Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

ερωτήσεις χρυσόψαρου:

 

1. πόσες μέρες κάνει το javari να παραδώσει; παραγγείλαμε χθες βράδυ 3 ζευγάρια και το 1 έφυγε σήμερα για δω...

 

2. θέλω κουπ πατ (έτσι δεν τα λένε;) με χριστουγεννιάτικα θέματα; έχετε εντοπίσει τίποτα; αν όχι, πως τα λένε ρε κόρες στα αγγλικά (να χ@σω τα πτυχία μου);

 

 

COOKIE CUTTERS

 

 

http://shop.ebay.co.uk/i.html?_nkw=c....c0.m270.l1313

 

EDIT: Με προλαβαν!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν σας προλαβα...:?

 

Σχετικα με το

http://www.cakescookiesandcraftsshop...nd_Winter.html

 

Χμμμ...εχω παραγγειλει μια φορα κουπ-πατ, ζαχαροπαστα και ετοιμο icing που χρειαζομουν για να φτιαξω μπισκοτα για την βαφτιση του γιου μου (ασχετο, αλλα πρεπει να ξεβαρεθω και να ποσταρω στο αντιστοιχο θεμα γιατι και τα μπισκοτα βγηκαν ομορφουλια και βρηκα ενα καρο τροπους μειωσης του κοστους).

Ολα καλα με την παραγγελια, τα πραγματα ηρθαν γρηγορα, οι τιμες καλες κλπ, ΑΛΛΑ...τα κουπ-πατ σκουριασαν μολις πλυθηκαν...:evil: Ουσιαστικα ηταν για μια χρηση. Δεν ξερω αν θα ξαναπαραγγειλω...:(

yleap2.png In10p2.png
Link to comment
Share on other sites

ασχετο, αλλα πρεπει να ξεβαρεθω και να ποσταρω στο αντιστοιχο θεμα γιατι και τα μπισκοτα βγηκαν ομορφουλια και βρηκα ενα καρο τροπους μειωσης του κοστους).

 

για κάντο μολις ξεβαρεθείς..... με ενδιαφέρει το θέμα!!!!

 

πάντως εχει πολλά κι όμορφα πράγματα το σαιτ αυτό!!!

Link to comment
Share on other sites

αρα ποια εχει πλυνει και ζουν?????

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΑ ΠΛΥΝΕΙΣ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΠΛΝΤΗΡΙΟ ΚΑΙ ΝΑ ΤΑ ΣΤΕΓΝΩΣΕΙΣ ΜΕ ΠΕΤΣΕΤΑ ΑΜΕΣΩΣ ΑΥΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΟΔΗΓΙΕΣ ΑΛΛΗ ΛΥΣΗ ΕΙΝΑΙ ΤΑ ΠΛΑΣΤΙΚΑ-ΕΛΑΣΤΙΚΑΤΑ ΟΠΟΙΑ ΔΕΝ ΚΟΒΟΥΝ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Δεν σας προλαβα...:?

 

Σχετικα με το

http://www.cakescookiesandcraftsshop...nd_Winter.html

 

Χμμμ...εχω παραγγειλει μια φορα κουπ-πατ, ζαχαροπαστα και ετοιμο icing που χρειαζομουν για να φτιαξω μπισκοτα για την βαφτιση του γιου μου (ασχετο, αλλα πρεπει να ξεβαρεθω και να ποσταρω στο αντιστοιχο θεμα γιατι και τα μπισκοτα βγηκαν ομορφουλια και βρηκα ενα καρο τροπους μειωσης του κοστους).

Ολα καλα με την παραγγελια, τα πραγματα ηρθαν γρηγορα, οι τιμες καλες κλπ, ΑΛΛΑ...τα κουπ-πατ σκουριασαν μολις πλυθηκαν...:evil: Ουσιαστικα ηταν για μια χρηση. Δεν ξερω αν θα ξαναπαραγγειλω...:(

 

εαν τα επλυνες στο πλυντηριο πιατων ειναι σιγουρο οτι σκουριασαν για αυτο το λογο.

ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΟΥ Η ΖΩΗ ΜΟΥ.

Link to comment
Share on other sites

Και ακριβα και σκουριαζουν!!! :evil:

Εγω πηρα αυτα που ειναι απο ανοξειδωτο ατσαλι και δεν εχουν παθει τιποτα με το πλυσιμο:

 

http://cgi.ebay.co.uk/5-x-Metal-Christmas-xmas-Cookie-Cutters-/150491423907?pt=UK_Kitchen_Accessories&hash=item2309fce4a3

 

Και παμφτηνα! :D

Link to comment
Share on other sites

Και ακριβα και σκουριαζουν!!! :evil:

Εγω πηρα αυτα που ειναι απο ανοξειδωτο ατσαλι και δεν εχουν παθει τιποτα με το πλυσιμο:

 

http://cgi.ebay.co.uk/5-x-Metal-Christmas-xmas-Cookie-Cutters-/150491423907?pt=UK_Kitchen_Accessories&hash=item2309fce4a3

 

Και παμφτηνα! :D

 

Ευχαριστουμε για το λινκ, θα το αξιοποιησω! ;)

 

Αργησα να απαντησω, αλλα ο μικρος κοιμαται και ξυπναει ανα πενταλεπτο...:shock:

 

Δεν τα επλυνα στο πλυντηριο πιατων, στο χερι τα επλυνα. Ειναι γεγονος οτι μουλιασα για λιγο το ενα απο αυτα (ειχε κολλησει η ζυμη πανω) και θα το καταλαβαινα αν ειχε σκουριασει μονο αυτο, αλλα μου χαλασαν στο συνολο τρια...:evil:

Ενταξει, μπορει και να ετυχε, αλλα εγω απογοητευθηκα...

 

(Για την βαφτιση το υποσχομαι, θα το κανω οσο πιο γρηγορα μπορεσω...;) )

yleap2.png In10p2.png
Link to comment
Share on other sites

Εχετε δίκιο κοπέλες...δεν έβαζα την χώρα πάνω δέξια που έχει σαν επιλογή και έβλεπα τις ισπανικές τιμές....

Πάντως όπως έγινε και με το shoesforkids τα παπούτσια που ζαχαρώναμε μέχρι να το πάρουμε απόφαση εξαντλήθηκαν.Θέλαμε με μια φίλη για την μπεμπέκα της αυτά: http://www.shoespanish.com/Eng/Producto_Ficha.aspx?FrmIdArticulo=572 αλλά δυστυχώς...Παρεπιπτόντως,εδώ τα βρήκαμε 70 ευρώ.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αλλες μαρκες απο shoespanish περα απο AGATHA RUIZ DE LA PRADA τις γνωριζουμε?

για μεγεθη αν ειναι κανονικα η μεγαλουτσικα?

 

Εγω τις ξέρω ολες εκτος απο την BIOMECANICS , Θα σου ελεγα οτι εχουν νορμαλ φορμα ίσως τα αγκαθα λιιιιιγο ποιο φαρδουλα...αλλα και παλι καλυτερα πηγαινε τα μικρα μια βολτα να δοκιμάσετε δυο τρια μοντελα για να εχεις αποψη και μετα να παραγγείλεις.

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αλλες μαρκες απο shoespanish περα απο AGATHA RUIZ DE LA PRADA τις γνωριζουμε?

για μεγεθη αν ειναι κανονικα η μεγαλουτσικα?

 

Πάντως μέχρι να δω τα σχέδια στα Agatha μποτάκια είχαν εξαφανιστεί όλα τα 29άρια!!

Μάλλον αρχίσαμε να ψωνίζουμε ομαδικά.

Κανονική φόρμα έχουν οι μπότες. Πάντα στα μποτάκια παίρνουμε το νούμερο που φοράει σε αθλητικό παπούτσι.

Απο μια πρόχειρη ματιά μου έριξα έξω σε καταστήματα υποδημάτων τα μποτάκια έχουν απο 70 ευρώ και άνω.

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα θελω την βοηθεια σας βρηκα στο αυτα

http://cgi.ebay.co.uk/12-x-Minnie-Mouse-Christmas-Tree-Decorations-/250699813373?pt=UK_Home_Garden_Celebrations_Occasions_ET&hash=item3a5edf91fd

 

εστειλα μυνημα στον πωλητη ποσο ειναι τα μεταφορικα για 3χ12 απο τα παραπανω και μου απαντησε 5 λιρες πως ομως θα τα παραγγειλω και θα ξερω οτι μου χρεωσε 5 λιρες?

 

Eπισης κανοντας παραγγεμια μου βγαζει 2,25 λιρες τι να κανω?

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημερα θελω την βοηθεια σας βρηκα στο αυτα

http://cgi.ebay.co.uk/12-x-Minnie-Mouse-Christmas-Tree-Decorations-/250699813373?pt=UK_Home_Garden_Celebrations_Occasions_ET&hash=item3a5edf91fd

 

εστειλα μυνημα στον πωλητη ποσο ειναι τα μεταφορικα για 3χ12 απο τα παραπανω και μου απαντησε 5 λιρες πως ομως θα τα παραγγειλω και θα ξερω οτι μου χρεωσε 5 λιρες?

 

Eπισης κανοντας παραγγεμια μου βγαζει 2,25 λιρες τι να κανω?

 

επειδη δεν αναφερονται τα εξοδα αποστολης και λεει οτι στελνει μονο Αγγλια δεν θα σε αφησει να προχωρησεις. πρεπει να στειλεις νεο μηνυμα για να αλλαξει τις ρυθμισεις που εχει δωσει, ωστε να σε αφησει το συστημα να προχωρησεις. ετσι θα φανουν τα εξοδα πριν ολοκληρωσεις την αγορα.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

επειδη δεν αναφερονται τα εξοδα αποστολης και λεει οτι στελνει μονο Αγγλια δεν θα σε αφησει να προχωρησεις. πρεπει να στειλεις νεο μηνυμα για να αλλαξει τις ρυθμισεις που εχει δωσει, ωστε να σε αφησει το συστημα να προχωρησεις. ετσι θα φανουν τα εξοδα πριν ολοκληρωσεις την αγορα.

 

Το βρηκα κανοντας αναζητηση για αποστολη στην Ελλαδα και εκενα τελικα την πραγγελια και με χρεωσε το paypal 2.25 τι να πω θα δειξει .....εαν δεν στελνει θα μου ακυρωσει την παραγγελια λογικα ετσι?

 

 

Αφου μου απαντησε 5 λιρες πως θα εκανα παραγγελεια ωστε να χρεωθω 5 λιρες...ουφ δυσκολο το ebay μου φαινεται!!!:roll:

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

αφου σε αφησε το συστημα να προχωρησεις και σου εβγαλε και τα εξοδα, τοτε δεν μπορει να το αναιρεσει. αν εχει κανει λαθος, θα πρεπει να το λουστει τωρα κανονικα. αν σου το ακυρωσει μπορεις να βρεις ακρη μεσω ebay, αλλα δεν ξερω αν αξιζει το κοπο για 2,25 λιρες.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Πολυ ωραιο σαιτ!!

 

Αρα κορίτσια το βάζω???

 

οι γνώμες διίστανται :) Αν θες περίμενε μέχρι να παραλάβω, να τα χρησιμοποιήσω και να σου πω...

πάντως εγώ βρήκα καλές τις τιμές του...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

βρήκα τέλεια πραγματάκια, κουπατ, κουτάκια να δωρίσω μπισκοτάκια, διακοσμητικά για τις πιατέλες με τα γλυκάκια μου, μόλις έβαλα παραγγελία! :lol::lol::lol:

 

ευχαριστώ πολύ Μαράκι!

Δε κάνει τίποτα!!!Τα έχω βάλει κι εγώ στο μάτι!Σκοεύω να μεγαλουργήσω φέτος τα Χριστούγεννα!!! Ελπίζω μόνο να αντέξουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...