Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

 

Θελω να αγορασω υπνοσακο για την μικρη μου αυτο που με προβληματιζει ομως ειναι αν οι υπνοσακοι που ειναι κ τα δυο ποδαρακια μεσα ειναι βολικοι ή αν δυσκολευουν το παιδι?Υπαρχουν υπνοσακοι που τα ποδαρακια ειναι ξεχωριστα σαν φορμακια?Τι tog να αγορασω?Θελω εναν για τωρα κ εναν για το χειμωνα!!!

 

Ειχα δει καπους στο ikea εχει αγορασει καμια απο εκει?Ειναι καλοι?

 

Πολύ βολικοί είναι αυτοί με ξεχωριστά ποδαράκια,ειδικά αν το παιδάκι σηκώνεται!

Εγώ παίρνω της omega bebe,αν θυμάμαι καλά τη μάρκα και είμαι πολύ ευχαριστημένη.

Για αυτούς στο ikea δεν ξέρω,να κοιτάξεις να είναι βαμβακεροί μέσα-έξω για να αναπνέει το δέρμα.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κορίτσια τι λέτε να στείλουμε ένα mail στο next μπας και μας συμπεριλάβουν στις χώρες που στέλνουν ρούχα; Νομίζω οτι είμαστε αρκετοί αυτοί που ενδιαφερόμαστε!..

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι λέτε να στείλουμε ένα mail στο next μπας και μας συμπεριλάβουν στις χώρες που στέλνουν ρούχα; Νομίζω οτι είμαστε αρκετοί αυτοί που ενδιαφερόμαστε!..

μπουχαχαχαχαχαχαχα (συγνώμη καλή μου δεν γελάω με σένα) :D:D

για στείλτε για στείλετε .......:cool::cool:

Link to comment
Share on other sites

ααααααααα αρα 75 λιρες το καροτσι και τα αλλα ηταν εξτρα... πολυ καλη τιμη!!!! απο ποιο σαιτ το πηρες τελικα ομως????

ευχαριστω πολυ για τις πληροφοριες..........

 

 

edit!!!!!!!!!!!! για δες soul βρισκω αυτο εδω στο εβαυ http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=140428730336&fromMakeTrack=true&ssPageName=VIP:watchlink:top:en αλλα δε ξερω αν εχει διαφορα μοντελα, ειναι αλλο για τα νεογεννητα που να ισιωνει τελειως η πλατη και αλλο για μεγαλυτερα μωρα????? λογικα θα πρεπει να δω στο σαιτ του κατασκευαστη ε???????? εσεις ποιο μοντελο πηρατε????????

 

Ναι σουπερ τιμη σου λεω!!!!!Το site ειναι αυτο:

http://www.silvercross.co.uk/

 

Εγω παρειγγειλα για την φιλη μου το silver cross dazzle!

Για το καροτσι που εβαλες στο λινκ δεν ξερω κ πολλα δεν το εχω δει καν απο κοντα το μονο που γνωριζω ειναι οτι στην Ελλαδα η σειρα pop της silver cross φερνει μονο δυο χρωματα κ ενα συγκεκριμενο μοντελο ενω στην αγγλια η σειρα pop εχει πολλες υποκατηγοριες: pop classic,pop vogue,pop sport

 

Μολις ειδα οτι στην σελιδα που αγορασα το dazzle εχει το pop vogue προσφορα 100 λιρες κ φαινεται πολυ ωραιο καροτσι!!!!! Πολυ το χαλβαδιαζω το μονο μειον οτι δεν μπορω να δω πως ειναι απο κοντα γιατι οπως ειπα δεν εισαγεται στην Ελλαδα!!!

Ts65p3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοριτσια θελω να σας κανω ακομα μια ερωτηση!!!!

Οπως καταλαβατε απο τοτε που εβγαλα προπληρωμενη καρτα υπαρχει βομβαρδισμος ερωτησεων απο μερους μου!!!!Δεν ξερω αν σκασει σαν βομβα κ η αιτηση διαζυγιου απο τον αντρα μου!!!!:D:D

 

Θελω να αγορασω υπνοσακο για την μικρη μου αυτο που με προβληματιζει ομως ειναι αν οι υπνοσακοι που ειναι κ τα δυο ποδαρακια μεσα ειναι βολικοι ή αν δυσκολευουν το παιδι?Υπαρχουν υπνοσακοι που τα ποδαρακια ειναι ξεχωριστα σαν φορμακια?Τι tog να αγορασω?Θελω εναν για τωρα κ εναν για το χειμωνα!!!

 

Ειχα δει καπους στο ikea εχει αγορασει καμια απο εκει?Ειναι καλοι?

 

Του ικεα τους εχω δει κι εγω.... Δε μου φανηκαν ασχημοι αλλα να σου πω την αληθεια παρηγγειλα απο το www.dreambags.co.uk και μου ηρθαν και ειναι καταπληκτικοι! Πηρα εναν με 1 tog για το φθινοπωρο και εναν με 2.5 tog για το χειμωνα. Εχει πολυ ωραια σχεδια....

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου και για 1 ακόμη φορά θέλω την ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!

 

Κόψαμε το μπιμπερο και πίνουμε σε ποτηράκι το γάλα μας (devil-026.gif) !!!

 

Αλλά προς το παρόν της το βάζω το γάλα σε 1 ποτηράκι με καπάκι της Tupperwear που έχω και δεν γνωρίζω όμως αν είναι και πολύ ασφαλές το πλαστικό του...

Θέλω να ψάξω να αγοράσω κάποιο πλαστικό ποτηράκι χωρις καρκινογόνες ουσίες.

 

Μπορείτε να πούτε κάποια sites να δω???

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τι λέτε να στείλουμε ένα mail στο next μπας και μας συμπεριλάβουν στις χώρες που στέλνουν ρούχα; Νομίζω οτι είμαστε αρκετοί αυτοί που ενδιαφερόμαστε!..

 

και να συμπληρώσω την φίλη μου την age...μπουχαχαχαχαχαχα

 

καλή μου έχουμε ήδη στείλει πολλάκις. Να μια από τις απαντήσεις πριν 8 μήνες...ακόμα μας προσθέτουν:

 

Dear Maria

 

Thank you for your e-mail regarding the Next Directory.

I am sorry to advise that our products are currently only available to order online in the following countries: UK , Republic of Ireland , Austria , Belgium , Estonia , Finland , France , Germany , Italy , Latvia , Lithuania , Luxembourg , Netherlands , Norway , Poland , Portugal , Slovenia , Spain , Sweden and Switzerland and USA .

But don't worry! We are planning on further international expansion and we hope to add more countries to this list very soon. Please be patient - we will try and deliver to your country as quickly as we can. Remember to check our international websites at www.nextdirectory.eu/ and nextdirect.com/ for details of each new country we add. If you can't wait, you can use our store locator http://www.next.co.uk/storesearch.asp , to find stores in Denmark , the Czech Republic , Russia , Japan and the United Arab Emirates , amongst others.

I apologise for any inconvenience caused and thank you once again for your interest in Next.

We hope you can shop with us soon!

Regards

Amisha Iyer

Internet Correspondence Department

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

μπουχαχαχαχαχαχαχα (συγνώμη καλή μου δεν γελάω με σένα) :D:D

για στείλτε για στείλετε .......:cool::cool:

 

Έλα ρε AGE μην κοροϊδεύεις, και εγώ νέα μανούλα είμαι & πρέπει να πάρω τα προικιά του γιου μου!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου και για 1 ακόμη φορά θέλω την ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!

 

Κόψαμε το μπιμπερο και πίνουμε σε ποτηράκι το γάλα μας (devil-026.gif) !!!

 

Αλλά προς το παρόν της το βάζω το γάλα σε 1 ποτηράκι με καπάκι της Tupperwear που έχω και δεν γνωρίζω όμως αν είναι και πολύ ασφαλές το πλαστικό του...

Θέλω να ψάξω να αγοράσω κάποιο πλαστικό ποτηράκι χωρις καρκινογόνες ουσίες.

 

Μπορείτε να πούτε κάποια sites να δω???

 

Της AVENT ειναι με BPA Free

 

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

marsolan, το νουμερο 3-6 ειναι για μωρακια 6-8kg και 62-68cm. Γι' αυτο επεσε τσιμα τσιμα στην μικρουλα σου. Τι μικρουλα δηλαδη, ολοκληρη κοπελαρα ειναι!!! Να την χαιρεσαι! :)

Παντως, ουτως ή αλλως, τα μωρα μεγαλωνουν τοσο γρηγορα που και το επομενο νουμερο να παρει κανεις, θα τους ειναι τελειο σε μερικες εβδομαδες και τελικα θα φορεσουν το ρουχο περισσοτερο.:wink:

 

alex,ευχαριστουμε για τα καλα σου λογια:P:p

ναι ετσι ειναι..που να το ηξερα η χαζη οταν τα εκανα παραγγελια...νομιζα οτι ειναι σαν τα μαδερκερ που εχουν τρομερη ανεση σαν ρουχα,και δεν τα κοιταξα εκτενως.

Αλλα...αυτο το προβλημα το εχω μονο στα κορμακια...σε ολα τα αλλα,μπλουζακια-φορεματακια-κολανακια ειμαστε μια χαρα ανετα!!

ωραια ρουχα παντως,ομορφα και καλη ποιοτητα!!!!!!

δεν μπορω να πω...ειμαι ευχαριστημενη!

απλα next time θα παραγγελνω μεγαλυτερο νουμερο απο τους συγκεκριμενους:lol:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια μου και για 1 ακόμη φορά θέλω την ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ!!!!!

 

Κόψαμε το μπιμπερο και πίνουμε σε ποτηράκι το γάλα μας (devil-026.gif) !!!

 

Αλλά προς το παρόν της το βάζω το γάλα σε 1 ποτηράκι με καπάκι της Tupperwear που έχω και δεν γνωρίζω όμως αν είναι και πολύ ασφαλές το πλαστικό του...

Θέλω να ψάξω να αγοράσω κάποιο πλαστικό ποτηράκι χωρις καρκινογόνες ουσίες.

 

Μπορείτε να πούτε κάποια sites να δω???

Eγω εχω παρει αυτα,ειναι χωρις BPA.....

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320586817140

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Eγω εχω παρει αυτα,ειναι χωρις BPA.....

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320586817140

 

Πολύ ωραία αλλά όταν είναι να διαλέξεις χρώμα σε ποιά αντιστοιχεί το set 2,3,4,7;

Δεν κατάλαβα...θέλω κι εγώ να τα παραγγείλω!

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Eγω εχω παρει αυτα,ειναι χωρις BPA.....

 

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320586817140

 

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας, αλλά όπως είπα, θέλουμε κανονικά πλαστικά ποτήρια με καπάκι (που μπαίνει και καλαμάκι αν χρειαστεί) και όχι με πιπίλα!!!

(Αμάν έκανα να της κόψω τα μπιμπερό με την πιπίλα...:?:???::?:???:)

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Πολύ ωραία αλλά όταν είναι να διαλέξεις χρώμα σε ποιά αντιστοιχεί το set 2,3,4,7;

Δεν κατάλαβα...θέλω κι εγώ να τα παραγγείλω!

κατω ακριβως απο την μεγαλη φωτο....

το δευτερο ειναι το 2,το τριτο το 3,το τεταρτο το 4 και το πεμπτο το 7...εχεις δικιο ειναι λιγο μπερδεμενα

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα!χρειαζομαι βοηθεια απο οσεσ εχουν παραλαβει απο σαλοπετα!με ποια εταιρεια ερχονται εδω τα δεματα?γιατι με τουσ ηλιθιουσ αγγλουσ τησ parcelforce δεν μπορω να συνεννοηθω!το μονο που ξερουν ειναι οτι εχει ερθει το δεμα αθηνα απο τη παρασκευη!!!δεν ξερουν τιποτα αλλο!!!ελεοσ!!!ΒΟΗΘΕΙΑ!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας, αλλά όπως είπα, θέλουμε κανονικά πλαστικά ποτήρια με καπάκι (που μπαίνει και καλαμάκι αν χρειαστεί) και όχι με πιπίλα!!!

 

(Αμάν έκανα να της κόψω τα μπιμπερό με την πιπίλα...:?:???::?:???:)

Επειδη και μενα με ποτηρι το πινει το γαλα και εχω ψαξει για ποτηρια με καλαμακι...για δες κι αυτο

http://cgi.ebay.co.uk/Tomy-mOmma-250ml-Cup-Straw-Orang-Baby-Mum-Gift-New-/200504353175?pt=UK_Babay_Babay_Feeding_Bottles_Teats_LE&hash=item2eaefda197

Τωρα το ειδα το τκερακι σου ειναι αρκετα μεγαλουτσικη η κορουλα σου....

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

κατω ακριβως απο την μεγαλη φωτο....

το δευτερο ειναι το 2,το τριτο το 3,το τεταρτο το 4 και το πεμπτο το 7...εχεις δικιο ειναι λιγο μπερδεμενα

 

αυτο το 7 με μπερδεψε :lol:

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Δημιουργήστε το δικό σας photobook με τις καλοκαιρινές διακοπές αλλά και πολλά ακόμα προϊόντα όπως αφίσες και πίνακες με 30% έκπτωση.

Η προσφορά ισχύει μέχρι 31 Οκτωβρίου 2010 τοποθετώντας τον κωδικό έκπτωσης «summer 2010» στο καλάθι αγορών.

 

http://www.photomemories.gr

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Επειδη και μενα με ποτηρι το πινει το γαλα και εχω ψαξει για ποτηρια με καλαμακι...για δες κι αυτο

http://cgi.ebay.co.uk/Tomy-mOmma-250ml-Cup-Straw-Orang-Baby-Mum-Gift-New-/200504353175?pt=UK_Babay_Babay_Feeding_Bottles_Teats_LE&hash=item2eaefda197

Τωρα το ειδα το τκερακι σου ειναι αρκετα μεγαλουτσικη η κορουλα σου....

 

Μετά τον 6ο μήνα δίνετε νερό με το ποτηράκι;

Θα μπορεί να πιει με καλαμάκι στον 6ο μήνα; Περίεργο μου φαίνεται;

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Μετά τον 6ο μήνα δίνετε νερό με το ποτηράκι;

Θα μπορεί να πιει με καλαμάκι στον 6ο μήνα; Περίεργο μου φαίνεται;

Ο γιος μου ειναι 18 μηνων αλλα απο ενος χρονου πινει με καλαμακι......

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε AGE μην κοροϊδεύεις, και εγώ νέα μανούλα είμαι & πρέπει να πάρω τα προικιά του γιου μου!!!

:-D:grin:

καλή μου zoniadim δεν ήθελα να σε κοροϊδέψω το άσχημο με εταιρείες τέτοιου μεγέθους εργασιών είναι ότι δεν δίνουν δεκάρα για τις πωλήσεις που μπορεί να τους αποφέρουν οι Έλληνες καταναλωτές.

και μάλιστα μια εποχή που πολλές αλυσίδες σταματάνε γενικώς την αποστολή προϊόντων εκτός της χώρας τους. (η mothercare δεν είναι μόνη):-(

Φαντάσου τώρα με την κρίση όταν έκανε μπαμ το θέμα με την Ελλάδα υπήρξαν πωλητές στο ebay που αρνήθηκαν να στείλουν προϊόντα στην Ελλάδα λόγω της κρίσης

Link to comment
Share on other sites

efrossyni μπηκα ειδα πολυ ωραιοι ειναι!!!Τι μεταφορικα πληρωσες κ για τους 2?

Καμια μανουλα που να εχει υποψιν της υπνοσακους που εχουν ξεχωριστα τα ποδαρακια??

 

 

δε θυμαμαι τα μεταφορικα αλλα δεν ηταν πολλα...αν κανεις πως προχωρας σε παραγγελια (απλα μην την ολοκληρωσεις) θα σου τα βγαλει

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

Του ικεα τους εχω δει κι εγω.... Δε μου φανηκαν ασχημοι αλλα να σου πω την αληθεια παρηγγειλα απο το www.dreambags.co.uk και μου ηρθαν και ειναι καταπληκτικοι! Πηρα εναν με 1 tog για το φθινοπωρο και εναν με 2.5 tog για το χειμωνα. Εχει πολυ ωραια σχεδια....

 

Εμένα γιατί το λινκ αυτό με βάζει σε ένα jaquarshoes κάτι?

Και δε βλέπω υπνόσακους αλλά κάτι προχωρημένες τέχνες?

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...