Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

βρε Καλαμαριον, στη σελιδα της το ελεγε, παραγγελιες μεχρι 15/7, δε το εχεις δει

και του ρωτησα με μαιλ και μου απαντησε για τελη αυγουστου θα επιστρεψει δυναμικα

ε ας παει και διακοπες η κοπελα!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα σας!!!

εχει ψωνίσει κάποια κοπέλα απο laredoute??? ειναι καλη η ποιότητα??? τα νουμερα τους ειναι οντως πχ medioum large η πρεπει να υπολογίζω λίγο παραπάνω?? εχει εκπτωσεις και ειναι καλούτσικες οι τιμες τους αλλα δεν εχω καταλαβει αν χρεώνουν μεταφορικα...

M6bap3.png

 

cik1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ειδα κανα 2 μπλουζακια πλυνε βαλε και 1-2 φορεματακια για τη θαλασσα -70% ολα και λεω να τα τσακωσω ομως επειδη τα οικονομικα ειναι δυσκολα λεω να μην δινω λεφτα στον αερα. η φτηνια τρωει το παρα πολλες φορες...

M6bap3.png

 

cik1p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εγω οντας σε αγνωστο μεγεθος και βαθεια νερα χαχαχχα προτιμω να τα δοκιμαζω!!!!

για τα μικρα ψωνιζω αβερτα!

και εχει κατι τελεια το ΝΕΧΤ

θα παω αγγλια να τα προβαρω χαχχαχαχχαχχαχα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

ποπο αυτο το next και μενα μου αρεσε! μη νομιζεις και μενα δεν μου καθονται ευκολα. στο παρελθον ημουν σε νουμερο που πιθανον να μην υπάρχει :))) εχω υπαρξει 96κ με 1.64. μεχρι που ξυπνησα ενα πρωι και εφαγα φλασια τρελη!!! τεσπα...την υγεια μας να χουμε!

M6bap3.png

 

cik1p3.png

Link to comment
Share on other sites

αυτη η φλασια εμενα μου ηρθε αναποδα!

9 κιλα στην εγκυμοσυνη , φυγαν 10 και τωρα +10

γκρρρρρρρρρρρρρρρ

 

+10 δεν ειναι τιποτα!!! εγω ημουν + 35 απο το φυσιολογικο. και τωρα μη νομιζεις 67 ειμαι. αλλα σε συγκριση με τις παλιες μου ομορφιες κανω το σταυρο μου. τα 30 τα εχασα πιο ευκολα απ οτι τα 6 που θελω. ασχημο θεμα πιασαμε παρασκευιατικα και αυριο θα βγω και παραλια...μπρρρ.

M6bap3.png

 

cik1p3.png

Link to comment
Share on other sites

γεια σας κοριτσια!!Τι κανετε?

Εγω εχω νευρα με τους Γερμανους.Λοιπον για δευτερη φορα παρήγγειλα ενα κάρο πραγματα απο το babybutt.Την πρωτη φορα ολα καλα και ωραια.Ηρθε το δεμα στο σπιτι και τα πραγματα τελεια

Αυτη την φορα ομως ολα ενα δραμα.Αντι να μου τα στείλουν με κουριερ ηρθε ειδοποιηση απο το ταχυδρομειο να παω να παραλάβω δεμα εξωτερικου!!!

Τα νευρα μου ειναι σε κακη κατασταση

Πως θα σηκωσω ολη αυτη την κουτα??????

Απλα θεωρησα οτι επρεπε να σας ενημερωσω για να εχετε το νου σας σε τυχον παραγγελειες σας

YUfSp2.png
Link to comment
Share on other sites

Για το laredoute που ρωτήσατε, έχω πάρει 2-3 φορές.

Από ποιότητα μμμμμ έτσι και έτσι. Στα γυναικεία. Τα παιδικά καλύτερα μου φάνηκαν. Και τα νούμερα τους φυσιολογικά, αν και έχει να κάνει με το στυλ του ρούχου.

Ευτυχώς μπορείς να τα γυρίσεις πίσω και σου επιστρέφουν τα χρήματα με επιταγή που εξαργυρώνεις στην ΓΕνική τράπεζα.

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...