Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Για το laredoute που ρωτήσατε, έχω πάρει 2-3 φορές.

Από ποιότητα μμμμμ έτσι και έτσι. Στα γυναικεία. Τα παιδικά καλύτερα μου φάνηκαν. Και τα νούμερα τους φυσιολογικά, αν και έχει να κάνει με το στυλ του ρούχου.

Ευτυχώς μπορείς να τα γυρίσεις πίσω και σου επιστρέφουν τα χρήματα με επιταγή που εξαργυρώνεις στην ΓΕνική τράπεζα.

πάντως για το Laredoute έχω ακούσει διάφορα απογοητευτικά σχόλια όσον αφορά την σωστή αποστολή των τεμαχίων και σου στέλνουν τώρα τα μισά και μετά από 15 μέρες τα άλλα διάφορα τέτοια ευτράπελα

Link to comment
Share on other sites

Ολγα, ενας καλος συζυγος Δευτερα πρωι πρωι ισως??????

εμενα δε φανηκε ο Μικυ ακομα, σνιφφφφφφφφφφφ

 

 

ε ναι καπως ετσι θα γινει αλλα ειναι το γαμωτο.Ψωνισα παρα πολλα πραγματα για τα μωρα και το ευχαριστω ηταν αυτο:twisted:

Τους εστειλα ενα ωραιοτατο μειλ λεγοντας τους οτι ειναι απαραδεκτοι:mrgreen:

το πολυ πολυ να με βρισουν.Θα τους βρισω και γω ομως:rolleyes:

YUfSp2.png
Link to comment
Share on other sites

σας απαντω εν ταχει γιατι σχολαω!!!!!!!!!!!!!!!!

ειμαι φαν της laredοute ειδικα στις εκπτωσεις... το πρωι εκανα στο σαιτ μια παραγγελια 150 ευρω με -60,70% ζντοινγκκκκκκκκκκκ

 

 

Για το laredoute που ρωτήσατε, έχω πάρει 2-3 φορές.

Από ποιότητα μμμμμ έτσι και έτσι. Στα γυναικεία. Τα παιδικά καλύτερα μου φάνηκαν. Και τα νούμερα τους φυσιολογικά, αν και έχει να κάνει με το στυλ του ρούχου.

Ευτυχώς μπορείς να τα γυρίσεις πίσω και σου επιστρέφουν τα χρήματα με επιταγή που εξαργυρώνεις στην ΓΕνική τράπεζα.

 

απο ποιοτητα δεν ειναι ολα τα ρουχα τους ιδια, εχω παρει τλεια εχω παρει και μετρια...... απο εφαρμογη το ιδιο! ομως επειδη ψωνιζω τουλαχιστον 1-2 φορες απο καθε καταλογο εχω μαθει τα ρουχα τους και ξερω ακριβως τι να ψωνισω..... (αν θελετε βοηθεια βαλτε λινκ με τα ρουχα που θελετε) νομιζω υπαρχει και τετοιο θεμα που εχω ξαναγραψει......... εχω παρει γυναικεια, ανδρικα, παιδικα, σεντονια... λιγο πολυ τα παντα :D:D:D:D

μεταφορικa ειναι 7.90 οτι κι αν παρεις αλλα πολλες φορες βγαζει κωδικους για εκπτωση (οχι ομως μαζι με τις εκπτωσεις)

 

 

 

πάντως για το Laredoute έχω ακούσει διάφορα απογοητευτικά σχόλια όσον αφορά την σωστή αποστολή των τεμαχίων και σου στέλνουν τώρα τα μισά και μετά από 15 μέρες τα άλλα διάφορα τέτοια ευτράπελα

 

 

oντως αν επιστρεψεις πραματα εσου δινουν επιταγη με -2,5 ευρω της αξιας και πας σε οποια τραπεζα εχεις λογαρισμο και στα πιστωνουν ή απο τη γενικη τραπεζα τα παιρνεις μετρητα..........

αν το προιον που πηρες δενε ιναι αμεσα διαθεσιμο οντως ερχεται σε αλλο δεμα μετα απο καποιες μερες... αυτο συμβαινει αρκετα συχνα, αλλα εγω προσωπικα δεν το θεωρω προβλημα... στενουν οτι εχουν για να μην περιμενεις, δε ξαναχρεωνουν μεταφορικα και τα πληρωμεις και λιγα λιγα....

 

αυτα! θα επανελθω με λεπτομεριες αν θελετε αλλα δειτε και το αντοιστοιχο θεμα για τη λαρεντουτ.........

καλο μεσημεριιιιιιιιι

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε λογικο ειναι να βρισκονται εκει αλλα γιατι τα εστειλαν με ταχυδρομειο???

Οταν μου εστειλαν μειλ ελεγε οτι τα πραγματα εφυγαν με την HDL και θα παραδωθουν στην διευθυνση που δηλωσα.Με υποχρεωσαν οι γερμανοι

 

Γατουλα μου τι κανουν τα ζουζουνια σου?Ειναι ησυχα?Πες ναι δωσε μου κουραγιο!!!

YUfSp2.png
Link to comment
Share on other sites

ειναι αρρωστα , δηλαδη η Α τωρα, δε τρωει και θελω ΕΓΩ κουραγιο για το ΣΚ

μηπως ηρθανε και το γυρισαν πισω??? αλλα ταχυδρομειο?

κατι μου ειχε ερθει με acs πχ και πηγα και το πηρα απο αυτους

πριν 2 βδομαδες παντως αυτος απο το mytoys με πηρε τηλεφωνο και του ειπα αστο στο Μινι Μαρκετ και βολευτηκαμε και οι δυο!

που ειναι ο @#$#$@#@@ Μικυ θα ερθει πια????

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας, να σας πω και εγώ την εμπειρία μου από το http://www.pharmacy4u.gr είναι η τεταρτη φορα που παραγγέλνω όλα καλά στις 3 προηγούμενες παραγγελιες αλλα αυτή τι φορα κάνανε λάθος 2 προϊόντα η χρέωση ήταν με τα προϊόντα που είχα παραγγείλει εγω, το απόγευμα θα πάρω τηλέφωνο για να δω τι θα γίνει, λέτε να έχω πρόβλημα?

Link to comment
Share on other sites

ωχ περαστικα!!Και μενα ο ενας πηγε να συναχωθει και τον πλακωσα στους ορους.Νομιζω οτι στρωνει!

 

επειδη εγω ειμαι στο εξοχικο τους ειπα να τα στειλουν στον πατερα μου στο μαγαζι που ειναι ανοιχτο απο τις 8 το πρωι μεχρι τις 9 το βραδυ.Οποτε δεν παιζει να ηρθαν.Κατι εγινε ομως γιατι την αλλη φορα ηταν τελειοι.Θα δουμε τι θα μου απαντησουν

 

απο που περιμενεις τον Μικυ?

YUfSp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας, να σας πω και εγώ την εμπειρία μου από το http://www.pharmacy4u.gr είναι η τεταρτη φορα που παραγγέλνω όλα καλά στις 3 προηγούμενες παραγγελιες αλλα αυτή τι φορα κάνανε λάθος 2 προϊόντα η χρέωση ήταν με τα προϊόντα που είχα παραγγείλει εγω, το απόγευμα θα πάρω τηλέφωνο για να δω τι θα γίνει, λέτε να έχω πρόβλημα?

 

εμενα οταν μου ετυχε να στειλουν λαθος πραγματα αμεσως μου εστειλαν τα σωστα χωρις δικη μου χρεωση

Ομως εχουν αντιμετωπισει προβλημα και αλλες κοπελες

Και αυτο που λεει η γατουλα.Τουλαχιστον εχεις να συνεννοηθείς στα ελληνικα:mrgreen:

YUfSp2.png
Link to comment
Share on other sites

mytoys! τη πρωτη φορα τον ξεχασαν! μου επεστρεψαν λεφτα, μου εδωσαν και κουπονι για τη δευτερη αποστολη

πουντοςςςςςςςς

:lol::lol::lol::lol:

 

να ρωτησω κατι ηλιθιο?που ειναι τα αυτοκολλητα στο mytoys και δεν τα βρισκω?

ή μηπως δεν εχει?:rolleyes::confused:

YUfSp2.png
Link to comment
Share on other sites

κοριτσια εσεις που εχετε φτιάξει ψηφιακά αλμπουμ..

ποσο περίπου παει ενα αλμπουμ με σκληρό εξώφυλλο κ 50 φύλλα?

σαν το αλμπουμ βάπτισης για να καταλαβετε διαστάσεις..

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

βρε λογικο ειναι να βρισκονται εκει αλλα γιατι τα εστειλαν με ταχυδρομειο???

Οταν μου εστειλαν μειλ ελεγε οτι τα πραγματα εφυγαν με την HDL και θα παραδωθουν στην διευθυνση που δηλωσα.Με υποχρεωσαν οι γερμανοι

 

Γατουλα μου τι κανουν τα ζουζουνια σου?Ειναι ησυχα?Πες ναι δωσε μου κουραγιο!!!

 

στα εστειλαν με την υπηρεσια ταχυδρομειου της Dhl,εχει κι απάυτο οχι μονο κουριερ.Ετσι κι εμενα απο αμαζον,3 δεματα με dhl,το ενα με κουριερ τα αλλα πηγα εγω και τα πηρααπο το ταχυδρομειο!!

Link to comment
Share on other sites

στα εστειλαν με την υπηρεσια ταχυδρομειου της Dhl,εχει κι απάυτο οχι μονο κουριερ.Ετσι κι εμενα απο αμαζον,3 δεματα με dhl,το ενα με κουριερ τα αλλα πηγα εγω και τα πηρααπο το ταχυδρομειο!!

 

Δε έχει επιλογή? Όπως γουστάρουν? Αααααα....

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites

νομιζω δεν εχει φτιαξει καμια ακομα με σκληρες σελιδες μεσα, μονο με λεπτα φυλλα

 

εγω εχω κάνει στο tictacphoto το αλμπουμ της βαπτισης. Στο εσωτερικο οι σελιδες ειναι οπως το εξωφυλλο των περιοδικων αλλα πιο σκληρο, δεν ξερω αν σε ενδιαφερει

 

το εξώφυλλο σκληρό μεσα κανονικό.

εχετε ιδεα ποσο περίπου κανει?

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!Τι κανετε?

Εγω εχω νευρα με τους Γερμανους.Λοιπον για δευτερη φορα παρήγγειλα ενα κάρο πραγματα απο το babybutt.Την πρωτη φορα ολα καλα και ωραια.Ηρθε το δεμα στο σπιτι και τα πραγματα τελεια

Αυτη την φορα ομως ολα ενα δραμα.Αντι να μου τα στείλουν με κουριερ ηρθε ειδοποιηση απο το ταχυδρομειο να παω να παραλάβω δεμα εξωτερικου!!!

Τα νευρα μου ειναι σε κακη κατασταση

Πως θα σηκωσω ολη αυτη την κουτα??????

Απλα θεωρησα οτι επρεπε να σας ενημερωσω για να εχετε το νου σας σε τυχον παραγγελειες σας

 

Μην εχεις νευρα με τους γερμανους!!! Το καλο μας Ελληνικο ταχυδρομειο δεν τα κουβαλαει!!! Το ξερω σιγουρα γιατι το ταχυδρομειο ειναι διπλα στο μαγαζι του αντρα μου και του το εχει πει ο ταχυδρομος! Οταν παραγγελνω κατι βαζω την διευθυνση του μαγαζιου που θα το πανε σιγουρα ( αφου ειναι διπλα, δεν τους βαζω σε κοπο!!!!)

7ytop2.png
Link to comment
Share on other sites

και αυτο που λες οτι το καλο ελληνικο μας ταχυδρομειο δεν τα κουβαλάει αλλα και αυτο που λεει η marsolan.

Πηρα τηλεφωνο τηνHDL εδω και μου ειπαν οτι στην Γερμανια η HDL ειναι το ταχυδρομειο.Γι'αυτο και βριζω και τους Γερμανους που μου εστειλαν ατμομαγειρα και ενα καρο αλλα πραγματα μαζι με το ταχυδρομειο

YUfSp2.png
Link to comment
Share on other sites

Για σας παλι... να σας πω τα νέα από το http://www.pharmacy4u.gr πήρα τηλέφωνο για το λάθος που κάνανε και ήταν εξυπηρετικότατοι μου είπαν να τα στείλω πίσω με δικη τους χρέωση και θα μου στείλουν αυτά που ήθελα με δικη τους χρέωση εννοείτε για να δούμε...Πάντως έχετε κάνει πολύ καλή δουλειά κορίτσια μπράβο έχω γλιτώσει πολλά λεφτά ευχαριστώ πολύ;)

Link to comment
Share on other sites

πεταλουδιτσα μπες εδω http://www.tictacphoto.com/en/Contenu/Products/Photobooks με τις ρυθμισεις που θα εκανα εγω (contemporary medium 50 pages) βγαζει 52 ευρω + μεταφορικα 9 ευρω αν θυμαμαι καλα γιατι εχω καιρο να παραγγειλω. Αλλα μολις κανεις εγγραφη εχει 25% εκπτωση αρα 39+μεταφορικα. Εννοειτε οτι αν σου αρεσει η δουλεια τους θα ξαναανοιξεις λογαριασμο στο ονομα αλλου π.χ. συζηγου, φιλου για να ξαναπαρεις -25%. Επισεις εχει καλο λογισμικο κα πολλα ωραια γραφικα, αν θελεις κατι ρωτα

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...