Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

για δε πας? καλε εγω σφυριξα στη γειτονισσα, θα το κανουμε ταξιδι για Μαρουσι βεβαια αλλα ωραια θα ειναι, ειναι μεγαλος και αν θυμαμαι καποια συνατηση ειχε γινει εκει

τωρα απο παρεντς η απο αλλο φορουμ συγχωρεστε με , αλτζχαιμερ

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Pasxalitsa 8a pas sto www.amazon.co.uk to aggliko, 8a dialekseis enotita pou se endiaferei kai ekei aristera sti bara san to ebay 8a dialekseis seller amazon mono , egw exw kanei kala8aki me diafora mpoukalia avent , ena skamni gia tin toualeta mono 5lires..kai diafora alla kai etoimazomai na ta parageilw mono me 6,24lires metaforika!!

kalamaraki το amazon.com δεν στελνει ε? γιατι τα περισσοτερα πραγματα τα εχω βρει εκει...και πολυ φτηνα............:rolleyes:

 

ξερει καμια κοπελα που μπορω να βρω κατι βασεις που ειναι σαν καπακια και μπαινουν κατω απο τα ποδια της κουνιας και την ανασηκωνουν?

(δεν ξερω και πως λεγονται στα αγγλικα να τα googlaro...:D

 

καλαμαρακι βαλε στην λιστα και το www.casadelbambino.com

παρηγγειλα κατι και η παραδοση ηταν μεσα σε 9 μερες (μεσολαβησε σκ)

το μονο "αρνητικο" ισως ειναι οτι απο 0-9 κιλα εχουν 40E μεταφορικα αρα δεν συμφερει για κατι πολυ μικρης αξιας...

γενικα ειναι πολυ ευχρηστο site

 

και να συμπληρωσω πως εχω προβλημα με το mytoys.de (δεν ξερω και γερμανικα)

ειχα παραγγειλει καποια πραγματα αξιας περιπου 100ε

τις μερες που γεννησα ηρθε το πρωτο μερος της παραγγελιας με 2 προιοντα...εκκρεμουν αλλα 7 προιοντα

τους εστειλα mail απο την Παρασκευη και ακομα τιποτα...στο site που μπηκα δεν εκκρεμει καμια παραγγελια

εχω γραψει κ στο αντιστοιχο θεμα...καμια βοηθεια? ειναι πολλα τα λεφτα...Αρη...

pasxalitsa v

το καλύτερο δώρο της ζωής μας...είναι ΕΔΩ!!!

kALOp3.png

Link to comment
Share on other sites

για δε πας? καλε εγω σφυριξα στη γειτονισσα, θα το κανουμε ταξιδι για Μαρουσι βεβαια αλλα ωραια θα ειναι, ειναι μεγαλος και αν θυμαμαι καποια συνατηση ειχε γινει εκει

τωρα απο παρεντς η απο αλλο φορουμ συγχωρεστε με , αλτζχαιμερ

Δεν ξέρω μωρέ συνήθως είναι κλειστοί οι χώροι .........και μου κάνει κάπως :?:? (άσε που δεν υπάρχει περίπτωση να πιώ τον καφέ μου με ησυχία όταν είναι η μικρή εκτός οπτικού πεδίου) :mrgreen::mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

κορίτσια τα φώτα σας!!!

θέλω να πάρω 2 κουπόνια για τον παιδότοπο στο goldendeals αλλά επειδή για το 2ο δεν ξέρω ακόμα σε ποιόν θα το δώσω, λέτε να υπάρχει πρόβλημα να βάλω και στα 2 το ίδιο όνομα παραλήπτη???

δηλαδή αν τα βάλω και τα 2 σε όνομα π.χ. Παπαδόπουλος και τελικά ο δεύτερος λέγεται Μητρόπουλος, λέτε να μην το δεχτούν εκεί?????

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

δε ξερω δεν απαντω!!!!

παντως και τα 2 για μενα τα θελω!

βαλε το Μητροπουλο να παρει αλλα δυο χοχοχοχοχοχο

 

Ο Μητρόπουλος φημίζεται για την αναβλητικότητα του οπότε δεν ξέρω αν θα έρθει....είμαστε και κομματάκι μακριά...(Καλαμάτα!).

 

μήπως να πάρω ένα στο όνομα μου και ένα στου άντρα μου και όποιος κι αν έρθει να είμαστε καλυμμένοι?????????

Link to comment
Share on other sites

Για τέλειες προσφορές σε επώνυμα τσεκάρετε αυτό http://www.secretsales.com .Βγάζει φανταστικά πράγματα.Απλά κάντε εγγραφή..... ;)

 

Ειμαι εγεγγραμμενη σε αυτο το site όπως και στο γερμανικο brands4friends...δεν στελνουν Ελλαδα ....τις προάλλες εψαχνα κατι σαν τη salopeta για τη Γερμανία να φανταστείτε βαζει για 90' της ωρας 90% εκτπωση σε πολλα είδη....ψωνιζω με διευθυνσεις γνωστων μου και μου τα στέλνουν προς το παρον...

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια παρήγγειλα πριν 2 βδομάδες από το la senza αλλά ακόμα να φανεί το χαρτάκι από τα ελτα...μου στείλανε σε mail το νούμερο του συστημένου δέματος αλλά ακόμα να μου έρθει ειδοποίηση. Αν πάω από εκεί με τον αριθμό, λετε να το ψάξουν?

433965qzur0la2nd.gif

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια παρήγγειλα πριν 2 βδομάδες από το la senza αλλά ακόμα να φανεί το χαρτάκι από τα ελτα...μου στείλανε σε mail το νούμερο του συστημένου δέματος αλλά ακόμα να μου έρθει ειδοποίηση. Αν πάω από εκεί με τον αριθμό, λετε να το ψάξουν?

 

Μου ήρθε κατευθείαν στο σπίτι, χωρίς χαρτάκι και τις δύο φορές που παρήγγειλα, είναι πολύ όμορφα και στο πλύσιμο δεν παθαίνουν τίποτα.

dBPlp3.png MDOFp3.png
Link to comment
Share on other sites

και να συμπληρωσω πως εχω προβλημα με το mytoys.de (δεν ξερω και γερμανικα)

ειχα παραγγειλει καποια πραγματα αξιας περιπου 100ε

τις μερες που γεννησα ηρθε το πρωτο μερος της παραγγελιας με 2 προιοντα...εκκρεμουν αλλα 7 προιοντα

τους εστειλα mail απο την Παρασκευη και ακομα τιποτα...στο site που μπηκα δεν εκκρεμει καμια παραγγελια

εχω γραψει κ στο αντιστοιχο θεμα...καμια βοηθεια? ειναι πολλα τα λεφτα...Αρη...

 

2 φορές που παρήγγειλα από mytoys.de ήταν άψογοι!

δεν νομίζω να έχεις θέμα.

γιατί δεν τους κάνεις υπενθύμιση? σε τέτοιες περιπτώσεις να σου πω την αλήθεια εγώ τους πρήζω στα e-mail.....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ξαναρωτώ να μου δώσετε τα φώτα σας......

 

ΑΑΑ και κάτι άλλο.

Έχει πάρει πουθενά το μάτι σας φορέματα για το καλοκαίρι, στυλ καφτάνι κτλ (ινδικό στυλ δηλαδή) αλλά σε σχετικά μεγάλα νούμερα (16-18 αγγλικό ή XL) και με μανίκια? (δεν φορώ αμάνικα....)

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μόλις μου έστειλε e-mail το asos ό,τι παρέλαβαν τα προιόντα που τους επέστρεψα και μου έβαλαν πίσω τα χρήματα!!! Σούπερ!

Στον λογαριασμό μου ακόμη δεν φαίνονται αλλά αναφέρουν ό,τι πρέπει να περιμένω 5-10 εργάσιμες!!!

Ουφ!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσάκια μόλις μου έστειλε e-mail το asos ό,τι παρέλαβαν τα προιόντα που τους επέστρεψα και μου έβαλαν πίσω τα χρήματα!!! Σούπερ!

Στον λογαριασμό μου ακόμη δεν φαίνονται αλλά αναφέρουν ό,τι πρέπει να περιμένω 5-10 εργάσιμες!!!

Ουφ!

 

Σε δυο μερες θα ειναι μεσα αν οχι αυριο το μεσημερι για να γινουν οι πιστωσεις...αλλα να ξερεις...θα σου φαει χρηματα για το εμβασμα η τραπεζα σου...εμενα μου εφαγε η γιουρομπανκ 1,5ευρώ απο επιστροφη του ασος...

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια εσείς που είστε ΣΟΥΠΕΡ έμπειρες από ότι βλέπω χρειάζομαι την γνώμη σας....

 

Χτες τελικά παράγγειλα το καροτσάκι μας το quinny από το ebaby.

2 ερωτησούλες

1) Λέει 35-40 εργάσιμες μέρες. Από την εμπειρία σας ισχύει αυτό ή ενδέχεται να καθυστερήσει

2) Πλήρωσα με πιστωτική. Δεν νομίζω να έχει διαπιστωθεί κάποιο πρόβλημα με το site αυτό..

 

Κάθε απάντηση ευπρόσδεκτη...

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια και κάτι ακόμη.

Στο Ebaby είχε κουτάκι να συμπληρώσω και εκεί αριμό εκπτωτικού κουπουνιού. Επειδή σκοπεύω να κάνω και άλλες αγορές πως το αποκτώ?

 

Και πάλι ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Εχει καιρο μαμα χρυσα μου που κυμαινεται στο 1,20 και πανω....δηλαδη τον τελευταιο μηνα δεν εχει πεσει κατω απο 1.20 από΄οσο θυμαμαι.

 

Kατάλαβα....θα την κάνω σήμερα τελικά.

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites

Εχει καιρο μαμα χρυσα μου που κυμαινεται στο 1,20 και πανω....δηλαδη τον τελευταιο μηνα δεν εχει πεσει κατω απο 1.20 από΄οσο θυμαμαι.

 

Απο τα Χριστούγεννα και μετα αρχισε η κατρακύλα..και θα πέσει κιάλλο το ευρώ...

 

Θυμάμαι ήταν 1 ευρώ=1,56 USD και τωρα 1.23 ....η λίρα ήταν 1ευρώ= 0,92 λίρες ..τωρα άστα....

Link to comment
Share on other sites

Το http://secretsales.com/ ΔΥΣΤΥΧΩΣ δεν στελνει Ελλάδα... μου έστειλαν απάντηση που τους ρώτησα:evil:

Αλλά μπορούμε μέσω Σαλοπέτα λογικά!:roll:

nd2Xp3.pngIsxAp3.png

Τα μικρά μου κοριτσάκια, τα γλυκά μου ζουζουνάκια!!!

Link to comment
Share on other sites

Ξαναρωτώ να μου δώσετε τα φώτα σας......

Eιναι και μενα η αδυναμια μου τα φορεματα σε στυλ καφτανι....ειναι ομως λιγο δυσκολο να τα βρεις σε eshops......

δες λιγο αυτο που πηρα εγω,η τιμη του ειναι γελοια και ειναι onesize,δεν ειναι ακριβως καφτανι αλλα φερνει πολυ προς τα κει....

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=270585549425&var=570005015676&ssPageName=STRK:MEWAX:IT

θα σαι παντα μεσα στην καρδια μας...

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...