Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Καλησπερα κι εγω ενδιαφερομαι για καθισματακι για αυτα τα κιλα και κοιταζα το Tobi και το YoungSport

Ψαχνω στο pingpong και δεν μπορω να εντοπισω αυτην την προσφορα

Τα Αγγλικα μου δεν ειναι και τα καλυτερα

Μηπως θα μπορουσες λιγο να με βοηθησεις,να μου δωσεις link;;

Και ποσες μερες για παραδοση σου εδωσαν;

Ευχαριστω

 

Το Link ειναι http://www.pingpong-online.com

Παραδωση περιπου ενα μηνα, γιατι ερχεται οδικως και εξοδα αποστολης 6,25 !!!

Πιστευω να σε βοηθησα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Το Link ειναι www.pingpong-online.com

Παραδωση περιπου ενα μηνα, γιατι ερχεται οδικως και εξοδα αποστολης 6,25 !!!

Πιστευω να σε βοηθησα!!!

Ευχαριστω πολυ

Και αν η παραγγελια μου ειναι μονο αυτο http://www.pingpong-online.de/osc/popup_image.php?pID=2233&osCsid=18c968438e37dda65fb968144f9ecb58 (το διχτακι γιατι δεν το φερνουν στην Ελλαδα)

παλι ενα μηνα θα χρειαστει;;

Μηπως γνωριζεις;;

 

Και κατι αλλο να ρωτησω

Αν η παραγγελια ειναι αρκετα μεγαλη(4-5 καροτσια και αλλα τοσα καθισματακια) υπαρχει καποια αλλη εκπτωση;;(καποιες φιλες σκεφτονται για ομαδικη παραγγελια,αλλα το φθινοπωρο με το καλο)

4

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω πολυ

Και αν η παραγγελια μου ειναι μονο αυτο http://www.pingpong-online.de/osc/popup_image.php?pID=2233&osCsid=18c968438e37dda65fb968144f9ecb58 (το διχτακι γιατι δεν το φερνουν στην Ελλαδα)

παλι ενα μηνα θα χρειαστει;;

Μηπως γνωριζεις;;

 

Και κατι αλλο να ρωτησω

Αν η παραγγελια ειναι αρκετα μεγαλη(4-5 καροτσια και αλλα τοσα καθισματακια) υπαρχει καποια αλλη εκπτωση;;(καποιες φιλες σκεφτονται για ομαδικη παραγγελια,αλλα το φθινοπωρο με το καλο)

 

Εαν θελεις στειλε τους ενα e-mail με αυτα που θελετε και θα σου απαντησουν

μεσα σε 1 ωρα & οτι αλλες αποριες εχετε !!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

εχει αγορασει καμια παπουτσια απο το mothercare για να μου πει περιπου τις αντιστοιχιες? εμενα τωρα φοραει 23 νουμερο. Το 6 θα τις ειναι καλο ή ειναι στενη η γραμμη τους?

 

Εγώ του αγόρασα ένα ζευγάρι κλειστά παπουτσάκια για τη θάλασσα (aquasocks λέγονται για την ακρίβεια ), νούμερο 6 και του ήταν πολύ άνετα. Τώρα φοράει 23 και κάποιες φορές 24, ανάλογα το παπούτσι. Για τα υπόλοιπα παπούτσια δεν μπορώ να σου πω, όμως...:?

fUvDp2.png
Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κανείς το site ebaby.gr?έχει ψωνίσει κανείς από εκεί?έλενξα τις τιμές του με κάποια από τα site που αναφέρονται πιο κάτω και είδα ότι σε συγκεκριμένα είδη συμφέρει.αν γνωρίζει κανείς ας με ενημερώσει γιατί σκέφτομαι να αγοράσω το κάθισμα AXIS Bebe confort και νομίζω ότι με συμφερει (το έχουν 267€!)

omjTp3.png?tH8o0iKJ

 

sYOtp3.png?irNZPRKv

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου ηρθε το Recaro Young Sport απο το http://www.pingpong-online.com !!!!!!!

Τελικα εκανε 2 εβδομαδες να ερθει, οπως μου ειχαν πει στο e-mail !!!

Ασε που γλιτωσα και 140 ευρουλακια.................

Σας το προτεινω ανεπιφυλακτα ! ! !

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Σημερα μου ηρθε το Recaro Young Sport απο το http://www.pingpong-online.com !!!!!!!

Τελικα εκανε 2 εβδομαδες να ερθει, οπως μου ειχαν πει στο e-mail !!!

Ασε που γλιτωσα και 140 ευρουλακια.................

Σας το προτεινω ανεπιφυλακτα ! ! !

 

Καλές βόλτες!!!

 

Link to comment
Share on other sites

to ebaby.gr einai super ! Paraggeilame apo ekei to travel system zippy ingelsina , edo kostize 750 i think , ekei to pirame 530 sun 30 kati euro ta metaforika , kai doro enan marsipo tis cicco , sunolika pige 570 , kai irthe kai stin porta mas :-)))) !!! Ax ti kalo pou einai auto to internet ! Kai lefta glitoneis , kai kopo gia psaksimata kai trexamata !

Smile !

Link to comment
Share on other sites

Σημερα μου ηρθε το Recaro Young Sport απο το www.pingpong-online.com !!!!!!!

Τελικα εκανε 2 εβδομαδες να ερθει, οπως μου ειχαν πει στο e-mail !!!

Ασε που γλιτωσα και 140 ευρουλακια.................

Σας το προτεινω ανεπιφυλακτα ! ! !

 

 

Παιδια και εγω το εχω παραλάβει εδω και καμμια εβδομάδα αλλά ξέχασα να το γράψω :D. Ολά καλά μόνο τις οδηγίες εκανα λίγη ώρα να βρω (ήταν πίσω απο το ύφασμα του καθίσματος :oops:). Τρελη διαφορά στις τιμές λεμε!!!!!!!

Τα καλυτερα ερχονται...

2sgpp2.pngn2LTp3.png

Link to comment
Share on other sites

Μπήκα στο mothercare να δω για ρουχαλάκια αλλά απογοητεύτηκα.

Συγκεκριμένα κοιτούσα για κορίτσι 4-6 ετών

Σε πολύ λίγα έχει έκπτωση και ακόμα όταν "κλίκαρα" και σ' αυτά, στα περισσότερα έλεγε "δεν είναι διαθέσιμο online". Μάλλον άργησα

 

Εγώ συνήθως ψωνίζω από το http://www.dpam.com, γαλλικό κατάστημα με καλές τιμές και καλή ποιότητα. Επίσης ανανεώνει συνέχεια τα είδη του και δεν έχει όλη τη σεζόν τα ίδια. Συνήθως βέβαια σε περιόδους εκπτώσεων τα καλά κομάτια φεύγουν γρήγορα αλλά αξίζει τον κόπο να το βάλετε κι αυτό στη λίστα.

 

Με τις αγορές από Αμερική τι γίνεται? Έχει ψωνίσει καμιά σας? Έχω βρει πολύ ωραία site αλλά διαβάζοντας αυτά που γράφουν περι εκτελωνισμού, φοβάμαι μήπως μου έρθει ο κούκος αηδόνι.

Αν κάποια κοπέλα έχει εμπειρία από αμερικάνικο site θα μ' ενδιέφερε πολύ.

Καλές αγορές σε όλες

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Aσπασια εαν θελεις οδηγιες για το Recaro πηγαινε στο youtube και

πατησε Recaro young sport και θα σου βγαλει video που θα σε βοηθησουν !!!!!!

 

 

Ευχαριστω...

Τα καλυτερα ερχονται...

2sgpp2.pngn2LTp3.png

Link to comment
Share on other sites

εχω ψωνισει απο το ebaby.it και δεν ειχα κανενα προβλημα κατι ειχε γινει μαλιστα και με πηρανε τηλ βαλανε καποια ελληνιδα να με παρει για να διευκρινισουμε τι ηθελαν αγορασα το καροτσι μας απο εκει ειχε ερθει μεσα σε μια βδομαδα μολις κανονισαμε το θεμα....

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια ερωτηση.Λεω να παραγγειλω απο το mothercare απο αγγλια κατι ρουχαλακια γυρω στα 60 Ε. Ξερει καποια κοπελα ποσο περιπου κοστιζουν τα μεταφορικα?

 

 

15 λίρες συν 2 λίρες ανά κιλό.

gwggp2.png ISWTp2.png
Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω και για πρωτότυπα δωράκια και κυρίως χρήσιμα για την νέα μαμά και το μωρό. Είναι τα diapercakes ή επί το ελληνικότερο "τούρτα με πάνες" ή "diaper-τούρτα"

Είναι μεγάλη μόδα στην Αμερική και τώρα τα φτιάχνουν και στην Ελλάδα. Περιέχει μόνο χρήσιμα πράγματα όπως πάνες (έτοιμες προς χρήση) για το μωρό και κουβερτούλες, σεντονάκια, καλτσάκια, φορμάκια, πιπίλες, κουδουνίστρες, μπιμπερό, και προιόντα περιποίησης όπως αφρολουτρα και κρέμες για τον πωπό.

 

http://diapercakes.gr/

και το πιο ωραίο είναι ότι τους τηλεφωνείς και τους λές θέλω να διαθέσω Χ λεφτά και σου δίνουν πολλές ιδέες για γέννηση και για βάφτιση και για πρώτα γενέθλια.

 

ισως το έχετε δει στο Sex and the city που το πήγαν δώρο στην Μιράντα που έκανε το αγοράκι

Άλλαξε συνήθειες... ΟΧΙ πλανήτη!!!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εριξα μια ματια στο mothercare της Αγγλιας, και συμφαιρουν οι τιμες.... αλλα τι γινετε με τα μεταφορικα? Θελω να πω οτι ...πληρωνεις standard τις 15 λιρες .. αλλα μετα πως ξερεις ποσο ζυγιζουν τα πραγματα που αγορασες? Εκανα check out και εφτασα μεχρι την σελιδα που ζηταει πιστωτικη (δεν ειδα πουθενα paypal), αλλα ουδεις λογος για τα κιλα και τα χρηματα σε συνολο:confused:.

Βρε κοριτσια δωστε ενα χερι βοηθειας μιας και ξεκιναω απο το μηδεν για αγορες για το δωματιο του παιδιου και τα υπολοιπα (καροτσακι, κα8ισματακι αυτοκινητου κτλ), και οπως καταλαβενεται και το ευρο μετραει!!!!!!. Κανενα αλλο δοκιμασμενο site???

 

Σας ευχαριστω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ εκ των προτερων :!::-P

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια εριξα μια ματια στο mothercare της Αγγλιας, και συμφαιρουν οι τιμες.... αλλα τι γινετε με τα μεταφορικα? Θελω να πω οτι ...πληρωνεις standard τις 15 λιρες .. αλλα μετα πως ξερεις ποσο ζυγιζουν τα πραγματα που αγορασες? Εκανα check out και εφτασα μεχρι την σελιδα που ζηταει πιστωτικη (δεν ειδα πουθενα paypal), αλλα ουδεις λογος για τα κιλα και τα χρηματα σε συνολο:confused:.

Βρε κοριτσια δωστε ενα χερι βοηθειας μιας και ξεκιναω απο το μηδεν για αγορες για το δωματιο του παιδιου και τα υπολοιπα (καροτσακι, κα8ισματακι αυτοκινητου κτλ), και οπως καταλαβενεται και το ευρο μετραει!!!!!!. Κανενα αλλο δοκιμασμενο site???

 

Σας ευχαριστω ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ εκ των προτερων :!::-P

 

να ξερεις οτι το αγγλικο δεν στελνει βαρια πραγματα.

εχω παρει αρκετα ρουχαλακια απο εκει και καμια σχεση οι τιμες με τις ελληνικες!!!αν θες για να δεις ποσο ακριβως σου βγαινουν βαλε τον αριθμο μιας καρτας σου για να φτασει στο τελος που σου βγαζει τιμη,μη δωσεις επιβαιβεωση μετα.

τα κιλα παντως οταν ηρθαν το ειδα που τα εγραφε στα δικα τους χαρτια.

εμενα ας πουμε ηταν 4,22κιλα κια χρεωθηκα 23 ευρω μεταφορικα,αλλα ειδη αυτα τα εβγαλα κατευθειαν απο το ενα σετ που πηρα και εδψ εχει 40 ευρω και εγω το πηρα 17.

Link to comment
Share on other sites

εχω ψωνισει απο το ebaby.it και δεν ειχα κανενα προβλημα κατι ειχε γινει μαλιστα και με πηρανε τηλ βαλανε καποια ελληνιδα να με παρει για να διευκρινισουμε τι ηθελαν αγορασα το καροτσι μας απο εκει ειχε ερθει μεσα σε μια βδομαδα μολις κανονισαμε το θεμα....

 

 

παω να μπω στο ebaby.it και με παταει αναγκαστικα ebaby.gr

 

:confused:

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...