Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλημερα μαρι μαρι για βαφτιστικα ρουχαλάκια μπορεις να δεις και στο http://www.justdresses.co.uk αψογη ποιότητα και γρηγορη αποστολη εχω παρει απο εκει απειρες φορες για δωρα και για την κορη μου και παντα ήταν αψογοι!

 

 

 

Αχ φλωριτσα μου...........εδω μονο το ενα κανει 15ευρώ.....

θα το χτυπήσω και εγω το σετάκι μολις γυρισω θεσσ

να εισαι καλα!!!!

 

 

 

αντε να δουμε τι θα σου πουνε γιατι εγω της estee lauder αγορα΄ζω τα τελευταια τρια χρονια και ειμαι πολυ ευχαριστημενη....μονο με τις μασκαρες ειχα θεμα και πηγα στις YSL πολυ ανώτερες!

 

Θα ψάξω και για YSL τότε. Ανα και το site που μου έδωσαν από clinique τις έχει όλες τις μάρκες. Τα μεταφορικά του όμως τσούζουν. 15 λίρες περίπου. Όμως είναι πάρα πολύ φθηνά τα προϊόντα. Πχ 25 λίρες το μέικαπ της estee.Για πες για μ'ασκαρα?Εγώ έπαιρνα της lancome.

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ηθελα να ρωτήσω,

εκτός από το childrensalon -που δυστυχώς δεν ανανεώνεται συχνά-

από που αλλού μπορώ να παραγγείλω βαπτιστικά ρούχα για το λατρεμένο μου;

 

Ευχαριστώ...

Για αγορακια...δυστυχως δεν εχει και πολλα σαιτ.Κι εγω απο το childrensalon βολευτηκα.Δεν ξερω αν σ ενδιαφερει κατι πολυ απλο και ρομαντικο...κοιτα λιγο αυτα,εμενα μου αρεσαν πολυ....

http://www.adventino.co.uk/index.php

 

http://www.littlelinens.co.uk/shop/30/index.htm

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Μπράβο φλώρα.........ήδη το εβαλα στο καλαθι μου και θα το τσιμπήσω το βραδακι , 13λιρες με τα μεταφορικα για ελλαδα δηλαδη 16-17 ευρώ τρια μπουκαλια αβεντ...οχι ενα οπως ελλάντα............

 

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια, μόλις παρέλαβα το κάθισμα μου από pramworld και είμαι ενθουσιασμένη.

Η παραγγελία ήρθε στην ώρα της, τέλεια συσκευασμένη και κανένα πρόβλημα γενικώς. Μόνο με την acs ένα μικρό θέμα που όμως λύθηκε γρ'ηγορα!

Όμως παρήγγειλα το microfibre, που ήταν 10? πιο ακριβό και είναι τύπου alcantara, θεόζεστο δλδ.Ξέρει καμμιά αν πουλάνε εδώ Ελλάδα κάλυμμα για να μην είναι ζεστό για το καλοκαίρι και που?

Τέλος, ήρθε μόνο το κάθισμα (το recaro young sport). Της pegperego όταν το είχα αγοράσει από Ελλάδα (ήταν το pliko p3 to 3 se 1 dld) είχε και κάλλυμα σαν του αμαξιού για τον ήλιο, όταν δεν είναι το μωρό εκεί.Μήπως κάτι του λείπει?

Τέλος είμαι περήφανη γιατί μας γλίτωσα 100 ? (Ελλάδα έχει 300 ?, εγώ το πήρα 208 με τα μεταφορικά) και γιατί η αγορά μου είχε μια σχετική επιτυχία. Οκ, αυτό με το ύφασμα ήταν ολίγον βλακεία, γιατί υποτίθεται ότι το έψαξα κιόλας, αλλά ήταν η πρώτη μου φορά!!!!!!Στη δεύτερη θα είναι ακόμη καλύτερα!!!

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

η Σαλοπέτα μου ειχε πει οτι στην αγγλια υπάρχουν καποια στοκ μαγαζια με βαφτιστικα επώνυμα γιατι δεν της κανετε μια ερωτηση ????

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Καλαμαράκι μου

σε ευχαριστώ αλλά έχω ...αγοράκι!

 

Φλώρα, σε ευχαριστώ και εσένα... Θα τα κοιτάξω τα site!

 

Kορίτσια,

φανταστική θεική mascara είναι της YSL η volume effect FAUX CILS!

Στοιχίζει 32e αλλά την αγοράζω , πιστά, 3 χρόνια... Καταπληκτική!

Link to comment
Share on other sites

ΝΟΜΙΖΩ ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!!ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ(6 ΜΗΝΑ) ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΑΣ.

ΕΙΔΑ ΤΟ PRIMIMESI ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΑ ΕΠΙΠΛΑ (ΚΟΥΝΙΑΚΛΠ) ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΙΣ 100 ΠΡΩΤΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΕΙΔΑ ΑΡΝΙΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ!!!!!ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ?

ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ ΚΑΘΩΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ!!!!!!

PLEASE HELPME!!!!!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια παρήγγειλα την Παρασκευή από το mangooutlet.com και μου ήρθαν εχθές! με DHL κούριερ από Βαρκελώνη.

Πολύ γρήγορη αποστολή μπράβο τους!

 

Kalamaraki βαλτο στην λίστα με τα ρούχα.Μεταφορικά 10-15 ευρώ.

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

Dear Kiriaki,

 

 

 

Thank you for contacting Estee Lauder Companies.

 

 

 

Please follow the link below for overseas deliveries.

 

 

 

http://www.garden.co.uk

 

 

Αυτή είναι η απάντηση από estee lauder. Με παραπέμπουν δλδ όπου και η clinique. Τώρα για ysl, chanel, dior που είδα δεν μπόρεσα να βρω τρόπο επικοινωνίας.

 

Μα δεν είμαι πολύ ψώνιο:mrgreen:

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αν καμμια ενδιαφερεται.....μολις παρηγγειλα αυτα...δεν ξερω την τιμη στην Ελλαδα αλλα εδω τα βρηκα πολυ ακριβοτερα...

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=320572429013&ssPageName=ADME:B:EOIBSA:GB:1123

 

Nα ρωτήσω κάτι σχετικό-άσχετο? έχω και εγώ το ένα από αυτα τα ποτηράκια (το οποίο φυσικά χρυσοπλήρωσα στα ΛΗΤΩ...:-() και έχω το εξής πρόβλημα: δεν μπορώ να καθαρίσω το εσωτερικό του στόμιου (αν το λέω καλά, εννοώ αυτό που τραβάει το νερό το μωρό). Έχετε βρει εσείς κάποιο τρόπο γιατί σπάω το κεφάλι μου αλλά δεν...:roll:

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!!

Μα είστε φοβερές βρε κορίτσια!!Δεν το είχα σκεφτεί καθόλου για ποτηράκια και μπουκαλάκια από το ebay...ειδικά της avent που είναι ακριβά...

Μόλις παράγγειλα και εγώ αυτό http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Avent-Magic-Sportster-baby-boy-cup-18m-yellow-yb-/320570632414?pt=UK_Baby_BabyFeedingUtensils_EH μόλις 7,10 ευρώ με τα μεταφορικά!

 

Φλώρα σε ευχαριστούμε πολύ!Θα το έχω υπόψη το ebay και για αυτό πλέον!

Ε ρε λεφτά που πήγαν χαμένα 2 χρόνια τώρα....κάλιο αργά παρά ποτέ όμως!

 

Καλαμαράκι καλά μπανάκια να έχετε!!

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια παρήγγειλα την Παρασκευή από το mangooutlet.com και μου ήρθαν εχθές! με DHL κούριερ από Βαρκελώνη.

Πολύ γρήγορη αποστολή μπράβο τους!

 

Kalamaraki βαλτο στην λίστα με τα ρούχα.Μεταφορικά 10-15 ευρώ.

 

Καλοφόρετα!!! Βεβαιως βεβαιως και θα το προσθεσω!

 

 

ΝΟΜΙΖΩ ΕΦΤΑΣΕ Η ΩΡΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΑΣ!!!ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΝΩΡΙΣ ΒΕΒΑΙΑ(6 ΜΗΝΑ) ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΑΓΟΡΑΣ ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΗ ΑΡΧΙΖΩ ΝΑ ΨΑΧΝΩ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΑΣ.

ΕΙΔΑ ΤΟ PRIMIMESI ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΩΡΑΙΑ ΕΠΙΠΛΑ (ΚΟΥΝΙΑΚΛΠ) ΑΛΛΑ ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΣΤΙΣ 100 ΠΡΩΤΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ ΕΙΔΑ ΑΡΝΙΤΙΚΑ ΣΧΟΛΙΑ!!!!!ΞΕΡΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΑΛΛΑΞΕΙ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ?

ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟ ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ ΚΑΘΩΣ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΟΥΤΕ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΚΑΝ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΩ!!!!!!

PLEASE HELPME!!!!!

 

Καλως ηρθες Μαριτα και καλές αγορες και προπάντων θελει ερευνα.

Νομιζω μαριτα μου οτι αν δεις τη λιστα οτι παρεμένει ενα αρνητικο σχολιο αλλα περιμενε να σου απαντήσει καμια κοπέλλα που αγορασε προσφατα (αν υπάρχει) και να σου πει εντυπωσεις...αν και νομιζω πως παρεμένουν αρνητικά τα σχολια, ψαξε μηπως βρεις αυτα που θελεις απο αλλου.

 

Καλαμαράκι μου

σε ευχαριστώ αλλά έχω ...αγοράκι!

 

Φλώρα, σε ευχαριστώ και εσένα... Θα τα κοιτάξω τα site!

 

Kορίτσια,

φανταστική θεική mascara είναι της YSL η volume effect FAUX CILS!

Στοιχίζει 32e αλλά την αγοράζω , πιστά, 3 χρόνια... Καταπληκτική!

 

Εχεις δικιο..κεκτημένη ταχύτητα ...σορυ!

Καλα θεικη αυτη η μασκαρα δεν την αλλάζω με τιποτα! Και ογκο και μακρος χωρις να γινονται νιανια οι βλεφαριδες! Εγω την παιρνω απο εξω εννοειτε...σιγα μη δωσω 32ευρώ....γκρρρρρρρρρρρ

 

Αυτή είναι η απάντηση από estee lauder. Με παραπέμπουν δλδ όπου και η clinique. Τώρα για ysl, chanel, dior που είδα δεν μπόρεσα να βρω τρόπο επικοινωνίας.

 

Μα δεν είμαι πολύ ψώνιο:mrgreen:

 

Ρε συ Κική....που μπηκα λιγο χτες και τα ειδα...δεν ειναι φτηνοτερα αν κανεις την αλλαγη σε ευρω τουλαχιστον τις μασκαρες που χαζεψα....

Στο φραουλονετ δεν ειναι φτηνοτερα ?

 

 

Nα ρωτήσω κάτι σχετικό-άσχετο? έχω και εγώ το ένα από αυτα τα ποτηράκια (το οποίο φυσικά χρυσοπλήρωσα στα ΛΗΤΩ...:-() και έχω το εξής πρόβλημα: δεν μπορώ να καθαρίσω το εσωτερικό του στόμιου (αν το λέω καλά, εννοώ αυτό που τραβάει το νερό το μωρό). Έχετε βρει εσείς κάποιο τρόπο γιατί σπάω το κεφάλι μου αλλά δεν...:roll:

 

Ζαχαρινη μου τρεχουμενο νερο και αστο αν θες καθε βραδυ μεσα σε νερακι με απορυπαντικο πιατων και το πρωι ξεπλυνέτο καλα...εγω αυτο κανω !

 

Καλημέρα!!

Μα είστε φοβερές βρε κορίτσια!!Δεν το είχα σκεφτεί καθόλου για ποτηράκια και μπουκαλάκια από το ebay...ειδικά της avent που είναι ακριβά...

Μόλις παράγγειλα και εγώ αυτό http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Avent-Magic-Sportster-baby-boy-cup-18m-yellow-yb-/320570632414?pt=UK_Baby_BabyFeedingUtensils_EH μόλις 7,10 ευρώ με τα μεταφορικά!

 

Φλώρα σε ευχαριστούμε πολύ!Θα το έχω υπόψη το ebay και για αυτό πλέον!

Ε ρε λεφτά που πήγαν χαμένα 2 χρόνια τώρα....κάλιο αργά παρά ποτέ όμως!

 

Καλαμαράκι καλά μπανάκια να έχετε!!

 

Ευχαριστω μαριτα μου και εγω θα τσιμπησω την τριαδα απο τα κυπελλα που εχει γιατι βγαινουν 16ευρω τα τρια...οχι το ενα οπως εδω...!

 

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτήσω κάτι σχετικό-άσχετο? έχω και εγώ το ένα από αυτα τα ποτηράκια (το οποίο φυσικά χρυσοπλήρωσα στα ΛΗΤΩ...:-() και έχω το εξής πρόβλημα: δεν μπορώ να καθαρίσω το εσωτερικό του στόμιου (αν το λέω καλά, εννοώ αυτό που τραβάει το νερό το μωρό). Έχετε βρει εσείς κάποιο τρόπο γιατί σπάω το κεφάλι μου αλλά δεν...:roll:

 

βουρτσακια απο dr browns

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=1090304&itmid=2094794

ή προσπαθησες με μπατονετα

επισης υπαρχει και το milton ή πολυ αραιωμενη χλωρινη

ξυδι ή ξυνο απομιμηση λεμονι για πιο μαλακη χρηση να το μουλιασεις

απορυπαντικο πλυντηριου πιατων αραιωμενο να μουσκεψει

και εννοειται πολυ καλο ξεβγαλμα

ασε παλευοντας η αληθεια ειναι οτι καποια σκευη σε παιδευουν

Link to comment
Share on other sites

 

Ρε συ Κική....που μπηκα λιγο χτες και τα ειδα...δεν ειναι φτηνοτερα αν κανεις την αλλαγη σε ευρω τουλαχιστον τις μασκαρες που χαζεψα....

Στο φραουλονετ δεν ειναι φτηνοτερα ?

 

 

 

Κοίτα, εγώ τα σύγκρινα με fragrancex. Σύγκρινα το 3step της clinique και τα μεικαπ, πούδρες και καμμιά μάσκαρα estee lauder και οι τιμές στι garden ήτνα ίδιες με τα official site και φθηνότερες από το fragrancex. Το οποίο παλιότερα που το σύγκρινα με φράουλα ήταν επίσης φθηνότερο. Το μέηκ απ της εστε πχ το έχει 25 λίρες, 30 ? δλδ. Φθηνότερα από τα άλλα 2.

 

Έχει όμως, το garden, πανάκριβα μεταφορικά. Περίπου 13 λίρες:!:

Ενώ από τα official μέσα στην Αγγλία είναι 4 λίρες περίπου. Μιλάμε για τον ίδιο αριθμό προϊόντων.

Εγώ είχα σκεφτεί, ότι σε κανένα μήνα που θα παραγγείλω στη σαλοπέτα για την άφιξη της μπουμπούς να παραγγείλω και καλλυντικά για μένα και να μου έρθουν μέσω σαλοπέτας. Έτσι με συμφέρει, ακόμη και με τις 4 λίρες μεταφορικά γιατί ούτως ή άλλως θα παραγγείλω για τη μπουμπού.Α, και το garden έχει δωρεάν μεταφορικά για πάνω από 100 λίρες μέσα στην Αγγλία (που με βλέπω να το φτάνω το ποσό:-P).

Τώρα αν κάποιος θέλει μόνο καλλυντικά σαφώς και συμφέρει περισσότερο η φράουλα ή το fragrancex.

Επίσης να ενημερώσω για όποιες έχουν κατοικίδια, η σαλοπέτα μου έδωσε 2 σάιτ αγγλικά που έχουν είδη για κατοικίδια και κάνουν μεταφορές μέσα σε Αγγλία μόνο. Μεγάλες διαφορές με Ελλάδα σε τροφές και αποπαρασιτικά. Και μέσω σαλοπέτας με συμφέρει. Μόλις αρχίσει να τελειώνει η τροφή μας θα παραγγείλω οπωσδήποτε.

 

Αισθάνομαι ότι με όλα αυτά που θέλω να παραγγείλω θα μου έρθουν τα χαρτιά του διαζυγίου:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Εγώ γιατί έχω την εντύπωση ότι τα πιο φτηνά καλλυντικά τα έχει το feelunique;;;;Τη μάσκαρα αυτή που λέτε της YSL την έχει 22 λίρες...και σε κάποια άλλα σάτι τη βρήκα 30 λίρες...Γενικά εγώ καλλυντικά επώνυμα ψωνίζω πλέον μόνο από εκεί!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ γιατί έχω την εντύπωση ότι τα πιο φτηνά καλλυντικά τα έχει το feelunique;;;;Τη μάσκαρα αυτή που λέτε της YSL την έχει 22 λίρες...και σε κάποια άλλα σάτι τη βρήκα 30 λίρες...Γενικά εγώ καλλυντικά επώνυμα ψωνίζω πλέον μόνο από εκεί!

 

Εχμ...το feelunique είχα την εντύπωση ότι δεν έχει ποικιλία σε καλλυντικά. Μόνο clarins είχα δει!Έκανα λάθος?Για να το διορθώσω άμεσα:wink:

Djccp2.png

67KIp2.png

Link to comment
Share on other sites

Ζαχαρινη μου τρεχουμενο νερο και αστο αν θες καθε βραδυ μεσα σε νερακι με απορυπαντικο πιατων και το πρωι ξεπλυνέτο καλα...εγω αυτο κανω !

Ευχαριστω μαριτα μου και εγω θα τσιμπησω την τριαδα απο τα κυπελλα που εχει γιατι βγαινουν 16ευρω τα τρια...οχι το ενα οπως εδω...!

 

Eυχαριστώ πολύ καλαμαράκι! θα δοκιμάσω αυτό με το μούλιασμα ολονυχτίς...

εννοείται ότι και εγώ θα τα χτυπήσω.... η διαφορά τιμής είναι τεράααστια!!!

Link to comment
Share on other sites

βουρτσακια απο dr browns

http://www.letoshop.gr/default.asp?pid=40&ct=1090304&itmid=2094794

ή προσπαθησες με μπατονετα

επισης υπαρχει και το milton ή πολυ αραιωμενη χλωρινη

ξυδι ή ξυνο απομιμηση λεμονι για πιο μαλακη χρηση να το μουλιασεις

απορυπαντικο πλυντηριου πιατων αραιωμενο να μουσκεψει

και εννοειται πολυ καλο ξεβγαλμα

ασε παλευοντας η αληθεια ειναι οτι καποια σκευη σε παιδευουν

 

χμ πολύ καλά και αυτά τα βουρτσάκια αρκεί να χωράνε εκεί μέσα γιατί είναι λεπτούλι αυτό το στόμιο.. με μπατονέτα δεν προσπάθησα γιατί μου φάνηκε χοντρή αλλά δοκίμασα με οδοντυγλυφίδα και γαζούλα (αυτή απ'το φαρμακείο) και κάτι έκανα...

Link to comment
Share on other sites

Αισθάνομαι ότι με όλα αυτά που θέλω να παραγγείλω θα μου έρθουν τα χαρτιά του διαζυγίου:mrgreen::mrgreen::mrgreen:

 

 

 

χαχαχαχαχα εμενα αν με ξαναδει μου ειπε , θα μου στειλει εξωδικο και εχω δει κατι ρουχαλάκια χααχχαχαχαχαχαχαχχα

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Aαααα καλά....

Και γω αν υπολογίσω από τα Χριστούγεννα που σας ανακάλυψα, θα άλλαζα τα έπιπλα της μικρής μου με τα λεφτά που ξόδεψα εδώ που τα λέμε...

αλλα δεν πειράζει, μας αξίζει και εμας τις μανούλες να παίρνουμε τα δωράκια μας!

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

χμ πολύ καλά και αυτά τα βουρτσάκια αρκεί να χωράνε εκεί μέσα γιατί είναι λεπτούλι αυτό το στόμιο.. με μπατονέτα δεν προσπάθησα γιατί μου φάνηκε χοντρή αλλά δοκίμασα με οδοντυγλυφίδα και γαζούλα (αυτή απ'το φαρμακείο) και κάτι έκανα...

 

τα βουρτσακια που σου εδειξα ειναι πολυ ευλιγυστα και μαλακη τριχα, μοιαζουν με μια πλεξιδα συρμα με πλαστικες τριχουλες. θα το συσχετιζα ως πιο αδυνατο απο οδοντογλυφιδα το χρησιμοποιουμε να καθαρισουμε τις βαλβιδες αερα

δες εδω στο 600 η πρωτη απο κατω προς τα πανω στην εξωτερικη πλευρα της διαμετρου φαινεται μια τρυπα αυτη καθως και το σωληνακι στο 610

επισης ισως χρεισιμοποιησεις αυτα

ειναι ασχετα για το που οροριζονται αλλα πολυ μινιον εχω το 0.5 για τα δοντια επειδη ειναι αραια νομιζω το 0.45 ειναι το πιο μικρο και η συκευασια εχει 8 βουρτσακια μεσα

 

http://www.pharmacyline.gr/product_info.php?cPath=90_200&products_id=3653

 

εδω εχει διαφορα μεγεθη:

http://www.pharmacyline.gr/product_info.php?products_id=3665

 

kalamaraki θυμαμαι δεν το εχετε το pharmacyline.gr στη λιστα αψογοι στην εξυπηρετηση και οικονομικοι!

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρες!!!!!!!!!!!

κορίτσια έχει πάρει καμιά σας παιδικά αφρόλουτρα από το ecofamily;;;;

εγώ παραγγέλνω τα soap nuts και λέω να παραγγέιλω κι ένα βρεφικό-παιδικό αφρόλουτρο σαμπουαν....

έχετε ιδέα αν είναι καλό;;; επειδή στοιχίζει σχεδόν 15 ευρώ και δε γράφειι και πόσα ml είναι, αν καμιά έχει ιδέα ας δώσει τα φώτα της.....

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...