Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

ερωτηση....

αυτο ρε κοπελια που θα το βαλεις με το συμπάθειο...?

Δε θα βρω που να το βαλω.....δε σου αρεσε ε,ειναι ιδιαιτερο δε λεω,μη ξεχνας εγω ζω σε νησι*Λινδο* και εκει ολα επιτρεπονται,το σηκωνει το μερος τετοιο στυλ.........χαχαχα!!!!

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Μ αρέσει! Το θελώωωωωω (Το μπεζ...) αλλά δε ξέρω από ebayyyyyyyyy

Kαλε δεν ειναι τιποτα...κανε ενα λογαριασμο στο ebay αλλον ενα στο paypal και βουρρρρρ.....

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Eιναι και μενα η αδυναμια μου τα φορεματα σε στυλ καφτανι....ειναι ομως λιγο δυσκολο να τα βρεις σε eshops......

δες λιγο αυτο που πηρα εγω,η τιμη του ειναι γελοια και ειναι onesize,δεν ειναι ακριβως καφτανι αλλα φερνει πολυ προς τα κει....

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270585549425&var=570005015676&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

 

Φλόρα μου το έχεις παραλάβει?Η ποιότητα πως είναι?Η τιμές είναι πράγματι γελοίες και έχει πολύ ωραία πράγματα και σκέφτομαι να χτυπήσω κανένα φορεματάκι!!!!!!!!

Mjsrp2.pngGuD6p2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φλόρα μου το έχεις παραλάβει?Η ποιότητα πως είναι?Η τιμές είναι πράγματι γελοίες και έχει πολύ ωραία πράγματα και σκέφτομαι να χτυπήσω κανένα φορεματάκι!!!!!!!!

 

 

Όντως είναι τέλειαααα!! Με 10$ φορεματάκια!!! Και εγώ λέω να το πάρω το καφτάνι!!! Είναι απίστευτο!!!!!!!

Ματθίλδη 17/08/2007

Λουκάς-Ανδρέας 17/01/2010

 

Link to comment
Share on other sites

τα μεταφορικά πως τα βλεπουμε στο εβαυ ?σαν το αμαζον ενα βημα πριν το τελος?

 

2 πράγματα είναι άπειρα: το Σύμπαν και η ανθρώπινη ηλιθιότητα·Για το πρώτο δεν είμαι και τόσο σίγουρος...

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

Φλόρα μου το έχεις παραλάβει?Η ποιότητα πως είναι?Η τιμές είναι πράγματι γελοίες και έχει πολύ ωραία πράγματα και σκέφτομαι να χτυπήσω κανένα φορεματάκι!!!!!!!!

Οχι δεν εχω παραλαβει,αυτα αργουν γιατι ερχονται απο Κινα....

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

τα μεταφορικά πως τα βλεπουμε στο εβαυ ?σαν το αμαζον ενα βημα πριν το τελος?

Τα μεταφορικα οταν ειναι standard international rate ειναι τα ιδια για ολους και ειναι αυτα που γραφει κατω απο την εικονα(3,68 λιρες,νομιζω).Αλλιως γαι να σιγουρευτεις πας δεξια εκει που λεει contact seller και ρωτας ποσα ειναι η ζητας λεπτομερειες σχετικα με το φορεμα κ.λ.π.Γενικα ρωτας για οτι εχεις απορια....

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ααααχ θα με καταστρέψετε εσείς!!! 2 μέρες έλειψα και γυρίζοντας βρήκα "ανοιχτή" την αγορά της αγγλίας!!! :-D

Τέσπα!!!!! Μήπως ξέρει καμία κοπέλα πως έρχονται οι παραγγελίες από το Wallis? 'Εχω επιλέξει την απλή αποστολή (5-7 μέρες έλεγε), να υποθέσω ότι θα έρθουν με ταχυδρομείο???:?:

Link to comment
Share on other sites

πηγα και βολιδοσκοπησα ΝΕΧΤ...με παιδια οποτε σιγα μην ειδα και πολλα

ο Β ολο τη κοπαναγε και ετρεχα να τον μαζεψω

εκανα αγορες γιατι εχω γενεθλια και βαφτιση μπροστα μου

απο περιεργεια....εντοπισα το ενα σετακι

10 λιρες εκει...21 ευρω εδω

ατιμες εκπτωσεις δε θα ρθειτε?????

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

ναι, ξερω απο το alibaba..ειναι στη Βουλγαρια αλλα αν εισαι ιδιωτης σε παραπεμπει στα ελληνικα μαγαζια (τα οποια τα εχουν πανακριβα...εμεις πηραμε κουνια baby looney tunes με 400 ευρω κι εκεινοι την πουλανε 250!!!)

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή αν δεν κάνεις αγορές ως ιδιώτης αλλά ως επαγγελματίας τι γίνεται;

Πώς το επιλέγεις;

 

Kαι ποιό είναι το site το alibaba.com;

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ναι, ξερω απο το alibaba..ειναι στη Βουλγαρια αλλα αν εισαι ιδιωτης σε παραπεμπει στα ελληνικα μαγαζια (τα οποια τα εχουν πανακριβα...εμεις πηραμε κουνια baby looney tunes με 400 ευρω κι εκεινοι την πουλανε 250!!!)

bV6Dp3.png
Link to comment
Share on other sites

δεν εχω ιδεα!!αλλωστε ιδιωτης ειμαι,οποτε δεν ρωτησα..μπορειτε ομως να τους στειλετε μειλ στα ελληνικα, απαντανε γρηγορα..

 

To site είναι το alibaba.com;

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

nai to σαιτ ειναι αυτο...εστειλα μηνυμα για ενα ζευγαρι αθλητικα-τιμη στο σαιτ 65 δολ., τιμη Αθηνα 189 ευρω...τεσπα-και μου ειπαν οτι γινεται να ερθουν Ελλαδα, απο οτι καταλαβα εχει να κανει με τον καθε πωλητη και απο οτι καταλαβα δεν ειναι μονο απο Βουλγαρια, μπορεις να επιλεξεις αναμεσα σε πολλες χωρες...π.χ. Αμερικη, Κινα, Αυστραλια κ.α.

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια καλημερα!!!

Μηπως ξερετε που μπορω να βρω τον ατμομάγειρα beaba?

 

105 ευρω τελικη τιμη με τα μεταφορικα απο αμαζον γαλλιας.αλλιως στα καταστηματα imaginarium 115 ευρω.που μενεις?εγω σημερα θα παραγγειλω απο αμαζον.

 

http://www.amazon.fr/gp/product/B003AM7MD8/ref=ord_cart_shr?ie=UTF8&m=A1X6FK5RDHNB96

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστω πολυ Σοφακι μου!Βυρωνα ειμαι οποτε νομιζω οτι εχει imaginarium στο εμπορικο κεντρο στο παγκρατι.Αν υπάρχει ακομη βεβαια

 

 

στο σαιτ τους γραφει οτι υπαρχει καταστημα στο millenium αλλα το τηλεφωνο τους δεν απανταει.:roll::roll:

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

αα ναι ε?Αν εισαι κοντα εγω αυριο θα δω αν υπαρχει και μπορω να σου πω

 

ευχαριστω αλλα παραγγειλα απο γαλλια.με εκνευρισε το γεγονος οτι ηθελα 3 beaba δηλαδη 345 ευρω και οταν τους ρωτησα αν μπορουσαν να μου κανουν καλυτερη τιμη μου ειπαν οχι.ε και εγω παραγγειλα απο εξω.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...