Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

εγω παντως επειδη εχω πηξει απο τις πληροφοριες, οταν κατασταλαξουν ολα, θα ηθελα αν μπορουμε να γραψουμε λιγο αναλυτικα το τι και πως και φυσικα το κοστος

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

εγω παντως επειδη εχω πηξει απο τις πληροφοριες, οταν κατασταλαξουν ολα, θα ηθελα αν μπορουμε να γραψουμε λιγο αναλυτικα το τι και πως και φυσικα το κοστος

 

Και εγω αυτο περιμένω...να κατασταλάξει το θεμα , τι και πως και ποσο και να τα βαλουμε κατι...γιατι πολυ μπερδεγουει εγινε!

 

Link to comment
Share on other sites

εγω παντως επειδη εχω πηξει απο τις πληροφοριες, οταν κατασταλαξουν ολα, θα ηθελα αν μπορουμε να γραψουμε λιγο αναλυτικα το τι και πως και φυσικα το κοστος

 

Εχμ με μια μικρή αμοιβή, σου στέλνω ανάλυση στο μαιλ σου :P:mrgreen:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

χαχαχαχα κοιτα μη του δωσεις το ποντικι μονο!!!!

μαριωωωωω εμμμμ χμμμμμμμ βασικα θελω να κανω και μια συγκριση με το παντελονακι σταιλ να δουμε διαφορα!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Και εγω αυτο περιμένω...να κατασταλάξει το θεμα , τι και πως και ποσο και να τα βαλουμε κατι...γιατι πολυ μπερδεγουει εγινε!

 

τσάμπα ανάλυση κάνω 2 μέρες τώρα ρε φιλενάδα; :roll:

 

καλά θα σας τα εξηγήσω όταν βγάλω τελικά συμπεράσματα...προς το παρόν, δώστε μου σαιτς που δεν στέλνουν Ελλάδα για να τσεκάρω αν έχουν θέμα με διαφορετικό shipping/billing address. Φτιάχνω λίστα γιατί θα παίξει ρόλο και αυτό αν μας συμφέρει το my uk mail.

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

χαχαχα...εννοω μεσες-ακρες !

 

χαχα ειπα και εγω το κοριτσι μπορει να θηλάζει...να ειναι ξαπλωτο με το νινι της...ε και το λαπτοπακι να το εχει και εκεινο ξαπλωτο!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τσάμπα ανάλυση κάνω 2 μέρες τώρα ρε φιλενάδα; :roll:

 

καλά θα σας τα εξηγήσω όταν βγάλω τελικά συμπεράσματα...προς το παρόν, δώστε μου σαιτς που δεν στέλνουν Ελλάδα για να τσεκάρω αν έχουν θέμα με διαφορετικό shipping/billing address. Φτιάχνω λίστα γιατί θα παίξει ρόλο και αυτό αν μας συμφέρει το my uk mail.

 

οκ αφεντικο της ανάλυσης χαχαχαχαχαχα

εγω θελω αυτο το σαιτ..... http://www.diapers.com και αυτο http://www.carters.com

 

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχα κοιτα μη του δωσεις το ποντικι μονο!!!!

μαριωωωωω εμμμμ χμμμμμμμ βασικα θελω να κανω και μια συγκριση με το παντελονακι σταιλ να δουμε διαφορα!

 

το εχω στα υπόψη μου κυρία μου :)

 

και τώρα που είπες ποντίκι...πως γίνεται από 115 τετραγωνικά σπίτι, φουλ στα παιχνίδια και στα αντικείμενα, το σούργελό μου να τρώει κόλλημα με το ποντίκι και να το γλύφει λες και είναι παγωτό;;;; :rolleyes: Αμάν τι παιδί έβγαλα!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

εχω ενα θεματακι.....βοηθειστε με....

εχω παθει κορεσμο!

να πω οτι δε τρελαινομαι με τιποτα πια?????

δε παω καλα

δε μπορω οι αλλες κλαιγονται γιατι πηγαν 10 π στο χρονο και δεν εχουν ρουχα και εγω γιατι πηγε 3,5π και μια απο τα ιδια!

χαχαχαχα θα βγω στο ebay με κατηγορια NWHT!!!!

without tags χαχαχαχα δε ξερω πως το γραφουν!!!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

οκ αφεντικο της ανάλυσης χαχαχαχαχαχα

εγω θελω αυτο το σαιτ..... www.diapers.com και αυτο www.carters.com

 

αυτά είναι αμέρικα ε; θα τα μελετήσω το βράδυ και θα σου πω!

 

αν τα carters πάντως μας εξυπηρετούν, φωτιά στον ακατανόμαστο!!! πωπω νομίζω ερωτεύτηκα ένα πυτζαμάκι :lol::lol::lol::lol:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Α ναι? Εμενα πλεον που οπου παμε παιρνει μαζι και το τηλεκοντρολ της τηλεορασης? πως το εχεις αυτο? :)

 

χαχαχαχαχαχαχαχα και τι σε περιμένει ακόμα!!!!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

το εχω στα υπόψη μου κυρία μου :)

 

και τώρα που είπες ποντίκι...πως γίνεται από 115 τετραγωνικά σπίτι, φουλ στα παιχνίδια και στα αντικείμενα, το σούργελό μου να τρώει κόλλημα με το ποντίκι και να το γλύφει λες και είναι παγωτό;;;; :rolleyes: Αμάν τι παιδί έβγαλα!

 

γκατζετακιας θα γίνει...σε 3-4 χρόνια θα μας λέει πως να παραγγέλνουμε απο Αγγλία...χαχα

Link to comment
Share on other sites

εχω ενα θεματακι.....βοηθειστε με....

εχω παθει κορεσμο!

να πω οτι δε τρελαινομαι με τιποτα πια?????

δε παω καλα

δε μπορω οι αλλες κλαιγονται γιατι πηγαν 10 π στο χρονο και δεν εχουν ρουχα και εγω γιατι πηγε 3,5π και μια απο τα ιδια!

χαχαχαχα θα βγω στο ebay με κατηγορια NWHT!!!!

without tags χαχαχαχα δε ξερω πως το γραφουν!!!

 

NWOT τo γραφουν

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

εμενα ο Β εχει φαει απαγορευτικο απο το λαπτοπ!

ποτε ξανα, ποτε

αγορασα οθονη, εφτιαξα το ρημαγμενο πληκτρολογιο

 

 

το καρτερς ειναι αμερικα και δε στελνουν αλλου

μπορει το uk mail?

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Μολις αγορασα απο ebay δυο καλσονάκια χοντρα για την μικρη με 8ευρώ μαζι με τα μεταφορικα τιμή τζάμπο δηλαδη

για δειτε τα εχει και αλλα πολλα σε πολυ ομορφα σχέδια!

http://cgi.ebay.co.uk/2-pairs-new-girls-funky-tights-age-7-8-years-/130432455944?pt=Girl_s_Clothing&hash=item1e5e615508

 

 

Το πήρα κι εγώ!:D

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...