Jump to content
➔ ParentsCafe.gr
  • Tell a friend

    Είναι ενδιαφέρον αυτό το θέμα συζήτησης στο Parents.org.gr; Μοιράσου το με μια φίλη ή έναν φίλο!

Αγορές μέσω internet!!! E-shops


Recommended Posts

Κοριτσια ξερετε κανενα site με βρεφικα παπουτσακια?

Θελω να δω πεδιλακια για τα διδυμακια μου.

Για πειτε εσεις που τα παιζετε στα δαχτυλα αυτα γιατι εγω ειμαι σκραπας...

 

Φαντάζομαι θέλεις αγκαλιάς ε; Ή μήπως κατάλαβα λάθος την ηλικία στο τικεράκι σου;;

Anyway, μπορείς να κοιτάξεις στο ebay.co.uk που έχει διάφορες μάρκες ή εάν θέλεις ελληνικό σάιτ σου προτείνω το http://www.mybabycenter.gr. Ψώνισα και από τα 2 σάιτ τη προηγούμενη βδομάδα και έμεινα πολύ ευχαριστημένη. Ειδικά από το ελληνικό σάιτ αγόρασα πέδιλα της μικρής pediped και την επόμενη μέρα ήταν σπίτι μου. Τη συστήνω τη μάρκα ανεπιφύλακτα και είχε ωραία σχέδια αγκαλιάς. Αλλά θα βρεις πολλά και στο ebay...Ρίξε μια ματιά αν θες...

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


  • Απαντήσεις 30,1k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • kalamaraki

    2510

  • Γατουλα

    1675

  • female

    1111

  • Access

    1092

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Ιδού η απάντηση από το victoria secret

Thank you for your e-mail regarding international orders. We apologize for any confusion this may have caused.

Victoria's Secret, as a member of the international business community, strictly adheres to the rules and regulations of the countries to which we ship packages. Each package that you receive will include an invoice either inside the package or on the outside of the package in US dollars. We are sorry that we are unable to honor your request to write sample or gift on your package. All packages are prepared in the United States.

Please be advised that these shipments may be subject to import charges assessed by your country's government regardless of the shipping method.

If you need further assistance, please reply to this e-mail or call anytime.

Eleftheria, Victoriaʼs Secret values each of our customers and we hope you will grant us the opportunity to serve you again in the future. Thank you for shopping with Victoriaʼs Secret.

Sincerely,

 

Jay M.

VictoriasSecret.com Customer Service

Visit www.VictoriasSecret.com

Phone 1.800.475.1935 or (outside the U.S. and Canada) 1.937.438.4197

Fax 1.937.438.4290

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

αν σου ειναι ευκολο, οταν παραλαβεις στειλε μου ενα πμ να μουπεις εντυπωσεις....

ευχαριστω.......

 

 

Oκ κοριτσάκι μου!Ελπίζω να έχουν έρθει μέχρι την Τρίτη που θα φύγω αν όχι, θα τα δώ την επόμενη εβδομάδα που θα γυρίσω.Αν δεις οτι ξεχνιέμαι στείλε πμ.

cceXp3.png

pcTFp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημερα κοριτσια!σκεφτομαι να παραγγειλω καροτσι απο εξωτερικο αλλα δεν γνωριζω ποσο ειναι τα μεταφορικα,γνωριζει καποια αν τελικα συμφερει ή με τα μεταφορικα βγενει το ιδιο με το να το αγορασω απο εδω;και καμια σελλιδα με ρουχα εγκυμοσυνης γνωριζεται;εχουμε γαμους και δεν βρησκω κατι ενδιαφερον,ειναι και πανακριβα

kemip3.png
Link to comment
Share on other sites

Παντελίνο ρίξε μια ματιά στην λίστα μας και θα βρεις καια πό τα δυο που ψάχνεις.

Για καρότσι μάλλον σε συμφέρει να το πάρεις από το ίντερνετ, νομίζω οι περισσότερες αυτό κάναμε αλλά καλό είναι να το διαλέξεις από εδώ, να ξέρεις τιμή για να συγκρίνεις.

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Εχω παραγγειλει στο παρελθον απο Βικτορια χωρις προβλημα και μπλουζακια και μαγιω. Δεν το ειχα ξεσκισει κιολας αλλα δεν πληρωσα τιποτα αυτο ειναι το μονο σιγουρο. Ευχομαι το καλυτερο. Και μην ξεχνας η τυχη βοηθαει τους τολμηρους ;)

 

Βρε κορίτσι μπας και θυμάσαι τι λογαριασμό έκανες; Πάνω από 150 ευρώ;

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

Φιλενάδα ζήτησες να παρατυπήσουν βρε; :) Σιγά μην σου έκαναν την χάρη...

Θα σου έλεγα να περιμένεις να παραλάβω, αλλά θα έρθουν τέλος Ιουνίου...τι λες, θα τολμήσεις και συ; :D

JnDWp3.png Η λίστα με τα eshops-->Εδώ
Link to comment
Share on other sites

λοιπον νεα απο alfalens........εστειλα email να ρωτησω τι συμβαινει και ενω μου εχουν στειλει οτι το πακετο εχει φυγει απο δευτερα εγω δεν εχω λαβει τιποτα και εχουν τραβηξει και τα λεφτα απο την καρτα....οι ανθρωποι με πηραν τηλεφωνο στο σπιτι χθες το απογευμα!!!μου ειπαν οτι πραγματι εχει φυγει το δεμα απο αυτους την δευτερα...αρα μαλλον ειναι θεμα του κουριερ <euro..κατι μου το ειπε το ονομα δεν το θυμαμαι..>και θα επαιρνε ο ιδιος σε αυτους να μαθει......

για οτι νεοτερο θα σας πω να το εχουμε υποψιν....παντως η εξυπηρετηση πελατων μια χαρα δουλεψε!

D1Uip3.png
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

ηρθαν τα ρουχαλακια μουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυ!

 

το δεμα ειχε φυγει την ιδια μερα με το πρωτο δεμα.αλλα το πρωτο ηρθε στις 21 και το αλλο χτες.και συστημενο κιολας.τι να πω??????

 

η σχεση ποιοτητας-τιμης παντως ειναι πολυ καλη!!!!αλλα ενας χριστιανος να μην μου απαντησει στα 4 μειλ?:evil::evil::evil::evil:

Kht7p2.png

 

3iVPp3.png

 

Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με την παραγγελία από Victoria's Secret, το ποσο θα πληρωσεις για τελωνειο εξαρταται απο τη συνολική αξία της αγορας... Εγω την πατησα πριν πολλαααααα ψρονια οταν αγορασα αυτην τη τσαντα-αλογακι http://www.look.co.uk/celebrity/sarah-jessica-parker/pictures/carrie-bradshaw-wearing-a-timmy (ναι, ξερω...) για περιπου 420 ευρω (ναι, ξερω...) και πληρωσα δεν-θελω-να-θυμαμαι-ποσα...

 

Τολμησα και τη φορεσα μονο μια φορα, το 2002. Εκτοτε, η τσαντα-αλογακι βοσκει στο συρταρι μεσα. Ενιοτε το ανοιγει η Μυρτω (20 μηνων) και λεει ολο χαρα "ντεειιι ντεεεειιι". Μεσα μου της απαντω "καποια μερα..."

 

Οπως και να΄χει, δεν μπορει να θυμωσει πολυ ο συζυγος, τι στο καλο, γι αυτον τα πηρες!

Link to comment
Share on other sites

Φιλενάδα ζήτησες να παρατυπήσουν βρε; :) Σιγά μην σου έκαναν την χάρη...

Θα σου έλεγα να περιμένεις να παραλάβω, αλλά θα έρθουν τέλος Ιουνίου...τι λες, θα τολμήσεις και συ; :D

 

Όχι καλέ ζήτησα αν μπορούν να τα στείλουν με απλό ταχυδρομείο και αν...λέω αν..μπορούν να γράψουν πάνω gift!

Την απάντηση την είδατε.

Νο, νο δεν τολμώ. Έχει και αλλού πορτοκαλιές. Τώρα φλερτάρω με το asos:)

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

λοιπον νεα απο alfalens........εστειλα email να ρωτησω τι συμβαινει και ενω μου εχουν στειλει οτι το πακετο εχει φυγει απο δευτερα εγω δεν εχω λαβει τιποτα και εχουν τραβηξει και τα λεφτα απο την καρτα....οι ανθρωποι με πηραν τηλεφωνο στο σπιτι χθες το απογευμα!!!μου ειπαν οτι πραγματι εχει φυγει το δεμα απο αυτους την δευτερα...αρα μαλλον ειναι θεμα του κουριερ <euro..κατι μου το ειπε το ονομα δεν το θυμαμαι..>και θα επαιρνε ο ιδιος σε αυτους να μαθει......

για οτι νεοτερο θα σας πω να το εχουμε υποψιν....παντως η εξυπηρετηση πελατων μια χαρα δουλεψε!

 

Το ίδιο έγινε και με εμένα αν θυμάσαι. 18 παράγγειλα, 19 μου τα έστειλαν και τα παρέλαβα χθες! Τι κάνανε 7 μέρες στα χέρια της κούριερ δεν ξέρω. Εμένα ήρθαν με speedex!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Οπως και να΄χει, δεν μπορει να θυμωσει πολυ ο συζυγος, τι στο καλο, γι αυτον τα πηρες!

 

Αχαχαχα. Εγώ διάβασα 'τι στο καλό γι'αύτο τον πήρες (τον σύζυγο δηλαδή, επειδή δεν θυμώνει)'

Αχαχαχα

Ό,τι του φανεί του Λολοστεφανή!

5JP7p3.png

rnsFp2.png

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο έγινε και με εμένα αν θυμάσαι. 18 παράγγειλα, 19 μου τα έστειλαν και τα παρέλαβα χθες! Τι κάνανε 7 μέρες στα χέρια της κούριερ δεν ξέρω. Εμένα ήρθαν με speedex!

 

Με τη speedex αντιμετώπισα κι εγώ το ίδιο πρόβλημα.

Μου έστειλαν στις 20/5 ένα πακετάκι από την Chicco με ανταλλακτικές ροδέλες για μπιμπερόν (άσχετο αλλά άψογοι σε όλα τους από την Chicco - άμεση ανταπόκριση και εξυπηρέτηση :-D ) και τελικά το πακετάκι έφτασε στα χέρια μου στις 26/5 δηλαδή 6 μέρες μετά!

*

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια συγγνωμη αλλα θα ηθελα μια βοηθεια οποια μπορει και ειναι πιο εμπειρη.

Εκανα μια παραγγελια απο το pramworld και εφυγε σημερα απ'οτι ενημερωθηκα,Παραλληλα μου εστειλαν αυτο:

 

 

Click on the following link www.interlinkexpress.com to track your parcel.

Please allow up to 7 working days for delivery.

Please sign for your consignment as ʽuncheckedʼ and double check with the courier that you are signing for the correct number of parcels. Failure to do so may result in delays if there are shortages or damages with your order.

Please quote your order ID in any correspondence.

Thank you for shopping with us,

Winstanleys Pramworld

 

ξερει καμια περι τινος προκειται και πως πρεπει να πραξω?

 

 

Thanks!

Link to comment
Share on other sites

κοριτσια, εχω βρει αυτο το σαητ κ κοιταζα λιγο τις τιμες διαφορων προιοντων οπως sudocrem κτλ στελνει Ελλαδα. Ειδα διαφορες στις τιμες...

http://www.chemistdirect.co.uk/sudocrem_v_633.html

Εχει παραγγειλει καμια σας απο κει?

[URL="http://pregnancy.baby-gaga.com/"][/URL][URL="http://www.baby-gaga.com/"][IMG]http://tickers.baby-gaga.com/t/dogdogard20100608_-8_My+child+is.png[/IMG][/URL]
Link to comment
Share on other sites

βρε κοριτσια απ το Pramworld οπου δεχτηκα κ τα εξοδα μεταφορας μου εστειλαν:

Please sign for your consignment as ‘unchecked’ and double check with

the courier that you are signing for the correct number of parcels.

Failure to do so may result in delays if there are shortages or damages

with your order.

 

Πού πρεπει να το κανω αυτο??δ καταλαβαινω!απλα να το αγνοησω απλως??:confused:

xthLp3.png?N3RWspeV

LBhKp2.png?23AKgaR7

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια συγγνωμη αλλα θα ηθελα μια βοηθεια οποια μπορει και ειναι πιο εμπειρη.

Εκανα μια παραγγελια απο το pramworld και εφυγε σημερα απ'οτι ενημερωθηκα,Παραλληλα μου εστειλαν αυτο:

 

 

Click on the following link www.interlinkexpress.com to track your parcel.

Please allow up to 7 working days for delivery.

Please sign for your consignment as ʽuncheckedʼ and double check with the courier that you are signing for the correct number of parcels. Failure to do so may result in delays if there are shortages or damages with your order.

Please quote your order ID in any correspondence.

Thank you for shopping with us,

Winstanleys Pramworld

 

ξερει καμια περι τινος προκειται και πως πρεπει να πραξω?

 

 

Thanks!

 

Ναι μαλιστα...ειμαστε δυο λοιπον..

xthLp3.png?N3RWspeV

LBhKp2.png?23AKgaR7

Link to comment
Share on other sites

Guest
Το θέμα αυτό είναι κλειστό για νέες απαντήσεις
×
×
  • Δημιουργία νέου...