Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

το ενα ηταν cars

το επλυνα! και ως δια μαγειας εξαφανιστηκε ΟΛΗ του η σταμπα! ειναι ασπρο πλεον

με αποχρωσεις κιτρινου! γελοιο!

αυτο μπορω να το γυρισω σαν ελαττωματικο?

 

 

απαντηση

 

 

Όσον αφορά το ερώτημά σας σχετικά με το βρακάκι των cars θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε ότι η εταιρεία έχει διαθέσει χιλιάδες τέτοια προϊόντα χωρίς να έχουν προβλήματα. Επίσης η συγκεκριμένη τεχνική τυπώματος χρησιμοποιείται κατά κόρον. Σύμφωνα με τα στοιχεία που έχουμε το περιστατικό δείχνει μεμονωμένο και πιθανόν να οφείλεται στο ότι δεν ακολουθήθηκαν οι οδηγίες πλυσίματος και όχι σε κατασκευαστικό ελάττωμα. Κατά συνέπεια δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί η αλλαγή.

 

 

ΓΕΛΟΙΟΙ!

 

 

τους εστειλα αυτο!

 

 

οσο για το βρακακι

το μονο λαθος οτι το επλυνα με τα σκουρα αντι τα ασπρα που επρεπε

δηλαδη στους 30 και οχι στους 60!

ακομα καλυτερα δηλαδη

η σταμπα εξανεμειστηκε απλα!

δε πειραζει θα παρω μια εφταδα βρακακια απο Μοδερκερ Αγγλιας (φυσικα αγγλιας γιατι το ελληνικο ειναι απλα ΚΛΕΦΤΕΣ)

στη τιμη των 8 ευρω, δηλαδη πολυ φτηνοτερα απο ακομα και εσας!

Και δεν εχω κανα ειδικο πλυσιμο, ηταν απλα ΕΛΑΤΤΩΜΑΤΙΚΟ αλλα δε θα ασχοληθω με τα 2,99 ευρω εννοειτε!

ΜΕ ΕΣΑΣ ασχοληθηκα και την πολιτικη σας!

Φυσικα δε πειραζει να τα δημοσιευσω αυτα???? εεεεε???

 

μονο και μονο για αυτη την απαντηση θα το δημοσιευσω ολο!

Τοπικ! εκει χαμενοι!

 

 

ακομα και εκει το καταραμενο το εχωσα χαχαχαχχαχχαχα

 

ΤΑ ΠΗΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑααα

 

Ακριβώς το ίδιο έπαθε και το δικό μας!!!!!!!!!!!!! :( :(

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοριτσαρες......

εχει ψωνισει καμια σας σεντονια, παπλωματοθηκες κτλ απο internet;;;;

εχετε να μου προτεινετε τιποτα;;;;

κατα βαση ψαχνω σεντονια για το γιο μου (14 μηνων) γιατι μολις μεταφερθηκαμε απο τη κουνια στο κρεβατι μας και εχουμε μονο ενα ζευγαρι.....

 

Εγώ το έχω ψάξει, γιατί ήθελα με σχεδιάκια που δεν έβρισκα εδώ, όμως να προσέξεις στο εξωτερικό και ειδικά στην Αγγλία τα περισσότερα λευκά είδη με σχέδια δεν είναι 100% βαμβακερά είναι 50 πολυέστερ +50 βαμβάκι πήρα μια υπέροχη παπλωματοθήκη όμως δεν την χρησιμοποίησα γιαυτό το λόγο. Επιπλέον να προσέξεις τις διαστάσεις που πολλές φορές τις δίνουν σε ίντσες. Αν και λόγο βάρους γενικά δεν τα παίρνεις πιο οικονομικά αυτά τα είδη, δηλαδή χρεώνεσαι πολλά μεταφορικά.

Link to comment
Share on other sites

Δεν το έχω τσεκάρει....λες να μην το θέλει ε;

Απλά επειδή θα πάρω γάλατα σκέφτηκα να πάρω κι ένα ρυζάλευρο να το έχω για όταν ξεκινήσουμε...

Αλλά έχει εδώ που είμαι και ίσως πάρω να δοκιμάσει πρώτα!

Ευχαριστώ.

 

Άλλο είναι το ρυζάλευτο καλέ!!! Σιτάλευρο μου είπες πριν!!!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

δεν σου εστειλαν email επιβεβαιωσης?Εκει σου λενε σε ποσα μερη θα ερθει η παραγγελια(αν εχεις πολλα κομματια) και με τι τα στελνουν!

 

Χμ το e-mail μου δίνει μόνο ένα λινκ που με βάζει στην παραγγελία μου. Λέει εκεί ό,τι θα έρθουν 12 Ιουλίου. ΓΙα να δούμε.

Σε ευχαριστώ για την απάντηση!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

μικρη γκριιζα γατουλα εβγαλες νυχακια και καλα εκανες

α μα πια!!!!!

δεν ειναι κατασταση αυτη με το εμποριο στην Ελλαδα

εσεις εδω κανετε πολυ καλη δουλεια μπραβο μπραβο !!!!!! σας παρακολουθω αλλα δεν ειχα προς το παρον κατι να προσφερω εδω ειμαι ασχετη

δεν εχω ψωνισει βεβαια απο εξωτερικο ελαχιστα απο ελληνικα σαιτ αλλα ειναι σηματικο που μοιραζεστε τις εμπειριες σας και τις πληροφοριες σας με τους υπολοιπους και παλι μπραβο και το εχουν παρουσιασει πολυ ωραια τα κοριτσια σε λιστα

το χειροτερο που σκεφτομαι ειναι το εξης: τωρα πια υπαρχουν διεξοδοι

θυμαμαι καποτε οταν εγω ημουν παιδι η μανουλα μου μαζευε απο το υστερημα τους να μου παρει σακιδιο για το σχολειο η κουκλιτσα τα χριστουγεννα και καποιοι εμποροι πλουτιζαν ασυστολα αλλα τωρα η ελευθερια επιλογων μας τους ποναει

μακαρι ολοι να αντιδρουσαν και να το παλευαν ετσι τοτε σιγουρα δε θα γινομασταν θυματα εκμεταλευσης και καθε κατεργαρης στον παγκο του

μπραβο κοριτσια μου καλη συνεχεια και εμεις μαζι σας

 

 

Άσε γιατί αν μπορούσα να προσλάβω ξένη μεταφορική να μου κάνει μετακόμιση θα το έκανα.

Ρε παιδιά στο Θεό σας, ο ένας μου ζήτησε 2.400 χωρίς ΦΠΑ και μάλιστα μου είπε ότι μου κάνει και καλή τιμή( είμαι όμορφη, μάλλον γι αυτό...) Off topic αλλά αν δεν το λεγα θα έσκαγα...

pJO3p2.pngB6Ndp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Άλλο είναι το ρυζάλευτο καλέ!!! Σιτάλευρο μου είπες πριν!!!

 

 

Αχ μπερδεύτηκα....

Το ρυζάλευρο ποιό είναι από το site;

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες σας!!!

Ερώτηση:

Έχει ψωνίσει κάποια από το http://www.figleaves.com/uk/ ;

Σκέφτομαι να αγοράσω από εκεί τις πιτζάμες και τα εσώρουχα για το μαιευτήριο αλλά πριν κάνω την παραγγελία μου θα ήθελα να σιγουρευτώ πως είναι καλής ποιότητας και κυρίως ότι φτάνουν εγκαίρως για να μη γεννήσω μέχρι να τα παραλάβω. Όποια βοήθεια θα ήταν ευπρόσδεκτη :)

*

Link to comment
Share on other sites

 

Ευχαριστώ!!!! Σαν νέα μαμά κάνω και τις χαζομάρες μου...όλα τα πρώτα παιδάκια τα τραβάνε...αχ....έχω τύψεις....:-(

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

MARILYN το σιτάλευρο δεν είναι για αυτή την ηλικία, ούτε και το ρυζάλευρο δηλαδή. Ρυζάλευρο μπορείς να δώσεις στον 5ο-6ο αναλόγως και αν θηλάζει η μικρή σου αλλά σιτάλευρο πολύ αργότερα γιατί περιέχει γλουτένη.

Μπορεί να τα ξέρεις όλα αυτά, απλά τα αναφέρω για παν ενδεχόμενο!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

MARILYN το σιτάλευρο δεν είναι για αυτή την ηλικία, ούτε και το ρυζάλευρο δηλαδή. Ρυζάλευρο μπορείς να δώσεις στον 5ο-6ο αναλόγως και αν θηλάζει η μικρή σου αλλά σιτάλευρο πολύ αργότερα γιατί περιέχει γλουτένη.

Μπορεί να τα ξέρεις όλα αυτά, απλά τα αναφέρω για παν ενδεχόμενο!

 

Ναι το ξέρω και σε ευχαριστώ που μου τα λες...

Απλά θα παραγγείλω αρκετό γάλα και με την ευκαιρία και 1 πακέτο ρυζάλευρο μήπως και η γιατρός μου έλεγε να της δώσω στον 5ο μήνα...

Προς το παρόν θηλάζω της δίνω και συμπλήρωμα και μια χαρά 7 κιλά κοριτσάρα είναι!!!

Sorry για το off topic!

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξέρω και σε ευχαριστώ που μου τα λες...

Απλά θα παραγγείλω αρκετό γάλα και με την ευκαιρία και 1 πακέτο ρυζάλευρο μήπως και η γιατρός μου έλεγε να της δώσω στον 5ο μήνα...

Προς το παρόν θηλάζω της δίνω και συμπλήρωμα και μια χαρά 7 κιλά κοριτσάρα είναι!!!

Sorry για το off topic!

 

καλε κοριτσαρος ειναι!!!!!εμεις τωρα ειμαστε 7 κιλα!!!:mrgreen:

 

bounitsa κοιταξες στο My toys για σετ σεντονια-παπλωματοθηκη?κατι εχει!

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

καλε κοριτσαρος ειναι!!!!!εμεις τωρα ειμαστε 7 κιλα!!!:mrgreen:

 

bounitsa κοιταξες στο My toys για σετ σεντονια-παπλωματοθηκη?κατι εχει!

 

:P:p:p

Και 65εκ. ύψος πριν 10 μέρες!!!:eek::-o:-o

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλες σας!!!

Ερώτηση:

Έχει ψωνίσει κάποια από το http://www.figleaves.com/uk/ ;

Σκέφτομαι να αγοράσω από εκεί τις πιτζάμες και τα εσώρουχα για το μαιευτήριο αλλά πριν κάνω την παραγγελία μου θα ήθελα να σιγουρευτώ πως είναι καλής ποιότητας και κυρίως ότι φτάνουν εγκαίρως για να μη γεννήσω μέχρι να τα παραλάβω. Όποια βοήθεια θα ήταν ευπρόσδεκτη :)

 

εγω εχω κανει παραγγελια 2 φορες.η 1η μια/δυο βδομαδα/βδομαδες πριν γεννησω και τα παρελαβα περιπου σε 5-6 μερες. κ πριν 1 βδομαδα ξανα εκανα κ τα ελαβα σε 5 μερες. ολα αψογα και τις δυο φορες.

[URL="http://pregnancy.baby-gaga.com/"][/URL][URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogard20100608_-8_My+child+is.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ΩΧ!!ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΟΤΙ ΘΑ ΡΘΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 5/8!!!!ΙΣΧΥΕΙ??ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΑΚΥΡΩΣΩ...

 

 

 

λογικα δεν θα ηταν σε στοκ.καπου θα το γραφει.γιατι αν ειναι σε στοκ αποκλειεται να ερθει 5/8.βεβαια πολλες φορες γραφουν παραπανω μερες για να ειναι μεσα.πηγαινε στο account και κοιτα το.......

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

ΩΧ!!ΜΟΥ ΕΓΡΑΨΕ ΟΤΙ ΘΑ ΡΘΕΙ ΠΕΡΙΠΟΥ 5/8!!!!ΙΣΧΥΕΙ??ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΑ ΤΗΝ ΑΚΥΡΩΣΩ...

 

αν ερθει με ups θα ερθει πολυ γρηγορα!!παντως ειναι αναλογα με την μεταφορικη...εγω ακομη περιμενω καποια πραγματα να καταλαβεις...περασαν και την αναμενομενη ημερομηνια και ενω εφυγαν πρωτα θα ερθουν τελευταια.Ευτυχως δεν τα βιαζομαι!!

Link to comment
Share on other sites

αν ερθει με ups θα ερθει πολυ γρηγορα!!παντως ειναι αναλογα με την μεταφορικη...εγω ακομη περιμενω καποια πραγματα να καταλαβεις...περασαν και την αναμενομενη ημερομηνια και ενω εφυγαν πρωτα θα ερθουν τελευταια.Ευτυχως δεν τα βιαζομαι!!

 

αμ το θεμα ειναι οτι εγω μεχρι τις 7 γενναω!!!χαχαα

xthLp3.png?N3RWspeV

LBhKp2.png?23AKgaR7

Link to comment
Share on other sites

επισης να πω οτι αγορασα το bib-expresso της Beaba απο το http://www.mamarella.com και ειμαι πολυ ευχαριστημενη απο ανταποκριση και αποστολη-9.95 ευρω με απλο ταχυδρομειο/συστημενο περιπου 7 εργασιμες.Ειναι λιγο ακριβα τα προιοντα που εχει αλλα πολυ ομορφα.Ας πουμε το παραπανω προιον το εχει στο amazon.fr 2-3 ευρω φτηνοτερο αλλα οταν το πηρα δεν το ηξερα:rolleyes::rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω κανει παραγγελια 2 φορες.η 1η μια/δυο βδομαδα/βδομαδες πριν γεννησω και τα παρελαβα περιπου σε 5-6 μερες. κ πριν 1 βδομαδα ξανα εκανα κ τα ελαβα σε 5 μερες. ολα αψογα και τις δυο φορες.

 

Eυχαριστώ πάρα πολύ για την απάντηση. Οπότε μόλις μου απαντήσουν σε ένα e-mail που τους έστειλα για να ρωτήσω για τη διαθεσιμότητα ενός προϊόντος μάλλον θα προχωρήσω την παραγγελία μου.:D

*

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...