Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Καλημέρα!!!

Καλαμαράκι, μάλλον δεν είδες το δικό μου μήνυμα (πως σου ξέφυγε? Είχες μόνο 20 σελίδες να διαβάσεις!!! :-))))

 

 

Χε χε μα πως μου ξεφυγε οντως....ειχα μονο 28 σελίδες να διαβάσω ....

Βεβαιως Τελλα θα τα προσθέσω στην επομενη ανανέωση της λίστας!

Σε ευχαριστω για την υποδειξη ...γιατι...τα ματια τζιφος

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κορίτσια θέλω ένα κουστούμι από δω ..http://www.costumecraze.com/search.php#searchtext=toy,story

ξέρετε μεταφορικά και αν στέλνει Ελλάδα????

 

Ευχαριστώ!!!

 

http://www.costumecraze.com/zip_check.php?zip=16148&country=GR

οριστε κιουρια μου! 16148 δεν ειναι η Δραπετσώνα?

Ακομα με παιρνεις τηλεφωνο ε....ουφο !

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ζητω συγνωμη αν ηδη το γνωριζετε αλλα θα ηθελα να προσθεσω τη δικη μου εμπειρια απο το thebookdepository.co.uk

Tεραστια ποικιλια σε τιτλους, εντελως δωρεαν αποστολη σε ολο τον κοσμο και απιστευτο customer service.

Μια απο τις φορες που παρειγγηλα βιβλια μου εστειλαν ενα λαθος βιβλιο.

Οταν τους ενημερωσα μου εστειλαν αμεσως το σωστο και μου χαρισαν και το λαθος. Επισης μου εστειλαν 4!!! mails ζητωντας μου συγνωμη!

Υπαρχουν και τετοια site!:D

Να σας πω και τη γλυκοπικρη εμπειρια μου απο το site του Κοτσοβωλου.

Στις εκπτωσεις ειχε καποια πραγματα σε πραγματικα καλες τιμες αν εκανες αγορες απο το ιντερνετ. Δεν ημουν σιγουρη αν η αποστολη ηταν δωρεαν στην πολη μου οποτε τηλεφωνησα για να το επιβεβαιωσω.

Αφου μου ειπαν οτι δεν χρειαζεται να πληρωσω τιποτ'άλλο προχωρησα στην παραγγελια που ομολογουμενως ηταν σημαντικα πιο οικονομικη απο αλλες εταιριες, Μετα απο λιγες μερες μου ερχεται mail να επικοινωνησω με μεταφορικη εταιρια για να παραλαβει την παραγγελια μου και να μου τη φερει!!! Επαθα εγκεφαλικο!

Απο την Αθηνα θα πληρωνα μεταφορικη για 750 χιλμ μακρια! Αφου δεν εβγαλα ακρη με τις τηλεφωνητριες και τους εσυρα τα εξ'αμαξης επικοινωνησε μαζι μου η προϊσταμενη του τμηματος και μου ειπε οτι δεν ειναι δικο μου το λαθος αφου τετοια πληροφορια μου εδωσαν, επομενως θα χρεωθουν εκεινοι την αποστολη και για ενα μικρο αντικειμενο που αγορασα θα το στειλουν με courrier για να μη χαθει με τα υπολοιπα που ειναι ογκωδη.

Βεβαια δε νομιζω οτι εγινε τυχαια αυτη η υποχωρηση. Αν καποιος εχει κανει αγορα απ'αυτο το site θα ξερει οτι οταν τους τηλεφωνεις σου λενε οτι ολες οι κλησεις καταγραφονται. Εγω θυμομουν μερα και περιπου και την ωρα που πηρα, οπότε το επιβεβαιωσαν.

Συγνωμη για το μακροσκελες post αλλα νομιζω οτι ειναι σημαντικο να μοιραζομαστε τις εμπειριες μας.

Link to comment
Share on other sites

Good Luck πολυ καλα κανεις και μας τα λες.........

Εγω προσωπικα εχω την χειροτερη γνωμη για αυτο το καταστημα και το ελεκτρο...... και δεν αγοραζω απο εκει παρα μονο αν βρω κατι σε πολυ χαμηλοτερη τιμη απο οπουδήποτε αλλου..... Το εβαλα στη λιστα γιατι καποιες ειχαν αγορασει και ειχαν μεινει ευχαριστημενες απο το eshop τους ασχετα αν εγω διαφωνουσα προσωπικα....Ειναι μεγάλα λαμογια...

 

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα, ψάχνω μια κασμιρένια κουβέρτα. Επειδή το κρεβάτι μου είναι πολύ μεγάλο, είναι δύσκολο να βρω στα μαγαζιά εδώ οπότε έκανα μια έρευνα και βρήκα μεταξύ άλλων το παρακάτω κατάστημα:

http://www.woodsofharrogate.co.uk/

έχει ψωνίσει κανένας σας από εδώ?

Μήπως έχετε να προτείνετε κανένα άλλο site σχετικό?

Ευχαριστώ!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Good Luck πολυ καλα κανεις και μας τα λες.........

Εγω προσωπικα εχω την χειροτερη γνωμη για αυτο το καταστημα και το ελεκτρο...... και δεν αγοραζω απο εκει παρα μονο αν βρω κατι σε πολυ χαμηλοτερη τιμη απο οπουδήποτε αλλου..... Το εβαλα στη λιστα γιατι καποιες ειχαν αγορασει και ειχαν μεινει ευχαριστημενες απο το eshop τους ασχετα αν εγω διαφωνουσα προσωπικα....Ειναι μεγάλα λαμογια...

 

Εγώ πάντως έχω ψωνίσει πολλές φορές από εκεί και είμαι πολύ ευχαριστημένη, πολύ γρήγορη εξυπηρέτηση και άτοκες δόσεις. Μεταφορικά δε μου χρέωσαν ποτέ, αλλά μένω Αθήνα βέβαια. Δεν είναι πάντα πιο φτηνός, πολλές φορές όμως, ειδικά στις εκπτώσεις όμως υπάρχει σημαντική διαφορά...

Link to comment
Share on other sites

Βρε κοριτσια ειχατε κανενα νεο απο την Μαρια(σαλοπετα)?Εχει επικοινωνησει καμια μαζι της?

 

Τίποτα κανενα νεο...την έχω στείλει και πολλά χρήματα. να αρχίσω να ανυσηχω?και σε μένα δεν απαντησε σε mail

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites

Που ξερω,μα να μην απανταει σε κανενα email?

Εκτος αν της ετυχε κατι της κοπελας αλλιως δεν μπορω να το εξηγησω.....

Καμια κοπελα δεν εχει το τηλ. να μιλησει εστω μαζι της να ησυχασουμε κι εμεις?

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξερω εγω της ειχα στειλει νωριτερα τα χρηματα το Σαββατο επικοινωνησα μαζι της κ μου ειπε οτι περιμενε με courrier το καροτσι.....απο τοτε καμια επαφη μαζι της το εστειλε δεν το εστειλε,ποιος ξερει?

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Βρε κοριτσια ειχατε κανενα νεο απο την Μαρια(σαλοπετα)?Εχει επικοινωνησει καμια μαζι της?

 

 

ναι εστειλε σε εμενα σημερα μηνυμα οτι εκανε την παραγγελια απλα ελειπε ενα μπλουζακι απο νεξτ και αν ηθελα να παραγγειλω κατι αλλο.

αρα προχωραει απλα ειναι αυτο που ειπε εχει πολλες παραγγελιες.

Link to comment
Share on other sites

εχτες δεν γραφτηκε οτι θα ολοκληρωθουν οι παραγγελιες μεχρι περασμενη παρασκευη και να κανουμε υπομοπνη μια βδομαδα?

 

άσχετο...πεθαίνω για τη φώτο στην υπογραφή σου!!! Αχ τα κουκλιά σου!

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θεωρώ την συμπεριφορά της Μαρίας(σαλοπέτα) λίαν επιεικώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!!!!!! Έχω στείλει την παραγγελία μου κ την έχει δεχτεί από την τετάρτη,μαζί με την παραγγελία δέχτηκε όπως είναι φυσικό κ τα χρήματα μου.Έχω στείλει mail,δεν μου εχει απαντηση,ζητησα να γινω φιλος στο face δεν με δεχτηκε κ εχω φτασει σε σημειο να ενημερωνωμε απο εδω για το τι γινετε με την παραγγελια μου.Το θεμα ομως ειναι οτι η κυρια Μαρια θα πληρωθει,μαλιστα εχει ηδη πληρωθει για την δικια μου παραγγελια κ ενα mail της ειναι τοσο δυσκολο να μου στειλει!!! Μπορει να "φαίνομαι"

επιθετικη ομως σκεφτητε οτι ειναι μια παραγγελια αρκετα μεγαλη κ ετσι κ τα χρηματα ειναι αρκετα,βεβαια κ πιο λιγα να ηταν σημασια εχει η συμπεριφορα.

Ο υιός μου:20/03/08 H κόρη μου:17/12/09

Μωράκι μου σε περιμένουμε...25/09/2012

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

 

Να επιβεβαιώσω ήθελα (άλλη μια φορά!) πως το childrensalon

και το asos

είναι εκπληκτικά!

 

Παράγγειλα και από τα δυο και παρέλαβα σε μια εβδομάδα...

 

Απο το childrenasol πήρα μεγάλο μέγεθος το κοστούμι του μπεμπάκου μου (έχουν και τεράάάστια νούμερα!) και το έστειλα για αλλαγη μεγέθους

και από το asos διάλεξα ένα κοντό φόρεμα για μένα, για την βάπτιση αλλά ήταν υπέρ-κοντο και το έστειλα για επιστροφή χρημάτων!

(το έχω καθιερώσει το συστημα, πάντα κάτι να παραγγέλνω λάθος!!!)

 

Είναι απίστευτοι στην εξυπηρέτηση, αμεσότατοι και με τιμές που ακόμα και με τα έξοδα της επιστροφής, δεν αγγίζουν ούτε στο ελάχιστο τις απλισίαστες τιμές του ...Ελλάδα!

 

Αυτά!

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θεωρώ την συμπεριφορά της Μαρίας(σαλοπέτα) λίαν επιεικώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!!!!!! Έχω στείλει την παραγγελία μου κ την έχει δεχτεί από την τετάρτη,μαζί με την παραγγελία δέχτηκε όπως είναι φυσικό κ τα χρήματα μου.Έχω στείλει mail,δεν μου εχει απαντηση,ζητησα να γινω φιλος στο face δεν με δεχτηκε κ εχω φτασει σε σημειο να ενημερωνωμε απο εδω για το τι γινετε με την παραγγελια μου.Το θεμα ομως ειναι οτι η κυρια Μαρια θα πληρωθει,μαλιστα εχει ηδη πληρωθει για την δικια μου παραγγελια κ ενα mail της ειναι τοσο δυσκολο να μου στειλει!!! Μπορει να "φαίνομαι"

επιθετικη ομως σκεφτητε οτι ειναι μια παραγγελια αρκετα μεγαλη κ ετσι κ τα χρηματα ειναι αρκετα,βεβαια κ πιο λιγα να ηταν σημασια εχει η συμπεριφορα.

 

 

λογικα θα στου στειλει μειλ οπου να ναι για να σου πει οτι τα μαζεψε τα πραγματα και θα φυγουν την ταδε μερα.εμενα μου εστειλε γιατι δεν υπηρχε μια μπλουζα για να ρωτησει τι θα κανει.την πρωτη φορα που παραγγειλα ουτε εμενα μου εστειλε αλλο μειλ μονο οταν ηταν για να με ενημερωσει.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια!

 

Να επιβεβαιώσω ήθελα (άλλη μια φορά!) πως το childrensalon

και το asos

είναι εκπληκτικά!

 

Παράγγειλα και από τα δυο και παρέλαβα σε μια εβδομάδα...

 

Απο το childrenasol πήρα μεγάλο μέγεθος το κοστούμι του μπεμπάκου μου (έχουν και τεράάάστια νούμερα!) και το έστειλα για αλλαγη μεγέθους

και από το asos διάλεξα ένα κοντό φόρεμα για μένα, για την βάπτιση αλλά ήταν υπέρ-κοντο και το έστειλα για επιστροφή χρημάτων!

(το έχω καθιερώσει το συστημα, πάντα κάτι να παραγγέλνω λάθος!!!)

 

Είναι απίστευτοι στην εξυπηρέτηση, αμεσότατοι και με τιμές που ακόμα και με τα έξοδα της επιστροφής, δεν αγγίζουν ούτε στο ελάχιστο τις απλισίαστες τιμές του ...Ελλάδα!

 

Αυτά!

 

Τα νουμερα πως τα εκανες αντιστοιχη στο asos γιατι ενδιαφερομαι κι εγω για ενα φορεμα? :oops:

 

 

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά θεωρώ την συμπεριφορά της Μαρίας(σαλοπέτα) λίαν επιεικώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!!!!!!! Έχω στείλει την παραγγελία μου κ την έχει δεχτεί από την τετάρτη,μαζί με την παραγγελία δέχτηκε όπως είναι φυσικό κ τα χρήματα μου.Έχω στείλει mail,δεν μου εχει απαντηση,ζητησα να γινω φιλος στο face δεν με δεχτηκε κ εχω φτασει σε σημειο να ενημερωνωμε απο εδω για το τι γινετε με την παραγγελια μου.Το θεμα ομως ειναι οτι η κυρια Μαρια θα πληρωθει,μαλιστα εχει ηδη πληρωθει για την δικια μου παραγγελια κ ενα mail της ειναι τοσο δυσκολο να μου στειλει!!! Μπορει να "φαίνομαι"

επιθετικη ομως σκεφτητε οτι ειναι μια παραγγελια αρκετα μεγαλη κ ετσι κ τα χρηματα ειναι αρκετα,βεβαια κ πιο λιγα να ηταν σημασια εχει η συμπεριφορα.

 

 

Θα συμφωνησω μαζι σου!!!!!Και εγω ειμαι στην αναμονη εχω βαλει τα χρηματα απο την προηγουμενη Δευτερα ειχα επικοινωνια μαζι της το Σαββατο κ εκτοτε τιοποτα.....σιωπη!!!Και απλα επειδη θα λειψω καποιες μερες ηθελα να μαθω αν εχει φυγει το δεμα ή οχι......

Σαφως η κοπελα μπορει να εχει δουλεια,μπορει κατι να της εχει συμβει αλλα απο την στιγμη που εχει επιλεξει να κανει κ αυτη την δουλεια οφειλει να ειδοποιησει τους πελατες της ιδιως οταν αυτοι την εχουν πληρωσει!!!

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...