Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Αν ρωτάς για το ebay ναι, ουσιαστικά ο τρόπος που πληρώνεις είναι το paypal και είναι και ο τρόπος που σε "προστατεύει" απο "κακούς" πωλητές! :wink:

 

Το ρωταω για να μη δωσει την καρτα...δε θυμαμαι πως γινεται...τον εχω πολλα χρονια τον λογαριασμο ....

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το ρωταω για να μη δωσει την καρτα...δε θυμαμαι πως γινεται...τον εχω πολλα χρονια τον λογαριασμο ....

 

 

Απο ότι θυμάμαι επειδή και εγώ χρόνια τον έχω είναι οτι αφού ανοίξεις λογαριασμό στο ebay σου ζητάει να ανοίξεις και στο paypal!

Ματθίλδη 17/08/2007

Λουκάς-Ανδρέας 17/01/2010

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια κι εγώ χάρη σε εσάς ανακάλυψα τη χαρά του ebay!

 

Και συμφωνώ με το kalamaraki να ενσωματώσουμε στη λίστα μια λίστα με αξιόπιστους πωλητές από το ebay.

 

Εγώ παρήγγειλα την προηγούμενη εβδομάδα και το περιμένω από Δευτέρα από ebay μια μάσκαρα που μου σύστησαν τα κορίτσια από εδώ του YSL 23? με τα μεταφορικά.

 

Έχω την εντύπωση, και διορθώστε με αν κάνω λάθος, ότι τα πάντα εκεί είναι πιο οικονομικά από τα άλλα site.

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Δε ξερω αν ειναι κανονας, αλλα πουθενα δεν εχω βρει κατι φθηνοτερο....

 

 

Και εγώ το ίδιο απλά δεν μπορείς να κάνεις καλαθάκι και να βάζεις μέσα αλλά μεμονωμένες αγορές!!!!

Ματθίλδη 17/08/2007

Λουκάς-Ανδρέας 17/01/2010

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμενα η βαφτιστηρα μου ειχε εχθες γενεθλια και μου ζητησε να της παρω all star. και φοραει και γυναικειο νουμερο! εγω αυτη τη περιοδο δεν εχω ουτε τα κορδονια να της παρω. τελικα μπαινω στο ebay και βρισκω κατι κινεζικες ρεπλικες μουρλια! 15 ευρω με τα εξοδα! αυτοι βεβαια λενε οτι ειναι 100% αυθεντικα, αλλα δεν νομιζω!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Λογικά αν κερδίσεις(στο εύχομαι) θα σου βγάλει pay θα έχει τους τρόπους πληρωμής, μαζί και το paypal, θα διαλέξεις να πληρώσεις με αυτό και θα σου ζητήσει να κάνεις έγγραφή!

 

Δείτε αυτά!!! http://cgi.ebay.co.uk/Animal-Baby-Infant-Toddler-Boy-Girl-Leggings-Pants-/130397302414?pt=Baby_Clothing&var=&hash=item641e7057bc

Ματθίλδη 17/08/2007

Λουκάς-Ανδρέας 17/01/2010

 

Link to comment
Share on other sites

ουφ θέλω τόσο να σερφάρω στο ebay τώρα που έκανα εγγραφή και μου φωνάζει ο άντρας μυο για να παμε στην πεθερά..........σας αφήνω κορίτσια........εάν τελικά πα΄ρω το φορεματάκι θα ενημερώσω......καλές αγορές σε όλους

Link to comment
Share on other sites

δεν μου ζήτησε βρε κορίτσια να κάνω εγγραφή στο paypal........εάν τελικά κερδίσω την δημοπρασία, μπορώ να το κάνω μετά?

 

εαν θυμαμαι καλα, (διορθωστε με αν κανω λαθος) μολις γραφτεις στο paypal, πρεπει να περασουν 2-3 ημερες για να ενεργοποιηθει κανονικα ο λογαριασμος σου.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Λογικά αν κερδίσεις(στο εύχομαι) θα σου βγάλει pay θα έχει τους τρόπους πληρωμής, μαζί και το paypal, θα διαλέξεις να πληρώσεις με αυτό και θα σου ζητήσει να κάνεις έγγραφή!

 

Δείτε αυτά!!! http://cgi.ebay.co.uk/Animal-Baby-Infant-Toddler-Boy-Girl-Leggings-Pants-/130397302414?pt=Baby_Clothing&var=&hash=item641e7057bc

 

σε ευχαριστώ πολύ paros99.........τί ωραία που είναι τα καλσόν.......μας τελείωσαν όμως αυτές οι ηλικίες.....

Link to comment
Share on other sites

Λογικά αν κερδίσεις(στο εύχομαι) θα σου βγάλει pay θα έχει τους τρόπους πληρωμής, μαζί και το paypal, θα διαλέξεις να πληρώσεις με αυτό και θα σου ζητήσει να κάνεις έγγραφή!

 

Δείτε αυτά!!! http://cgi.ebay.co.uk/Animal-Baby-Infant-Toddler-Boy-Girl-Leggings-Pants-/130397302414?pt=Baby_Clothing&var=&hash=item641e7057bc

 

καλα αυτα ειναι τελεια! αυτη τη στιγμη που μιλαμε το φορει η κορη μου! της εχω παρει ενα φουξια με ασπρα πουα κι ενα σκοιυρακι στο ποπο!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

καλα αυτα ειναι τελεια! αυτη τη στιγμη που μιλαμε το φορει η κορη μου! της εχω παρει ενα φουξια με ασπρα πουα κι ενα σκοιυρακι στο ποπο!

 

 

Kornilia να πάρω για τον γιο μου ή θα είναι για γέλια????? Λέει βέβαια οτι είναι unisex!!!

Ματθίλδη 17/08/2007

Λουκάς-Ανδρέας 17/01/2010

 

Link to comment
Share on other sites

ελα καλε μωρακια ειναι! ειναι τελειο σου λεω! πεταει και το κωλι με τη πανα και εινα για φαγωμα! μαγειρευω τωρα γιατι εχουμε τραπεζι, αλλιως θα την εβγαζα φωτο να στη στειλω. παντως να ξερεις ειναι συνθετικο πλεκτο, γιατι εγω νομιζα οτι ειναι βαμβακερο.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

εαν θυμαμαι καλα, (διορθωστε με αν κανω λαθος) μολις γραφτεις στο paypal, πρεπει να περασουν 2-3 ημερες για να ενεργοποιηθει κανονικα ο λογαριασμος σου.

 

Πολυ σωστα!

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εμενα η βαφτιστηρα μου ειχε εχθες γενεθλια και μου ζητησε να της παρω all star. και φοραει και γυναικειο νουμερο! εγω αυτη τη περιοδο δεν εχω ουτε τα κορδονια να της παρω. τελικα μπαινω στο ebay και βρισκω κατι κινεζικες ρεπλικες μουρλια! 15 ευρω με τα εξοδα! αυτοι βεβαια λενε οτι ειναι 100% αυθεντικα, αλλα δεν νομιζω!

 

Παρηγγειλα κι εγω! 2 ζευγαρια...ενα για τη βαφτηστηρα μου και ενα για τον αδερφο μου....απο τα feedback που διαβασα δεν ειπε κανεις οτι ειναι μαιμου....

 

 

Link to comment
Share on other sites

Παρηγγειλα κι εγω! 2 ζευγαρια...ενα για τη βαφτηστηρα μου και ενα για τον αδερφο μου....απο τα feedback που διαβασα δεν ειπε κανεις οτι ειναι μαιμου....

 

τελεια τοτε! και τους ζητησα και το κουτι, γιατι τα στελνουν χωρις, και θα μου το στειλουν χωρις να πληρωσω παραπανω εξοδα.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Μιλησες μαζι τους για το κουτι? Γιατι καποια εχουν free shipping επειδη στα στελνουν χωρις κουτι....

 

Αν σου στειλουν και το κουτι...θα ειναι τελειο για δωρο....Σε ολα τα γενεθλια και γιορτες...αυτα θα παιρνω!

 

 

Link to comment
Share on other sites

εμενα η βαφτιστηρα μου ειχε εχθες γενεθλια και μου ζητησε να της παρω all star. και φοραει και γυναικειο νουμερο! εγω αυτη τη περιοδο δεν εχω ουτε τα κορδονια να της παρω. τελικα μπαινω στο ebay και βρισκω κατι κινεζικες ρεπλικες μουρλια! 15 ευρω με τα εξοδα! αυτοι βεβαια λενε οτι ειναι 100% αυθεντικα, αλλα δεν νομιζω!

 

Μπορεις να βαλεις να τα δω να μην ψαχνω pleaseeee!!!!!!!

9newp3.png8dIOp3.png
Link to comment
Share on other sites

Λογικά αν κερδίσεις(στο εύχομαι) θα σου βγάλει pay θα έχει τους τρόπους πληρωμής, μαζί και το paypal, θα διαλέξεις να πληρώσεις με αυτό και θα σου ζητήσει να κάνεις έγγραφή!

 

Δείτε αυτά!!! http://cgi.ebay.co.uk/Animal-Baby-Infant-Toddler-Boy-Girl-Leggings-Pants-/130397302414?pt=Baby_Clothing&var=&hash=item641e7057bc

 

 

Ax τι ομορφα που είναι. Η μικρή μου που είναι 99 cm λετε να την κάνουν αυτα που είναι size 95? Tι φόρμα εχουν? Ή μήπως είναι πολύ bebe ? Aν είναι να πάρω για τον μπεμπούλη που έρχεται μόνο.

q1kup2.pngza5op2.png
Link to comment
Share on other sites

Μαράκι θυμάμαι πολύ καλά την ταλαιπωρία σας με τα επιπλάκια και ας μην ενδιαφερόμουν για έπιπλα. Η μια κοπέλα έχει συγγενείς Αγγλία. Αν παραγγείλει από ακατονόμαστο είπαμε γίνεται delivery address Αγγλία και billing Ελλάδα? Και μετά για να της τα στείλουν είπαμε φθηνότερο courier parcel2go?

 

Ο ακατανόμαστος δέχεται ελληνικές πιστωτικές. Για έπιπλα ίσως τη συμφέρει να ψάξει μεταφορικές (σαν αυτές που κάνουν μετακομίσεις), γιατί με κούριερ θα της κοστίσουν άλλα τόσα!

 

στο parcel2go υπάρχουν όλοι οι κούριερ και ανάλογα με τις διαστάσεις που δίνεις σου βγάζει πόσο κόστος δίνει ο καθένας με πρώτο τον πιο συμφέρον...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...