Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Κορίτσια καλημέρα,

 

Θέλω λίγο την βοήθεια σας....

Ψάχνω να αγοράσω το maclaren quest από εξωτερικό, ψωνίζω απο το ping pong αλλά δεν έχει τα χρώματα που θέλω και ψιλοδιαφέρουν κάποιες λεπτομέρεις απο αυτα που έχω δει στο site της maclaren.

Πείτε κανένα άλλο site please!!!!!!!

 

Α!!! Θέλω και γνώμη.....

 

http://shop.maclarenbaby.com/Products/B2C_US/Design/W0816/Lulu+Guinness+This+is+the+Life.aspx

ή

http://shop.maclarenbaby.com/Products/B2C_US/Buggies/WOX06/Quest+Sport.aspx

 

ποιο σας αρέσει πιο πολύ???

 

Ευχαριστώ!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Γεια σου γειτονισσα, το δευτερο ειναι πιο σικ.

Τα μακλαρεν στην Αγγλια ειναι πιο φθηνα κοιτα εδω

 

http://www.olivers-baby-care.co.uk/

 

Γεια σου!!!!!!!!!!!!!!

 

Πάλι επάνω σου έπεσα!!!!!!!!

 

Thanks!!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

επίσης το ολιβερς δεχεται προπληρωμενη καρτα ???

 

 

Ιωαννα και εμενα το 2 μ αρεσει πιο πολύ

 

Ναι Φιλιτσα μου ;);)(έχω αγοράσει και από εκει δυο φορες καρεκλάκια αυτοκινήτου)

 

Link to comment
Share on other sites

Καλαμαρακι τελικα εισαι τσακαλόγατο ;) το μαδερκεαρ δεχετε δεν μου απάντησες αλλα με τόσες ερωτησεις τι να πρωτοπρολάβεις χαχαχ

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Το καλαμαρακι ειναι τσακαλι στο θεμα των αγορων μεσω διαδυκτιου, να την ακουτε ξερει πολλα.

 

Άντε καλέ... :oops::oops: Κοκκινίζω!

Οχι τσακάλι απλά έχω κάνει πολλές αγορές , μόνο από έξω ψωνίζω πια ότι μπορώ -και μόνο ότι της φέρουν δώρο από Ελλάδα έχω-γιατί αρνούμαι να μου πιάνουν τον π$π@ κάθε φορά στην Ελλάδα.

Τώρα έχω τον γάμο-βάφτιση μας στις 13/9 και μόλις τελείωσω με τα δώρα που θα πάρει η μικρή ετοιμάζομαι για μεγάλη παραγγελία από τα Mothercare για τα ρούχα του φθινόπωρου-χειμώνα και μετά ξανά θα παραγγείλω τον Μάρτη! Συμφέρει μόνο για μεγάλη ποσότητα!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Το καλαμαρακι ειναι τσακαλι στο θεμα των αγορων μεσω διαδυκτιου, να την ακουτε ξερει πολλα.

 

Το έχω καταλάβει!!!!! Super είναι!!!

 

Στο oliver δεν μπορώ να βρώ πόσο θα στοιχίσουν τα μεταφορικά για Ελλάδα........

 

Λιγο βοήθεια ακόμα... please!!

Link to comment
Share on other sites

Καλαμαρακι τελικα εισαι τσακαλόγατο ;) το μαδερκεαρ δεχετε δεν μου απάντησες αλλα με τόσες ερωτησεις τι να πρωτοπρολάβεις χαχαχ

 

Καλέ ναι σε απάντησα! Βασικά από εκεί που έχω ψωνίσει εγώ σε 5-6 σαιτ όλοι δεχόντουσαν.Αλλά και να σου πω δεν έχω ακούσει ποτέ καμιά κοπέλλα να πει ότι το σιγκεκριμένο σαιτ δεν δέχεται...μα δεν έχουν και λόγο να μην δεχτούν είναι ίδια με την κανονική απλά μένει άδεια μετά τις αγορές μας.

Αααα και επίσης να ξέρετε το pingpong κάνει μια έκπτωση 2% όταν πληρώνεις με προπληρωμένη πιστωτική!

 

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σε παραδεχομαι, μακαρι ολες να μπορουσαν να ψωνιζουν απο εξωτερικο.

Ειναι απαραδεκτο αυτο που συμβαινει στην Ελλαδα με τις τιμες.

Σας κοροιδευουν καταμουτρα.

Link to comment
Share on other sites

Το έχω καταλάβει!!!!! Super είναι!!!

 

Στο oliver δεν μπορώ να βρώ πόσο θα στοιχίσουν τα μεταφορικά για Ελλάδα........

 

Λιγο βοήθεια ακόμα... please!!

 

Ιωάννα θα αναγκαστεις να στείλεις ένα μαιλ στην Εμιλυ με το τι θα ήθελες να αγοράσεις για να σε ενημερώσει για τα μεταφορικά, πάντως για καρότσι ή κάθισμα αυτοκινήτου που είναι ογκώδη και βαριά με χρέωσε και τις δυο φορές 40 λίρες αλλά αν έχεις ας πούμε ένα μεγάλο κουτί και έχεις επιπλέον μικροπράγματα το ανοίγει να τα βάλει μέσα (σε ρωτάει πρώτα) για να μην χρεωθείς επιπλέον. Στέιλτης και θα σου απαντήσει άμεσα

 

Link to comment
Share on other sites

Μπραβο σε παραδεχομαι, μακαρι ολες να μπορουσαν να ψωνιζουν απο εξωτερικο.

Ειναι απαραδεκτο αυτο που συμβαινει στην Ελλαδα με τις τιμες.

Σας κοροιδευουν καταμουτρα.

 

 

 

να μη σε ακουσει ο αντρας μου χαχαχαχαχ γιατι αν μάθει οτι ΚΑΙ από την δουλεια ψωνιζω με χωρισε χαχαχαχα

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλέ ναι σε απάντησα! Βασικά από εκεί που έχω ψωνίσει εγώ σε 5-6 σαιτ όλοι δεχόντουσαν.Αλλά και να σου πω δεν έχω ακούσει ποτέ καμιά κοπέλλα να πει ότι το σιγκεκριμένο σαιτ δεν δέχεται...μα δεν έχουν και λόγο να μην δεχτούν είναι ίδια με την κανονική απλά μένει άδεια μετά τις αγορές μας.

Αααα και επίσης να ξέρετε το pingpong κάνει μια έκπτωση 2% όταν πληρώνεις με προπληρωμένη πιστωτική!

 

 

 

Να μην σε ρωτησω τώρα τί διαδικασια εχει η προπληρομενη κάρτα ε? θα με βρισεις :mrgreen: ?

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Να μην σε ρωτησω τώρα τί διαδικασια εχει η προπληρομενη κάρτα ε? θα με βρισεις :mrgreen: ?

 

Αντε να βοηθησω και εγώ λιιιιγο!!!

 

Προπληρωμένη κάρτα πήρα από την eurobank (θα πας και θα σου εξηγήσουν)έβαλα μέσα το ποσό που σκόπευα να ψωνίσω μετά έκανα την παραγγελία από το site που ήθελα, πληκτρολόγησα το νούμερο της κάρτας και τέλος!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Α καλα....εμενα όταν εβλέπε κούτα να έρχεται μου έλεγε πάλι ψώνισες αμάν πια!!

Στην αρχή ήταν αρνητικός όταν όμως καποια στιγμή του έδειξα την διαφορά σε χρήματα που φτάνει το 50% τώρα απλά με ρωτάει τι καλό πήρες? χαχαχαχα

 

Link to comment
Share on other sites

Να μην σε ρωτησω τώρα τί διαδικασια εχει η προπληρομενη κάρτα ε? θα με βρισεις :mrgreen: ?

 

Δεν θα σε βρίσω γλυκιά μου...

θα πας σε μια τράπεζα και θα βγάλεις μια,...να σου πω την αλήθεια εγω του συζήγου χρησιμοποιώ!

 

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η Έμιλυ????

Είμαι και λίγο τοκ τοκ τώρα τελευταία!!!

 

εγω καθε μερα ειμαι τοκ τοκ αλλα την εμιλυ την εμαθα τόσες φορες που διαβασα για να καταλάβω

χαχαχα ειναι η κοπελα στα ολιβερς που θα σου απαντησει με εμαιλ στις ερωτησεις σου !!!!!!!!!!!!!!!!

 

Τι κερδιζωωωωωωωωωωωωωωω??????? χαχαχα

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η Έμιλυ????

Είμαι και λίγο τοκ τοκ τώρα τελευταία!!!

 

η Εμιλυ είναι κοπέλα που δουλεύει εκεί και ασχολείται με τις παραγγελίες εξωτερικού μισό να σου δώσω το μαιλ της

χμ...δεν το κράτησα...

τεσπα..θα γράψεις σε αυτή την φόρμα και θα σου απαντήσουν σούμπιτοι

http://www.olivers-baby-care.co.uk/contacts/

 

Link to comment
Share on other sites

Αντε να βοηθησω και εγώ λιιιιγο!!!

 

Προπληρωμένη κάρτα πήρα από την eurobank (θα πας και θα σου εξηγήσουν)έβαλα μέσα το ποσό που σκόπευα να ψωνίσω μετά έκανα την παραγγελία από το site που ήθελα, πληκτρολόγησα το νούμερο της κάρτας και τέλος!!!!!!

 

 

 

χαχαχαχ ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωω;)

 

κατι αλλο την φουλάρω σε ευρω ε? Μην γινω ρόμπα αν του ζητησω να με πιστωσει με λιρες Αγγλιας χαχαχαχ

 

Αντε να δουμε πόσο υπομονη ακομα ....

Link to comment
Share on other sites

χαχαχαχ ευχαριστωωωωωωωωωωωωωωωωωωω;)

 

κατι αλλο την φουλάρω σε ευρω ε? Μην γινω ρόμπα αν του ζητησω να με πιστωσει με λιρες Αγγλιας χαχαχαχ

 

χαχασχαχαχα ναι βρε! Της βάζεις το ποσό που αναλογεί από λίρες σε ευρόπουλα ε βάλε και 3 ευρώ παραπάνω να είσαι σίγουρη!

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...