Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

κοίτα εγώ ειδικός δεν είμαι ούτε έχω φτιάξει ακόμα κανένα αλλά με 200γρ χαρτί (όσο μου κόβει τέλος πάντων καθότι και ξανθιά):D:D λεπτό σαν τα περιοδικά δεν νομίζω ότι είναι

Μήπως έχει και άλλη ποιότητα με λιγότερο βάρος???

Αυτό που βλέπεις στο lime press έχει 850 γρ άρα είναι κάτι σε ψηφιακό άλμπουμ αν κατάλαβα καλά από όσα έχω διαβάσει :-P:-P

μια και σε βρήκα :lol::lol: από ποιότητα εκτύπωσης πως ήταν το myikona???

Δεν θα στο συνιστούσα.

Εντάξει οι συνθέσεις αν ασχοληθείς μπορεί να είναι καλές, αλλά όπου κι αν το κάνεις το ίδιο είναι.

Είναι πολύ λεπτές οι σελίδες ούτε καν 200γρ. γιατί έχω χαρτόνια 200γρ σπίτι.

Άσε που το έπιασε ο μεγάλος μου και το βρώμησε.

Πολύ πρόχειρο μου φαίνεται.

Εγώ όπως λες κι εσύ ψηφιακό άλμπουμ θέλω να φτιάξω γιατί ακόμα μια φορά βγήκα καμένη με τις φωτό της βάπτισης.

Γαμώτο και μου την σύστησαν εδώ μέσα για πολύ καλή.

Link to comment
Share on other sites

το εγραψα εννοειτε!

γνωστη μου παει Λονδινο και μαδερκερ....πειτε μου τι να κααααανωωωωωωωωωωωωωω

με τρωει το χερι μου χαχαχχαχαχχαχαχαχα

να ξανακοιτάξεις το υπόλοιπο του λογαριασμού σου................. (σε μένα πάντα πιάνει):mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

το εγραψα εννοειτε!

γνωστη μου παει Λονδινο και μαδερκερ....πειτε μου τι να κααααανωωωωωωωωωωωωωω

με τρωει το χερι μου χαχαχχαχαχχαχαχαχα

 

Νεχτ και Τεσκο για καθημερινα και μονσουν για κατι καλο!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα στο συνιστούσα.

Εντάξει οι συνθέσεις αν ασχοληθείς μπορεί να είναι καλές, αλλά όπου κι αν το κάνεις το ίδιο είναι.

Είναι πολύ λεπτές οι σελίδες ούτε καν 200γρ. γιατί έχω χαρτόνια 200γρ σπίτι.

Άσε που το έπιασε ο μεγάλος μου και το βρώμησε.

Πολύ πρόχειρο μου φαίνεται.

Εγώ όπως λες κι εσύ ψηφιακό άλμπουμ θέλω να φτιάξω γιατί ακόμα μια φορά βγήκα καμένη με τις φωτό της βάπτισης.

Γαμώτο και μου την σύστησαν εδώ μέσα για πολύ καλή.

 

φροσομπαλ μου για ποιο σαιτ μιλατε?

αν ειναι να κανουμε σχολιο για την ποιότητα!

Παντως απο 280γρ και πανω ειναι καλη χοντρη ποιότητα για ψηφιακο

 

Link to comment
Share on other sites

δε πιανει χιχιχιιχιχιχιχιιχι, μονο που μου τελειωνει η προπληρωμενη!!!!

και ξαναγεμιζω ταχιστα!

 

καλαμαρι ειδες αντιδραση οι γερμανοι? ΑΨΟΓΟΙ!

το βραδυ ξαναπαραγγελνω!

ε τι, 2 φορες θα τν παραλαβω τον Μικυ!!!!

 

 

Μονσουν που κοιταω?

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

http://www.monsoon.co.uk ειναι λιγο τσιμπημενα ακομα και για αγγλικα στανταρ αλλα ειναι τελεια....πολυ ρομαντικα και εγω αγοραζω παντα σε περίοδο εκπτώσεων εδω ελλαδα!

Τωρα ομως με το μπαμ μπαμ....θα χτυπησω χειμωνιατικο φορεματακια

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλαμαρι εκεινη την επιστολη στο Μαδερκερ εδω-----φτου κακα------- σου απαντησαν ποτε????????

 

Και για να καταλάβεις ποοοοοσο άχρηστοι και απαράδεκτοι ειναι ....

Ουτε καν απάντησαν οτι ελαβαν το μειλ μου και θα φροντισουν να μου απαντησουν....Οπως κανει καθε εταιρεια που σέβεται τους καταναλωτες της και την επιχειρηση της!!!

Τους εχω χ@&$!ους ουτε στις εκπτώσεις δεν θα παω.....αφου και με εκπτωση παλι ποιο ακριβοι ειναι απο αγγλια και κυπρο!

 

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια μια και το φερε η κουβεντα, απο μεγεθη τι λενε next και tesco στα μπεμπε? εχει παρει καμια??? εγω της μικρης της επαιρνα παντα πιο μεγαλο στα μαδερ, δηλαδη ειναι 7 μηνων, της πηρα 9-12 και 12-18 ενταξυ το 12-18 ειναι λιγο μπολικο αλλα για καθε μερα δε με νοιαζει, το πηρα εις γνωση μου για να τα φορεσει πιο πολυ, αντι να παρω 2 7αδες αμανικα 9-12 πηρα και1 και μια 12-18........... σας ζαλισα?? χαχαχαχα

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

α ναι ξεχασα, ρωταω γιατι πηρα απο asda και το 12-18 (το εχουν σαν 1-1,5 year) ειναι τεραααααστιο, καμια σχεση με μαδερ, μιλαμε θα το βαλει του χρονου το φορεμα και τα sleepsuits που καταλαθος τα πηρα 1,5-2 αμφιβαλλω αν θα τα βαλει ποτε ειναι τεραααααααααααααστια, σας μιλαω τερααααααααααααααααααστια αλλα 2 λιρες τα ειχα παρει ετσι δοκιμαστικα οποτε δε με νοιαζει......

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites

επειδή η δικία μου είναι σαμιαμίδοκόριστο πάντα κοιτάζω να της κάνει το ύψος δηλαδή τώρα είναι ας πούμε 86εκ της αγόρασα το νούμερο μέχρι 92 εκ (18-24 νομίζω) και τα παντελόνια στην μέση κάποια είναι μεγάλα, ανάλογα με την φόρμα ..............

Καλά κάνεις με τα φορμάκια που αγοράζεις ένα τωρινό σετ και ένα μεγαλύτερο έτσι δεν ξεμένει κιόλας πάνω στην αλλαγή (πόσες φορές το έπαθα για να το μάθω αυτό......) :P:p

Link to comment
Share on other sites

εμ σε μενα τη καταναλωτρια επεσε το σαμιαμιδακι!

να της παρω ρουχα! ποτε θα της φορεσω εεεεεεεεεε?

καλοριν εχουμε για το βαρος

για το υψος....ψηλο τακουνι...μμμμμμμ

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...