Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

κοριτσιαααααααααααααααααακαλα λεγαμε οτι τα πραγματα μου ειναι στο ταχυδρομειο και ξεκουραζονται!!!!!!!!!!! χαχαχατη τεταρτη παιρνω τηλ ταχυδρομειο και λεω να ψαξουν να δουν αν εχει ερθει κατι για μενα, τους τα εξηγησα ολα, απο που ειναι,μεγεθος κλπ κλπ πολυ εξυπηρετικος ο κυριος ολα καλα ωραια λεω θα το βρει.... παιρνω την επομενη μερα ξανα τηλ, τη πεμπτη και μου λεει δυστυχως δε βρηκα τιποτα... με λουζει κρυος ιδρωτας, λεω δε μπορει αφου εψαξε ο ανθρωπος απλα δενε χουν ερθει ακομα! ξεκιναω τα μαιλ με το iherb (γιατι απο το bce europe εχω ξαναψωνισει και δε πολυφοβομουν) και σε 5 λεπτα μου απαντανε οι ανθρωποι μεσω μαιλ οτι οι διεθνεις αποστολες μπορει να παρουν και 4 βδομαδες για να παραδωθουν στο πελατη αλλα μου λενε βλεπουμε οτι το πακετο σας ειναι στο τελικο του προορισμο αρα θα το παραλαβετε σε λιγες μερες.......... και ρε παιδια, δε περναει μια ωρα με παιρνει η αδελφη μου τηλεφωνο οτι ο ταχυδρομος εφερε 2 χαρτακια ταχυδρομειου στο ονομα μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! το ενα λεει ημ/νια αφιξης 28/06 και το αλλο 29/06!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! μα καλα ηθελα να ξερα αυτος ο εξυπηρετικοτατος κυριουλης που εψαχνε (αν εψαξε)...... ελτα σου λεει μετα......... ενταξει ειχαν και απεργια στις 30 αλλα και παλι..........τελος παντων!!!!!!!!!!! σημερα θα παω ταχυδρομειο να τα παρω!!!!!!!!!!οποτε λογικα το iherb εκανε 7 η 8 εργασιμες και το bce-europe 4 ή 5 εργασιμες.............

WLFfp2.png XI11p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Κοριτσάκια εσείς που τα γνωρίζεται τα πράγματα.......αν ο seller είναι το amazon και αγοράσω καμιά 10 αριά μπλουζάκια (λέμε τώρα) έρχονται όλα μαζί με τα ίδια μεταφορικά??? μην βαράτε είπαμε ξανθιά .........έχει ποτίσει η τρίχα από τις βαφές

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια εσείς που τα γνωρίζεται τα πράγματα.......αν ο seller είναι το amazon και αγοράσω καμιά 10 αριά μπλουζάκια (λέμε τώρα) έρχονται όλα μαζί με τα ίδια μεταφορικά??? μην βαράτε είπαμε ξανθιά .........έχει ποτίσει η τρίχα από τις βαφές

 

αν αγορασεις 10 πραγματα και σου βγαλει μεταφορικα π.χ 15 λιρες μπορει να σου σπασει την παραγγελια σε 3-4 μερη αλλα τα μεταφορικα δεν θα αλλαξουν.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια τι λέει η κανάτα????Με φαγουρίζει η τσέπη μου:):)

Δεν ξέρω τι λέει η κανάτα άλλα επειδή την κοιτούσα τότε που το συζητάγατε σήμερα το amazon μου έστειλε mail ότι τις έχει σε προσφορά 50% λέει .........:D:D

Link to comment
Share on other sites

γενικα το αμαζον παρακολουθει θα ελεγα τις εποχες των εκπτωσεων και προσφορων και καθε φορα που κοιτας κατι, τοτε σου στελνει παντα καποια προσφορα η αν πλησιαζουν οι εκπτωσεις ακομα και μιση τιμη...εγω πολλες φορες παιρνω μην. με προσφορες η πολυ καλες εκπτωσεις και μετα απο παρα πολυ καιρο, σε σημειο να το εχω ξεχασει!!!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω τι λέει η κανάτα άλλα επειδή την κοιτούσα τότε που το συζητάγατε σήμερα το amazon μου έστειλε mail ότι τις έχει σε προσφορά 50% λέει .........:D:D

 

Αααα που, πότε? Πώς ψωνίζου από άμαζον??

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αααα που, πότε? Πώς ψωνίζου από άμαζον??

μην κοιτάς εμένα και εγώ νέα είμαι στο amazon μόνο μία αγορά έχω κάνει

 

http://www.amazon.co.uk/gp/feature.html/?&docId=1000418383&ref_=pe_60521_20806281 δες εδώ τις προσφορές

 

πρέπει να γραφτείς και η πληρωμή γίνεται με κάρτα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

αν αγορασεις 10 πραγματα και σου βγαλει μεταφορικα π.χ 15 λιρες μπορει να σου σπασει την παραγγελια σε 3-4 μερη αλλα τα μεταφορικα δεν θα αλλαξουν.

 

ναι,ετσι εκαναν και σε μενα...αλλα εχω μια απορια.Αφου τα πραγματα ειναι in stock ολα,γιατι τα παραδιδουν σπαστα και σε αλλες ημερομηνιες???

Link to comment
Share on other sites

http://www.amazon.co.uk/Philips-AVENT-SCF260-34-BPA-Free/dp/B002MUC4QO/ref=pd_sim_by_2

για οποια τον θελει τον εχει 30λιρες =36ευρώ δηλαδη! + 6,5λιρες μεταφορικα...

Εδω τον εχουν 80ευρω....

 

Ααα είναι αποτυχία αυτός. Καλά εγώ δεν τον χρειάστηκα κιόλας αλλά 2-3 φορές που ζέστανα μητρικό, μην πω πως το έκανε. Ζεσταίνει και τροφές αλλά ουδέποτε το χρησιμοποίησα. Πιο αποτυχημένη αγορά, δεν έχω κάνει!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...