Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Κορίτσιαααααααααα...........

Αγόρασα 13 συσκευασίες πάνες libero & babylino μόνο με 33? αντί για 98? που θα τις έπαιρνα χωρίς την έκπτωση και χωρίς τα κουπόνια...

 

Τα κουπόνια τα δέχονται κανονικά χωρίς αντιρρήσεις, παρόλου που τους είπα για το μέηλ... ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΟΥΣ ΤΑ ΔΕΧΕΤΑΙ!!!

 

Τρέξτε.....70% kalamaraki φθηνότερα όντως!!!!!

 

Μάλλον έπιασε τόπο η μαζική αποστολή emails!! :-P:-P:-P

 

Τα κουπόνια μου δεν τα πήραν παρά το ότι τα δεχόταν το σύστημα...ρώτησαν τηλεφωνικά στα κεντρικά...κλαψ :(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

καλώς το κρισάκι!! χτύπησε και εδώ ε;;;; τι κάνει η κοιλίτσα;;

 

:-P:razz::-P Ζαχαρινακι μου!!!!:-P:-P:-P ναι ναι χτυπαμε και εδω:mrgreen:

 

Καλα ειμαστε φουσκωνουμε και χαιρομαστε σαν τα χαζα(τονιζω το σαν εεε)

Εσυ τι παραγγελνεις πουλακι μου??για την ζουζουνα σου ή γενικα???

 

αυτην την κυρια σαλοπετα την εχεις χρησιμοποιησεις ποτε???ειναι δυσκολη σαν διαδικασια???γιατι εγω θελω πολλα πραγματακια για την μπεμπουλα απο το next!!!!:mrgreen:

γιατί εγώ ότι ονειρευόμουν στην ζωή μου ,το έχω βρει σε εσενανε ψυχή μου και έχω τα πάντα πια!!!

η πεταλουδίτσα μου γεννήθηκε στις 23/9/10

Link to comment
Share on other sites

Εμενα Ματσουλινακο το πρωι στις 12+30 μου τα πηραν στο καρφουρ θεσσαλονικης ανατολικα και μου ειπαν οτι μπορω να παρω και λιμπερο με τον ιδιο τροπο.

 

Αααχ καλαμαρκαι Σαλονικια εισαι και εσυ???σορυ κοριτσια νομιζα οτι ξερατε οτι εβγαλε τα καινουρια το next γιαυτο δεν ειπα τιποτα χτες:oops:..σορυ!!!

γιατί εγώ ότι ονειρευόμουν στην ζωή μου ,το έχω βρει σε εσενανε ψυχή μου και έχω τα πάντα πια!!!

η πεταλουδίτσα μου γεννήθηκε στις 23/9/10

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μολις παρέλαβα το δεματάκι μου απο αμαζον!! Εκανα ομως μαμουνια...χε χε

Ειχε ερθει το πρωι το χαρτάκι μου για να παω αυριο στα ΕΛΤΑ να το παρω...Ελα μου ομως που το κέντρο διανομης της καλαμαριας ειναι δυο τετράγωνα απο το σπιτι μου.... Πηγα τωρα μπηκα μεσα τους παρακάλεσα να μου το δώσουν να μην πηγαινω αυριο στα ελτα...και ναααααααααααι μου το εδωσαν!!!

Ολα μια χαρα συσκευασμένα , τελεια!

Εκαναν dispatch την Παρασκευή στις 16/7 και σημερα ειχαν φτασει Δηλαδη 4εργάσιμες!!

 

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε μήπως περίπου πότε βάζουν τα χειμωνιάτικα ρούχα οι ...ακατονόμαστοι στο site τους? Τα νούμερα στο next, είναι ανάλογα με αυτά των ακατονόμαστων που συνήθως ανταποκρίνονται στο καταληκτικό? Δηλαδή τα 12 -18 συνήθως είναι πιο κοντά στους 18 μήνες κοκ.

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε μήπως περίπου πότε βάζουν τα χειμωνιάτικα ρούχα οι ...ακατονόμαστοι στο site τους? Τα νούμερα στο next, είναι ανάλογα με αυτά των ακατονόμαστων που συνήθως ανταποκρίνονται στο καταληκτικό? Δηλαδή τα 12 -18 συνήθως είναι πιο κοντά στους 18 μήνες κοκ.

 

ηδη εχουν εκπτωσεις στα Μαδερκερ Αγγλιας και ναι ειναι μεγαλουτσικα και τα μεγεθη του ΝΕΧΤ

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κοαλάλου να εισαι καλα που μας το ειπες , εγω το ηξερα ηδη...για το κοσυ...

Υπερτιμολογημένα οοοοολα του τα προιόντα, πχ ειχα παρει αναδευτηρα μπιμπερο..(μη με ρωτησετε το γιατι..ειχα πηχτη σκονη γαλα και με βοήθησε και ημουν και πρωτάρα μανα...) το πηρα τοτε...13ευρω...το βρηκα στο αμαζον 5λιρες....

Ολα του τα προιόντα υπάρχουν στο αμαζον ορεξη να εχεις και χρονο να ψάξεις...

Και τα εχει οοοοοοολα πολυ ποιο ακριβα απο το αμαζον!!!!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γειά σας κοριτσάκια μου.

Παρέλαβα μία ακόμα παραγγελία από http://www.feelunique.com , εκείνη με την mascara που είχα κάνει θέμα την προηγούμενη εβδομάδα.

Όλα μια χαρά συσκευασμένα και άψογα.

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας. Στο mothercare, στο παρακάτω λίνκhttp://www.mothercare.com/b/42845041?ie=UTF8&title=baby%20boy%201-3%20years&pf_rd_r=06TN69Z39N8ZV38PCA7Z&pf_rd_m=A2LBKNDJ2KZUGQ&pf_rd_t=101&pf_rd_i=42764041&pf_rd_p=468460953&pf_rd_s=global-top-7

βρίσκω κυρίως καλοκαιρινά και μόνο ελάχιστα χειμωνιάτικα. Μήπως κοιτώ λάθος? Είναι και η ρημάδα η πρεσβυωπία στη μέση....χαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Ελα Σοφη αν προχωρησεις λιγο παρακατω σε καθε υποκατηγορια πχ tops τα εχει διάσπαρτα μαζι με τις προσφορες και μαζι με τα καλοκαιρινα.

Δεν φταιει η πρεσβυωπία σου χε χε

 

Link to comment
Share on other sites

Ελα Σοφη αν προχωρησεις λιγο παρακατω σε καθε υποκατηγορια πχ tops τα εχει διάσπαρτα μαζι με τις προσφορες και μαζι με τα καλοκαιρινα.

Δεν φταιει η πρεσβυωπία σου χε χε

 

Nαι, αγαπητό καλαμάριον τα βρήκα. Απλά ήθελα κυρίως χειμωνιάτικα παντελόνια και τέτοια έχει μόνο ένα δύο. Στα μπλουζάκια και στα τζάκετ έχει αρκετά.

Link to comment
Share on other sites

για άλλη μία φορά το amazon με εξέπληξε χθές το απόγευμα μου ήρθε mail ότι τα παπουτσάκια μου φύγαν σήμερα το απόγευμα ήταν στο γραφείο!!!

α...............και μόλις ξεπρηστεί το πόδι μάλλον θα πουλάω το κάτωθι ...χαχαχαχα:lol::lol::lol:

http://www.amazon.co.uk/Gabor-Womens-Pocket-Brown-91-553-58/dp/B002NSMS1G/ref=sr_1_4?ie=UTF8&s=shoes&qid=1279806082&sr=1-4

Link to comment
Share on other sites

το μαδερκερ δεν εχει βαλει χειμωνιατικα ακομα, καλα κοιτας

 

 

αυτοκολλητα με ..ΜΙΚΥ κλασσικα εμεις, να κολλησω σε ντουλαπα πχ, που ψαχνω αμαζον

px stickers+mickey?

 

sto amazon 8a grapseis wallstickers mickey mouse kai 8a bgoun!!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...