Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ααα είναι αποτυχία αυτός. Καλά εγώ δεν τον χρειάστηκα κιόλας αλλά 2-3 φορές που ζέστανα μητρικό, μην πω πως το έκανε. Ζεσταίνει και τροφές αλλά ουδέποτε το χρησιμοποίησα. Πιο αποτυχημένη αγορά, δεν έχω κάνει!

 

αντε αλήθεια...? εγω τον χρησιμοποιω συνέχεια απο την ημερα που τον αγορασα , περιπου εναμιση χρονο τωρα και ειμαι πολυ ευχαριστημενη!! Ζεσταινω εκει τωρα το φρεσκο γαλα που της δινω και ειμαστε οκ! Κοιτα να δεις ομως ε?

Εγω ειναι η καλυτερη αγορα που εχω κανει χεχεεε

 

Link to comment
Share on other sites

εμεις παντως ττο πινουμε κανονικα και σταματησαμε το εμφιαλωμένο.

 

Ναι????Δηλαδή κάνει δουλειά ε??? Εγώ θα το πιω, ο άντρας μου δεν ξέρω που είναι παράξενος με τέτοια!

Αλλά θα κάνω το άλλο! Θα του γεμίζω τα εμφιαλωμένα μπουκάλια και θα του τα πασάρω για αυθεντικά:):)

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

αντε αλήθεια...? εγω τον χρησιμοποιω συνέχεια απο την ημερα που τον αγορασα , περιπου εναμιση χρονο τωρα και ειμαι πολυ ευχαριστημενη!! Ζεσταινω εκει τωρα το φρεσκο γαλα που της δινω και ειμαστε οκ! Κοιτα να δεις ομως ε?

Εγω ειναι η καλυτερη αγορα που εχω κανει χεχεεε

 

Αχαχαχα. Καλέ δεν καίει το μπουκάλι και μέχρι να το πάρεις στα χέρια σου έχει κρυώσει??? Επίσης το μητρικό έχει ένα θέμα με το ζέσταμα...Για τροφές το χρησιμοποιείς???Και τι τροφές???Βαζάκια εμείς δεν τρώμε!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αχαχαχα. Καλέ δεν καίει το μπουκάλι και μέχρι να το πάρεις στα χέρια σου έχει κρυώσει??? Επίσης το μητρικό έχει ένα θέμα με το ζέσταμα...Για τροφές το χρησιμοποιείς???Και τι τροφές???Βαζάκια εμείς δεν τρώμε!

 

Ναι αλλα ειναι παροδικο....μετα κρυώνει το μπουκαλι αλλα το γαλα μεσα ειναι ζεστο προς χλιαρο! Με το μητρικο ειμαι σιγουρη πως σου το εκανε σαν γιαουρτι νερομένο? Βαζάκια ουτε εμεις φάγαμε ποτε..αν εννοεις τα ετοιμα! Εγω εφτιαχνα φαγητο και εβαζα δευτερη μεριδα στο κυπελάκι της αβεντ το αφηνα ψυγειο και την επομενη μερα το ζεσταινα απλα!

 

Link to comment
Share on other sites

Αχαχαχα. Καλέ δεν καίει το μπουκάλι και μέχρι να το πάρεις στα χέρια σου έχει κρυώσει??? Επίσης το μητρικό έχει ένα θέμα με το ζέσταμα...Για τροφές το χρησιμοποιείς???Και τι τροφές???Βαζάκια εμείς δεν τρώμε!

 

female μου,εγω ανοιξα ολοκληρο θεμα γι αυτο!!!!!αλλα τη βρηκα την ακρη...θελω να ζεστανω 135 γρμ γαλα απο ψυγειο??δεν ρυθμιζω στα κοντινοτερα 140 αλλα στα 170,αλλαζω καθε φορα το νερο κι εχει διορθωθει το θεμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλαμαράκι μου εμένα δεν με βόλεψε πάντως και θεωρείται και καλό μηχάνημα και ακριβό. Όπως το πήρα το έχω στο κουτί, 2-3 φορές το χρησιμοποίησα και πάλι προτιμούσα να ζεσταίνω το γαλατάκι σε μπεν μαρί.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

βρε κορες στο Αμαζον κοιταω παιδικα

δε μπορουμε να βαζουμε καπου και ηλικια να μη ψαχνω τσαμπα?

 

την εχει στην καθετη στηλη στα αριστερα,πανω απο τους διαθεσιμους seller

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

female μου,εγω ανοιξα ολοκληρο θεμα γι αυτο!!!!!αλλα τη βρηκα την ακρη...θελω να ζεστανω 135 γρμ γαλα απο ψυγειο??δεν ρυθμιζω στα κοντινοτερα 140 αλλα στα 170,αλλαζω καθε φορα το νερο κι εχει διορθωθει το θεμα.

 

Δεν ξέρω, εγώ δεν μπορούσα να το βρω με τίποτα. Έκανα όλους τους δυνατούς συνδιασμούς και τελικά τζίφος. Κατέληξε στην αποθήκη, στα αζήτητα.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μου βαζεις το λινκ?

 

http://www.amazon.co.uk/gp/search/ref=sr_nr_n_1?rh=n%3A59624031%2Cn%3A!60032031%2Cn%3A60037031&bbn=60032031&ie=UTF8&qid=1278076474&rnid=60032031

 

Βλέπεις στην αριστερή στήλη που λέει department και από κάτω baby clothing; το ακριβώς επόμενο από κάτω λέει size και έχει όλες τις κατηγορίες ηλικιών.

 

Αν προχωρήσεις ακόμη παρακάτω θα δεις και τους sellers.

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα να αλλάξω ένα δώρο στο Mothercare, μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι από τις τιμές και υποσχέθηκα στον εαυτό μου να μην ξαναπατήσω το πόδι εκεί μέσα.

Τελικά, όσοι παρέλαβαν από bambam σε πόσες μέρες ήρθαν τα πράγματά σας;

Link to comment
Share on other sites

εχω φιλη στο Λονδινο και περιμενω μεσα στην εβδομαδα να μου ερθει η πραματια μου απο το mothercare...καθισμα αυτοκινητου britax first class plus (0-18 κιλα), 2 σουτιεν -καταπληκτικα-θηλασμου και 3 μπουρνουζακια...173 ευρω με τα μεταφορικα!!!!!(και να φανταστειτε οτι εδω ΜΟΝΟ το καθισμα εχει απο 250-290 ευρω!) SUPER!!!!!!:D

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήγα να αλλάξω ένα δώρο στο Mothercare, μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι από τις τιμές και υποσχέθηκα στον εαυτό μου να μην ξαναπατήσω το πόδι εκεί μέσα.

Τελικά, όσοι παρέλαβαν από bambam σε πόσες μέρες ήρθαν τα πράγματά σας;

 

 

Κι εγώ πήγα χθες στα mothercare να τσεκάρω μεγέθη για τα παιδάκια μου γιατί ψήνομαι για παραγγελία από bambam και έφαγα φρίκη όταν η υπεύθυνη μου είπε" έχουμε έκπτωση 20% σε όλα τα είδη .Να επισημάνω ότι το κατάστημα ( κεντρικό στη Θεσσαλονίκη) δεν το έχω δει πιο φουλ από μεγέθη και σχέδια . Θα την πω την κακία μου , δεν αντέχω, εύχομαι να μην πατάει άνθρωπος !:)

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...