Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Δεν είναι ακριβώς έτσι τα πράγματα!.. Μόλις διάβασα το site του http://www.my-uk-mail.co.uk/ και εκτός από τις 57 (50+7) λίρες που δίνεις αρχικά (50 για συνδρομή 1 χρόνου και 7 εφάπαξ) θέλει 2 λίρες για να πακετάρει κάθε δέμα, 3 λίρες για να στο αποθηκεύσει πάνω από 2 βδομάδες (με τη λογική οτι σε συμφέρει να μαζέψει πολλά δέματα και τα στείλει με τη μία) και κάμποσα λεφτά να στα στείλει (ανάλογα το βάρος και τον τρόπο αποστολής). Για παράδειγμα, ένα πακέτο 10 κιλών στο στέλνει με το economy courier service με 44,21 λίρες. Δεν μιλάμε για express courier...

 

KΟΡΙΤΣΙΑ επειδή τίποτα δεν συμφέρει, διοργανώνω εκδομή με πουλμαν για Αγγλία, στάση στα Σκόπια και Βελιγράδι για πιπί και φαί ....χαχα!Καλό δρόμο να έχουμε!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Δεν είναι ακριβώς έτσι τα πράγματα!.. Μόλις διάβασα το site του http://www.my-uk-mail.co.uk/ και εκτός από τις 57 (50+7) λίρες που δίνεις αρχικά (50 για συνδρομή 1 χρόνου και 7 εφάπαξ) θέλει 2 λίρες για να πακετάρει κάθε δέμα, 3 λίρες για να στο αποθηκεύσει πάνω από 2 βδομάδες (με τη λογική οτι σε συμφέρει να μαζέψει πολλά δέματα και τα στείλει με τη μία) και κάμποσα λεφτά να στα στείλει (ανάλογα το βάρος και τον τρόπο αποστολής). Για παράδειγμα, ένα πακέτο 10 κιλών στο στέλνει με το economy courier service με 44,21 λίρες. Δεν μιλάμε για express courier...

 

 

χμμμμμ..... μαλλον συμφερει να νοικιασεις για ενα μηνα με 10 λιρες (εκτος κι αν παραγγειλεις 5 φορες το χρονο ή περισσοτερες, τοτε μονο συμφερει το ετησιο) αλλα εστω οτι εγω πχ θελω να ψωνισω απο αγγλια μια φορα τα καλοκαιρινα, μια τα χειμωνιατικα και αλλη μια, οποτε καθε φορα νοικιαζω για ενα μηνα τη "θυριδα"

ετσι εχουμε 7λιρες τη πρωτη φορα +10λιρες το μηνα +μεταφορικα.....

 

τα μεταφορικα με το european road (οδικως σε 3-5 μερες αποτι καταλαβαινω) κοστιζει εως 30 κιλα για ενα μονο κουτι (ολα μαζι δηλαδη συκευασμενα) 37.50 λιρες και δε χρεωνεσαι τις 2λιρες για τη συσκευασια (αφου τα 2 πρωτα κουτια ειναι δωρεαν) και φυσικα χωρις εξοδα αποθηκευσης αφου παλι οι 14 μερες ειναι δωρεαν...... τωρα αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι οτι καθε φορα που αγοραζει ενα "μηνιατικο" με 10 λιρες μηδενιζονται αυτα τα δωρεαν ή εχεις σα λογαρισμο εκει οποτε στο 3ο πακετο (εστω κι αν εχει αγορασει νεο "μηνιατικο" σε χρεωνει τις 2 λιρες και αντιστοιχα τις 3 λιρες αποθηκευτρα μετα τις 14 μερες...... (δε ξερω αν με πιανετε???? :lol::lol::lol:)

 

επισης να σημειωσω οτι προφανως αυτοι δεν αναλαμβανουν το θεμα της πληρωμης των διαφορων σαιτ αλλα πρεπει εγω να βρω τροπο μεσω καρτας ή πειπαλ (ααααααααν το δεχεται το μαγαζι) να κανω τις αγορες μου..... το λεω αυτο γιατι ενταξει το μαδερ αγγλιας δεχεται ελληνικη πιστωτικη αλλα το νεξτ, τεσκο, ασντα δε δεχονται τιποτε αλλο περα απο αγγλικες καρτες........οποτε εκει κολλαμε........

 

αρα νομιζω μονο και μονο τα μεταφορικα τους ειναι ακριβοτερα αποσαλοπετα (μεταφορικα και αμοιβη της κοπελας ειναι 40 ευρω)

τι λετε???????

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

α ρε AGE !!!!!!! ειδες τα μεγαλα πνευματα τελικα?????? :D:D:D Τωρα ειδα που λες κι εσυ για τις καρτες... για πες για τεσκο τι εκανες δηλαδη? τα καταφερες????? γιατι εχω ειχα δοκιμασει με matalan που ελεγε ηδη το συστημα οτι δεχονται ξενες καρτες και οταν εκανα παραγγελια δε τη δεχοντουσαν και πηρα και μου ειπαν οτι εινια λαθος αυτο που γραφει στις πληροφοριες ε και τους εβρισα! εκαναν λεει λαθος!!!!!!! ακους λαθος.......... δε παιζουμε μ'αυτα χαχαχα

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα!! Θέλω να πω το παράπονό μου για το baby-years.

14/8 έκανα παραγγελία διαφόρων πραγμάτων, κόστους 230 ευρώ περίπου. Στις 25/8 μου έστειλαν e-mail ότι φόρτωσαν την παραγγελία μου. Από τις

2/9 προσπαθούσα να επικοινωνήσω μαζί τους ζητώντας τους το tracking number και την εταιρεία με την οποία τα στείλανε, διότι μου φάνηκε ότι άργησαν να μου τα στείλουν. Εν τέλει μου απάντησαν 5/9 ζητώντας μου συγνώμη αλλά ήταν κλειστά τον Αύγουστο. Βάσει του tracking number φάνηκε ότι η φόρτωση έγινε 1/9, άρα μου είπαν ψέματα, αφού ούτως ή άλλως ήταν κλειστά τον Αύγουστο...

Η παραγγελία μου έφθασε σήμερα, αλλά αντί για 6 κουτιά των 30 επιθέματα στήθους μίας χρήσης, μου έστειλαν 4 κουτιά των 4 επιθέματα επαναχρησιμοποιούμενα. Τους έστειλα e-mail ενημερώνοντάς τους για το λάθος τους (που όντως ήταν δικό τους αφού το διαπίστωσαν και από την αρχική μου παραγγελία) και με ειδοποίησαν να τα στείλω πίσω για να μου στείλουν τα σωστά. Τους είπα ότι θα τα στείλω με courier με δικά τους έξοδα καθώς το λάθος είναι δικό τους και εγώ ήδη πλήρωσα τα μεταφορικά των 15 ευρώ που μου αναλογούσαν. Η απάντησή τους: ΜΗΝ ΤΑ ΑΠΟΣΤΕΙΛΕΤΕ ΜΕΣΩ COURIER ΔΙΟΤΙ ΤΑ ΜΕΤΑΦΟΡΙΚΑ ΣΑΣ ΔΕΝ ΚΑΛΥΠΤΟΥΝ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΟΣΤΟΣ, ΜΟΝΟ ΜΕ AIRMAIL!!

Και βέβαια τους έστειλα ένα θυμωμένο e-mail, ευχαριστώντας τους για το γεγονός ότι για δικό τους λάθος θα με στείλουν να περιμένω στην ουρά του ταχυδρομείου λίγες ώρες πριν γεννήσω (τους έχω ενημερώσει ότι θα γίνει ο τοκετός την Παρασκευή). Τους ενημερώνω ότι θα έχω υπόψην μου την υποστήριξη των πελατών τους στις επόμενες αγορές μου, και φυσικά θα ενημερώσω τους γονείς και μέλλοντες γονείς από το φόρουμ από το οποίο μου σύστησαν την εταιρεία τους. Επίσης τους τονίζω ότι το ελάχιστο που θα μπορούσαν να κάνουν θα ήταν να μου στείλουν τα σωστά προϊόντα που αρχικά είχα παραγγείλει, χωρίς καν να μου ζητήσουν να τους επιστρέψω τα επιθέματα που λόγω λάθους τους μου έστειλαν (και σιγά το κόστος τους)...

Άσε που με τα έξοδα για να τα στείλω πίσω, τα επιθέματα στην ουσία βγαίνουν πιο ακριβά από το αν θα τα αγόραζα από εδώ. Η διαφορά τους από την αρχή ήταν μικρή...

Απλά ήθελα να το σημειώσετε στην λίστα ότι σε περίπτωση λάθους τους το πληρώνουμε εμείς!!

ΥΓ. Και στο www.nursingbra.co.uk έκανα λάθος και έπρεπε να επιστρέψω ένα σουτιέν θηλασμού, αλλά αφενός ήταν ΔΙΚΟ ΜΟΥ λάθος, αφετέρου τα 3.15 ευρώ που πλήρωσα για να το επιστρέψω δεν μου φάνηκαν πολλά για ένα σουτιέν που κοστίζει 20-30 ευρώ...

GEXxp3.png

Αν ήσουν άνεμος, εγώ σε κράτησα!!

Link to comment
Share on other sites

QUOTE=alphae;1692898]KΟΡΙΤΣΙΑ επειδή τίποτα δεν συμφέρει, διοργανώνω εκδομή με πουλμαν για Αγγλία, στάση στα Σκόπια και Βελιγράδι για πιπί και φαί ....χαχα!Καλό δρόμο να έχουμε!!!

όχι βρε........... μία εκδρομούλα στην Τουρκία φτάνει .......να δείς που αυτοί θα έχουν και next γιατί tesco έχουνε (τα νεύρα μου) :twisted::twisted:

 

 

α ρε AGE !!!!!!! ειδες τα μεγαλα πνευματα τελικα?????? :D:D:D Τωρα ειδα που λες κι εσυ για τις καρτες... για πες για τεσκο τι εκανες δηλαδη? τα καταφερες????? γιατι εχω ειχα δοκιμασει με matalan που ελεγε ηδη το συστημα οτι δεχονται ξενες καρτες και οταν εκανα παραγγελια δε τη δεχοντουσαν και πηρα και μου ειπαν οτι εινια λαθος αυτο που γραφει στις πληροφοριες ε και τους εβρισα! εκαναν λεει λαθος!!!!!!! ακους λαθος.......... δε παιζουμε μ'αυτα χαχαχα

ναι βρε το είχα γράψει και παλιά (καλά πολύυυυυ παλιά) τότε που ψάχναμε τρόπο να ψωνίσουμε από Αγγλία δεν υπήρχε η λύση της salopeta

Βασικά το έπαιξα ξανθιά .....τους έγραψα με απλά λογάκια, καθότι οι Εγγλέζοι δεν φημίζονται για το iq τους :roll: τι θέλω να κάνω

ότι έχω μιά φίλη στην Αγγλία και ότι μου αρέσει η ποιότητα και οι τιμές των ρούχων τους (λίγο γλύψιμο δεν έβλαψε ποτέ):-D και ότι θέλω να πληρώσω με δική μου πιστωτική από Ελλάδα και τα πράγματα να πάνε στην φίλη μου στην Αγγλία. Μου απάντησαν ότι γίνεται και να κάνω εγγραφή με την διεύθυνση της φίλης μου και να τους στείλω μαιλ να το "φτιάξουν" αυτοί από το σύστημα

Φυσικά δεν το προχώρησα γιατί η "φίλη" είναι φίλη, φίλης μου............. και δεν ήθελα να υποχρεωθώ μια και τότε βρέθηκε η λύση με την Μαρία.

Οπότε όσοι έχετε πράγματι φίλη στην Αγγλία ίσως να το δοκιμάσετε και έτσι

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α ρε AGE !!!!!!! ειδες τα μεγαλα πνευματα τελικα?????? :D:D:D Τωρα ειδα που λες κι εσυ για τις καρτες... για πες για τεσκο τι εκανες δηλαδη? τα καταφερες????? γιατι εχω ειχα δοκιμασει με matalan που ελεγε ηδη το συστημα οτι δεχονται ξενες καρτες και οταν εκανα παραγγελια δε τη δεχοντουσαν και πηρα και μου ειπαν οτι εινια λαθος αυτο που γραφει στις πληροφοριες ε και τους εβρισα! εκαναν λεει λαθος!!!!!!! ακους λαθος.......... δε παιζουμε μ'αυτα χαχαχα

 

 

δηλαδή για να καταλάβω.... έλειψα κι αερκετές μέρες....

για να ψωνίσουμε ακόμα και μέσω σαλοπέτας μπορούμε να το κάνουμε μόνο με πιστωτική;;;;; η προπληρωμένη δε κάνει;;;;;;;

τρέλα!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

δηλαδή για να καταλάβω.... έλειψα κι αερκετές μέρες....

για να ψωνίσουμε ακόμα και μέσω σαλοπέτας μπορούμε να το κάνουμε μόνο με πιστωτική;;;;; η προπληρωμένη δε κάνει;;;;;;;

τρέλα!!!!!!

όχι βρε για άσχετο μιλάμε........... η πληρωμή στην σαλοπέτα γίνεται με paypal και το paypal δέχεται και προπληρωμένη κάρτα ντου νοτ γουαρι :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

όχι βρε για άσχετο μιλάμε........... η πληρωμή στην σαλοπέτα γίνεται με paypal και το paypal δέχεται και προπληρωμένη κάρτα ντου νοτ γουαρι :mrgreen::mrgreen:

 

 

3 μέρες έλειψα και προσπάθησα να διαβάσω όλες τις σελίδες στα γρήγορα....

και τελικά άλλα ντ' άλλα κατάλαβα....

αχ αχ αχ!!!!!! σε ευχαριστώ!!!!!

Link to comment
Share on other sites

επίσης....

σήμερα παρέλαβα από nursingbra-shop και από babykind .....

όλα μια χαρά ήταν!!!! απλά το σουτιέν πέφετι λίγο μεγάλο και μάλλον θα το αλλάξω.... κατά τ' άλλα σε δέκα μέρες είχαν έρθει τα πράγματα κι είμαι πολύ ευχαριστημένη από την εξυπηρέτηση.....

αύριο πάω ταχυδρομείο να πάρω και τα πράγματα από το rosmarino .......

Link to comment
Share on other sites

KERASTASE σε καλυτερη τιμη 12 λιρες περιπου θα βρειτε στο lookfantastic,εχω παρει απο αυτους.....μεταφορικα 2,20 και για καθε επομενο 1,55....

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

τωρα αυτο που δεν καταλαβαινω ειναι οτι καθε φορα που αγοραζει ενα "μηνιατικο" με 10 λιρες μηδενιζονται αυτα τα δωρεαν ή εχεις σα λογαρισμο εκει οποτε στο 3ο πακετο (εστω κι αν εχει αγορασει νεο "μηνιατικο" σε χρεωνει τις 2 λιρες και αντιστοιχα τις 3 λιρες αποθηκευτρα μετα τις 14 μερες...... (δε ξερω αν με πιανετε???? :lol::lol::lol:)

 

Εγώ φαντάζομαι ότι τα 2 πακέτα είναι δωρεάν σε κάθε παραγγελία που κάνεις. Δηλ. σε κάθε αποστολή. Αν σε μία αποστολή έχεις 3 δέματα τότε σου χρεώνουν το 3ο...όχι δηλ. ανάλογα με το πόσες παραγγελίες θα κάνεις στον μήνα....λάθος κατάλαβα; Και για την αποθήκευση μήπως θέλει να πει το εξής. Για παράδειγμα αν παραγγείλεις από διάφορα site και κάποια πράγματα αργήσουν να τα στείλουν αυτός θα χρεώνει τότε μόνο αποθήκευση, αλλιώς αν τα παραλάβει εγκαίρως όλα και τα στείλει δεν πληρώνουμε...:rolleyes:

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ φαντάζομαι ότι τα 2 πακέτα είναι δωρεάν σε κάθε παραγγελία που κάνεις. Δηλ. σε κάθε αποστολή. Αν σε μία αποστολή έχεις 3 δέματα τότε σου χρεώνουν το 3ο...όχι δηλ. ανάλογα με το πόσες παραγγελίες θα κάνεις στον μήνα....λάθος κατάλαβα; Και για την αποθήκευση μήπως θέλει να πει το εξής. Για παράδειγμα αν παραγγείλεις από διάφορα site και κάποια πράγματα αργήσουν να τα στείλουν αυτός θα χρεώνει τότε μόνο αποθήκευση, αλλιώς αν τα παραλάβει εγκαίρως όλα και τα στείλει δεν πληρώνουμε...:rolleyes:

 

 

Κι εγω παντως που γραφτηκα αυτο εχω καταλαβει... Ουτως η αλλως δε νομιζω να χρειαστει να μου κρατησουν κατι για πανω απο 14 μερες. Θα υπολογιζω τις παραγγελιες μου ωστε να μη χρειαζεται κατι τετοιο... Τελος παντων, μια δοκιμη θα μας πεισει.

Παντως επειδη αναρωτηθηκατε για τα sites που δε δεχονται ελληνικη πιστωτικη καρτα το myukmail μπορει να κανει πληρωμη αντι για εσενα μετα απο συννενοηση...

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites

Κι εγω παντως που γραφτηκα αυτο εχω καταλαβει... Ουτως η αλλως δε νομιζω να χρειαστει να μου κρατησουν κατι για πανω απο 14 μερες. Θα υπολογιζω τις παραγγελιες μου ωστε να μη χρειαζεται κατι τετοιο... Τελος παντων, μια δοκιμη θα μας πεισει.

Παντως επειδη αναρωτηθηκατε για τα sites που δε δεχονται ελληνικη πιστωτικη καρτα το myukmail μπορει να κανει πληρωμη αντι για εσενα μετα απο συννενοηση...

 

Αν πληρώσουν αυτοί πώς ακριβώς γίνεται; Τους πληρώνουμε και μετά αυτοί πληρώνουν όπως με την σαλοπέτα;

Και τις παραγγελίες τις κάνουμε εμείς στα site και δηλώνουμε δική τους διεύθυνση ή τους στελνουμε τη λίστα με τα πράγματα που θέλουμε και τα παραγγέλνουν αυτοί;

Εγώ εδώ μπερδεύτηκα λίγο :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια ο πιο οικονομικός τρόπος για να στείλεις δέμα από αγγλία, ας πούμε 10 κιλά, ποιος είναι? Σίγουρα κάπου έχει γραφτεί κάτι ανάλογο αλλα δεν θυμάμαι που .....:(

Link to comment
Share on other sites

Αν πληρώσουν αυτοί πώς ακριβώς γίνεται; Τους πληρώνουμε και μετά αυτοί πληρώνουν όπως με την σαλοπέτα;

Και τις παραγγελίες τις κάνουμε εμείς στα site και δηλώνουμε δική τους διεύθυνση ή τους στελνουμε τη λίστα με τα πράγματα που θέλουμε και τα παραγγέλνουν αυτοί;

Εγώ εδώ μπερδεύτηκα λίγο :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

 

 

Δεν αναλυει στο site τη διαδικασια ακριβως. Απλά λέει ότι κάτι τέτοιο γίνεται και αν το θέλουμε πρέπει να τους στείλουμε email για να γίνει η συνεννόηση. Να σου πω την αλήθεια το μάδερ είναι που με καίει πιο πολύ... και το ebay το οποίο δέχεται paypal οπότε δε θα έχω πρόβλημα. Θα το δουλέψω λίγο καιρό και θα σας πω αν συμφέρει.

LaFHp3.png

 

gwUip3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Παιδιά και τα tesco , Next να έρθουν στην ελλάδα πάλι θα προσαρμόσουν τις τίμές τους στις εδώ συνθήκες... Χθές έκανα έρευνα στην αγορά σε μαγαζιά τυπου carefourre και ZARA HM μπλουζάκι για κοριτσάκι κάτω απο 9.90 δεν βρήκα!!! που θέλεις για το χειμώνα για το ένα παιδί να έχεις τουλάχιστον 6-7 μόνο απο αυτά!!!που παντελόνια κτλ..Για τα παιδικά του Marks and Spenser ποτέ δεν είπαμε τίποτα ...στέλνουν αυτοί ελλάδα....χαχα..σιγά μη στέλνουν...Marks and spenser και Gap (άλλο φαρμακείο και αυτό) είναι αντιπροσωπείες Μαρινόπουλος έχω την εντύπωση....Και απορρώ στην αγγλία με 3 ή 5 λίρες παίρνεις μπλουζάκια ωραιότατα, με 10 λίρες μπουφάν...τι γίνεται ρε παιδιά εδώ με τι ποσοστό δουλεύουν οι ελληνικές εταιρείες που έχουν και το 1/3 των ενοικίων απ' ότι στο Λονδίνο και Αγγλία γενικότερα;;;;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά και τα tesco , Next να έρθουν στην ελλάδα πάλι θα προσαρμόσουν τις τίμές τους στις εδώ συνθήκες... Χθές έκανα έρευνα στην αγορά σε μαγαζιά τυπου carefourre και ZARA HM μπλουζάκι για κοριτσάκι κάτω απο 9.90 δεν βρήκα!!! που θέλεις για το χειμώνα για το ένα παιδί να έχεις τουλάχιστον 6-7 μόνο απο αυτά!!!που παντελόνια κτλ..Για τα παιδικά του Marks and Spenser ποτέ δεν είπαμε τίποτα ...στέλνουν αυτοί ελλάδα....χαχα..σιγά μη στέλνουν...Marks and spenser και Gap (άλλο φαρμακείο και αυτό) είναι αντιπροσωπείες Μαρινόπουλος έχω την εντύπωση....Και απορρώ στην αγγλία με 3 ή 5 λίρες παίρνεις μπλουζάκια ωραιότατα, με 10 λίρες μπουφάν...τι γίνεται ρε παιδιά εδώ με τι ποσοστό δουλεύουν οι ελληνικές εταιρείες που έχουν και το 1/3 των ενοικίων απ' ότι στο Λονδίνο και Αγγλία γενικότερα;;;;

 

:Dαμ τώρα έρχεσαι στα λόγια μου :D:D στον ζάρα ένα μπλουζάκι έχει λές 9,50 Ευρώ στα next η τριάδα έχει 12 λίρες= 14,56 ευρώ (έχει και φθηνότερα) το ένα ξεκινάει από 6 λίρες =7,29 Ευρώ να δούμε και τις φόρμες που θέλουμε για το σπίτι ή το σχολείο κοίταξες τιμές ??? (έτσι για να ξέρω και εγώ τον μέσο όρο):-P

και το καλλίτερο από όλα είναι ότι δεν σε τρώνε οι δρόμοι και οι ουρές στα ταμεία με τα παιδιά στο χέρι που πεινάνε διψάνε κατουριούνται :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Ασε που δεν τα βρίσκεις όλα όσα θες σε ένα μαγαζί θα περάσεις και από τα Ζάρα και από τα Η&Μ και από τα sprinter (για τα υποτίθεται οικονομικά μιλάω)

 

Φυσικά και δεν στέλνουν στο Ελλάντα τα M&S (για τα Gap επιφυλάσσομαι άλλα νομίζω ότι δεν στέλνουν) έχω κάνει ένα καυγά με τα m&s που διατείνονται ακόμα στο site τους ότι στέλνουν Ελλάδα άλλα δεν ξέρουν τον τρόπο να το κάνεις ............άσε άσε ...........:evil::evil:

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια εσείς που ασχολείστε με τη ζωγραφική ή και με άλλα χόμπι σχετικά με τις τέχνες, βρήκα ένα site ενός καταστήματος (από την Καβάλα νομίζω) που έχει πολύ καλές τιμές. Παρήγγειλα πράγματα Παρασκευή και Δευτέρα 12:00 το μεσημέρι τα είχα. Έχουν 6 ευρώ ματαφορικά, και για πάνω από 120 ευρώ λογαριασμό καθόλου μεταφορικά.

Όποια θέλει ας το δει.

https://www.art-colour.gr/

Link to comment
Share on other sites

...gap στέλνει Τουρκία αλλά όχι στην Ψωροκώσταινα...

 

Μέσω σαλοπετούλας όμως από εδώ:

 

http://www.gap.eu/browse/division.do?cid=56778

 

"εμοτικον που τρίβει τα χεράκια του και γελάει πονηρά"

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

ξέρει καμιά σας πόσο βρίσκουμε κάτι τέτοιο εδώ:

 

http://www.gap.eu/browse/product.do?cid=57185&vid=1&pid=765753

 

γενικά το έχει ψάξει καμιά σας, αν συμφέρει η gap από Αγγλία;

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

εχει αγορασει καμια σας ζωνη/κορσε για αδυνατισμα πχ Lipo panty mama ? κ αν ναι ξερετε κανενα eshop?

[URL="http://pregnancy.baby-gaga.com/"][/URL][URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogard20100608_-8_My+child+is.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

ξέρει καμιά σας πόσο βρίσκουμε κάτι τέτοιο εδώ:

 

http://www.gap.eu/browse/product.do?cid=57185&vid=1&pid=765753

 

γενικά το έχει ψάξει καμιά σας, αν συμφέρει η gap από Αγγλία;

 

Maria μου 35+ σίγουρα είναι τσάμπα... εδώ τα gap είναι φωτιά!! Κάτι τέτοιο έχει και το benetton όμως να υπολογίζεις 35-45 ευρώ αν έχει επένδυση ακόμα και 50!

Link to comment
Share on other sites

ξέρει καμιά σας πόσο βρίσκουμε κάτι τέτοιο εδώ:

 

http://www.gap.eu/browse/product.do?cid=57185&vid=1&pid=765753

 

γενικά το έχει ψάξει καμιά σας, αν συμφέρει η gap από Αγγλία;

 

δεν ξερω ποσο εχει εδω αλλα ειμαι σιγουρη πολυ παραπανω απο αυτο!παρα πολυ ωραιο ειναι!ρε κοριτσια εχω τον πονο μου εγω!απο 16/6 δεν μου ηρθαν τα πραγματα απο fragancex!καμια εμπειρια?

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...