Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Εχει και στο τζάμπο αυτοκόλλητα 2ευρώ η καρτέλα με γοργονες, ζωάκια, ηλιους συννεφάκια με θεμα τον υπνο , πολλά τεμαχια και κολλανε μια χαρα σε επιπλα και βγαινουν επισης ευκολα χωρις να αφηνουν σημάδια στο ξύλο! Ριξε μια ματια

 

σε ευχαριστω!! θα το κοιταξω και εκει !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

σε ευχαριστω!! θα το κοιταξω και εκει !!!

 

Τιποτις!

 

Γλυκό μου Καλαμαράκι σε ευχαριστώ πολύ πολύ.

Μόλις έστειλα e-mail. Άντε να δούμε που βρίσκεται η κανάτα μου!

 

Τιποτις! At your service any time! Ενημερωσε μας ποτε θα σου απαντήσουν...να δουμε αντανακλαστικα του αμαζον! Εμενα η δικια μου παραγγελια επειδη ζητησα τον φτηνοτερο τροπο αποστολης...θα ερθουν οοοοολα μαζι στις αρχες αυγουστου....!

 

Link to comment
Share on other sites

Γλυκό μου Καλαμαράκι σε ευχαριστώ πολύ πολύ.

Μόλις έστειλα e-mail. Άντε να δούμε που βρίσκεται η κανάτα μου!

 

μην ανησυχεις παντως...θα ερθει.εγω περιμενω ακομη δυο παραλαβες.Για την μια ηρθε χαρτακι να περασω απο ταχυδρομειο σημερα,αλλα δεν ξερω ακομη αν ειναι αυτη που ηρθε με dhl ή royal mail???Εχω περιεργεια να δω,γιατι αυτη με το royal mail εγινε dispatched πολυ αργοτερα απο την dhl.Παντως κατι πιπιλες σε ενα μικρο δεματακι που εσταλη με dhl μου τις αφησαν κατω,στη θηκη με τα γραμματα....ουτε καν μπηκαν στον κοπο να χτυπησουν το κουδουνι!

Link to comment
Share on other sites

Παρέλαβα απο τεσκο.(εχω κολλητό αγγλο)

φανταστικά ρουχαλάκια κ σταμπαααα.ειχα βρει κ εκείνον τον κωδικό -30% κ ειναι σαν νΑ ΜΟΥ ΤΑ ΧΑΡΗΣΑΝ.

To νούμερο που πηρα για του χρονου το καλοκαιρι ειναι 18-24.

αλλα εγω παιρνω 1 νουμερο μεγαλύτερο απο αυτο που θελω γιατι τα βαζω στο στεγνωτηριο κ μπαίνουν.

ελπιζω να το πέτυχα του νουμερακι..

15 κομματια ,38 λιρες..

 

Θέλω και εγώωωωωωωωωωωωωωωω

Δεν την παλεύω σήμερα. Τα έχω και με έναν λαμάκα συνάδελφο που από το πρωί μου έχει σπάσει τα νεύρα.

Μόνο ψώνια με σώνουν αυτή την στιγμήηηηηηηηηη

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μην ανησυχεις παντως...θα ερθει.εγω περιμενω ακομη δυο παραλαβες.Για την μια ηρθε χαρτακι να περασω απο ταχυδρομειο σημερα,αλλα δεν ξερω ακομη αν ειναι αυτη που ηρθε με dhl ή royal mail???Εχω περιεργεια να δω,γιατι αυτη με το royal mail εγινε dispatched πολυ αργοτερα απο την dhl.Παντως κατι πιπιλες σε ενα μικρο δεματακι που εσταλη με dhl μου τις αφησαν κατω,στη θηκη με τα γραμματα....ουτε καν μπηκαν στον κοπο να χτυπησουν το κουδουνι!

 

Ευχαριστώ για την συμπαράσταση!!! Και εγώ πιστεύουν ό,τι θα έρθουν αλλά το ψάχνω γιατί δεν έχω εμπιστοσύνη στο δικό μας ταχυδρομείο, να έχω τον νου μου τουλάχιστον!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια να ρωτησω κατι ψιλοασχετο αν ξερει καμια???

Στην Αθηνα κεντρο που μπορω να βρω βιολογικο γαλα της Holle 1ης βρεφικης??Θελω να παρω 1-2 κουτια μονο για αρχη και μετα να κανω την μαζικη παραγγελια απο ιντερνετ.

Στην πολη μου δεν προκειται να το βρω με τιποτε!!

Link to comment
Share on other sites

Για δειτε....http://www.swimbabes.co.uk/index.php?main_page=product_info&cPath=68_109&products_id=638 3λιρες δηλαδη 3,6ευρώ.....

Ενω στην ελλάδα....

http://www.cosycorner.gr/products/details.php?lang=gr&id=666 8ευρώ.....δηλαδη +50%!! Ετσι ετσι....

 

Σημειωση...και τα δυο ιντερνετικα μαγαζια ε...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ρε συ φιλεναδα...τελικα εμενα φοράει 23 η μικρη..το 4-5 νουμερο των κροκς μας κανει?

όχι 4-5 αγόρασα εγώ στην δικιά μου που φοράει 22 και της είναι οριακά (έχει και μεγάλο κουτουπιέ το πουλάκι μου και δεν μπαίνει καλά το πόδι) από ότι έχω δει από αλλα παιδάκια τα βάζουν και μεγαλούτσικα, στο σιτε των crocs έχει τα νούμερα το 23-24 είναι το 6-7 σε παιδικό έτσι...

Link to comment
Share on other sites

Για δειτε....http://www.swimbabes.co.uk/index.php?main_page=product_info&cPath=68_109&products_id=638 3λιρες δηλαδη 3,6ευρώ.....

Ενω στην ελλάδα....

http://www.cosycorner.gr/products/details.php?lang=gr&id=666 8ευρώ.....δηλαδη +50%!! Ετσι ετσι....

 

Σημειωση...και τα δυο ιντερνετικα μαγαζια ε...

 

Θέλεις να μας συγχύσεις πάλι μου φαίνεται!!!!

Μα που το ανακάλυψες?????? (με εκπλήσει θετικά, αυτό εννοώ....μην ποαρεξηγηθώ.....)

Link to comment
Share on other sites

καλα δουλευω και αναμεσα εεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

 

ακομα δεν εκανα παραγγελια

παει την εχασα τη σημερινη αλλα

σιγουρα θα παραγγειλω οπως ειπα

 

δε μου λετε αυτους τους κωδικους που μας στελνουν, μπορουμε να τους ξαναχρησιμοποιησουμε??????

ρωταω για mytoys!!!!

 

 

 

οσο για χαλια, θα ηθελα καπου 3χ3, 3χ4

θα κοιταξω για 2 χαλακια 1,60χ2,30 ποσο με καλυπτουν

δε τρελλαινομαι

ουφ παλιμε μοκετα θα μεινω?

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

και περικαλω.....126 και ΝΕΧΤ και Ελλαδα!

φτου μου!

εεεεεεεεεεεεεεεεεε

εγω ειμαι ευτυχης χοχοχοχοοχοχο

του χρονου παλι

πως θα κρατηθω για χειμωνα αφου εχουμε πληρεστατη γκαρνταρομπα???????

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Γατούλα αφού σε βρήκαμε Online όοοταν μπορέσεις έτσι για να έχουμε ένα μέτρο σύγκρισης με τους ακατανόμαστους για δες τις αρχικές τιμές από το next Ελλάδος με τα next Αγγλίας τι διαφορά έχουν??? είναι δηλαδή πάνω από 50%???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

λοιπον καλα μου παιδια

 

αν το Μαδερκερ αγγλιας τα εχει 10 λιρες (11,2 ευρω) το ελληνικο τα εχει τουλαχιστον διπλασια 23 ευρω!

το σετακι μου ηταν 16 λιρες = 18 ευρω και ελλαδα 36 ευρω!

 

αν το ΝΕΧΤ αγγλιας τα εχει 10 λιρες (11,2 ευρω) το ελληνικο τα εχει τουλαχιστον 20 ευρω!

με την εκπτωση 50% ειναι 10 ευρω δηλαδη φτηνοτερα απο αρχικη τιμη αγγλιας!

 

Περιμενω εκπτωσεις του ΝΕΧΤ αλλα φοβαμαι οτι τοτε θα την εχει κανει και η Σαλοπετα!

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγώ αγόρασα επιθέματα της lansinoh - πολύ καλά - από το natural nursery, αλλά δεν πρόλαβα να γράψω.

peony ευχαριστω πολυ,θα μπω να δω...

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

Γατούλα αφού σε βρήκαμε Online όοοταν μπορέσεις έτσι για να έχουμε ένα μέτρο σύγκρισης με τους ακατανόμαστους για δες τις αρχικές τιμές από το next Ελλάδος με τα next Αγγλίας τι διαφορά έχουν??? είναι δηλαδή πάνω από 50%???

 

Αυτο θα ηθελα και εγω να το δω.....

 

Θέλεις να μας συγχύσεις πάλι μου φαίνεται!!!!

Μα που το ανακάλυψες?????? (με εκπλήσει θετικά, αυτό εννοώ....μην ποαρεξηγηθώ.....)

 

Εχω φωτογραφική μνημη βρε...και οταν προτεινετε ενα σαιτ καθομαι και το χαζευω...ε θυμηθηκα οτι καπου τις ειχα ξαναδει τις σοκς ον! και ναι +50% στην ελλάδα μας...

 

λοιπον καλα μου παιδια

 

αν το Μαδερκερ αγγλιας τα εχει 10 λιρες (11,2 ευρω) το ελληνικο τα εχει τουλαχιστον διπλασια 23 ευρω!

το σετακι μου ηταν 16 λιρες = 18 ευρω και ελλαδα 36 ευρω!

 

αν το ΝΕΧΤ αγγλιας τα εχει 10 λιρες (11,2 ευρω) το ελληνικο τα εχει τουλαχιστον 20 ευρω!

με την εκπτωση 50% ειναι 10 ευρω δηλαδη φτηνοτερα απο αρχικη τιμη αγγλιας!

 

Φιλενάδα....η μια λιρα 1λιρα = 1,20ευρώ αρα οι 10 λιρες 12ευρώ οχι 11,20...!

Και το σετάκι του ακατανόμαστου απο 16 λιρες στα 19,15ευρώ

Αλλα εννοειτε οτι και παλι κερδισμένη βγήκες!!

 

Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια να ρωτησω κατι ψιλοασχετο αν ξερει καμια???

Στην Αθηνα κεντρο που μπορω να βρω βιολογικο γαλα της Holle 1ης βρεφικης??Θελω να παρω 1-2 κουτια μονο για αρχη και μετα να κανω την μαζικη παραγγελια απο ιντερνετ.

Στην πολη μου δεν προκειται να το βρω με τιποτε!!

 

Παίρνεις τηλέφωνο εδώ

Κεντρικό Κατάστημα:

Βιοφρέσκο

Προέκταση Μαιάνδρου - (Κόμβος Ν.Εγνατίας) | Τ.Κ. 570 13 Ωραιόκαστρο, Θεσσαλονίκη |

Τηλ. Παραγγελιών 2310 688.554 | Fax 2310 688.553 | Κιν. 6936 020878 | E-Mail [email protected]

Για παραγγελίες Νοτίου Ελλάδος (Αττική, Πελοπόννησος, Νήσοι):

Βρώσις

Τηλ. 210 6612066 | Fax 210 6611901 | E-Mail info@vrosis

 

και τους ρωτάς που δίνουν κοντά σε εσένα. Δίνουν και σε κάποια φαρμακεία. Είναι πολύ ευγενικοί και θα σου πούνε.

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...