Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Δεν ξερω ανα το αναφερατε αλλα, το θερμομετρο του λιντλ ειναι απλα ΤΕΛΕΙΟ.... δεν το πιστευω!!!! μετραει αυτι,μετωπο σε 1 σεκ, το δικο μου που ειχα με 50 ευρω εκανε 500 ωρες ....

 

μετραει φαγητο, η οτι αλλο θες, θερμοικρασια χωρου, εχει χρονομετρο κλπκλπ και ειναι πολυ ομορφο και μικρουλι μιλαμε ολα τα λεφτα δεν το περιμενα!!!

 

και εναι και σωστοτατο στη μετρηση!

 

ΠΑΡΤΕ ΤΟ.

 

επισης εχει βραια φωτακια νυκτος και αν θελετε φθηνα μπικινι για δευτερο .

 

αμαααααααααααααααααν το ξεχασααααααααα γμτ....

ποτε το ειχε??? φτου....

σιγα μη το βρω τωρα

να παρει................

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

γμτ σήμερα το είχε εε?? το ξέχασα τώρα θα έχει τελειώσει......... :(:(

α......σήμερα το πρωί έκανα παραγγελία στο Newlook πρίν από λίγο μου έστειλαν mail ότι τα πράγματα φύγαν....... για να δούμεεεεεε

Link to comment
Share on other sites

:D:Dεννοείται!!! και χάλια να βγεί 12 ευρα κάνει θα με υποχρεώσεις Έλενα :D:D

 

Καλε εννοειτε!!! Σιγα τα λεφτα, και αφου θα ειμαι αθηνα το σκ ευκαιρια να βρεθουμε χε χεεχχεχεεχ

Σχολαώ στις 4+15 και 4+20 θα ειμαι εκει αν το βρω θα σε παρω! Τους πηρα τηλεφωνο τωρα α ναι το νουμερο ειναι 8001113333 εξυπηρέτηση πελατων και μου λεει δεν ειναι ον λαιν το αποθεματικο τους, μπορει να μου πει αυριο το πρωι αν εχει....ε αυριο θα ειναι αργα λεμε....!!!

 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Γεια σας! νεο μέλος αλλά σας παρακολουθώ συχνά. Θα ήθελα και εγώ με την σειρά μου να πω για τις δικές μου ιντερνετικές αγορές και προτάσεις...η πρώτη μου παραγγελία μου απο το pharmacy4u ήταν πολύ καλή, παρέλαβα σε 2 μέρες και όλα είναι άψογα. Επίσης θα ήθελα να προτείνω μια σελίδα για κατασκευή ψηφιακών άλμπουμ, εκτύπωση φωτογραφιών κτλ το www.photobox.co.uk έχω κάνει αρκετές παραγγελίες (κυρίως άλμπουμ) και όλα ήρθαν γρήγορα και σε πολύ καλή ποιότητα. Κατά καιρούς βγάζουν προσφορές όπως 2 άλμπουμ στην τιμή του ενός, ή -20% έκπτωση ή δωρεάν μεταφορικά (τα οποία δεν θυμάμαι πόσο είναι αλλά πραγματικά ειναι οικονομικά) το συνιστώ.

Επίσης θα ήθελα να αναφέρω για το laredoute, την προηγούμενη εβδομάδα μου ήρθε μήνυμα στο κινητό ότι αν μπω στην σελίδα www.countdownsales.gr θα βρώ εκπτωτικό κωδικό για -50% (για την πρωτη ώρα 13:00-14:00), -30% (14:00-15:00), -20% (15:00-16:00), την Προηγούμενη φορά δεν το πρόλαβα (αργεί αρκετά να φορτώσει η σελίδα τους) αλλά όταν κάποια στιγμή είχα χρόνο έφτιαξα ένα καλάθι και περίμενα αν θα ξαναέκαναν προσφορές....και όπως και έγινε σήμερα μου ξαναέστειλαν μήνυμα και πρόλαβα να αγοράσω τα ρούχα που είχα αποθηκεύσει στο καλάθι μου με -50%, πιστεύω ότι ακόμα προλαβαίνετε....χρόνο παράδοσης βέβαια λέει 10-15 ημέρες, θα δείξει...

Link to comment
Share on other sites

χαχαχα ο γούγλης τελικά είναι μεγάααααααλη υπόθεση ..........

 

Καλε ναι ειπαμε!! χαχαχαχα

 

μηπως καμια ξερει που να κανω ψηφιακο αλμπουμ?σε ποιο απο ολα τα site?

εκανε καμια σας?

 

Νικολετάκι ειχαν κανει καποια κοριτσια και νομιζω μια κοπελα δεν ειχε πολυμεινει ευχαριστημενη απο ποιότητα απο ενα σαιτ αλλα δεν θυμαμαι

 

Link to comment
Share on other sites

Καλε εννοειτε!!! Σιγα τα λεφτα, και αφου θα ειμαι αθηνα το σκ ευκαιρια να βρεθουμε χε χεεχχεχεεχ

Σχολαώ στις 4+15 και 4+20 θα ειμαι εκει αν το βρω θα σε παρω! Τους πηρα τηλεφωνο τωρα α ναι το νουμερο ειναι 8001113333 εξυπηρέτηση πελατων και μου λεει δεν ειναι ον λαιν το αποθεματικο τους, μπορει να μου πει αυριο το πρωι αν εχει....ε αυριο θα ειναι αργα λεμε....!!!

 

Εγώ είχα πάρει το αντίστοιχο πριν κανά χρόνο και κάτι (τότε το είχαν σαν Balance ενώ τώρα αν είδα καλά σαν Silvercrest).

Στην αρχή έκανε καλές μετρήσεις. Η ακρίβειά του φυσικά δεν είναι ίδια με τα κανονικά αλλά για να δούμε αν έχει ή όχι πυρετό το παιδί ήταν μια χαρά.

Εδώ και κανά εξάμηνο όμως θα έλεγα ότι τα αποτελέσματα δεν είναι καθόλου καλά.

Για την ώρα το έχω στην άκρη και παίζουμε με αυτό με την μικρή, καθώς δεν βρήκα γιατί δεν δίνει καλές μετρήσεις.

... μμμμμ τώρα που το σκέφτομαι λες να έχει "πέσει" η μπαταρία και να μην το δείχνει κάπου? Θα το ελέγξω το βράδυ που θα γυρίσω σπίτι.

Ελπίζω το νέο (?) μοντέλο να είναι καλύτερο όπως είπε και η galat παραπάνω (συμφωνώ ότι είναι απίστευτα γρήγορη η μέτρηση που κάνει πάντως), αλλά κάντε και μία σύγκριση πάντα με ένα κανονικό θερμόμετρο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

μμμ με βαζεις κι εμενα σε σκεψεις γιατι και το αλλο το ακριβο σε 1 τριμηνο αλλα αντι αλλων εδειχνε... ειπα να δοκιμασω κι αυτο που ειναι φθηνο... αν κρατησει κι ενα εξαμηνο τα εβγαλε τα λεφτα του χιχιχιχι

 

Αν και η μικρη μου 1 μονο φορα αρρωστησε στα 2,5 χρονια αλλα ενταξει περιμενουμε και το δευτερο ζουζουνι τωρα και ειπα να το εχω...

eNeap2.pngNziDp2.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια χτες το βράδυ παράγγειλα απο mothercare Αγγλιάς. Η ξαδέρφη μου επιστρέφει από σπουδές και είπα να το τολμήσω!

Πληρώσα εδώ και παράδοση εκεί - είχε και μηδέν μεταφορικά μια και είναι Αγγλιά - για να δούμε πως θα πάει.

1gGKp3.png
Link to comment
Share on other sites

κορίτσια χτες το βράδυ παράγγειλα απο mothercare Αγγλιάς. Η ξαδέρφη μου επιστρέφει από σπουδές και είπα να το τολμήσω!

Πληρώσα εδώ και παράδοση εκεί - είχε και μηδέν μεταφορικά μια και είναι Αγγλιά - για να δούμε πως θα πάει.

 

Φτου σου μαρι !! χαχαχαχα

 

Kalamaraki αν βρεις το θερμόμετρο το θέλω και εγώ ...

 

Αυριο πρωι πρωι .........

 

Τωρα πηρα ....και μου ειπε να παρω τηλεφωνο μετα τις 10+30 που θα τους ερθουν οι λιστες με τα αποθεματικα.... χάλια οργάνωση....καλα τωρα γκρινιαζω μη με υπολογιζετε!

Σοφάκι αν το βρω φυσικα και θα στο φερω και σενα, να σε πω ειναι κατι αλλο που ειναι να σου φερω????

ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ???? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

Link to comment
Share on other sites

μμμ με βαζεις κι εμενα σε σκεψεις γιατι και το αλλο το ακριβο σε 1 τριμηνο αλλα αντι αλλων εδειχνε... ειπα να δοκιμασω κι αυτο που ειναι φθηνο... αν κρατησει κι ενα εξαμηνο τα εβγαλε τα λεφτα του χιχιχιχι

 

Αν και η μικρη μου 1 μονο φορα αρρωστησε στα 2,5 χρονια αλλα ενταξει περιμενουμε και το δευτερο ζουζουνι τωρα και ειπα να το εχω...

 

Εμείς δεν ήμασταν τόσο τυχεροί. Η δικιά μου κάθε φορά που κανονίζαμε για εμβόλιο (για να μην υπερβάλω τις 7 από τις 10 φορές) αρρώσταινε !!! Μιλάμε ότι αυτό "δεν υπάρχει". Ακόμα και η γιατρός το είχε προσέξει. Καλά που τελειώνουμε τα εμβόλια πλέον. Ένα έμεινε μέχρι τα δύο της.

 

Επί του θέματος τώρα. Η μπαταρία δεν φταίει. Με αυτό που λες ότι και το δικό σου μετά από ένα τρίμηνο έδειχνε άλλα για άλλα υποθέτω ότι μπορεί να φταίει η "περιποίηση" που του κάνουμε. Επειδή το "στοιχείο" μέτρησης είναι πολύ ευαίσθητο πιθανά να μην πρέπει να το "πετάμε" από εδώ και από εκεί και να μην αφήνουμε και τα μικρά (ειδικά την δικιά μου) να παίζουν μαζί τους.

 

Ελπίζω να σου κρατήσει πάνω από εξάμηνο πάντως γιατί είναι πολύ βολικά!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Φτου σου μαρι !! χαχαχαχα

 

 

 

Τωρα πηρα ....και μου ειπε να παρω τηλεφωνο μετα τις 10+30 που θα τους ερθουν οι λιστες με τα αποθεματικα.... χάλια οργάνωση....καλα τωρα γκρινιαζω μη με υπολογιζετε!

Σοφάκι αν το βρω φυσικα και θα στο φερω και σενα, να σε πω ειναι κατι αλλο που ειναι να σου φερω????

ΕΦΤΙΑΞΕΣ ΤΟ ΜΠΑΛΚΟΝΙ???? ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

 

Καλαμαράκι έχω δύο ΛΙΝΤΛ στον δρόμο για την δουλειά. Θέλεται να δω αν έχει μείνει τίποτα και νας σας πάρω?

Link to comment
Share on other sites

Αχ...καλα αν μπορεις να μπεις να δεις και μας εξυπηρετήσεις θα σου ήμουν υπόχρεη.... τους πηρα και εδω καλαμαρια δεν εχει μεινει τιποτα λενε...εχει μονο στο κεντρο!!

Αν βρεις παρε δυο για μενα σιγουρα, ρωτα και την AGE αν θελει και δεν σου κανει κοπο!!!!!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας! νεο μέλος αλλά σας παρακολουθώ συχνά. Θα ήθελα και εγώ με την σειρά μου να πω για τις δικές μου ιντερνετικές αγορές και προτάσεις...η πρώτη μου παραγγελία μου απο το pharmacy4u ήταν πολύ καλή, παρέλαβα σε 2 μέρες και όλα είναι άψογα. Επίσης θα ήθελα να προτείνω μια σελίδα για κατασκευή ψηφιακών άλμπουμ, εκτύπωση φωτογραφιών κτλ το www.photobox.co.uk έχω κάνει αρκετές παραγγελίες (κυρίως άλμπουμ) και όλα ήρθαν γρήγορα και σε πολύ καλή ποιότητα. Κατά καιρούς βγάζουν προσφορές όπως 2 άλμπουμ στην τιμή του ενός, ή -20% έκπτωση ή δωρεάν μεταφορικά (τα οποία δεν θυμάμαι πόσο είναι αλλά πραγματικά ειναι οικονομικά) το συνιστώ.

Επίσης θα ήθελα να αναφέρω για το laredoute, την προηγούμενη εβδομάδα μου ήρθε μήνυμα στο κινητό ότι αν μπω στην σελίδα www.countdownsales.gr θα βρώ εκπτωτικό κωδικό για -50% (για την πρωτη ώρα 13:00-14:00), -30% (14:00-15:00), -20% (15:00-16:00), την Προηγούμενη φορά δεν το πρόλαβα (αργεί αρκετά να φορτώσει η σελίδα τους) αλλά όταν κάποια στιγμή είχα χρόνο έφτιαξα ένα καλάθι και περίμενα αν θα ξαναέκαναν προσφορές....και όπως και έγινε σήμερα μου ξαναέστειλαν μήνυμα και πρόλαβα να αγοράσω τα ρούχα που είχα αποθηκεύσει στο καλάθι μου με -50%, πιστεύω ότι ακόμα προλαβαίνετε....χρόνο παράδοσης βέβαια λέει 10-15 ημέρες, θα δείξει...

 

Καλημέρα!Να ρωτήσω αν στο photobox έτυχε να είχες και κείμενο στα ελληνικά;Είδα κάποια έτοιμα photobooks που έχουν και είναι πολύ ωραία.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια!! Να σας ρωτήσω, μήπως θυμάται κάποια από σας ποια εταιρεία παραδίδει από sportsdirect?

 

α, το θερμόμετρο από τα lidl το έχουμε και εμείς, το περσινό όμως, της balance. Πριν από λίγες μερες αλλαξα μπαταρία (αν και μάλλον ήθελε πιο πριν...), καθάρισα λίγο και την περιοχή που έχει τον αισθητήρα και μπορώ να πω ότι βελτιώθηκε σημαντικά....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερουδια!

εχτες ειχα αδειουλα, χρονο, ψαξιμο

μπηκα και μεσα στο μαδερκερ γιατι ειχε λεει προσφορες 50% σε επιλεγμενα

 

 

....μη φωναζετε.....βγηκα χωρις τιποτα

 

 

και εβλεπα εναν κυριο που μου εκανε κλικ για κατοχος του μαγαζιου

 

...πριν κανα 2 βδομαδο περλαβα και εγω απο μαδερκερ χοπ χοπ χοπ ...αγγλιας

μια γειτονισα φιλη εχει κουμπρα που ερχεται συχνα πυκνα οποτε λιγα λιγα αμα βλεπω κατι θα μπορω να παραγγειλω

λοιπον ειχα παρει ενα σετακι της Α, τιραντε με σορτσακι, 16 λιρες ητη 18,5 ευρω

και ετο ειχανε...μπροστα στα ματια μου η κοροιδια....36 ευρω!!!!

 

παω λοιπον και του λεω...να σας πω κατι?

τι θα γινει με την ακριβεια? του ειπα τιμες, ιντερνετ, μαδερκερ αγγλιας, αντιπροσωπος, ρουμανια κλπ κλπ

η πρωτη του αντιδραση ηταν ε εχουμε φπα, του λεω μιλαμε για 100% διαφορα

ε να εχουμε και κερδος

του λεω τα βρηκα στη κυπρο με 5% αποκλιση απο αγγλια!

δε καταλαβαινεται οτι οσο και να μας αρεσουν δε θα ξαναψωνισουμε

προτιμουμε να τα φερουμε με ταχυδρομειο αλλα ποτε ξανα απο εδω???

αφου βλεπω μια κοροιδια, του λεω 19 ευρω και εδω 36???? γιατι

ειχε στησει αυτι και μια πωλητρια και ακουγε χαμογελαστα

 

ο αφεντικος παντως κυριος, ουτε τουπε ουτε τιποτα

μου λεει

μπορειτε ολα αυτα να τα γραψετε στη σελιδα του μαδερκερ ελλαδας

να μεταφερετε τα παραπονα σας?

μπορειτε ακομα καλυτερα και επωνυμα?

του λεω πολυ ευχαριστως

και θα το πω και σε πολλους!!!!!

 

ΑΥΤΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

 

 

και φυσικα δε πηγα να επισκεφτω το στοκατζιδικο που εχει στο παγκρατι

για ποιο λογο?

γιανα δω οτι με -50% ειναι παλι πιο ακριβα?

 

βρε αει σιχτηρρρρρρρρρρρρρρ

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Εγω παντως επώνυμα θα την γράψω και υπογράψω!

Σαμπως τι θα μου κανουνε? Μηπως θα φαω πορτα απο το ελληνικο μοδερ?

ΜΠΟΥΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Αχ ατιμη γατουλα και ηθελα να μπω για μπανιο λεμε.....αχ αχ τι μου κανεις!!!!!!!!!!

 

Link to comment
Share on other sites

βρωμισμενο καλαμαρι....μπλιαχχχχχχχχχχχχχχχχχχχχ

 

ασχετο......τετοια μποχα εχτες στις 2 νυχτιατικα απο την Α δεν ειχα ξαναμυρισει χαχαχαχαχααχαα

λιποθυμουσα χαχαχαχαχα

kKZUp2.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...