Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Λοιπ

Για το σκυλί μου που θέλω τροφή που τη βρίσκω την ίδια μάρκα οικονομικότερα από Αγγλία, και τα αποπαρασιτικά της(ενδεικτικά 1 αμπούλα front line εδώ 10?, οι 6 25?:!:από Αγγλία.Και σκεφτείτε ότι θέλω 1 το μήνα!), επειδή θα είναι και κάμποσα κιλά, θα παραγγείλω μαζί με μια φίλη μου που έχει γάτα, οπότε μας συμφέρει.

χι χι πως τα παντρεψες ε;

 

δεν είναι πάντα το οικονομικό το οποίο με κάνει να προτιμώ τις αγορές από το internet είναι και το πόσο κοστολογείς τον χρόνο σου.

 

Εμείς ας πούμε μένουμε σε περιοχή που δεν έχει εμπορικά μαγαζιά για να ψωνίσω θα πρέπει είτε να πάω μετά την δουλειά στο κέντρο που δεν παίζει ώς σενάριο καθότι τρέχω να παραλάβω την μικρή από τον σταθμό ή να πάω με αυτοκίνητο σε κοντινές περιοχές που έχει μαγαζιά με επακόλουθα τρελές γκρίνιες από τον άντρα μου και την μικρή που θέλει κούνια........ για το που θα βρούμε να παρκάρουμε και πόση ώρα κάνω για να ψωνίσω :D:D

 

Άσε που βόλτα στα μαγαζιά σημαίνει και ότι όλο και κάποια χαζοβλακιούλα θα ψωνίσω που δεν την είχα εξ αρχής υπολογίσει ή όλο και κάτι θα θέλει να αγοράσουμε η μικρή, ενώ έτσι υπολογίζεις τι θές για την σεζόν και τέλος ..........ούτε από την βιτρίνα που λέει ο λόγος:D:D

 

αυτος ειναι ο βασικος λογος που το ψαχνω κι εγω

 

ειναι υγειινο? χοληστερινη? (γιατι εχουμε δυστυχως!!!!)

 

χαχαχχα τελικα ειναι καλο και ...υγειινο??????? με μπερδεψατε

εγω μονο μερεντα καταφερνω ετσι χαχαχαχαχαχα

 

νιουριτσι μου δεν νομιζω να υπαρχει τοσο εντονο προβλημα με τη χοληστερινη διοτι ειναι αλεσμενα φυστικακια σιγουρα ομως ειναι προβλημα για τους υπερτασικους διοτι περιεχει πολυ αλατι

μπορεις να φτιαξεις και μονη σου απο χυμα αραπικα φυστικια σε μπλεντερ που αλεθει πολυ καλα ομως με ελαχιστο φυτικο λαδι οπως ηλιελαιο και αλατααααατιιι!

αλλα στο δικο σου δε θα βαλεις τη δικη τους ποσοτητα οποτε τοτε θα ειναι πραγματι υγιεινο

οσο για νοστιμο ειναι πολυ αλλα εγω σαν τους αμερικανους στο ψωμι δεν το μπορω! αντε ενα κουταλακι ετσι για τη λυγουρα! αντι να τρως τσιπς και τετοια!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

χι χι πως τα παντρεψες ε;

 

 

 

αυτος ειναι ο βασικος λογος που το ψαχνω κι εγω

 

 

 

 

 

νιουριτσι μου δεν νομιζω να υπαρχει τοσο εντονο προβλημα με τη χοληστερινη διοτι ειναι αλεσμενα φυστικακια σιγουρα ομως ειναι προβλημα για τους υπερτασικους διοτι περιεχει πολυ αλατι

μπορεις να φτιαξεις και μονη σου απο χυμα αραπικα φυστικια σε μπλεντερ που αλεθει πολυ καλα ομως με ελαχιστο φυτικο λαδι οπως ηλιελαιο και αλατααααατιιι!

αλλα στο δικο σου δε θα βαλεις τη δικη τους ποσοτητα οποτε τοτε θα ειναι πραγματι υγιεινο

οσο για νοστιμο ειναι πολυ αλλα εγω σαν τους αμερικανους στο ψωμι δεν το μπορω! αντε ενα κουταλακι ετσι για τη λυγουρα! αντι να τρως τσιπς και τετοια!

 

Συμφωνώ ότι μπορείς να φτιάξεις μόνος σου αυτή είναι η συνταγή! Απλά πρέπει να βάλεις ανάλατα φυστίκια και όσο για το αλατι αν χρησιμοποιείτε θαλασσινό αλάτι καθαρό που το βρίσκεις ΜΟΝΟ στα βιολογικά μαγαζιά τότε δεν υπάρχει πρόβλημα με την υπέρταση! Υπέρταση δημιουργεί το αλάτι του εμπορίου που αν δείτε τα συστατικά μονο καθαρό θαλασσινό δεν έιναι δυστυχώς...

Γιαυτό παίρνω βιολογικό φυστικοβούτυρο που είναι καθαρό από χημικές ουσίες και νοθευμένο αλάτι!

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ ότι μπορείς να φτιάξεις μόνος σου αυτή είναι η συνταγή! Απλά πρέπει να βάλεις ανάλατα φυστίκια και όσο για το αλατι αν χρησιμοποιείτε θαλασσινό αλάτι καθαρό που το βρίσκεις ΜΟΝΟ στα βιολογικά μαγαζιά τότε δεν υπάρχει πρόβλημα με την υπέρταση! Υπέρταση δημιουργεί το αλάτι του εμπορίου που αν δείτε τα συστατικά μονο καθαρό θαλασσινό δεν έιναι δυστυχώς...

Γιαυτό παίρνω βιολογικό φυστικοβούτυρο που είναι καθαρό από χημικές ουσίες και νοθευμένο αλάτι!

 

παντως MARYLIN πολυ καλη φαινεται αυτη η σελιδα και πραγματικα νοστιμη

σε εξυπηρετει, στελνει συντομα και με ευκολια, χρεωνει πολλα μεταφορικα!

ειδα πραγματι προιοντα απ αυτα που δεν τα βρισκεις στην Ελλαδα ποτε!

ειναι πιστοποιημενα οτι αντιστοιχουν σε αυτο που λενε, που το βλεπεις αυτο

 

καλα κολλησα λιγο δλδ εκεινο στις αλυκες δεν ειναι θαλασσινο δλδ οι εταιρειες το εχουν ετσι να φαινεται βουνα δεν αναφερω παραδειγμα καποιοι θα το εχουν δει και αγοραζουν ορυκτο απο αλλου και πακεταρουν, μου εβαλες ιδεες!

 

α ναι ειδα και cholesterol free για τη Γατουλα μας!

και διχως αλατι για τον αντρουλη μου!

Link to comment
Share on other sites

το dispatch εγινε 31/08 και 6/09 ηταν εδω.Μεσολαβησε και ΣΚ,μενω επαρχια αρα 4 εργασιμες!!!

παντως η υπηρεσια ειναι η parcelforce48 δηλαδη και καλα σε 2 μερες...ναι,σιγα!!!!

 

thanx marsolan, θα ρίξω και μια ματιά στο monsoon και ετοιμάζομαι για σαλοπέτα!

Link to comment
Share on other sites

παντως MARYLIN πολυ καλη φαινεται αυτη η σελιδα και πραγματικα νοστιμη

σε εξυπηρετει, στελνει συντομα και με ευκολια, χρεωνει πολλα μεταφορικα!

ειδα πραγματι προιοντα απ αυτα που δεν τα βρισκεις στην Ελλαδα ποτε!

ειναι πιστοποιημενα οτι αντιστοιχουν σε αυτο που λενε, που το βλεπεις αυτο

 

καλα κολλησα λιγο δλδ εκεινο στις αλυκες δεν ειναι θαλασσινο δλδ οι εταιρειες το εχουν ετσι να φαινεται βουνα δεν αναφερω παραδειγμα καποιοι θα το εχουν δει και αγοραζουν ορυκτο απο αλλου και πακεταρουν, μου εβαλες ιδεες!

 

α ναι ειδα και cholesterol free για τη Γατουλα μας!

και διχως αλατι για τον αντρουλη μου!

 

Το μη θαλασσινό αλάτι προκαλεί υπέρταση, χοληστερίνη και καρδιαγγειακές παθήσεις....δυστυχώς είναι ευρέως διαδεδομένο και πραγματικό θαλασσινό αλάτι βρίσκεις μονο στα βιολογικά. Εδώ είναι ακριβό οπότε το παίρνω από αυτή την ιστοσελίδα στην οποία κι εγώ έχω κολλήσει και τώρα παρήγγειλα 2η φορά!!! Τα μεταφορικά είναι ελάχιστα για να στείλουν στην σαλοπέτα!!!

Εγώ έκανα ολόκληρο αγώνα να βρω την εταιρία meridian και ποιός πουλάει τα προϊοντα της γιατί είναι πραγματικά βιολογικά χωρίς καθόλου πρόσθετα!!!

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το μη θαλασσινό αλάτι προκαλεί υπέρταση, χοληστερίνη και καρδιαγγειακές παθήσεις....δυστυχώς είναι ευρέως διαδεδομένο και πραγματικό θαλασσινό αλάτι βρίσκεις μονο στα βιολογικά. Εδώ είναι ακριβό οπότε το παίρνω από αυτή την ιστοσελίδα στην οποία κι εγώ έχω κολλήσει και τώρα παρήγγειλα 2η φορά!!! Τα μεταφορικά είναι ελάχιστα για να στείλουν στην σαλοπέτα!!!

Εγώ έκανα ολόκληρο αγώνα να βρω την εταιρία meridian και ποιός πουλάει τα προϊοντα της γιατί είναι πραγματικά βιολογικά χωρίς καθόλου πρόσθετα!!!

 

καλα πηγα αλλου να γραψω με εντιτ σορυ

MARYLIN δε σου αρεσει αναλατη η ζωη ε;

ε και εγω το αλατι στο μαγειρεμα δεν το βαζω πολυ αλλα στο πιατακι μου ναι! και μου φωναζει ο συζυγος μη και μη! τωρα τελευταια ανεβαζω πιεση αλλα με κανει και η κορη μου τουρμπο! καποιες στιγμες βγαζω σαν τους δρακους στα κινουμενα φωτιες απ τα ρουθουνια

τα εχουμε εδω στη λιστα τα καταστηματα; ή μονο αυτο το goodness! μεσω σαλοπετα τα παιρνεις τα προιοντα;

 

α ναι και μια ερωτηση ακομη μηπως εχεις δοκιμασει τις φυτικες βαφες μαλλιων;

http://www.goodnessdirect.co.uk/cgi-local/frameset/sect/NFHCCN-Non_Permanent.html

 

 

α ναι και εδω πειτε μου γραφει οτι κανει 20 λιρες ή δε βλεπω καλα;

http://secretsales.com/details/?id=119251&col=1567&page=2&brand=597

Link to comment
Share on other sites

Το μη θαλασσινό αλάτι προκαλεί υπέρταση, χοληστερίνη και καρδιαγγειακές παθήσεις....δυστυχώς είναι ευρέως διαδεδομένο και πραγματικό θαλασσινό αλάτι βρίσκεις μονο στα βιολογικά. Εδώ είναι ακριβό οπότε το παίρνω από αυτή την ιστοσελίδα στην οποία κι εγώ έχω κολλήσει και τώρα παρήγγειλα 2η φορά!!! Τα μεταφορικά είναι ελάχιστα για να στείλουν στην σαλοπέτα!!!

Εγώ έκανα ολόκληρο αγώνα να βρω την εταιρία meridian και ποιός πουλάει τα προϊοντα της γιατί είναι πραγματικά βιολογικά χωρίς καθόλου πρόσθετα!!!

 

αν θες γραψε λιγο πιο ειναι το αλατι,μπηκα στην σελιδα αλλα εχει πολλα..

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια έχει και στοκ elc στο Μοσχάτο - έχει πάει καμμία?/?[

εχω παει!ειναι συνορα καλλιθεα-ταυροσ!εχει και μαδερκερ ρουχα!εχει περσινα σχεδια και λιγα νουμερα στα ρουχα αλλα σε πολυ καλεσ τιμεσ!εχει λιγεσ κουνιεσ και καροτσια!το καροτσι ηταν το quinny kai ηταν εκθεσιακο αλλα το ειχε φθηνα!απο παιχνιδια δεν ειχε μεγαλη ποικιλια και τα περισσοτερα λιγο χαλασμενη η συσκευασια!:D

 

Ok!!!Ευχαριστώ για να ρίξω μια ματιά όταν βρε λίγο χρόνο.

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

κανείς απο ανατολική θεσσαλονίκη για να μοιραστούμε έξοδα αποστολής και προμήθειας της Σαλοπέτας???έχω ετοιμη την παραγγελία!

 

Εγώ! Όμως δεν έχω τι να πάρω...όμως αν ζοριστώ κάτι θα βρώ.... απο ποιο μαγαζί θέλεις να πάρεις;; Πές μου μήπως με ενδιαφέρει και μένα κάτι, απο εκεί...Στείλε π.μ.

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, δε θα τα πάμε καθόλου καλά....:P

Όλο καινούρια site βλέπω, για τα οποία δε μας έχετε εγκαίρως ενημερώσει, ώστε να προβούμε στις κατάλληλες αογρέ και οι άντρες μας στο κατάλληλο διαζύγιο:mrgreen:

Δίδετε λοιπόν τα site ώστε και το καημένο το καλαμαράκι να ενημερώνει τη λίστα εγκαίρως!

Πρόταση:Καλαμαράκι, μήπως να βάλεις στη λίστα ειδική κατηγορία που να λέει:αγορές από σαλοπέτα και να έχει μ΄νο τα αγγλικά site?

Πάντως κι εγώ για τη σαλοπέτα, πιστεύω ότι για εκείνη αυτά που ζητάει είναι οκ(16 ? για όλο το τρέξιμο, πακετάρισμα κτλ), για μας είναι κάπως.Συμφέρει δλδ πιστεύω μαζεμένες αγορές.

Εγώ τώρα στη μπουμπού (σε κανένα μήνα για να είμαι ειλικρινής), θα παραγγείλω ποσότητα κι είμαι οκ, τα βγάζω δλδ άνετα.

Για το σκυλί μου που θέλω τροφή που τη βρίσκω την ίδια μάρκα οικονομικότερα από Αγγλία, και τα αποπαρασιτικά της(ενδεικτικά 1 αμπούλα front line εδώ 10?, οι 6 25?:!:από Αγγλία.Και σκεφτείτε ότι θέλω 1 το μήνα!), επειδή θα είναι και κάμποσα κιλά, θα παραγγείλω μαζί με μια φίλη μου που έχει γάτα, οπότε μας συμφέρει.

ΚΑλημερα κικη! Εχω και γω σκυλακι και μικρο, αλλα μου φευγει γυρω στο 50αρι το μηνα για τροφη - πανες - αποπαρασιτικα κτλ. Δεν βαζεις το site που κανεις παραγγελια να δω αν εχει τις μαρκες που παιρνω και αν με συμφερει να παραγγειλω απο κει; Εσυ που μενεις; Ποσα ειναι τα μεταφορικα; Σορρυ για τις πολλες ερωτησεις, αλλα αν ειναι να πληρωσω κατι φθηνοτερα, γιατι οχι;:rolleyes::mrgreen:

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

παρολο που τα εστειλε με κουριερ την παρσελφορς 48 που συνεργαζεται με ταχυμεταφορες Ελτα,δεν μας τα εφεραν σπιτι αλλα αφησαν χαρτακι...Ελεεεοοοοοςςς,δηλαδη.

Θα τους παρω τηλ.να τους ξεχεσω

προσεχε λοιπον,ελπιζω να ερθουν στην πορτα σου!

 

κι εμενα το ιδιο... ειμαστε και επαρχια και δεν τα εφεραν σπιτι.... ασε που το χαρτακι ηρθε 2-3 μερες μετα!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

 

το dispatch εγινε 31/08 και 6/09 ηταν εδω.Μεσολαβησε και ΣΚ,μενω επαρχια αρα 4 εργασιμες!!!

παντως η υπηρεσια ειναι η parcelforce48 δηλαδη και καλα σε 2 μερες...ναι,σιγα!!!!

 

εδω εκανε 5-6 εργασιμες

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

ΚΑλημερα κικη! Εχω και γω σκυλακι και μικρο, αλλα μου φευγει γυρω στο 50αρι το μηνα για τροφη - πανες - αποπαρασιτικα κτλ. Δεν βαζεις το site που κανεις παραγγελια να δω αν εχει τις μαρκες που παιρνω και αν με συμφερει να παραγγειλω απο κει; Εσυ που μενεις; Ποσα ειναι τα μεταφορικα; Σορρυ για τις πολλες ερωτησεις, αλλα αν ειναι να πληρωσω κατι φθηνοτερα, γιατι οχι;:rolleyes::mrgreen:

 

Εννοείται!Σιγά μην τους αφήνουμε να μας κλέβουν!Δυστυχώς μένω Θεσσαλονίκη.:(

Ακόμη δεν έχω παραγγείλει, έχω απλά κάνει έρευνα.Σε κανένα μήνα που θα τελειώσει η τροφή μας θα κάνω παραγγελία (παίρνω 15κιλη).

Λοιπόν, οι τιμές που αναφέρω με τις διαφορές είναι από http://www.chemistdirect.co.uk.Τα μεταφορικά ξεκινάνε από 4 λίρες και μεταβάλλονται ανάλογα με τα μεταφορικά.Τώρα αν δεις πόσα κιλά θέλεις, στείλτους ένα mail και ρώτα τους:θέλω αυτά, πόσο θα χρεωθώ για Ελλάδα?Εγώ έτσι είχα κάνει αλλά δε θυμάμαι τι μου είχε πει...Νομίζω έβγαιναν γύρω στα 15? μεταφορικά για 15 κιλά τροφή σκύλου, 4 κιλά γάτας και αμπούλες και θα τα μοιραζόμασταν με τη φίλη που έχει τη γάτα!

Ζήτησα όμως κι από τη σαλοπέτα διευθύνσεις και μου έδωσε τις εξής:

http://www.petsathome.com

http://www.petplanet.co.uk.

Από εκεί έχει χρεώσεις σαλοπέτας.

Τώρα, επειδή εγώ σε κανένα μήνα θα παραγγείλω από σαλοπέτα για το νέο μέλος της οικογένειας (κι αν δεν μας δώσουν ρούχα και για το παλιό:P). Κι επειδή τότε περίπου θα μου τελειώσει κι η τροφή θα δω τι με συμφέρει περισσότερο να κάνω.

Tip: εμένα το σκυλί μου είναι μεσαίου μεγέθους κοπρίτισσα, αλλά βγάζει τρίχα:?.

Πρόσφατα, ενώ της έπαιρνα proplan, επειδή δεν αγοράζω τίποτα από petshop που πουλάνε ζώα, και σας παρακινώ όλους όσους έχετε ζώο να μην το κάνετε(Όποτε θέλετε σας εξηγώ γιατί σε άλλο τόπικ.), βρήκα ένα κτηνιατρείο που πουλούσε τροφές και πήρα της hills την κτηνιατρική, όχι του εμπορίου.Πο[ιο ακριβή από τις άλλες, έτσι?Επειδή είμαστε γριούλες (9 χρονών ζωή να έχουμε) θέλαμε για senior τροφή, και ήταν η μόνη που βρήκα.Μιλάμε ότι ενώ έχει που κουρευτήκαμε κανένα 3μηνο δεν ρίχνει καθόλου τρίχα!!Έχω πάθει πλάκα!Αυτή θα ψάξω πάλι αν βρω στο νετ!!:-D

Θα κάνω ένα ψαχτήρι τώρα να σου τη δείξω αν τη βρω.

 

Δηλώνω επίσης ότι εκτός από το e-shopping η άλλη αιτία διαζυγίου θα είναι το 2ο σκυλί που εποφθαλμιώ να πάρω:oops:

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια τη βοηθειά σας.Ετοιμάζω παραγγελία απο σαλοπέτα και θέλω απο το h&m μπλούζες θηλασμού μακρυμάνικες.Με βγάζει όμως στη γερμανική σελίδα και εγώ το γερμανικό δεν το κατέχω.Μπορεί κάποια να με βοηθήσει;

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

μινουλα?????? πανες???????

να το ξερω αν σκεφτω ποτε για σκυλο!!!!!

χαχαχα ω ναι. Δυστυχως επειδη λογω δουλειας δεν εχω την πολυτελεια να την πηγαινω 3-4 φορες τη μερα για πιπι της, καπου πρεπει να τα κανει το καημενο, οποτε αυτες οι πανες με εχουν σωσει!

Εννοείται!Σιγά μην τους αφήνουμε να μας κλέβουν!Δυστυχώς μένω Θεσσαλονίκη.:(

Ακόμη δεν έχω παραγγείλει, έχω απλά κάνει έρευνα.Σε κανένα μήνα που θα τελειώσει η τροφή μας θα κάνω παραγγελία (παίρνω 15κιλη).

Λοιπόν, οι τιμές που αναφέρω με τις διαφορές είναι από www.chemistdirect.co.uk.Τα μεταφορικά ξεκινάνε από 4 λίρες και μεταβάλλονται ανάλογα με τα μεταφορικά.Τώρα αν δεις πόσα κιλά θέλεις, στείλτους ένα mail και ρώτα τους:θέλω αυτά, πόσο θα χρεωθώ για Ελλάδα?Εγώ έτσι είχα κάνει αλλά δε θυμάμαι τι μου είχε πει...Νομίζω έβγαιναν γύρω στα 15? μεταφορικά για 15 κιλά τροφή σκύλου, 4 κιλά γάτας και αμπούλες και θα τα μοιραζόμασταν με τη φίλη που έχει τη γάτα!

Ζήτησα όμως κι από τη σαλοπέτα διευθύνσεις και μου έδωσε τις εξής:

http://www.petsathome.com

http://www.petplanet.co.uk.

Από εκεί έχει χρεώσεις σαλοπέτας.

Τώρα, επειδή εγώ σε κανένα μήνα θα παραγγείλω από σαλοπέτα για το νέο μέλος της οικογένειας (κι αν δεν μας δώσουν ρούχα και για το παλιό:P). Κι επειδή τότε περίπου θα μου τελειώσει κι η τροφή θα δω τι με συμφέρει περισσότερο να κάνω.

Tip: εμένα το σκυλί μου είναι μεσαίου μεγέθους κοπρίτισσα, αλλά βγάζει τρίχα:?.

Πρόσφατα, ενώ της έπαιρνα proplan, επειδή δεν αγοράζω τίποτα από petshop που πουλάνε ζώα, και σας παρακινώ όλους όσους έχετε ζώο να μην το κάνετε(Όποτε θέλετε σας εξηγώ γιατί σε άλλο τόπικ.), βρήκα ένα κτηνιατρείο που πουλούσε τροφές και πήρα της hills την κτηνιατρική, όχι του εμπορίου.Πο[ιο ακριβή από τις άλλες, έτσι?Επειδή είμαστε γριούλες (9 χρονών ζωή να έχουμε) θέλαμε για senior τροφή, και ήταν η μόνη που βρήκα.Μιλάμε ότι ενώ έχει που κουρευτήκαμε κανένα 3μηνο δεν ρίχνει καθόλου τρίχα!!Έχω πάθει πλάκα!Αυτή θα ψάξω πάλι αν βρω στο νετ!!:-D

Θα κάνω ένα ψαχτήρι τώρα να σου τη δείξω αν τη βρω.

 

Δηλώνω επίσης ότι εκτός από το e-shopping η άλλη αιτία διαζυγίου θα είναι το 2ο σκυλί που εποφθαλμιώ να πάρω:oops:

Κικη μου σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου. Με σαλοπετα δυστυχως δεν θα μπορουσα να κανω παραγγελια γιατι τα μεταφορικα και η χρεωση ειναι υπερβολικα για την τσεπη μου, και μιας και δεν γνωριζω αλλη κοπελα απο εδω προσωπικα ωστε να κανουμε μαζι παραγγελια και να μοιραστουμε τα εξοδα, ισως να μου βγει και πιο ακριβο. Εγω δεν παιρνω τα προπλαν, παιρνω τα royal canin μεχρι στιγμης ειμα ι πολυ ευχαριστημενη. ΚΑμια φορα της μαγειρευω κιολας γιατι την ξηρα τροφη την βαριεται.

 

Μπραβο που δεν αγοραζεις απο πετ σοπ!!! Κοντεψα να μαλωσω με φιλη γιατι της εξηγησα για ποιο λογο δεν επρεπε να αγορασει ενα κουταβι απο κει, και τελικα πηγε και το αγορασε:?:?.

Παντως, αν βρεις κατι για αυτην την μαρκα που μου εγραψες, (την ακριβη) πες μου..

h0MYp3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

θέλω πολλά κοριτσίστικα εσωρουχάκια απο που να πάρω ώστε να μην είναι μιας χρήσης... Πολλά απο τα φθηνά δεν έχουν καθόλου ελαστικότητα και έχουν και χάλια λάστιχα!!! Εχει καμιά σας καμιά ιδέα;;;

Link to comment
Share on other sites

θέλω πολλά κοριτσίστικα εσωρουχάκια απο που να πάρω ώστε να μην είναι μιας χρήσης... Πολλά απο τα φθηνά δεν έχουν καθόλου ελαστικότητα και έχουν και χάλια λάστιχα!!! Εχει καμιά σας καμιά ιδέα;;;

 

Αγόρασα πριν κανά μήνα εσώρουχα φανελάκια και βρακάκια της μικρής μου απο το figleaves.com. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη και από τη ποιότητα και από την εξυπηρέτηση τους...

Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα πριν κανά μήνα εσώρουχα φανελάκια και βρακάκια της μικρής μου απο το figleaves.com. Έμεινα πολύ ευχαριστημένη και από τη ποιότητα και από την εξυπηρέτηση τους...

 

Μαρίτα πόσες μέρες έκαναν να έρθουν?

Φαντάζομαι με κάρτα πλήρωσες...

Από μεταφορικά?

 

Σε ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

αν θες γραψε λιγο πιο ειναι το αλατι,μπηκα στην σελιδα αλλα εχει πολλα..

 

Εγώ παίρνω αυτό:

http://www.goodnessdirect.co.uk/cgi-local/frameset/detail/515107_Danival_Unrefined_fine_Sea_Salt_1kg.html

 

Σημασία εχει να είναι Unrefined fine Sea Salt που είναι το ψιλό. Υπαρχει και χοντρό αλάτι...αν δεις τα συστατικά του σε σχέση με αυτά του εμπορίου....καμία σχέση!!!!

Είναι καθαρό αλάτι και όχι με πρόσθετα και χημικά...και Ε (εψιλον) δυστυχώς...:twisted::twisted::twisted:

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

kalamaraki βάλε και το http://www.iherb.com στη λίστα με τα βιολογικά.

Έχει και ένα σύστημα για εκπτώσεις σαν πυραμίδα.Έχω και κωδικό έκπτωσης εννοείται!

Παρήγγειλα 27/8 από Αμερική και μου ήρθε σήμερα η diaper cream της weleda.

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μαρίτα πόσες μέρες έκαναν να έρθουν?

Φαντάζομαι με κάρτα πλήρωσες...

Από μεταφορικά?

 

Σε ευχαριστώ

 

Πλήρωσα 5,5λίρες μεταφορικά και έκαναν ακριβώς 6 μέρες από τη μέρα της παραγγελίας. Γενικά έμεινα πολύ ευχαριστημένη...πήρα και καλτσούλες και με τις εκπτώσεις βγήκαν όλα πολύ φτηνά...ήδη φοράμε τα φανελάκια για ύπνο το βράδυ μαζί με μακριά πυτζάμα! Το μόνο που τα πήρα 18-24 και η δική μου που είναι 21 μηνών και κανονική στο βάρος, της είναι ίσα ίσα τα φανελάκια...

 

Πλήρωσα με προπληρωμένη κάρτα...

Ό,τι θες μου λες ε;

Link to comment
Share on other sites

Πλήρωσα 5,5λίρες μεταφορικά και έκαναν ακριβώς 6 μέρες από τη μέρα της παραγγελίας. Γενικά έμεινα πολύ ευχαριστημένη...πήρα και καλτσούλες και με τις εκπτώσεις βγήκαν όλα πολύ φτηνά...ήδη φοράμε τα φανελάκια για ύπνο το βράδυ μαζί με μακριά πυτζάμα! Το μόνο που τα πήρα 18-24 και η δική μου που είναι 21 μηνών και κανονική στο βάρος, της είναι ίσα ίσα τα φανελάκια...

 

Πλήρωσα με προπληρωμένη κάρτα...

Ό,τι θες μου λες ε;

 

μπήκα και είδα έχει ωραία πραγματάκια!!

εάν προχωρήσω θα σου πω

να'σαι καλά!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...