Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Εχει η fisher price με ηχο επιβραβευσης καθε φορα που κατουραει το παιδακι και ηχο απο καζανακι το εχουμε κι εμεις αλλα τωρα θα πειραματιστουμε!!:roll:

 

προσοχή κορίτσια σε αυτό.

όταν είχα πάρει με ήχους στην δικιά μου, το είχαμε για παιχνίδι αλλά όχι για πιπί

μάλιστα μου είχε πει η παιδίατρος να το κρύψω γιατί δεν πρέπει να το συνδυάσει με παιχνίδι αυτό το θέμα

τελικά κόψαμε την πάνα χωρίς αυτό

η δική μας περίπτωση βέβαια ήταν αυτή, σε άλλα παιδάκια μπορεί να έκανε καλό

 

Αλληλούια, ήρθε η παραγγελία από fragrancex, απεσταλμένη από 23-4. Άντε, για να δούμε πότε θα έρθουν οι επόμενες...

 

και εγώ παρέλαβα σήμερα!

γιούπιυυυυυυυυιθιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι

και είχα στείλει απειλητικά e-mail ότι θα ακυρώσω και θα ζητήσω τα χρήματά μου κτλ κτλ

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Έφαγα φλασιά! Μπας και το fragrancex έχει καμιά συμφωνία για συγκεκριμένο όγκο αποστολών προς Ελλάδα και περιμένει να συμπληρώσει το πλαφόν αυτό για να στείλει και για αυτό το λόγο καθυστερεί τόσο και ξαφνικά παραλαμβάνετε όλες μαζί; χμμμ...

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Έφαγα φλασιά! Μπας και το fragrancex έχει καμιά συμφωνία για συγκεκριμένο όγκο αποστολών προς Ελλάδα και περιμένει να συμπληρώσει το πλαφόν αυτό για να στείλει και για αυτό το λόγο καθυστερεί τόσο και ξαφνικά παραλαμβάνετε όλες μαζί; χμμμ...

 

ΛΕΕΕΕΕΕΣΣΣΣΣ?

δεν ξέρω όμως εάν είναι αφικτό αυτό, θα μας πει κανείς???

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Έφαγα φλασιά! Μπας και το fragrancex έχει καμιά συμφωνία για συγκεκριμένο όγκο αποστολών προς Ελλάδα και περιμένει να συμπληρώσει το πλαφόν αυτό για να στείλει και για αυτό το λόγο καθυστερεί τόσο και ξαφνικά παραλαμβάνετε όλες μαζί; χμμμ...

 

Δεν ξέρω αλλά σήμερα ξαναπαρέλαβα επόμενη παραγγελία, η οποία είχε αποσταλεί 6-5, ενώ περιμένω και μια ενδιάμεση, η οποία έχει αποσταλεί 4-5... Παρόλα αυτά, όταν σου στέλει μνμ ότι ταχυδρομήθηκε το πακέτο, σημαίνει ότι έχει φύγει από την εταιρεία, έτσι δεν είναι?

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια θελω την βοήθεια σας,

Απο τα σαιτ που εχουμε στη λιστα, τα μαγαζια που πουλάνε γυαλια τι εμπειριες εχουμε?

Θελω να παρω στη μικρη μου γυαλια ηλίου.

 

καλημέρα κοριτσάρα! Ψάχνοντας στη λίστα μας, βρήκα το παρακάτω σαιτ και θα παραγγείλω απόψε αυτά:

 

http://www.swimbabes.co.uk/index.php?main_page=product_info&cPath=67_102&products_id=713

 

Ξέρω από φίλη που το έχει ψάξει, ότι τα Baby banz είναι τα καλύτερα για μωρά. Και η τιμούλα σούπερ.

 

Στα μαγαζιά δεν τα βρήκα πουθενά και ψάχνοντας για σωσίβιο (αλήθεια τι προτείνετε για μωρό 9-12 μηνών;;;), έπεσα πάνω σε αυτά και καταχάρηκα :-D

 

Α, μπορεί να λέει 0-2 years, αλλά διάβασε και αυτό:

 

Babybanz infant sunglasses are designed in Australia and suitable for ages 0-3yrs, the really flexible strap means they may be suitable for children past this age too.

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

καλημέρα κοριτσάρα! Ψάχνοντας στη λίστα μας, βρήκα το παρακάτω σαιτ και θα παραγγείλω απόψε αυτά:

 

http://www.swimbabes.co.uk/index.php?main_page=product_info&cPath=67_102&products_id=713

 

Ξέρω από φίλη που το έχει ψάξει, ότι τα Baby banz είναι τα καλύτερα για μωρά. Και η τιμούλα σούπερ.

 

Στα μαγαζιά δεν τα βρήκα πουθενά και ψάχνοντας για σωσίβιο (αλήθεια τι προτείνετε για μωρό 9-12 μηνών;;;), έπεσα πάνω σε αυτά και καταχάρηκα :-D

 

Α, μπορεί να λέει 0-2 years, αλλά διάβασε και αυτό:

 

Babybanz infant sunglasses are designed in Australia and suitable for ages 0-3yrs, the really flexible strap means they may be suitable for children past this age too.

 

και εγώ αυτά έχω πάρει από εδώ: http://shop.ebay.co.uk/littlesunflowers/m.html?_nkw=&_armrs=1&_from=&_ipg=&_trksid=p3686

πήρα και καπελάκι και μια τέλεια θήκη:)

 

για Ελλάδα έχει τα σημεία πώλησης εδώ: http://www.babybanz.gr/shops.htm

στο ίδιο σάτι μπορείς να κάνεις και παραγγελία 27ε το ζευγάρι:eek::eek:

 

επίσης τα έχει και εδώ σε πιο λογική τιμή: http://mybabycenter.gr/index.php?target=manufacturers&manufacturer_id=33 αλλά με τα μεταφορικά δεν συμφέρει!!!

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια,θέλω να βρώ αυτοκόλητα για το δωμάτιο του μπέμπη μου.Το μαναράκι μου είναι 4 μηνών.Ξερεί καποία ποίο σάιτ είναι κάλο και πώς παραγγέλνω;

γεια σου πατρίδα !!! αχ Τρίκαλα μου έχουν λείψει τρελά........ (sorry για το άσχετο) :-D:grin::oops::oops:

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια,θέλω να βρώ αυτοκόλητα για το δωμάτιο του μπέμπη μου.Το μαναράκι μου είναι 4 μηνών.Ξερεί καποία ποίο σάιτ είναι κάλο και πώς παραγγέλνω;

 

 

Καλωσηρθες Gizlana!!

Μπες στο www.mytoys.de κανεις εγγραφη και επιλεγεις οτι θελεις,για αυτοκολλητα γραψε εκει διπλα απο τη λεξη "suchen" που εχει κενο "Wandsticker".

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω κάτι, θέλω να παραγγείλω από το pramworld καρεκλάκι αυτοκινήτου (Besafe izi sleep με βάση Isofix)

1. Πόσες μέρες θα κάνει περίπου να έρθει και,

2. Πώς πληρώνουμε σε λίρες? πρέπει να κάνουμε κάτι στην τράπεζα ή τα παίρνουν σε Ευρώ?

Link to comment
Share on other sites

Να σας ρωτήσω κάτι, θέλω να παραγγείλω από το pramworld καρεκλάκι αυτοκινήτου (Besafe izi sleep με βάση Isofix)

1. Πόσες μέρες θα κάνει περίπου να έρθει και,

2. Πώς πληρώνουμε σε λίρες? πρέπει να κάνουμε κάτι στην τράπεζα ή τα παίρνουν σε Ευρώ?

 

1. 5-6 εργασιμες μερες

 

2. δεν κανεις τιποτα,το κανει η τραπεζα.εσενα ο αναλυτικος θα σου ερθει σε ευρω.

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

γεια σου ζαχαρίνιο! το καπελάκι δεν ειναι για μεγαλύτερα παιδάκια; Α, και πως αντιδρά το αστεράκι σου με τα γυαλιά;

 

όπως και με τα γυαλιά έχει καπελάκια από 2-5 αλλά και από 0-2. Το 0-2 της είναι μια χαρά και θα της κάνει και του χρόνου!

Τα γυαλιά περιέργως τα δέχτηκε καλά! Της φαίνεται περίεργο στην αρχή που της τα βάζω και τα βλέπει όλα σκούρα ξαφνικά αλλά μετά είναι οκ. Πάντως δεν κάνει κίνηση να τα βγάλει, μόνο στην αρχή που της τα βάζω και θέλει να τα φάει...:-D

Link to comment
Share on other sites

μια φιλη μου που πηγε να αγορασει γυαλια για το 7μηνων μωρο της,της ειπε η οπτικος οτι μετα τα 2 χρονια κανει να φορανε γυαλια.της το εξηγησε κιολας αλλα δεν θυμαμαι για να σας το πω:roll::roll::roll:!βρηκα ομως αυτο και μεσες ακρες αυτα της ειπε ο οπτικος

 

 

 

http://parents.org.gr/forum/showthread.php?t=19488

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια θελω την βοήθεια σας,

Απο τα σαιτ που εχουμε στη λιστα, τα μαγαζια που πουλάνε γυαλια τι εμπειριες εχουμε?

Θελω να παρω στη μικρη μου γυαλια ηλίου.

καλαμαράκι μήπως δεν κάνει απο τόσο μικρή να φοράει γυαλιά ηλίου?

Ρώτησα σε κατάστημα οπτικών και μου είπαν μετά τα 2,5 χρόνια. Ξέρει κάποια άλλη κοπέλα? Να ρωτούσαμε έναν οφθαλμίατρο???

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...