Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

γενικως ρε κοριτσια.....στη ζιμπαμπουε ζουμε! Παρηγγειλα χτες απο Γαλλια μεσω ebay κατι, κανω την πληρωμη αυτοματα μεσω paypal, επιλεγω ελλαδα για μεταφορικα, ολα ωραια και καλα, και μου στελνει σημερα μηνυμα ο τυπος οτι δεν κανουν αποστολες στην ελλαδα και οτι μου επιστρεφει τα χρηματα.....αει σιχτιρ!

 

Βρηκα και ενα site αμερικανικο και μαζεψα στο καλαθι ποσα φανελακια και κορμακια , και μου βγαζει μεταφορικα 33USD. Ηθελα να δω τι διαφορα....βαζω για αποστολη στην ιταλια...12!!!

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλα, δειτε αυτο:http://www.mymiraclebaby.com/Merchant2/merchant.mvc?Screen=PROD&Product_Code=BA11011YL&Category_Code=SET&Product_Count=6

ψαχνω να κανω ενα δωρο σε μια φιλη που μολις γεννησε και το ειχα δει σε ελληνικο site 130 ευρω χωρις εξοδα κι αυτοι το δινουν 103 δολαρια με τα εξοδα! οχι οτι τα διαθετω κι αυτα για τη συγκεκριμενη περιπτωση, αλλα το ειδα και νευριασα!

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites

Ερώτησης

έχω βρεί στο ebay.co.uk κάποια πραγματάκια από τον ίδιο πωλητή είπα να αρχίσω με εύκολα οπότε είναι buy it now στέλνει στο Ελλαδιστάν από ότι βλέπω έχει ας πούμε μεταφορικά 2,50 λίρες + 1,5 για κάθε item η ερώτηση μου είναι του στέλνω μαιλ πριν για να του πω θέλω αυτά πόσο κάνει η θέλω να μου τα αποστείλει μαζί ?? η τα αγοράζω και καταλαβαίνει ........με κάποιο τρόπο τι πρέπει να με χρεώσει ???

pls help !!!

Link to comment
Share on other sites

Ερώτησης

έχω βρεί στο ebay.co.uk κάποια πραγματάκια από τον ίδιο πωλητή είπα να αρχίσω με εύκολα οπότε είναι buy it now στέλνει στο Ελλαδιστάν από ότι βλέπω έχει ας πούμε μεταφορικά 2,50 λίρες + 1,5 για κάθε item η ερώτηση μου είναι του στέλνω μαιλ πριν για να του πω θέλω αυτά πόσο κάνει η θέλω να μου τα αποστείλει μαζί ?? η τα αγοράζω και καταλαβαίνει ........με κάποιο τρόπο τι πρέπει να με χρεώσει ???

pls help !!!

Eγω οσες φορες πηρα διαφορα πραγματα απο τον ιδιο πωλητη,δεν εστειλα μειλ αλλα προστεθηκαν αυτοματα τα μεταφορικα οταν πληρωσα και τα δυο.Ελπιζω να σε βοηθησα....

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ερώτησης

έχω βρεί στο ebay.co.uk κάποια πραγματάκια από τον ίδιο πωλητή είπα να αρχίσω με εύκολα οπότε είναι buy it now στέλνει στο Ελλαδιστάν από ότι βλέπω έχει ας πούμε μεταφορικά 2,50 λίρες + 1,5 για κάθε item η ερώτηση μου είναι του στέλνω μαιλ πριν για να του πω θέλω αυτά πόσο κάνει η θέλω να μου τα αποστείλει μαζί ?? η τα αγοράζω και καταλαβαίνει ........με κάποιο τρόπο τι πρέπει να με χρεώσει ???

pls help !!!

 

στείλε του μήνυμα λέγοντας του τους κωδικούς των αντικειμένων και ζητώντας να επιβεβαιώσει αποστολή στην ψωροκώσταινα και πόσα είναι τα μεταφορικά. ρώτα τον τι θέλει να του βάλεις σαν υποσημείωση στην πληρωμή σου για να καταλάβει ότι θα σταλούν μαζί...

 

by the way, διάβασε status φιλίτσας στο face :mrgreen:

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

στη διαδικασια των δημοπρασιων πρεπει να επικοινωνησεις μαζι του και να του πεις οτι θες τα συγκεκριμενα ειδη, δινοντας και το item number του καθενος, ωστε να ξερει ακριβως για ποια ενδιαφερεσαι και να περιμενει να δει ποια τελικα θα κερδισεις. στο buy now τα πραγματα ειναι πολυ πιο ευκολα. τα αγοραζεις ολα και μετα διαλεγεις ενα απο αυτα να πληρωσεις κι εκει σου λεει οτι εχεις αγορασει και τα υπολοιπα και πατας το ask total from seller και περιμενεις να σου ερθει ενα mail με το link που σε βγαζει αμεσως στη φορμα πληρωμης.

XI64p2.pngtk60p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ερώτησης

έχω βρεί στο ebay.co.uk κάποια πραγματάκια από τον ίδιο πωλητή είπα να αρχίσω με εύκολα οπότε είναι buy it now στέλνει στο Ελλαδιστάν από ότι βλέπω έχει ας πούμε μεταφορικά 2,50 λίρες + 1,5 για κάθε item η ερώτηση μου είναι του στέλνω μαιλ πριν για να του πω θέλω αυτά πόσο κάνει η θέλω να μου τα αποστείλει μαζί ?? η τα αγοράζω και καταλαβαίνει ........με κάποιο τρόπο τι πρέπει να με χρεώσει ???

pls help !!!

 

καλο ειναι να του στειλεις ενα mail για να του κανεις παζαρια στα μεταφορικα...πιστεψε με...πιανει! Να μη στα παει αθροιστικα....

 

 

Link to comment
Share on other sites

τι ψωνάς σήμερα;

πιτζάμες για την μικρή what else οι περσινές είναι σαν να μπήκαν στο πλύσιμο ..............(λές να μπήκαν???)

Η συμφουρμίτισα Ραννια μου άνοιξε ένα καινούργιο κόσμο με τις οδηγίες της για το ebay ..............xaxaxaxa

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

κοριτσια καλησπερα,

τι γινεται οταν παραγγελνεις συσκευες απο αγγλια; ειναι μονο για τις δικες τους μπριζες;

αν ναι τι κανεις; υπαρχουν ανταπτορες; που;

 

ευχαριστω

Z57wp3.png dQOzp3.png

25/12/10 πήραμε το καλύτερο δώρο

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχουν ανταπτορες. Πιθανως να εχει και στο πλαισιο...δεν ειναι κανενα σπουδαιο εξαρτημα...ευκολα θα βρεις .... σε καταστηματα με ηλεκτρονικα σιγουρα

 

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Βρε κορίτσια τα προιόντα από BCE Europe με τι εταιρία έρχονται εδώ?

Όταν κάνω track online δείχνει ό,τι τώρα 3 μέρες δεν μπορούν να με βρουν.

Που θα αναζητήσω το δέμα καλέ???

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

ταχυμεταφορές ελτά Ελέ μου!

 

Ωχ ωχ ωχ!!!

Το βαλιτσάκι (αυτό το περιβόητο με τα δείγματα των νέων μητέρων, το θυμάσαι??) το είχα παραγγείλει όταν ήμουν στον 5ο μήνα και μου το παρέδωσαν όταν ο μικρός ήταν 10 μηνών!!!

ΛΑΜΠΡΟΤΑΤΑ!!!

Πώς θα το αναζητήσω? Εννοώ με τον αριθμό μεταφορικής που μου έχουν δώσει από Αγγλία?

Σε ευχαριστώ κοριτσάκι μου:D

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...