Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

εγω ακομα περιμενω απο 21/8 απο mupure.co.uk

μολις του εστειλα εμαιλ! κατι εχει συμβει στανταρ....... πηγα σημερα ταχυδρομειο κ δε βρηκαν τιποτα............ σνιφ σνιφ

απο επικοινωνια πως ειναι αυτοι ξερετε? θα μου απαντησουν του χρονου????????

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

ξέρει καμιά σας πόσο βρίσκουμε κάτι τέτοιο εδώ:

 

http://www.gap.eu/browse/product.do?cid=57185&vid=1&pid=765753

 

γενικά το έχει ψάξει καμιά σας, αν συμφέρει η gap από Αγγλία;

 

σίγουρα συμφέρει!

έριξα μια ματιά και οι τιμές δεν έχουν σχέση με την Ελλάδα

και το λέω αυτό γιατί είχα πάει για μία αλλαγή εντός του καλοκαιριού και θυμάμαι 7-άδα σλιπάκια για κορίτσια περί τα € 25 ενώ στο site τα είδα € 10,50..........

ευτυχώς εγώ της πήρα ένα jacket - καπαρντίνα που το είχε € 19 από € 50

πιστεύω μόνο στις εκπτώσεις ίσως να συμφέρει από εδώ

πάντως η Gap έχει καλή ποιότητα από ότι έχω κρίνει μέχρι στιγμής αλλά από τιμούλες.........

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ο πιο οικονομικός τρόπος για να στείλεις δέμα από αγγλία, ας πούμε 10 κιλά, ποιος είναι? Σίγουρα κάπου έχει γραφτεί κάτι ανάλογο αλλα δεν θυμάμαι που .....:(

 

 

 

 

Να ξαναενοχλήσω με αυτήν την ερώτηση παρακαλώ? έχει πάρει μια φιλη μου κατι πραγματα για μένα από Αγγλία και δεν ξέρω πως θα ήταν καλύτερα να μου τα στείλει.... ευχαριστώ:)

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ο πιο οικονομικός τρόπος για να στείλεις δέμα από αγγλία, ας πούμε 10 κιλά, ποιος είναι? Σίγουρα κάπου έχει γραφτεί κάτι ανάλογο αλλα δεν θυμάμαι που .....:(

 

 

 

 

Να ξαναενοχλήσω με αυτήν την ερώτηση παρακαλώ? έχει πάρει μια φιλη μου κατι πραγματα για μένα από Αγγλία και δεν ξέρω πως θα ήταν καλύτερα να μου τα στείλει.... ευχαριστώ:)

 

http://www.parcel2go.com/

Maria !!!! αυτό δεν ήταν το site ???? (ή Irida τα έχω μπλέξει sorry Κοριτσάκια) :oops::oops:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ο πιο οικονομικός τρόπος για να στείλεις δέμα από αγγλία, ας πούμε 10 κιλά, ποιος είναι? Σίγουρα κάπου έχει γραφτεί κάτι ανάλογο αλλα δεν θυμάμαι που .....:(

 

 

 

 

Να ξαναενοχλήσω με αυτήν την ερώτηση παρακαλώ? έχει πάρει μια φιλη μου κατι πραγματα για μένα από Αγγλία και δεν ξέρω πως θα ήταν καλύτερα να μου τα στείλει.... ευχαριστώ:)

ναι,το parcel2go ειναι ,εγω παρελαβα απο εκει μεσω parcelforce και ηταν πριπου 13 λιρες τα μεταφορικα(αν θυμαμαι καλα)

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ξέρει καμιά σας πόσο βρίσκουμε κάτι τέτοιο εδώ:

 

http://www.gap.eu/browse/product.do?cid=57185&vid=1&pid=765753

 

γενικά το έχει ψάξει καμιά σας, αν συμφέρει η gap από Αγγλία;

 

Να δω τι θα πρωτοαγοράσω....οι τιμές του είναι πολύ καλές και σκέφτομαι να παραγγείλω και εγώ. Έχει σχεδόν ίδιες τιμές με next και η ποιότητα είναι πολύ καλύτερη.

Μα γιατί μου το κάνετε αυτό;;Πανω που ειχα έτοιμο το καλάθι στο νεχτ έφτιαξα καινούριο εδώ...αχ!!

Μια χαρά είναι τιμή του!!Να το πάρεις να το παρεις!!

Να χαίρεσαι και τον γιο σου που από ό,τι βλέπω είχε γενέθλια χτες!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι, τσέκαρε parcel2go και αναλόγως τα κιλά και τις διαστάσεις του πακέτου, θα σου βγάλει την πιο συμφέρουσα μεταφορικά...

 

ψήνομαι άγρια για gap μέσω σαλοπέτας λέμε!!! φεύγοντας από τη δουλειά θα πάω από κει να τσεκάρω τιμές και ποιότητα! έχω σταμπάρει μπουφάν στο σαιτ με 40 λίρες σούπερ ντούπερ ουάου! :) τόσο τα είχε και η μπένετον που είδα χθες και δεν ήταν και τίποτα το ιδιαίτερο!!!

 

λοιπόν έχουμε και λέμε:

μαδερ, νεξτ, γκαπ, μαρκς...μαράκι σου'ρχομαι!!!!

 

υ.γ. μάθατε τελικά αν η σαλοπετίτσα μας στέλνει καλλυντικούλια;

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Να δω τι θα πρωτοαγοράσω....οι τιμές του είναι πολύ καλές και σκέφτομαι να παραγγείλω και εγώ. Έχει σχεδόν ίδιες τιμές με next και η ποιότητα είναι πολύ καλύτερη.

Μα γιατί μου το κάνετε αυτό;;Πανω που ειχα έτοιμο το καλάθι στο νεχτ έφτιαξα καινούριο εδώ...αχ!!

Μια χαρά είναι τιμή του!!Να το πάρεις να το παρεις!!

Να χαίρεσαι και τον γιο σου που από ό,τι βλέπω είχε γενέθλια χτες!!!

 

Αχ σε ευχαριστώ! Να χαίρεσαι το κοριτσάκι σου!

 

Και γω είχα φτιάξει καλάθι στο νεξτ και μετά κόλλησα με γκαπ! πολύ ανώτερη ποιότητα που αξίζει και λίγα ευρώ παραπάνω κατά τη γνώμη μου...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

για δείτε:

 

http://www.gap.eu/browse/product.do?cid=57165&vid=1&pid=764268

 

με προβληματίζουν όμως λίγο τα μεγέθη...για 12-18 μηνών που θέλω, λέει για ύψος 74-79 και ο Νικόλας είναι ήδη 81, αλλά το 18-24 λέει για κιλά 12-13 και ο μικρός είναι σκάρτα 10...

μάλλον θα τον πάω να του δοκιμάσω πριν...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

βρε κόρες, εσείς που έχετε ψωνίσει ήδη πράγματα από το next τι γνώμη έχετε για την ποιότητα στα χειμωνιάτικα σε

Πιτζάμες

Φόρμες

βρακάκια (της tesco που αγόρασα ήταν μικρά πίσω η μικρή όλο έλεγε μαμά βρακί το κ@λ@ ) :D

φανελάκια (τα καλοκαιρινά που αγόρασα δεν ......δηλαδή καλή ήταν η ποιότητα αλλά η ραφή κάτω έφυγε αυτό δεν το έχω πάθει ούτε σε ρούχο του jumbo)

Link to comment
Share on other sites

βρε κόρες, εσείς που έχετε ψωνίσει ήδη πράγματα από το next τι γνώμη έχετε για την ποιότητα στα χειμωνιάτικα σε

Πιτζάμες

Φόρμες

βρακάκια (της tesco που αγόρασα ήταν μικρά πίσω η μικρή όλο έλεγε μαμά βρακί το κ@λ@ ) :D

φανελάκια (τα καλοκαιρινά που αγόρασα δεν ......δηλαδή καλή ήταν η ποιότητα αλλά η ραφή κάτω έφυγε αυτό δεν το έχω πάθει ούτε σε ρούχο του jumbo)

 

χαχαχαχαχα δεν παίζεται το αστεράκι σου!!!

 

εγώ με το νεξτ είμαι επιφυλακτική...ναι μεν πολύ καλές τιμές και το τιμούσα ιδιαίτερα ως φοιτήτρια στη γηραία αλβιόνα, αλλά από ποιότητα μακράν χειρότερο από μαδερ, μπένετον, γκαπ κλπ.

 

Αν προσέξεις, στα πυτζαμάκια ναι μεν λέει βαμβάκι, αλλά εξαιρεί τις ραφές...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

 

Πολύ σωστή σε βρίσκω!!!

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 

Είσαι ο γκουρού του ebay!:D

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

KΟΡΙΤΣΙΑ επειδή τίποτα δεν συμφέρει, διοργανώνω εκδομή με πουλμαν για Αγγλία, στάση στα Σκόπια και Βελιγράδι για πιπί και φαί ....χαχα!Καλό δρόμο να έχουμε!!!

 

Εγώ λέω να αναλαμβάνει κάθε φορά μια από εμάς να πετάγεται στο Λονδίνο (για τα αεροπορικά θα τσοντάρουμε όλοι), να γεμίζει ένα κοντέϊνερ ρούχα και να τα φέρνει στην Ελλάδα!...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...