Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

αυτά είναι αμέρικα ε; θα τα μελετήσω το βράδυ και θα σου πω!

 

αν τα carters πάντως μας εξυπηρετούν, φωτιά στον ακατανόμαστο!!! πωπω νομίζω ερωτεύτηκα ένα πυτζαμάκι :lol::lol::lol::lol:

 

ποιο πιτζαμάκι καλε....εγω τα ερωτευτηκα οοοοοολα!!

και απο το νταιπερς...........αχ αχ αχ

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εμενα ο Β εχει φαει απαγορευτικο απο το λαπτοπ!

ποτε ξανα, ποτε

αγορασα οθονη, εφτιαξα το ρημαγμενο πληκτρολογιο

 

 

το καρτερς ειναι αμερικα και δε στελνουν αλλου

μπορει το uk mail?

 

α που εισαι εσενα σε ηθελα......θελω οθονη λαπτοπ για τον πατερουλη μου, βεβαια εναι αρχαιο το λαπτοπ του , το 2005 το πηρε αλλα κατα τα αλλα δουλευει ρολοι. για στειλε λινκ απο που την πηρες εσυ να του την κανω δωρο με τον αδερφο μου τα χριστουγεννα.

 

AYTO! μεσα! ποσες φουστες εχει και καν δεν εχουμε βαλει

αει σιχτηρ να παω να αγορασω καλτσονακια να ξεδωσω??????

 

να πας να παρεις ειναι πανεμορφα ποιο φτηνα απο του τζαμπο...στο τζαμπο εχουν 5 ευρώ αυτα με τα σχεδια!

 

ΠΟΝΤΟΙ καλε!!! αυτο με καιει!

μονο mm καταλαβενετε εσεις?????

 

ναι καλε...το καταλαβαμε....πα παπ απαπαπα

 

Το πήρα κι εγώ!:D

 

Μπράβο Φραουλιτσα μου! Δεν ειναι πανέμορφα??? Τα ερωτευτηκα!

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ο προβληματισμός μου τελευταία είναι μήπως αναλωνόμαστε πολύ στην αναζήτηση καταστημάτων και τελικά ψωνίζουμε πολύ περισσότερα απο όσα πραγματικά χρειάζονται τα παιδιά μας; Λέω τώρα ...υπολογίζοντας τον χρόνο που καταναλώνω κοιτάζοντας κοιταζοντας κοιτάζοντας ηλεκτρονικές βιτρίνες και υπολογίζοντας έξοδα αποστολής και περιμένοντας απαντήσεις για το αν στέλνει η δε στέλνει κάποιος στην Ελλάδα!!! Λίγο κουράστηκα, τον πανικό αυτό των αγορών αντιλήφτηκε και η Σαλοπέτα και εγιναν όλα αυτά που έγιναν... Εγώ λέω να κουλάρω λίγο...

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ

να σας ρωτήσω................

μπηκα στην σελίδα της http://www.kickers.co.uk.,,,,,,,,,,,,,

Να συγκρινω τιμες με εμπευ..........

ρε σεις................λεει ντελιβερι το eu......7λιρες...............

και με αφήνει να προχωρήσω την παραγγελια...................ενω εχω βαλει γκριιιιιισ

λετε να στελνει?????????

Εχει κατι τρελλες τιμες!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Kαλησπέρα σε όλες σας!!!

Χθες το βράδυ έκανα την παραγγελία μου από Μ&S και μέχρι τώρα τουλάχιστον δεν έχει έρθει κάποιο mail πως δεν μπορούν να κάνουν δεκτή την πληρωμή που έγινε με ελληνική πιστωτική κάρτα οπότε ελπίζω πως όλα θα πάνε καλά.

Τώρα σκέφτομαι να κάνω και μια μικρή συμπληρωματική παραγγελία από το Μ&CO και έτοιμη η γκαρνταρόμπα μας. Το μόνο που δε βρήκα στις βόλτες μου στις "ηλεκτρονικές βιτρίνες" είναι κανένα φορεματάκι για πιο επίσημες περιστάσεις (γιορτές, βόλτες κ.λπ.) . Έψαξα στο just dresses αλλά όσα μου άρεσαν παραήταν επίσημα και το σημαντικότερο ήταν αμάνικα. Οπότε συνεχίζω το ψάξιμο και βλέπουμε - θα κάνω και καμιά βόλτα και σε κανένα κατάστημα γιατί με τούτα και με κείνα θα ξεχάσω πως είναι να πηγαίνω και στα μαγαζιά :lol:

*

Link to comment
Share on other sites

θα κάνω και καμιά βόλτα και σε κανένα κατάστημα γιατί με τούτα και με κείνα θα ξεχάσω πως είναι να πηγαίνω και στα μαγαζιά :lol:

:twisted::twisted: αυτό είναι το ζητούμενο !!!!! χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

α πα πα γλωσσοκοπανες!!!

 

καλε δουλευω λεμε,πριν λιγο ηρθα,3 σελιδες γεμισατε!!:D

 

zoniadim αυτα τα κορμακια θελεις.για τον υπνο????

 

 

http://www.carters.com/carters/baby-girl-pajamas/carters-baby-girl-pajamas,default,sc.html?start=12&sz=12

 

sofaki από το carters πως πλήρωσες; Δέχονται ελληνική πιστωτική; (αν και αυτοί δεν είναι σαν τους κολλημένους Άγγλους!....)

Link to comment
Share on other sites

ναι βρε κοπελιάαααααα έχω αγοράσει στέλνει στο Ελλάντα 6-10 εργάσιμες ;)

 

ε τωρα πεσμου οτι το εχουμε και στη λιστα....να αυτομουτζωθώ!!

Τα βρηκα ποιο φτηνά απο εμπευ.......αυτό http://www.kickers.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/Product_3_302_275632_-1_68502_63002

Δεν ειναι πανέμορφα???????

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ε τωρα πεσμου οτι το εχουμε και στη λιστα....να αυτομουτζωθώ!!

Τα βρηκα ποιο φτηνά απο εμπευ.......αυτό http://www.kickers.co.uk/webapp/wcs/stores/servlet/Product_3_302_275632_-1_68502_63002

Δεν ειναι πανέμορφα???????

βασικά ξεκίνα :mrgreen::mrgreen: (είναι στην λίστα):mrgreen::mrgreen: είναι υπέροχα !!!!

(από προσωπική εμπειρία αν το καμάρι σου χτυπάει τα παπούτσια μπροστά θα έχεις προβληματάκι αν τα θές για κάθε μέρα ..........τα δικά μας τα φόρεσε 2 εβδομάδες και παρότι δεν πάθαν τίποτα, μπροστά έχουν "ξεφλουδίσει" )

Link to comment
Share on other sites

βασικά ξεκίνα :mrgreen::mrgreen: (είναι στην λίστα):mrgreen::mrgreen: είναι υπέροχα !!!!

(από προσωπική εμπειρία αν το καμάρι σου χτυπάει τα παπούτσια μπροστά θα έχεις προβληματάκι αν τα θές για κάθε μέρα ..........τα δικά μας τα φόρεσε 2 εβδομάδες και παρότι δεν πάθαν τίποτα, μπροστά έχουν "ξεφλουδίσει" )

 

χμ...............για καθε μερα τα θελω ναι...για τις μερες με το νορμαλ κρυο, για τις κρυες μερες θα της παρω μια μποτα ψηλή....

Λες ε?? Απο τα καλοκαιρινά της ειμαι πολυ ευχαριστημενη παντως και ελεγα να δοκιμάσω και τα χειμωνιάτικα! Βεβαια....σαν παιδι τα χτυπαει....

 

Link to comment
Share on other sites

βασικά ξεκίνα :mrgreen::mrgreen: (είναι στην λίστα):mrgreen::mrgreen: είναι υπέροχα !!!!

(από προσωπική εμπειρία αν το καμάρι σου χτυπάει τα παπούτσια μπροστά θα έχεις προβληματάκι αν τα θές για κάθε μέρα ..........τα δικά μας τα φόρεσε 2 εβδομάδες και παρότι δεν πάθαν τίποτα, μπροστά έχουν "ξεφλουδίσει" )

 

Και για να μη ξεχνιομαστε................

εμοτικον που αυτομουτζώνεται.........να χαζούλα καλαμαράκι!

 

Link to comment
Share on other sites

βρε κοπελούδες βλέπω συννέχεια αυτούς τους κάδους για τις πάνες. Εχει πάρει καμία? Αξίζει να έχεις κάτι τέτοιο ή είναι απο τα πολύ περιτά? Εχετε να μου προτείνεται κάποιο συγκεκριμένα?

Link to comment
Share on other sites

βρε κοπελούδες βλέπω συννέχεια αυτούς τους κάδους για τις πάνες. Εχει πάρει καμία? Αξίζει να έχεις κάτι τέτοιο ή είναι απο τα πολύ περιτά? Εχετε να μου προτείνεται κάποιο συγκεκριμένα?

 

Εγώ προσωπικά το θεωρώ περιττό έξοδο. Τι θα πάθουν τα σκουπίδια μας αν φιλοξενούν και μερικές πάνες!!!! Αν πάλι σου μυρίζουν το Jumbo έχει κάτι σακούλες που βάζεις τις πάνες μέσα και τέλος!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χμ...............για καθε μερα τα θελω ναι...για τις μερες με το νορμαλ κρυο, για τις κρυες μερες θα της παρω μια μποτα ψηλή....

Λες ε?? Απο τα καλοκαιρινά της ειμαι πολυ ευχαριστημενη παντως και ελεγα να δοκιμάσω και τα χειμωνιάτικα! Βεβαια....σαν παιδι τα χτυπαει....

τι να σου πω σαν παπούτσι είναι γερό πράγμα το βλέπεις ότι είναι αντοχής αλλά το δέρμα χάλασε μπροστά αν θές το βράδυ να βγάλω φώτο να το δεις, προσωπικά για κάθε μέρα δεν θα ξανα αγοράσω :(

Link to comment
Share on other sites

τι να σου πω σαν παπούτσι είναι γερό πράγμα το βλέπεις ότι είναι αντοχής αλλά το δέρμα χάλασε μπροστά αν θές το βράδυ να βγάλω φώτο να το δεις, προσωπικά για κάθε μέρα δεν θα ξανα αγοράσω :(

 

Ναι οντως με εβαλες σε σκεψεις γιατι μου άρεσαν πολυ αυτα και ελεγα να της τα παρω αυριο.... Εγω φευγω σε λιγο παω Κοζανη, θα φτασω κατα τις 10 ε μεχρι να την κοιμισω...πες 11. Αν σε προλαβω στειλτη μου στο φεις ή στο τζιμειλ. Φιλακια

 

Link to comment
Share on other sites

sofaki από το carters πως πλήρωσες; Δέχονται ελληνική πιστωτική; (αν και αυτοί δεν είναι σαν τους κολλημένους Άγγλους!....)

 

 

Δεν νομιζω οτι στελνουν Ελλαδα....γμτ!και εχει ωραια ρουχακια!

Link to comment
Share on other sites

Και τωρα ενα ευχαριστο (μουσικο :cool:) διαλλειμα!

 

Γνωστος του αφεντικου του αντρα μου (πολυ γνωστος ομως...του στυλ τρωνε καθε Κυριακη μαζι οικογενειακως) ιδιοκτητης αλυσιδας βρεφικων ειδων, που η εταιρεια του ασχολειται με 2 αντικειμενα, ειπε στο αφεντικο οτι:

" την τη μια επιχειρηση την εχω για χομπυ και την αλλη....για να τρεχει το μετρητο" (! αυτη ηταν η ακριβης του εκφραση). Ποιος ειναι?ε?ε?ε?

 

Η απαντηση μονο σε Π.Μ. :mrgreen:

Καταλαβατε? Μας βλεπουν και γελανε και απο πανω τα ζωα!

 

 

Link to comment
Share on other sites

βρε κοπελούδες βλέπω συννέχεια αυτούς τους κάδους για τις πάνες. Εχει πάρει καμία? Αξίζει να έχεις κάτι τέτοιο ή είναι απο τα πολύ περιτά? Εχετε να μου προτείνεται κάποιο συγκεκριμένα?

 

 

η καλύτερη μου αγορά! πάω να πλύνω, ταίσω, κοιμήσω σούργελο και επανέρχομαι να σου πω!

 

και να ψάξω και τα σαιτς του καλαμαρακίου μέχρι να φτάσει Κοζάνη :mrgreen:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

η καλύτερη μου αγορά! πάω να πλύνω, ταίσω, κοιμήσω σούργελο και επανέρχομαι να σου πω!

 

και να ψάξω και τα σαιτς του καλαμαρακίου μέχρι να φτάσει Κοζάνη :mrgreen:

 

περιμένω...θέλω και εγώ να πλύνω και να κοιμήσω αντε να ερθει η μπέμπα μου..

 

Ράννια αφου τρεχουν/ουμε ας βάλω και "εμάς" και τα σκάμε..κάλα λέει και αυτός.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...