Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Details for order number 664532, placed on Friday 15 October 2010.

Your order status is ' Despatched '.

 

 

 

ΠΕΡΑΣΕΕΕΕΕ!!!!!!

δεν έχουν θέμα με την κάρτα μόνο με την παράδοση!!

είσαι θεά !!!!!! χαχα το φαντάστηκα χ@##κανε με το απο που ειναι η κάρτα .......άντε άντε

Link to comment
Share on other sites

καληαπέρα!!!!

 

τι εννοείς ότι τα νούμερα είναι λίγο μεγάλα;;;;

 

Γραψε ακυρο.....Τα επλυνα τα εβαλα στεγνωτηριο κ ή μαζεψανε ή το παιδι μου μεγαλωσε πολυ.....

Κοριτσια τελικα τα νουμερα δεν ειναι καθολου μεγαλα μην σας πω ειναι μικρα...η μικρη μου κοντευει 10 μηνων της πηρα ολοσωμα φορμακια 9-12 κ μην σας πω οτι της ειναι ισα ισα,κ δεν ειναι κ πολυ ψηλη 75 εκατοστα

Τα ζιπουνακια τα πηρα 12-18 κ μου φαινεται σε 2 μηνες δεν θα της χωρανε....

να μαζεψανε στους 40 δεν νομιζω....

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

Γραψε ακυρο.....Τα επλυνα τα εβαλα στεγνωτηριο κ ή μαζεψανε ή το παιδι μου μεγαλωσε πολυ.....

Κοριτσια τελικα τα νουμερα δεν ειναι καθολου μεγαλα μην σας πω ειναι μικρα...η μικρη μου κοντευει 10 μηνων της πηρα ολοσωμα φορμακια 9-12 κ μην σας πω οτι της ειναι ισα ισα,κ δεν ειναι κ πολυ ψηλη 75 εκατοστα

Τα ζιπουνακια τα πηρα 12-18 κ μου φαινεται σε 2 μηνες δεν θα της χωρανε....

να μαζεψανε στους 40 δεν νομιζω....

 

μήπως τα έμπασε το στεγνωτήριο?εμένα μου έχει μαζέψει κάποια ρούχα εξαρτάται την ποιότητα. Κάποια δεν παθαίνουν κάτι κάποια μπαίνουν λίγο..

Link to comment
Share on other sites

Ωχ SOUL τέτοια λέγε μου κι εγώ πήρα νούμερα 1 1/2y-2y και 18-24m. Ελπίζω να μας κάνουν να μη μείνω με τη χαρά. Αλλά κι αν δε μας κάνουν όλο και καποιος θα βρεθεί να τα φορέσει (η μικρή αδελφή δε θα μεγαλώσει; )

*

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Που ξερω βρε κοριτσια....λετε να τα εμπασε?Βαμβακερα ρουχα?

Τι να πω δεν ξερω....Μπορει...

Τα φορμακια ειδικα....τι να σας πω ειναι ισα με τα φορμακια του νεχτ με τη διαφορα οτι εκεινα ειναι 9-12 κ οχι 12-18

Και εκεινα τα ειχα βαλει στεγνωτηριο αλλα δεν επαθαν τιποτα!

anna+ εσυ που εχεις την μικρη μην ανησυχεις δεν θα πανε χαμενα...

katinaki με το καλο να γεννησεις!!Και εσενα δεν νομιζω να σου πανε χαμενα αφου το νεο μελος συντομα ερχεται...

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

Ότι δε θα πάνε χαμένα είναι γεγονός αλλά θα προτιμούσα να τα φορούσαμε φέτος και όχι σε δύο χρόνια :roll:

Τέλος πάντων βλέποντας και κάνοντας δε θα σκάσουμε κιόλας. Θα παραγγείλουμε άλλα αν αυτά μας είναι μικρά - σε δουλειά να βρισκόμαστε :cool:

*

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Συγγνωμη αν εχει ξαναγινει η ερωτηση, αλλα δεν το βρισκω...

Υπαρχει τροπος στις αναζητησεις μας να βαζουμε απο την αρχη το amazon για πωλητη ωστε να μας βγαζει μονο τα δικα του αντικειμενα και οχι και αυτα των αλλων πωλητων?

yleap2.png In10p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Αλεξ

οταν μπαινεις στη σελιδα τους στο αμαζον , γραφεις αυτο που αναζητας στη μπαρα σωστα?

Μετα σου βγάζει αποτελέσματα , στα αριστερα σου εχει μια καθετη μπαρα , πρωτα πρωτα εχει τα προιόντα με το κλειδι ονομα που ζητησες χωρισμενα σε ενοτητες, διαλεγεις την ενότητα που θες πχ...ψαχνω για ενα στικ usb και βγαζει διαφορες ενοτητες αριστερα εσυ διαλεγεις το computing αφου διαλεξεις ενοτητα προιόντων σου βγαζει παλι μια λιστα με τα προιοντα που ζήτησες εκει παλι αριστερα εχει την ιδια μπαρα αλλα αυτη τη φορα κατω κατω εχει επιλογη για τον seller εκει θα διαλεξεις το αμαζον.

Ελπιζω να σε βοήθησα

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μου ηρθαν τα carter's απο το eoutlet4u :D:D:D:D!!!!!!

 

τα ταχυδρομησαν 5 οκτωβρη (αμερικη) και ηρθαν χτες 14/10!!!!!μια χαρα!!!και φυσικα ειναι ΤΕΛΕΙΑ!!!!!!

 

κάτι έχασα κούκλα μου...για πες λεπτομέρειες για eoutlet4u...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Despatch Confirmation!!!! μολις

 

 

ΦΥΓΑΝΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

 

εγώ παρήγγειλα χθες και μέσα σε μια ώρα μου στείλανε μαιλ ότι φύγανε!!! για να δούμε πότε θα φτάσουν :cool:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

παρέλαβα από Inch blue μέσα σε μια βδομάδα από την μέρα που ήταν έτοιμα και μου τα έστειλαν! το αστεράκι μου δεν τα βγάζει από τα πόδια του! άψογη συσκευασία, πανέμορφα και άψογη εξυπηρέτηση!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κάτι έχασα κούκλα μου...για πες λεπτομέρειες για eoutlet4u...

 

τοτε που εψαχνα για φανελακια που κουμπωνουν απο κατω ειχα βαλει λινκ απο αμερικανικο σαιτ που στελνει ελλαδα

 

 

http://www.eoutlet4u.com/

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

τοτε που εψαχνα για φανελακια που κουμπωνουν απο κατω ειχα βαλει λινκ απο αμερικανικο σαιτ που στελνει ελλαδα

 

 

http://www.eoutlet4u.com/

 

αααα...και όλα οκ με τελωνείο; πλήρωσες τα 3 ευρώ; ταχυμεταφορές στο έφεραν;

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

αααα...και όλα οκ με τελωνείο; πλήρωσες τα 3 ευρώ; ταχυμεταφορές στο έφεραν;

 

 

οχι τιποτα δεν πληρωσα.το ποσο ηταν 30 δολαρια + 20 δολαρια μεταφορικα.εξω απο το κουτι ειχαν γραψει 15 δολαρια αξια χωρις ομως να το ζητησω.με απλο ταχυδρομειο ηρθαν.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα Αλεξ

οταν μπαινεις στη σελιδα τους στο αμαζον , γραφεις αυτο που αναζητας στη μπαρα σωστα?

Μετα σου βγάζει αποτελέσματα , στα αριστερα σου εχει μια καθετη μπαρα , πρωτα πρωτα εχει τα προιόντα με το κλειδι ονομα που ζητησες χωρισμενα σε ενοτητες, διαλεγεις την ενότητα που θες πχ...ψαχνω για ενα στικ usb και βγαζει διαφορες ενοτητες αριστερα εσυ διαλεγεις το computing αφου διαλεξεις ενοτητα προιόντων σου βγαζει παλι μια λιστα με τα προιοντα που ζήτησες εκει παλι αριστερα εχει την ιδια μπαρα αλλα αυτη τη φορα κατω κατω εχει επιλογη για τον seller εκει θα διαλεξεις το αμαζον.

Ελπιζω να σε βοήθησα

 

Δεν βοηθησες απλως, μου ελυσες το προβλημα και με εσωσες απο πολλες ωρες ασκοπου ψαξιματος!

Ευχαριστω!!! :D

yleap2.png In10p2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...