάρχει διαθέσιμος τρόπος αποστολής.

Πάντως από τιμές σκίζει.

Αλήθεια, πόσο πολύ μας κλέβουν οι πολυεθνικές στην Ελλάδα; Τέτοια χαϊβάνια που είμαστε...

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα και απο μενα!

 

Παρελαβα σημερα 3 κολωνιες που ειχα παραγγειλει απο το www.cheapsmells.com. Εκανα την παραγγελια στις 11/10/2010 και παρελαβα σημερα..

Ολα αψογα, εξυπηρετικοτατοι και πολυ καλες τιμες.

Παρεμπιπτοντως πληρωσα μεταφορικα 1,20 ευρω για καθε τεμαχιο με απλο ταχυδρομειο και σε μια εβδομαδα ηταν εδω.

 

Εχω παραγειλει και απο amazon αυτα απο χτες και αναμενω:

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0036B81PQ/ref=oss_product

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0001IWXT2/ref=oss_product

(το τελευταιο το πηρα απο αμαζον 3,98 λιρες οχι αυτο που δειχνει)

 

Και τα 2 με τα δωρεαν μεταφορικα

oaiqp2.pngm9YLp2.png
Link to comment
Share on other sites

NEXT πήρα τηλέφωνο στον Πειραιά και έχουν όντως εκπτώσεις την Παρασκευή... στον τηλέφωνο η κοπέλα ήταν ευγενέστατη και με ενημέρωσε ότι αρκετά πράγματα θα μπουν 50% - απλά κάλό είναι να πάμε την 1η μέρα για να βρουμε νουμεράκια....

 

Ευχαριστουμε και πάλι γειτονισσα

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρη ότι στέλνει Ελλάδα; Εκανα κι εγώ εικονική παραγγελία και στο shipment μου λέει στα βουλγάρικα ότι δεν υπάρχει διαθέσιμος τρόπος αποστολής.

Πάντως από τιμές σκίζει.

Αλήθεια, πόσο πολύ μας κλέβουν οι πολυεθνικές στην Ελλάδα; Τέτοια χαϊβάνια που είμαστε...

 

ναι πήγα ένα κλικ πριν την επιβεβαιωση και έιχα επιλογή free shipping και πληρωμη πιστωτική ή με την παράδοση. Η Ελλάδα Гърция είναι μήπως έβαλες άλλη χώρα? Εκανα και εγγραφή δεν πήγα ως guest.

Δεν μπορεί να μην στέλνουν απο Βουλγαρία μου φαίνεται απίθανο..

Link to comment
Share on other sites

MUMSOFIA μπορείς να κάνεις edit και να σβήσεις αυτό με την προσφορά ξεχειλώνει την εικόνα :mrgreen::mrgreen:

 

το next στον Πειραιά είναι απέναντι από τον ακατανόμαστο ??? τι ώρα ανοίγει χεχεχεχε

α..........Γατούλααααααααα έχουν αυτά τα φιλζο υπνόσακους ξέρεις ???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα και απο μενα!

 

Παρελαβα σημερα 3 κολωνιες που ειχα παραγγειλει απο το www.cheapsmells.com. Εκανα την παραγγελια στις 11/10/2010 και παρελαβα σημερα..

Ολα αψογα, εξυπηρετικοτατοι και πολυ καλες τιμες.

Παρεμπιπτοντως πληρωσα μεταφορικα 1,20 ευρω για καθε τεμαχιο με απλο ταχυδρομειο και σε μια εβδομαδα ηταν εδω.

 

Εχω παραγειλει και απο amazon αυτα απο χτες και αναμενω:

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0036B81PQ/ref=oss_product

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B0001IWXT2/ref=oss_product

(το τελευταιο το πηρα απο αμαζον 3,98 λιρες οχι αυτο που δειχνει)

 

Και τα 2 με τα δωρεαν μεταφορικα

 

Το cheapsmells είναι αγγλικό ή αμερικάνικο?

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

κατα το πασχα ειχε παλι μια βδομαδα προσφορες

πηγα νωριτερα 1-2 μερες και τα εκλεισα και τα αγορασα οταν ξεκινησαν οι προσφορες!

αφηστε μου τιποτα εεεε?

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

MUMSOFIA μπορείς να κάνεις edit και να σβήσεις αυτό με την προσφορά ξεχειλώνει την εικόνα :mrgreen::mrgreen:

 

το next στον Πειραιά είναι απέναντι από τον ακατανόμαστο ??? τι ώρα ανοίγει χεχεχεχε

α..........Γατούλααααααααα έχουν αυτά τα φιλζο υπνόσακους ξέρεις ???

 

 

 

Στις διαταγές σας... :) :)

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

ναι πήγα ένα κλικ πριν την επιβεβαιωση και έιχα επιλογή free shipping και πληρωμη πιστωτική ή με την παράδοση. Η Ελλάδα Гърция είναι μήπως έβαλες άλλη χώρα? Εκανα και εγγραφή δεν πήγα ως guest.

Δεν μπορεί να μην στέλνουν απο Βουλγαρία μου φαίνεται απίθανο..

Ναι, έτσι το έβαλα, Гърция.

Τεσπά, εσύ θα παραγγείλεις;

AMl8p2.png s30Tp2.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι, έτσι το έβαλα, Гърция.

Τεσπά, εσύ θα παραγγείλεις;

 

Δεν ξέρω..έχω μια επιφύλαξη για το αν θα είναι τπτ μούφα..ή θα πάρω 1 πακέτο αφου είναι δωρεάν τα μεταφορικά να δω πως θα είναι. Θα ενημερώσω πάτνως

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας!

 

παρακολουθώ το forum αρκετό καιρό και πρόσφατα έχω κολλήσει με το συγκεκριμένο thread. (Αν και δεν έχω ξεκινήσει ακόμα τις αγορές για τον μπεμπούλη που περιμένουμε τέλος του χρόνου - αλλά σίγουρα πολλές από αυτές θα τις κάνουμε μέσω ιντερνετ).

Θέλω να ρωτήσω που υπάρχει κατάστημα next στην Αθήνα και αν έχει site γιατί έψαχνα και έβρισκα μόνο το βρετανικό.

Όσο για το βουλγάρικο site, προηγουμένως που είχα μπει πάτησα την αγγλική σημαιούλα πάνω δεξια και μου τα έβγαλε όλα στα αγγλικά.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μου να κανω μια ερωτηση

εχω συνδεσει τη χρεωστικη μου καρτα στο paypal στην οποια εχω βαλει χρηματα

χρειαζεται να κανω κατι αλλο για να προχωρησω σε αγορα??

ή θα γινει αυτοματη αναληψη απο την καρτα μου ??

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...